"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 43. časť

Zločinci z vysokej politiky, niektorých štátnych orgánov a niektoré zločinecké mafie – ako jedna rodina


            Dovolím si tvrdiť, že zločinecko-zlodejské, štátno-teroristické, mafiánsko-gaunerské a sofistikovano-fašistické Slovensko je tým najsmradľavejším odpadom celej Európskej únie a vlastne sme tam trpení len preto, že vlastní politici podhodili tento národ na rôzne ekonomické a sociálne experimenty, keď tí silnejší partneri tu sledujú, čo všetko ešte tie ponížené a zbabelé hoviadka slovenské ešte znesú či vydržia. Ešte v žiadnom štáte Európskej únie sa nestalo, aby zločinci z vysokej politiky spolu s konkrétnymi štátnymi orgánmi a niektorými špičkovými mafiánskymi zločineckými organizáciami, sa snažia ekonomicky vyhladovať až po ekonomickú smrť rodinu jednej slovenskej ženy len preto, že si dovolila verejne odhaliť to, čo nikdy nemalo byť odhalené, alebo, nikto na to nemal odvahu. Dnes už máme možnosť vidieť, kto v skutočnosti sú tzv. investigatívni novinári typu podvodného Toma Nicholsona, rôznych, akože spolkov bojujúcich proti korupcii, ktoré v skutočnosti smrdia ako tie najsmradľavejšie skorumpované sračky.

Dobre ma počúvajte, poprední predstavitelia smeráckej mafie, ktorí sa spolupodieľate na ekonomickom vyhladovaní rodiny Ing. Danky Bobekovej!!!

          UŽ STE ZABUDLI, KOĽKO STOVIEK MILIÓNOV KORÚN, DOKONCA NIEKOĽKO MILIÁRD KORÚN VÁM ZAROBILI BIELE KONE MAFIÁNSKO-GAUNERSKÉHO PRASAŤA PETRA SÝKORU PRI ČISTENÍ VAŠICH PODVODNÝCH FIRIEM A ICH NÁSLEDNOM DÁVANÍ DO LIKVIDÁCIE? SPOMÍNATE SI, VY ŠPINAVÁ VERBEŽ, O KOĽKÉ DESIATKY A STOVKY MILIÓNOV KORÚN STE NA DANIACH OKRADLI ŠTÁT A NA ODVODOCH DO SOCIÁLNEJ A ZDRAVOTNEJ POISŤOVE, ABY STE CEZ BIELE KONE POTOM ZNOVU ZAKLADALI NOVÉ FIRMY? A TY, NEOBOĽŠEVICKÁ, SADISTICKÁ  ŠPINA, ROBERT FICO, IDEŠ DO LAUDEROVSKEJ TV MARKÍZA DO RELÁCIE MODRÉ Z NEBA SA HRAŤ NA SOCIÁLNE CÍTIACEHO ČLOVEKA, TY ODPORNÝ NETVOR, V ĽUDSKEJ PODOBE? KEDY UŽ POVIEŠ, AKO SI NAZBIERAL TIE DESIATKY MILIÓNOV KORÚN PRE SMER VLASTNOU HLAVOU? TEBA NETRÁPI, ŽE TO BOLI KRVAVÉ PENIAZE, ZÍSAKANÉ TRESTNOU ČINNOSŤOU, KTORÉ PATRILI SLOVENSKÉMU NÁRODU? NECHCE SA MI VERIŤ, ŽE BY SI NEVEDEL, AKO SA TAKÉTO PENIAZE VOZILI VO VEĽKÝCH VAKOCH V TERÉNNYCH AUTÁCH A TERAZ SA SMER SPOLOČNE S MAFIOZOM PETROM SÝKOROM, S PODPOROU VEDENIA GP SR, MV SR A SLOVENSKEJ JUSTÍCIE SPOLUPODIEĽAJÚ NA EKONOMICKOM VYHLADOVANÍ JEHO EXMANŽELKY, SYNA A BÝVALEJ SVOKRY, ABY SA NAPLNILI VYHRÁŽKY PETRA SÝKORU A ZOROSLAVA KOLLÁRA, ŽE VÁS TOTÁLNE ZNIČIA? KDE SA STRATILA VAŠA SOLIDARITA, SMERÁCKA MAFIA, K TEJTO RODINE, KTORÚ SPOLOČNE DOHÁŇATE K EKONOMICKEJ SMRTI? MLČÍTE, GLVÁČ, FLAŠÍK, KALIŇÁK, POČIATEK A VÁM PODOBNÍ? PREČO? TAK SA UŽ KONEČNE VYJADRITE!!! CHÁPEM VÁS, VEĎ MÁTE PODPORU AJ ĽUDSKOPRÁVNYCH SLOVENSKÝCH SPOLKOV A ZBABELÝCH SRÁČOV ZO SLOVENSKÝCH MÉDIÍ, VEĎ V NAJHORŠOM ZAČNÚ NA OBJEDNÁVKU ODHAĽOVAŤ AKÝCHSI FAŠITOV, NEONACISTOV A EXTRÉMISTOV NÁRODNOSTI SLOVENSKEJ, KTORÍ VÁM A VAŠIM ZAHRANIČNÝM CHLEBODARCOM AKOSI NEPASUJÚ.  

