"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry - 46. časť

Spomínaš si, mafiozo Peter Sýkora?JUDr. Boris Chovanec – zločinec a netvor v ľudskej podobe v Správnej rade TASR
Zoroslav Kollár je ochotný zaplatiť 100 000 euro za krk Ing. D. B. a jej dcéry        

        

Miesto úvodu

          Na internete mám okolo 600 – 700 článkov, vo väčšine faktografických. Nenapísal som to preto, aby so sám sebe udeľoval nejakú pochvalu. Napísal som to z iného dôvodu. Tento článok, ako prvý článok zo všetkých tých doterajších sa rodil úplne iným spôsobom od tých ostatných článkov. Robil som ho päť dní, každý deň cca 2 – 3 hodiny a nerobil som ho sám. Robil som ho spoločne s exmanželkou Petra Sýkoru. Ich príbeh pozná už dostatok čitateľov hlavne z doposiaľ uverejnených 45-tich častí Svedectva bývalej mafiánovej svokry. Obsah tohto článku som si uvedomil až vtedy, keď sme ho spoločne dokončili a ja som začal pozorne čítať vetu za vetou, upravovať ho, či, ľudovo povedané, učesať to. A potom som pochopil, hoci dovtedy som o tom nikdy nerozmýšľal, že toto považujem za to najlepšie, čo som doteraz napísal práve za pomoci ženy, ktorá stačila už prežiť toľko zla, utrpenia, poníženia a podrazov zo strany mafiánskych zločincov, keď na strane Petra Sýkoru, Zoroslava Kollára, Borisa Chovanca stoja aj zločinci ktorí riadili a riadia štát a spoločne nielen ju, ale aj jej matku a jej syna sa snažia zlikvidovať tzv. ekonomickou smrťou. Dovolím si tvrdiť, keďže som podrobne s týmto všetkým oboznámený, že cca 95 žien zo 100, by skôr neskôr skončilo tak, že by si siahli zo zúfalstva na život.

          Za svojho života som spoznal neuveriteľné množstvo ľudského utrpenia, ktoré som aspoň opublikoval na svojich stránkach, keď už som inak nemohol pomôcť, lebo dotyčných káuz sa báli všetky médiá, na ktoré sa ich nositelia obracali o pomoc. V tejto kauze je ale situácia v mnohom úplne iná. Zločinecké mafie tu majú totiž priam rodičovskú podporu komunisticko – fašistického a esesácko – gestapáckeho politického subjektu Smer-tzv. sociálna demokracia. No nielen Smeru. Veď spoločné ekonomické zločiny či tunely páchali aj v spolupráci HZDS, SDKÚ-DS, KDH..... Dnes už možno povedať, že skutočnými premiérmi tu boli a sú ľudia patriaci k mafii. Ale spoznal som aj neuveriteľnú silu ženy ktorú sa mafia snaží zraziť do kolien, odpojenej od elektriny, plynu, podvedenej dvoma zločineckými netvormi – jej exmanželom a Borisom Chovancom, ktorej syn sa musí na maturitu pripravovať aj pri sviečkach či u niektorých známych, kde elektrina je bežnou vecou, ale aj to, že zločinecká skorumpovaná mafia na Krajskom súde v Bratislave pod vedením ministra Boreca, osobného priateľa mafiánskeho zločinca Petra Sýkora, robia všetko pre to, aby otec, ktorý od začiatku roka neposlal ani cent výživného na syna, hoci mu bolo určené Okresným súdom v Pezinku, mohol v tomto za pomoci súdu, ministra Boreca a zločineckého Smeru, úspešne pokračovať, keďže sa odvolal ako nemajetný, vediac, že Krajský súd v Bratislave, ktorý má pod palcom, bude mu v tomto nápomocný. 

