"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 41. časť

Pýtam sa Vás, Vy špinaví smerácki hajzli z Odboru sociálnych vecí v Pezinku


         Ako som už písal, najvyššie špičky mafiánsko-gaunerského, arcizločineckého a arcizlodejského Smeru v spolupráci s mafiánskymi supergaunermi Zoroslavom Kollárom a Petrom Sýkorom, za účinnej pomoci zbabelých sráčov a spolupáchateľov riadiacich MV SR, GP SR a slovenskú justíciu, sa rozhodli, keďže už si ich netrúfajú fyzicky zlikvidovať, ekonomicky zraziť na kolená, totálnym vyhladovaním, Ing. Danku Bobekovú, jej dcéru Hedvigu a jej vnuka Petra za to, že sa rozhodla uverejňovať na mojich stránkach doteraz nepublikované a utajované veci o prepojení smeráckej mafie na zločinecké mafie Zoroslava Kollára a Petra Sýkoru, o ich spoločných ekonomických miliónových a miliardových kšeftoch a podvodoch. Hanba a hnus, že tí, ktorí majú chrániť štát o občanov, idú v jednom šíku so zločincami pri likvidácii nepohodlných jedincov. Hanba a hnus tzv. investigatívnemu novinárovi Nicholsonovi, ktorý si pred rokom požičal od nej závažné materiály, tieto doteraz nevrátil a všetko nasvedčuje tomu, že tieto materiály dodal práve tým, ktorých usvedčovali, aby mohli urobiť protiopatrenia.

          Gaunerské smerácke prasce Fico, Glváč, Kaliňák, Počiatek, Borec, Flašík a im podobní, keď tomuto zločineckému politickému subjektu mafiánsko-gaunerské prasa Peter Sýkora cez svoje biele kone čistil o stovky miliónov ich podvodnícke firmy, dával ich do bankrotu s mnohomiliónovými nedoplatkami, aby tieto smerácke prasce cez biele kone opätovne zakladali nové firmy a pokračovali v ďalších podvodoch a zlodejstvách. Doteraz, v histórii Slovenska, nikto nemal odvahu do takéhoto niečoho sa pustiť, s výnimkou Ing. Danky Bobekovej. Ako sa nechali počuť dve mafiánsko-gaunerské prasce Zoroslav Kollár a Peter Sýkora, že majú takú moc, že exmanželku a syna Petra Sýkoru jednoducho ekonomicky zničia, pričom ešte počas manželstva toto prasa z nej urobilo cez rôzne podvody, bez jej vedomia bieleho koňa, aby boli do konca života zaťažení dlžobami, lebo všetci im idú po ruke – politici, prokuratúra, súdy, polícia, keďže ich držia v hrsti ako skompromitovaných a skorumpovaných.

          Teraz si názorne ukážeme, ako sa na jeho žene mstí a šikanuje ju smerácka prašivina z Odboru sociálnych vecí v Pezinku, ohľadom obyčajného príspevku, na ktorý má nárok, pričom sa jedná o necelých 70 euro. Ohľadom tohto príspevku Hedviga Sýkorová vždy na Odbor sociálnych vecí v Pezinku osobne doručila čo od nej požadovali. Doručila doklad o zaplatení odpadov, o zaplatení dane z nehnuteľnosti za rodinný dom, doklad o ukončení podnikateľskej činnosti. Pracovný pomer žiadny nemala, nemala teda čo potvrdzovať, informovala pracovníčku, že má na súde podanú žiadosť o príspevok na rozvedenú manželku, ale súdne konanie nie je ukončené. Informovala o návrhu na exekúciu dlhovaného výživného na syna Petra a predložila doklad o odoslaní žiadosti súdnemu exekútorovi. V deň, keď obdržala z exekútorského úradu oznámenie o začatí exekúcie, osobne ho priniesla na sociálny odbor, ale pracovníčka ho odmietla s tým, že už jej žiadosť zamietla. Taktiež nemôže pochopiť, načo sú jej súdne rozhodnutia, keď jej aj tak gauner – bývalý manžel, ako sa vyjadril, nikdy nebude platiť. Smerácku prašivinu na Odbore sociálnych vecí v Pezinku, ako aj ministra smeráckej prašiviny Richtera by malo zaujímať, že nemá žiadny príjem a je dlhodobo chorá. A tieto špinavé smerácke prasce, ktoré ju úmyselne a zbytočne šikanovali, možno aj s tým úmyslom, aby zbytočne mrhala peniaze na cestu na tento úrad, lebo, ako jej odkázalo mafiánsko-gaunerské prasa Peter Sýkora ešte pred 2-3 rokmi, „ja vás úplne ekonomicky zničím.“ Keďže povestný je aj jeho výrok, „keby som prehovoril, tak Smer padne“- a všetko nasvedčuje tomu, že mafiánsko-gaunerská smerácka verbež, polícia, prokuratúra a súdy sú mu nápomocná v ekonomickej likvidácii jeho exmanželky a syna. Nakoniec aj tých 40 častí, doteraz uverejnených, tomu nasvedčuje.

Vladimír Pavlík   

    Facebook


Hlavná stránka