...a pribudla ďalšia sirota!

          Právnička Ľubica Kolesárová zomrela rukou násilného vraha. Ťažko si predstaviť jej pocity po prvý raz zapichnutej dvadsaťcentimetrovej čepele noža. Aké kruté, aké takmer prirodzené na Slovensku. Nedáš – dostaneš! A teraz sa bude nepochybne naša polícia činiť. Teraz už celkom určite. Ba možno dúfať, že vraha sa im podarí aj vypátrať. Veď pani právnička zanechala telefón. A tam sa dá nájsť všeličo. Hodnoverné. Nevyvrátiteľné. Právnička Ľubica Kolesárová pochádzala z Poltára. Z Poltára rovnako pochádzajú biele kone, ktoré „prebrali“ mnohé firmy po vskutku uznávaných „veľkopodnikateľoch“. Právnička Ľubica Kolesárová sa objavila niekoľkokrát v rôznych článkoch novinárov v súvislosti s osobami, ktorých mená majú veľa spoločného s Petrom Sýkorom a jeho „spolupodnikateľmi“. O dôvod viac, obávať sa tej najkrutejšej pomsty z ich strany. Lebo likvidácia nepohodlných osôb nemusí byť len ranou s nožom, či strelou, ktorá bolí menej, alebo ponorením do kyseliny. Pomalá existenčná a psychická likvidácia je tiež jednou z metód mafiánskych praktík. Tú moja rodina už prežíva viac ako dva roky.

Ľubica Kolesárová:
ACROPOLITA s.r.o. Bratislava / pred tým Pezinok /. Právoplatne vyhlásený konkurz na spoločnosť bol 18.9.2012. Konkurzným správcom bol ustanovený Mgr. Milan Borodovčák. Spoločníčkou sa stala 28.4.2011 a zároveň štatutárnym orgánom. Do tej doby bol od roku 2001 jediným spoločníkom Ľubomír Somorovský.

Ľubomír Somorovský:
STARNET, s.r.o. Lučenec / predtým Bratislava / zapísaná 2002, vymazaná 2008
Ľubomír Somorovský, Sergej Salmanov, Rastislav Virlič, Marcel Pachota / Poltár /, Vladimír Kaňka

Marcel Pachota, Poltár:
AB Kozmetika group, s.r.o. Bratislava
Spoločníci:Tomáš Maroš,  Ing. Daniel Duchoň, Marcel Pachota, Alexandr Salmonov,...
FLUVAL / Pavel Miko Poltár /

IN FLUVAL s.r.o. v likvidácii, Štvrť SNP Galanta
Sergej Salmanov, Pavol Miko, Slávka Ignácová / družka Tibora Fuzeka, bieleho koňa Zoroslava Kollára/
DN k 31.12.2008 € 2 695 454

LUVAKO s.r.o. Zvolen
Július Kulich, Poltár, Pavol Miko Poltár, Tomáš Hraško Zvolen, Jaroslav Cipcala Zolen
DN k 31.12.2008 € 364 849

MHM Stav s.r.o. Mesačná 6 Bratislava
Marcel Pachota, Poltár, Patrik Sivok, Poltár

A ako táto spoločnosť vznikla?

Z t.č. 0915999636 zo dňa 18.6.2006 sms Petrovi Sýkorovi:
Identifikacne udaje najomcu MHM Stav s.r.o. Mesacna 6 821 02 bratislava. ICO:44217021, nehnutelnost musi byt specifikovana v zmysle listu vlastnictva, najomnu zmluvu prosim 4x.