          Tento článok by mal mnohým otvoriť oči. Aj tým doposiaľ zbabelým, doposiaľ ľahostajným, mlčiacim, keďže sa ich to osobne netýka, zamyslieť by sa mali aj všetci tí zbabelí a v hlbokom predklone slúžiaci sráči z polície, prokuratúry a justície, ktorí týmto zločincom slúžili a slúžia, lebo sú nielen ich spolupáchateľmi, ale aj skutočnými zločincami. Pre mňa osobne je mimoriadnou cťou, že táto noblesná žena, vzácny druh samorostu, lebo možno to z nej urobilo to, čo v najťažších chvíľach ju drží pri živote, že som dostal jej dôveru, ako aj dôveru jej matky a syna. Ďakujem všetkým tým, ktorí, aj keď ich nepoznám, toto rozširujú a oboznamujú svoje okolie doma a v zahraničí, že Slovensko je v skutočnosti štátom zločineckým, mafiánsko - gaunerským, ktoré sa nehanbí používať ani esesácko – gestapácke metódy. 

          Aj preto sa chystám osloviť Európsky parlament a opýtať sa jeho vedenia a poslancov, či necítia pocit viny a hanby, že medzi nimi sedia poslanci, ktorí reprezentujú boľševicko-fašistické a psychopaticko – sadistické Slovensko, keď to, čo majú odhaľovať ľudia ktorí riadia Slovensko a proti čomu majú bojovať, to dokázali odhaliť a páchateľov usvedčiť dve slovenské občianky, pričom štát sa v skutočnosti spojil proti ním aj so zločineckou mafiou. A budem sa pýtať, či Európsky parlament nie je náhodou boľševicko-fašistickým orgánom, keď mu neprekážajú slovenskí europoslanci, ktorí toto zlo reprezentujú.

Spomínaš si, mafiozo Peter Sýkora?

Spomínaš si, Peter Sýkora, ako sa narodil Tvoj syn Peťko? Že v skutočnosti to bolo vymodlené dieťa a jeho príchod na svet bol sprevádzaný nebývalými zdravotnými problémami jeho matky? Spomínaš si na tie chvíle, ktoré si prežíval pri pôrode svojho syna? Vtedy si dokonca plakal od radosti. Ktovie ale, či si si uvedomil, že počas tehotenstva bolo zdravie Tvojej manželky vážne ohrozené, bola v rizikovom tehotenstve, hlavne v období šiesteho až deviateho mesiaca a bojovala v prvom rade o to, aby Vaše prvé dieťa prišlo v poriadku na svet. Ako by samotný Stvoriteľ chápal a spolucítil s jej modlitbami, pôrod prebehol normálne bez problémov.

          Spomínaš si ešte Peter Sýkora na to, že už ste neboli dvaja, ale traja? Že Tvoja manželka bola tak veľkorysá a tolerantná, že hoci mala pripravené iné meno, s radosťou Ti vyhovela. Vtedy si sa správal ako skutočný milujúci otec. Z roboty si chodieval čo najskoršie, dokonca si sa naučil byť aj ženou, dieťatko si dokázal aj okúpať a potom ho aj ponatierať detskými olejmi. Manželka s veľkou radosťou pociťovala, aký pevný je Váš vzťah a to spoločné dieťa, Vaše dieťa, je vlastne to, čo Váš spoločný život upevňuje a ty si v jej očiach bol skutočnou oporou a to dieťa bolo pre oboch Vás, zmyslom života.

          Spomínaš si, Peter Sýkora, ako po štyroch rokoch si začal toto dieťa postupne a pomaly si privlastňovať a od siedmich rokov už toto privlastňovanie bolo brutálne. Vtedy ešte manželka nechápala, že ho chceš vychovávať na svoj obraz. Už vtedy si ho začal uzatvárať do diamantovej klietky a nedovolil si mu spoznať skutočný svet, k čomu mala vážne výhrady manželka a vtedy sa začali Vaše prvé nezhody. Petrík bol už od troch rokov súčasťou všetkých Vašich ciest do zahraničia a vtedy si Tvoja manželka všimla a vycítila že už si začal žiť len pre svojho syna, takou zvláštnou až patologickou láskou.

