"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 38. časť

Smerácka mafia spoločne s mafiou okolo Zoroslava Kollára a Petra Sýkoru zastrašujú a ekonomicky likvidujú exmanželku a syna Petra Sýkoru


                       Gauneri z vysokej politiky tu stvorili mafiu, umožnili im získať základný kapitál okradnutím slovenského národa dokonca cez zákony za tým účelom vytvorené, ktorá im po čase prerástla cez hlavu a dnes v skutočnosti z úzadia riadi tento štát a politické strany sú prakticky jej eseročkami a spoločne – ako pijavice sú prisaté na štátnom rozpočte, z ktorého si urobili dojnú kravu. A spoločne si robia čo sa im len zachce, vediac, že pri ponížených a zhrbených, dokonca už svojbytných hoviadkach slovenských – si to môžu dovoliť. Ešte šťastie, že nie všetci tejto stádovitosti a zhrbenosti sa prispôsobili. A postupne sa rôznymi kanálmi dozvedáme informácie, dokonca od ľudí z tohto prostredia, ktorí nám svoje sympatie dávajú najavo cez rôzne kanály. A tá posledná, je mimoriadne zaujímavá. Že Gorila vytiahnutá na povrch Tomom Nicholsonom bola v spolupráci so Zoroslavom Kollárom, samozrejme z úzadia, aby poškodili Pente. Ono to už tak býva, že čím viac takýto nenažranci majú, tým chcú ešte viac...   

Podvodníci sa nezaprú !!!

          Moja dcéra 3. 4. 2013 na základe oznámenia o doporučenej zásielke od Petra Sýkoru, teda jej ex manžela, bola túto osobne prevziať na pošte v Modre o 8.40 hod. Keďže celé roky mala možnosť poznať mafiánske praktiky právnika JUDr. Borisa Chovanca, doporučený list otvorila v prítomnosti pani za poštovou priehradkou, ktorá jej doporučenú zásielku vydala.  Po otvorení obálky nožíkom, ktorý jej poštová úradníčka požičala zistila, že v obálke je vložený čistý poskladaný list  formátu A4. Takýmto spôsobom vždy JUDr. Boris Chovanec radil Petrovi Sýkorovi posielať čisté listy v doporučených zásielkach svojim protivníkom, ktorých účelom bolo získať doklad o doručení potvrdený príslušnou poštou na podacom lístku. A s adresátmi týmto spôsobom manipulovať. Teda aby vedel vždy preukazovať, že poslal adresátom niečo, čo neposlal. Doporučená zásielka má uvedeného odosielateľa Petra Sýkoru, Nerudova 18 Praha. Odoslaná bola dňa 27. 3. 2013 na pošte Bratislava 29 na Tomášikovej ulici. Obálka je písaná na stroji.

          Moja dcéra sa k veci vyjadrila, že takmer po troch rokoch prvého kontaktu Petra Sýkoru voči jej osobe bola doporučená zásielka takýmto spôsobom pre ňu maximálne podozrivá, najmä ak obálka bola písaná na stroji, odosielateľ odlišný od pošty podania a mala podozrenie, že ide o pokračovanie podvodu a spôsob ďalšej možnej vyhrážky k jej osobe. Najmä za účelom umlčať ju a podriadiť sa mafii. Z toho dôvodu emailom kontaktovala Slovenskú poštu a.s. Bratislava a v ten istý deň podala podnet orgánom činným v trestnom konaní v tejto veci. Ak by mal Peter Sýkora naďalej záujem o doručovanie písomností jeho ex manželke, prípadne svojmu synovi, nech tak najskôr urobí emailom mojej osobe, Danke Bobekovej, ktorý je známy jeho právnym zástupcom, jemu a aj jeho súčasnej manželke. A následne email môže potvrdiť svojim listom!

Dôkaz: Obálka
Dôkaz: Trestné oznámenie


          Peter Sýkora, ktorý udáva na doporučenej zásielke adresu Nerudova 18, Praha, samozrejme zavádza všetkých, teda súdy, políciu a iné kontaktné osoby, či inštitúcie, on na žiadnom byte nebýva, on je zvyknutý len na luxusné rodinné domy, akým je ten v Prahe 4, ktorý bol a možno ešte je jeho sídlom aj dnes. Kto je za týmto ďalším hnusom? Je to Peter Sýkora? Alebo fiškál JUDr. Boris Chovanec, ktorý o spravodlivosti, pravde, či práve nemá ani poňatia? Alebo Zoroslav Kollár, ktorému slúžil oddane Peter Sýkora? Alebo Ty, Tom Nicholson? Odpovieš, či si spriaznenec mafiánskych kruhov a oligarchov? A či Ti platia slušne? Nezoberieš ma na jednu prednášku študentom o korupcii? Ja budem dávať otázky Tebe a Ty mne. Možno by ich tie otázky a odpovede zaujali viac, ako Tvoje mlátenie prázdnej slamy možno na objednávku Tvojich kumpánov. Tá žumpa, v ktorej sa bahníte páni, smrdí čím ďalej tým viac! Kedy Vás začne zaujímať obeť tohto špinavého ťaženia – syn Petra Sýkoru?

Ing. D.B.
Vladimír Pavlík

    Facebook


Hlavná stránka