Rastislav Virlič:
APD SYSTEM, s.r.o. Bratislava, zapísaná 1995, zrušená 2011 !!!
Pôvodnými spoločníkmi boli Martin Nešterák – priateľ Petra Sýkoru /likvidátor spoločností/ a Ing. Ján Neštrák. Neskôr sa stáva spoločníkom Ing. Jozef Dúcz / podľa informácií Toma Nicholsona u mojej dcéry, keď si bral doklady, člen mafiánskeho zoskupenia, bývalý riaditeľ vytunelovanej Hasičskej poisťovne/, Marián Arpányi – biely kôň v mnohých firmách Petra Sýkoru a Rastislav Virlič ako posledný spoločník až do výmazu, ktorého osobne nepoznám.
A tom som celé reťazenie veľmi skrátila. V tomto príspevku nie je dôležité.
Zdroj: Pravda 4.3.2009 – úryvky...
Jeden recept rovná sa euro. Päť receptov päť eur. Vyplácaním jednoeroviek za každý prinesený recept od pondelka láka klientelu Lekáreň Silva Polta v Poltári. Cieľom je získať viac pacientov na úkor konkurenčnej lekárne Beatus. Podľa Lekárnickej komory sú podobné praktiky nečestnou súťažou.
V sídle Cityfarmy v Novom Meste nad Váhom včera informovali, že obaja konatelia firmy Erik Kovács a Jozef Durdík sú na dovolenke. Vedúci lekárne Pavel Kutlík sa k akcii jedno euro odmietol vyjadriť. „Ja som zodpovedný len za prevádzku,“ povedal.
Pacientov posiela do novej lekárne aj ďalší leták. Podľa neho práve Silva Polta má byť záchranou pre polikliniku, ktorá bola v uplynulých dvoch týždňoch zatvorená pre nepriaznivú ekonomickú situáciu. Jej majiteľ spoločnosť Spc Bankruptcy informuje, že polikliniku potiahne táto lekáreň zvýšeným nájmom na pokrytie energií. „Choďte do lekárne Silva Polta a zachránite polikliniku v Poltári,“ uvádza sa na letáku.
Právnička Ľubica Kolesárová tiež tvrdí, že nová lekáreň porušuje obchodný zákon aj zákon o hospodárskej súťaži. Majiteľ konkurenčnej lekárne Hric chce prípad riešiť právnou cestou.
Zdroj: Pravda, str. 11 (04.03.2009)
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/160864-lekaren-si-kupuje-pacientov-eurami/
Erik Kovács bol spoločníkom v spoločnosti JSK s.r.o. Bratislava s Petrom Sýkorom, ktorý je dnes jediným spoločníkom v spoločnosti.

PLUSKA.sk „ Majiteľ Cityfarmy si žije ako kráľ! „ 20.marec 2010

„Cityfarma dlhuje milióny eur, jej majiteľ Erik Kovács si však žije v prepychu. Vyváža sa na luxusných autách a k jeho stráženej vile sa bez pozornosti ochranky nik nedostane. Súd včera rozhodoval o jeho vzatí do väzby.“ Koniec citátu

17.4.2013 som sa v dennej tlači a vo večernom spravodajstve dozvedela ďalšiu veľmi smutnú správu:
      
Polícia žiada o pomoc pri pátraní po nezvestnom 43-ročnom Pavlovi Mikovi z Poltára.
Neozval sa od 14. marca, v ten deň bol na návšteve u svojej matky. Jeho auto našli 26. marca pri motoreste neďaleko Lučenca.

Ako informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, hľadaný je 176 cm vysoký, štíhlej postavy, má hnedé oči a krátke hnedé vlasy.
Naposledy mal oblečenú čiernu flaušovú bundu s kapucňou, modré rifle a obuté mal čierne botasky.

 