          Spomínaš si ešte Peter Sýkora ako si ho prakticky od 7 – 15-tich rokov vozieval v aute po svojich firmách a pozemkoch, ukazoval si mu svoj majetok a učil si už toto decko spolurozhodovať o veciach, ktoré by mal muž riešiť s manželkou? Paradoxne to išlo až do takých rozmerov, že cez víkendy, pokiaľ si sa stretol so Zoroslavom Kollárom, či Jozefom Kojdom, čelným predstaviteľom Dzurindovej a Miklošovej SDKÚ-DS a ktorý bol v tom čase Tvojím tichým spoločníkom v Štrkopiesky Gabčíkovo a zároveň prezidentom FNM. Práve pre túto vysokú štátnu funkciu musel byť len tichým spoločníkom.

          Spomínaš si ešte Peter Sýkora na to obdobie, keď Tvoja manželka sa až od syna dozvedela o vážnych rodinných a ekonomických záležitostiach, ako aj o Tvojich investíciách poza chrbát manželky? Čo si mal už v tom období v pláne so svojím synom? Bolo to preto, že si mal pocit menejcennosti pred svojou manželkou? Ani sa Ti nečudujem, veď všetky záležitosti ohľadom rodiny a veľmi častého cestovania a dlhodobých pobytov v zahraničí riešila Tvoja manželka, keďže sa vedela dohovoriť štyrmi svetovými jazykmi. Bola to pre ňu samozrejmosť, keďže Ty si mal problém aj s tým najzákladnejším základom v anglickom jazyku. Spomínaš si na to, ako Ti  ku koncu roku 2008 diagnostikovali smrteľné ochorenie pečene s krátkou prognózou života 4 – 5 mesiacov?

          Spomínaš si ešte Peter Sýkora na ten deň, keď si pochopil, že na Slovensku nemáš šancu prežiť, že šanca na záchranu je len v zahraničí, čo si vtedy povedal svojej manželke? „Hedviga, zvládneš toto všetko ohľadom rodiny a syna, ja sa pokúsim prežiť a ísť sa liečiť do zahraničia.“ Spomínaš si ešte, čo Ti manželka odpovedala? „Ja to zvládnem, Tvoje zdravie je pre mňa a hlavne pre syna to najdôležitejšie.“ Spomínaš si, v akom katastrofálnom stave si bol pred transplantáciou pečene a čo v tom období prežíval Tvoj syn, keď Ťa videl? Vieš Ty vôbec o tom, ako sa Tvoj syn každý deň úpenlivo modlil za Tvoj život? Dnes si Tvoja exmanželka a syn uvedomujú, že pokiaľ by si vtedy neprežil, bolesť, žiaľ a smútok by bol preveľký, ale v porovnaní s peklom, ktoré exmanželka a syn za posledné tri roky prežívajú, práve a len vďaka Tebe a JUDr. Borisovi Chovancovi, za ktorého sa tak vrúcne modlili a podporovali Ťa v Tvojej liečbe? Vtedy by totiž smútili za manželom a otcom a nikdy by sa neboli dozvedeli, kto v skutočnosti si. Možno by sa neskôr aj niečo dozvedeli, no nikdy by tomu neuverili. S kým vlastne prežila 17 rokov bývalá manželka a 15 rokov a jej syn?

          Spomínaš si ešte Peter Sýkora, ako si exmanželke a synovi hovorieval, že meno Peter znamená skala? Dnes ale exmanželka chápe na základe konkrétnej reality, že Tvoj syn je skutočnou skalou a je rada, že táto skala je nielen oporou jej života, v protiklade s Tvojou úbohosťou, zbabelosťou a podlosťou. Ty nie si človek! Ty si v skutočnosti zničil všetko to, čo si neustále pripomínal svojmu synovi, „Peťko, nikdy nezraď svoju rodinu, my traja sme rodina.“

          Spomínaš si, Peter Sýkora, kedy si vlastne, po úspešnej transplantácii pečene v zahraničí, zadal úlohu svojmu právnikovi  JUDr. Borisovi Chovancovi, mimochodom, členovi Správnej rady TASR, aby zahral tú najzákernejšiu a najšpinavšiu hru, kedy Tvojej manželke zavolal, aby urgentne podpísala rozvod, pretože ste vraj ohrozovaní ruskou mafiou – a aby to zavŕšil a pritlačil, manželke povedal, že Ty, Peter Sýkora si podpísal zlú zmenku (200 miliónov) a vymyslení exekútori zoberú domček, v ktorom vyrastal Tvoj syn a že JUDr. Chovanec je dohodnutý so sudcom, že podrží rozhodnutie o exekúcii tri mesiace? Nemáte pocit, Vy dve špiny, že vlastne pod fyzickým a psychickým nátlakom ste z tejto ženy urobili bieleho koňa? Paradoxne, súhrn tohto advokátsko-gaunerského a mafiánsko-gaunerského prasaťa bol v tom období aj zamestnancom Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Vedelo vedenie tejto univerzity, aká špina v ľudskej podobe prednášala a prednáša mladej generácii a przní nielen Komenského, ale aj dobré meno tejto fakulty?

          Pripomínam Ti istú udalosť, Peter Sýkora spred 17-tich rokov, keď si bol vyšetrovaný z obzvlášť závažnej trestnej činnosti s istým colníkom, neskôr Tvojím významným bielym koňom, toho času úradníkom na Najvyššom súde, ktorý je spojený s predajom istej nehnuteľnosti Štefanovi Harabinovi. Vašim advokátom bol po celú dobu vyšetrovania ten istý Boris Chovanec. Pri kontrole tohto vyšetrovacieho spisu by sa dalo zistiť, že zo 100 percent (8 – 10 ľudí) navrhovaných svedkov vyšetrovateľmi bolo v krátkej dobe – 80 percent (6 - 8 svedkov) nezvestných či už mŕtvych. Spomínaš si, Peter Sýkora, v akom postavení si bol už v tom období, keď mafia vtedy pripravila komandá na likvidáciu dotyčných svedkov? A chce mi niekto navravieť, že Boris Chovanec v tomto nebol namočený či zašpinený, veď bol nielen hlavou a krkom Tvojej obhajoby a Tvojho spoločníka, ako aj hlavou a krkom Tvojej neskoršej páchanej závažnej ekonomickej trestnej činnosti či už v spolupráci s HZDS, neskôr s SDKÚ-DS a KDH, až nakoniec si skončil vzájomnou spoluprácou s najzločineckejšou mafiou v histórii Slovenska, smeráckou mafiou, ale aj hlavou a krkom likvidácie Tvojej  rodiny.

          Spomínaš si ešte Peter Sýkora, čo Vy dvaja ste v skutočnosti pripravovali? Lenže už dva mesiace po rozvode manželka pochopila, akú podlosť ste pripravili na ňu a syna. Keď jej došlo, že Vy dve, zákerné a bezcitné zločinecké svine, že ste na nej a jej synovi zrealizovali ekonomickú likvidáciu spojenú s ekonomickou genocídou. Lenže, asi po dvoch mesiacoch exmanželka požiadala Chovanca o meno exekútora, ktorý mal mať na starosti Váš rodinný dom. On sa zatajoval a vyhýbal v odpovedi, nakoľko celý scenár bol vymyslený. Skutočný šok pre exmanželku nastal, keď ty, Peter Sýkora, si na súde o výživné na dieťa oznámil, že si nemajetný.