          V júli 2011, keď sme vedeli, že Peter Sýkora a Boris Chovanec nás vo veci rozvodu manželstva podviedli, keď sme obdržali anonymné upozornenie, že Peter Sýkora sa oženil, keď sme ho našli v Mořkove, kde hrozil, že nás zlikviduje, začala som skúmať, prečo dal previesť obchodný podiel spoločnosti mojej dcéry na neho. Tá skončila u Slávky Ignácovej v Galante. Navštívila som preto políciu v Galante, kde sme sa s príslušníkom polície na obvodnom oddelení nezhodli na tom čo tvrdil, že v Galante nepôsobí mafia a požiadala som o kontakt s vyšetrovateľom. Ten prišiel pre mňa a v jeho kancelárii som mu celý náš prípad popísala. Navrhol mi, aby sme nespisovali žiaden zápis, čím budem chránená, nakoľko s tou mafiou mám pravdu ja. Dala som mu k dispozícii všetky spoločnosti, ktoré skončili v Galante, vrátane spoločnosti kde pôsobil Pavel Miko, nakoľko som vedela, že biele kone zväčša pochádzajú z Poltára. Vyšetrovateľ si všetky spoločnosti zapísal, rovnako moje telefónne číslo a osobné údaje s tým, že všetko preverí a bude ma kontaktovať. Ten sa mi viac však neozval. Sama som si teda začala zabezpečovať dôkazy pre súdne pojednávanie vo veci návrhu na zvýšenie výživného pre môjho vnuka. Keď Peter Sýkora prestal platiť aj svoj záväzok za prevzatú hypotéku na rodinný dom, hrozila dražba a pri vypratávaní domu sme našli doklady.

          V marci 2012 som s dcérou preto prišla na Prezídium policajného zboru v Bratislave oznámiť podozrenie zo závažnej trestnej činnosti. Vraj je to povinnosť každého, kto sa o takom konaní dozvie. Dcéra u vyšetrovateľa spísala podanie na Borisa Chovanca a Petra Sýkoru. Ja som osobne priniesla všetky doklady, ktoré sme v dome našli vo veľkej taške vyšetrovateľovi. Pre nedostatok času / kauza Gorila / nemohol spísať ich zoznam a tak som ich odniesla. Vzhľadom k tomu, že sme boli neustále sledovaní, zastrašovaní, a bolo nám vyhrážané fyzickou likvidáciou som kontaktovala Toma Nicholsona a doklady staršieho dáta som mu poskytla na tri mesiace, keďže sľúbil, že tieto závažné veci zverejní na svojom blogu. Dodnes tak neurobil. V apríli 2012 som podala u vyšetrovateľa na OR PZ BA II oznámenie o podozrení z porušenia zákona na JUDr. Borisa Chovanca. V auguste 2012 som podala oznámenie na OR PZ Pezinok vo veci podozrenia z nezákonností vo firme DONAR a.s a podozrenia z usmrtenia Jaromíra Koperu, bieleho koňa. Na GP SR som podala podnet na preskúmanie hospodárskej činnosti Petra Sýkoru. Na DÚ v Galante podnet ešte vo februári 2013 na preskúmanie spoločností Bonis s.r.o., SLOV-CZECH REAL s.r.o., Marseillei soap s.r.o. a IN FLUVAL s.r.o. Moje podanie prijali s tým, že o výsledkoch nemôžem byť informovaná.

          Uplynula dlhá doba a ja som do dnešného dňa nebol v žiadnej veci vypočutá. Mala som pripravené všetky listinné dôkazy a návrhy na svedecké výpovede, aby neboli dovtedy svedkovia ovplyvnení, keďže ja polícii po mojich skúsenostiach neverím absolútne nič. V spise o návrhu na výživné sú takmer všetky dôkazy, Tom Nicholson nimi disponuje rovnako a dodnes tieto skutočnosti v podstate kompetentných nezaujímali. V krátkom čase dve smutné správy, v krátkom čase identické príbehy súvisiace s mafiánskym zoskupením, ktoré už pol roka opisujem, keďže nikto nemal záujem vec riešiť.

          Šťastie pre moju rodinu, že som včas dostala radu z mafiánskeho prostredia týchto gaunerov, všetko zverejniť. Neviem si predstaviť, čo by sa stalo mojej rodine, predovšetkým mojej dcére a môjmu vnukovi, ak by som tú radu neuposlúchla a ak by som nestretla ústretového a odvážneho Vladimíra Pavlíka, ktorý náš príbeh zverejnil.

          A možno dnes mohlo byť všetko inak, ak by polícia slúžila občanovi, ak by to jej logo POMÁHAŤ A CHRÁNIŤ uplatňovali v každodennom živote. Nerobia nič, pokojne sa prizerajú, ako mafiánsky zlepenec denne napĺňa Sýkorov sľub o tom, že nás zlikviduje. Stačilo si prečítať čo som napísala, a mali tam všetko. Korupciu, podvody, daňové úniky, prepojenia mafie a politikov, aj biele kone a ich osud. Možno dnes mohlo byť o jednu sirotu menej. A o jednu smutnú matku rovnako.

Ing. D.B.
Vladimír Pavlík

    Facebook


Hlavná stránka