A ekonomická likvidácia smerujúca k ekonomickej genocíde sa začala

          Spomínaš si Peter Sýkora, ako si spolu s Borisom Chovancom urobil z vlastnej manželky bieleho koňa, keď úver 9 miliónov Sk, ktorý si zobral a ktorý ti prišiel na Tvoj účet, samozrejme, že z Tatranky. Hoci po rozvode si exmanželke nechal dom a sľúbil si jej, že úver zaplatíš ty. Keďže ty si zákerný podliak už od narodenia, takže podľa toho si sa aj zachoval. Previedol si potichu nielen všetky Tvoje účty, ktoré by mali patriť aj manželke a synovi a ktoré si utajoval aj počas manželstva, čo je trestný čin. Taktiež si poza ich chrbát predával aj majetok z ich peňazí, pozemky a nehnuteľnosti na južnom Slovensku, ako aj všetky investície počas manželstva. V tej dobe majetok Tvojej manželky a Vášho syna sa odhadoval na 400-500 miliónov Sk. Zo dňa na deň po podvodnom podpise rozvodu si sa úplne odmlčal – stratil a ich si nechal v izolácii systémom bez jediného centa. Pritom si dobre vedel, aký šok zažije Tvoj syn, keď sa dozvie celú pravdu, lebo prakticky o tomto ste sa pred ním nikdy nebavili. Keď sa Tvoj syn dozvedel celú pravdu o rozvode, ale aj z dokladov, ktoré si zanechal, dostal šok a zrútil sa. Ani sa mu nečudujem. Veď si ho celých 15 rokov držal v zlatej klietke, izolovaného od spoločnosti a reálnych skutočností, aby si ho urobil na svoj obraz a teraz si ho  takto cynicky odkopol. Zobral si mu všetko, hoci si sa 15 rokov pretvaroval a hral na milujúceho otca, mysliac si, že z neho vychováš mafiánskeho zločinca na svoj obraz, čo sa ti ale nepodarilo. Je pravdou že vzhľadom a po fyzickej stránke ako by ti z oka vypadol, no miesto Tvojich zločineckých génov zdedil gény po svojej matke – gény ľudskosti a solidarity spoločne s matkou prekonávať všetky tie nástrahy a podrazy, ktoré ste pripravili a zrealizovali Vy dve podlé, zákerné a krvilačné mafiánske monštrá Peter Sýkora a Boris Chovanec.

          Nebola to len táto ekonomická genocída, ale aj fyzické zastrašovanie, prenasledovanie, obliehanie domu v nočných hodinách džípmi... Myslíš si, že syn by toto všetko vydržal, keby bol sračkou Tvojho typu? On nevykrikoval zo spánku ako Ty, neškrabal sa do krvi ako Ty, lebo jemu sa nezjavovali všetky tie nevinné obete, ktoré si Ty, spoločne so Zoroslavom Kollárom, zločincami z HZDS, SDKÚ-DS či Smeru, teda, týmito politickými mafiami spoločne ekonomicky likvidovali – no nielen ekonomicky – a za takúto cenu ste si zaisťovali nadštandardný blahobyt, samozrejme aj v spolupráci s riadiacimi funkcionármi polície, prokuratúr a súdov, ako aj ďalších štátnych úradov.

          Spomínaš si, Peter Sýkora ako 15 rokov až chorobne si svojho syna držiaval za ruky, pričom manželka Ťa považovala až za chorobne milujúceho otca, spomínajúc si na taký príklad, ktorých bolo niekoľko stovák, ktoré boli aj príčinou častých nezhôd s matkou. Obyčajná teplota 37,1 bežná u dieťaťa, podľa jeho matky, ktorá sa mu venovala 24 hodín, znamenalo, dať mu pusu, teplý čaj s citrónom, samozrejme po kontrole u detskej doktorky, ležať vedľa neho, prečítať mu niečo z knihy, pritom sa ešte zasmiať a pripraviť ho na spánok. Podľa Teba, Peter Sýkora to znamenalo: zrušil si všetky rokovania, okamžite nastúpil docent Lesay, taktiež osobný lekár Zoroslava Kollára, ktorý je vo viacerých jeho spoločnostiach a firmách, no nie ako dôstojný partner, ale ako okrasa s lekárskym diplomom. Tento docent už pri dotyčnom zavolaní mal vylúčiť všetky možné ochorenia, ktoré existujú. A Tvoja exmanželka si s odstupom času kladie otázku, či bola táto láska k synovi skutočná, alebo len predstieraná, ako zo strany Tvojej matky.

          Veľakrát si povedal v tom období svojej manželke, keď Ťa priamo donútila cez svoj telefón hovoriť s Tvojou matkou, s ktorou si inak odmietal slušne komunikovať s tým, že skutočnú rodinu si našiel pri svojej žene a spoločnom synovi. Ani sa Ti Tvoja, teraz už exmanželka nečuduje, lebo roky akože milovala svojho vnuka a neustále mu posielala krížiky na čelo a prejavovala neskutočnú lásku, ale na diaľku, dnes už exmanželka chápe, prečo. Lebo z Tvojich mobilov, ktoré si zanechal v dome, aj s esemeskovou komunikáciou počas niekoľkých rokov, skoro po každej esemeske Tvojej matky, ktorá ti posielala neskutočne veľa krížikov, nezabudla uviesť číslo účtu Tvojho otca, na ktorý vždy bolo treba poslať nadštandardnú sumu. Paradoxne pred svojou manželkou si toto tajil, pretože si sa hanbil – a raz, keď vtedy ešte Tvoja manželka takúto esemesku objavila a povedala ti, že je to neskutočné takýmto spôsobom od Teba ťahať peniaze – na toto tvrdenie má terajšia exmanželka dostatok dôkazov. Paradoxne, teraz vnukovi neposiela už 2,5 roka žiadny krížik, lebo už zabudla, ako počas 15 rokov cez predstieranú lásku k nemu, inkasovala od svojho syna peniaze. Dnes už Tvoj syn pochopil, že celá tá Tvoja láska k nemu bola len predstieraná, lebo cez túto tzv. lásku si sa snažil zabudnúť na všetko to zlo, ktoré si počas dňa napáchal, kým si si ľahol k nemu do postele a chytil si ho za ruku. Tvoj syn Peter bol totiž jediný, ktorý ti veril a úprimne Ťa miloval. Ak si Peter Sýkora stratil túto lásku, tak si už stratil všetko.

          Reakcia syna ju dnes, 15. mája, šokovala. „Nechcel by som ho vidieť v putách“, odpovedal jej. Ona mu povedala, „dnes ale vieš, aký to bol v skutočnosti človek, Tebe ublížil neskutočne, Tebe nášmu synovi, kvôli ktorému som s Tvojím otcom bola posledných osem rokov len preto, lebo by som Ťa už nikdy nevidela, pokiaľ by som sa bola čo len rozhodla uvažovať nad rozvodom. Vedela som, že ho ľúbiš a on skutočne tú lásku hral, ako keby bola pravá.“ „Prepáč mi syn môj, ale kvôli mojej povahe som sa musela skutočne presvedčiť, ako Ťa odkopol. Neverila by som inak, aj za cenu straty všetkého hmotného majetku. Zároveň Ti ďakujem, že som sa v Tebe nesklamala, preto, lebo by som Ti tolerovala všetky chyby, ktoré robia ľudia v oveľa ľahších situáciách, akú si mal Ty. Ty si išiel z diamantovej klietky plnej pozorností až na existenčné minimum. Ja ako Tvoja matka, Ti ďakujem za to, aký si. Si neskutočný.“ A syn nato odpovedal, „prepáč, maminka moja, je to môj otec.“  

          Dnes, 15. mája 2013, kedy matka v každodennom rozhovore so svojim synom opatrne spomenula, že možno vysoké policajné orgány sa zaoberajú, konečne po dvaapolročnom utrpení, ktoré nekončí, prípadom jeho otca a v kútiku duše mu povedala, že aj za cenu straty majetku, ktorý už vlastne obetovala zverejnením dokladov, za ktoré mohla dostať primerane vysoký finančný obnos, ale v protiklade by nebola spoznala tú špinavosť, ktorá tu vládne, lebo taktiež žila v diamantovej klietke – a neverila, že celý štát zobe z rúk mafie, tak ako kôň, keď mu dáš ruku s cukrom. Neverila. Dnes už verí a keďže žila v Európe, pochopila, že slovenský národ, do ktorého patrí, s prepáčením, vo väčšine sú len hlúpe ovce. Zažila množstvo demonštrácii za omnoho menšie veci, napr. vo Francúzsku, Taliansku či Španielsku za omnoho menšie veci, ktoré sú na Slovensku realitou. Preto sa pýta, či chceme byť aj ďalej hlúpymi Slovákmi – a zároveň si aj odpovedá, „ďakujem, ja už nie.“     

          Ako som už vyše spomenul, Peter Sýkora, Tvoja láska voči synovi bola len krutou pretvárkou, ktorá ti mala pomôcť, aby si v danom okamžiku zabudol na všetko to zlo a utrpenie, ktoré si spoločne s mafiami z vysokej politiky spôsoboval svojmu okoliu. Veď práve preto si dlhodobo spával sám, kričal si zo spánku, zobúdzal si sa úplne spotený, dokázal si sa do krvi rozškriabať, lebo pred očami sa ti zjavovali všetky tie okradnuté obete, či zmiznuté alebo zavraždené biele kone, ktoré si spoločne s mafiami z vysokej politiky používal a využíval na zabezpečenie nadštandardného spoločného blahobytu. Bol si si vedomý toho, že pred manželkou trpíš pocitom menejcennosti a práve preto, poza jej chrbát ako aj poza chrbát syna, si ich potajomky, v spolupráci so svojim zločineckým a podlým komplicom JUDr. Borisom Chovancom rozhodol vymeniť za akési, v Prahe žijúce čudo s vykuchanou delohou a pochybnou minulosťou. Keďže inteligencia takéhoto vykuchaného čuda, ktovie, či popri delohe nemá vykuchané aj vnútro hlavy, takže pri nej sa cítiš už seberovný, bez komplexov menejcennosti, ktorá dokáže zaručene aj poolizovať Tvoje do krvi rozškriabané telo, keď sa ti sníva o Tvojich obetiach, ktorej nevadí Tvoje vykrikovanie zo spánku, takže, keď sa dve čudá hľadali, tak sa aj našli. A Ty sa dokážeš tomuto čudu nielen bohato odmeniť, ale aj platiť jeho nákladný život.

          Problém je ale v tom, že je to aj z peňazí, ktoré vo forme výživného patria Tvojmu synovi, ktorému si tento rok neprispel ani jedným centom, napriek tomu, že je v maturitnom ročníku. A naďalej sa spoliehaš na skorumpovanú sudcovskú mafiu na Krajskom súde v Bratislave, ktorú máš aj spolu so Zoroslavom Kollárom pod palcom, že budú robiť všetko pre to, aby ti pomohli naplniť Tvoje slová, „ja Vás ekonomicky zlikvidujem.“ Ešte šťastie, že pri zbabelom a utajenom odchode za tým Tvojím vykuchaným čudom, si zabudol zničiť množstvo kompromitujúcich materiálov, ktoré Ťa usvedčujú z mimoriadne vysokej zločinnej činnosti napr. aj s politikmi HZDS, SDKÚ-DS či Smeru... Ale ja Ti môžem za seba povedať, keďže Tvoju exmanželku a syna považujem za výnimočných ľudí – 95 žien zo 100 by neprežilo to, čo si jej pripravil Ty, jedno špinavé mafiánsko-gaunerské prasa, za pomoci politikov – komplicov, ktorí držia nad Tebou ochrannú ruku, lebo zobú z Tvojej ruky a z rúk Tvojich komplicov, spoločne so skorumpovanými gaunermi z polície, prokuratúry a súdov. Ohľadom toho, ako podlo a zákerne si sa zachoval voči svojmu, tak by sa nedokázalo zachovať ani to najväčšie zločinecké prasa z Tvojej branže, na pokyn ktorého bolo zlikvidovaných 10 – 20 ľudí, z ktorých on by vlastnoručne piatich osobne zlikvidoval. Paradoxne, aj takýto vyvrheli sa dokážu primerane o svoje deti postarať, aj keď ich matky vymenia za milenky. Ty si sa nielen Tvojím podlým a zákerným správaním k synovi, ale spôsobom, ako si ho odkopol, degradoval na netvora!!! A Tvoje skapínanie, spojené s odchodom z tohto sveta, bude nielen primerané, ale aj spravodlivé za všetko to, čo si tu napáchal, ale hlavne za to, ako si ublížil a blížil svojmu synovi.

Vladimír Pavlík               

    Facebook


Hlavná stránka