"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 37. časť

Mafiozo Peter Sýkora, ktorý smeráckej mafii dopomohol k stovkám miliónov korún, či niekoľkým miliardám, nemá z čoho platiť výživné na svojho syna, pričom za dva prenajaté byty v Prahe platí mesačne 80 000 českých korún


                  V 36-tej časti som niečo naznačil mafiánsko-gaunerskej chunte zo Smeru, najzločineckejšiemu a najzlodejskejšiemu spolku na Slovensku od Februára 1948, ako aj istému Robertovi Ficovi, ktorý svoju úbohosť a zbabelosť z toho, že je poníženým bielym koňom s rečovým darom, ktorého po šachovnici posúva tento mafiánsky kolos, ako aj vlastná manželka, nie je príjemný pocit. Podľa toho sa aj tento zbabelý politik správa. Hrá sa na veľkého a silného, využívajúc a zneužívajúc zločinecké sudcovské mafie na to, aby za tzv. poškodzovanie jeho dobrého mena a občianskej cti, spolu so špičkovým sudcovským fujhnusom Štefanom Harabinom inkasovali miliónové odškodné, hoci ich dobré meno či profesijná a občianska česť majú len polovičnú hodnotu kilogramového kravského lajna.

          Keďže som robil v Prahe v Necenzurovaných novinách a spolupodieľal som sa na viacerých zaujímavých veciach – a takéto vzťahy pretrvávajú dodnes, či navždy, tak som nezávisle na sebe požiadal niektoré také zdroje o isté informácie ohľadom Petra Sýkoru, ako aj jeho druhej manželky. Zistenia nie sú priaznivé, sú ale typické v kruhoch smeráckej mafie, mafiánsko gaunerského prasaťa na špici pyramídy Zoroslava Kollára, a terajšej Sýkorovej manželky, ktorá pred tým žila s balkánskym mafiánom. Peter Sýkora pôsobí ako nesvojprávny blb, jeho majetky sú poprepisované na iné osoby – a jeho terajšia manželka, to už nechám na iných, či už vedome, alebo nevedome, dláždi cestu tomuto mafiozovi do večných lovíšť. Mimochodom, jej mesačná spotreba je cca 200 000 českých korún a niekedy aj toto upresním, na čo všetko. A vyhovuje to aj gauner - mafiózom zo Smeru či špinavému prasaťu Zoroslavovi Kollárovi, aby dostali do totálnej chudoby a biedy jeho exmanželku a syna cez pripravené podvody JUDr. Borisa Chovanca. A tu už musím porušiť isté zásady, ktorým som sa doteraz vyhýbal, keďže tento smradľavý dobytok nemá ani tú najzákladnejšiu česť spojenú s istými princípmi, ktoré sú súčasťou aj takýchto spoločenstiev. Taktiež som zvedavý, ako zareaguje český prezident Zeman, ktorý dostal podrobnú dokumentáciu – ešte má desať dní na vyjadrenie, takže zatiaľ sa nejdem vyjadrovať. Len dúfam, že nie je členom žiadnej sociálnodemokratickej českej mafiánskej verbeže, ktorá s tou smeráckou mafiánskou verbežou je ako jedna rodina. Že súčasťou jeho stretnutia pri prvej prezidentskej návšteve Slovenska nebude aj to, ako české štátne orgány budú kryť tohto mafioza, ktorý Smeru nahnal niekoľko miliárd korún cez svoje biele kone.  

          Ako som už niekoľkokrát naznačil, mafiánska smerácka verbež doteraz drží v Správnej rade TASR-u isté advokátsko-gaunerské prasa JUDr. Borisa Chovanca, ktorý bol hlavou a krkom mafioza Petra Sýkoru pri ekonomickej likvidácii jeho exmanželky a vlastného syna cez rôzne podvody. Mimochodom, tento starý chlípnik, ktorého priam magneticky priťahujú mladé ženské telá, má tiež bočné decko, no na primerané povinnosti, ktoré z toho vyplývajú, nejako zabúda. Viem si predstaviť, prečo terajšia manželka Petra Sýkoru tak na neho tlačí, aby zariadil a zastavil vydávanie Svedectva bývalej mafiánovej svokry.  

          Taktiež som niekoľkokrát naznačoval, aké mafiánsko advokátske gaunerské kruhy, vrátane špičiek smeráckej mafie, mohli mať záujem, aby ministrom spravodlivosti sa stal Tomáš Borec, teda, borec z týchto kruhov s primeranou praxou, spolčeným s najzločineckejším mafiánskym, či politicko-mafiánskym prostredím. A veru, aj tak sa stalo. Možno väčšina z Vás bude len gúľať očami, kto v skutočnosti je tento minister, koho tak asi môže zastupovať, ako aj, zatiaľ len také menšie odhalenie z jeho minulosti. Takže opätovne budem očakávať, či už konečne usporiada tlačovku najvyššie postavený biely kôň po politickej línii v Európskej únii Robert Fico a začne sa k týmto veciam vyjadrovať. Lebo až o to začnem žiadať jeho manželku, tak to potom bude stáť za to.

          SMERÁCKE MAFIE, KTORÉ SPOLOČNE S MAFIAMI ZOROSLAVA KOLLÁRA, PENTY A ĎALŠÍCH FINANČNÝCH SKUPÍN NAPOJENÝCH NA KONKURZNÉ MAFIE PETRA SÝKORU!!! VY ŠPINAVÍ NENAŽRANÍ HAJZLI Z TÝCHTO SKUPÍN, KTORÍ STE ZBOHATLI NA OKRADNUTÍ SLOVENSKÉHO NÁRODA POMOCOU VLASTIZRADÝCH PREMIÉROV MEČIARA, DZURINDU, FICA, CEZ VLASTIZRADNÝCH PREDSEDOV NR SR GAŠPAROVIČA, HRUŠOVSKÉHO A PAŠKU, AKO AJ CEZ VLASTIZRADNÝCH MINISTROV FINANCIÍ MIKLOŠA, POČIATKA A KAŽIMÍRA!!! V MENE VÁŠHO BLAHOBYTU BOLO ZAVRAŽDENÝCH MNOŽSTVO BIELYCH KONÍ, BOLO OKRADNUTÝCH 90 PERCENT NÁRODA, NA ŽIVOT ZO ZÚFALSTVA SI SIAHLO TISÍCE ĽUDÍ, TAKŽE SA ANI NEČUDUJEM, AKO SA SNAŽÍTE ZLIKVIDOVAŤ EXMANŽELKU A SYNA PETRA SÝKORU CEZ DRAŽBU RODINNÉHO DOMU, CEZ PODVODNÉ DLŽOBY VYPRODUKOVANÉ PETROM SÝKOROM A JEHO ADVOKÁTOM JUDr. BORISOM CHOVANCOM.  
         

Veľkonočná nádielka

Niekoľko dní pred Veľkou nocou som dostala veľkonočnú pohľadnicu s textom:
Pán Kolár zamestnal rodinného príslušníka predsedníčky senátu Krajského súdu“.

          Pán minister spravodlivosti Tomáš Borec je určite spokojný, ak jeho spriaznené osoby nezabúdajú na jeho zamestnancov, či podriadených. Veď spravodlivosť a úspechy sú pre vyvolených výsadou. Poznám jedno meno predsedníčky senátu Krajského súdu v Bratislave. Možno práve ona mala to šťastie, ak už spravodlivosť nevie doraziť k bežnému občanovi.

          A tak som mala o dôvod viac zasadnúť k mojim dokumentom a sms v telefónoch, aby som zistila, akú spravodlivosť môžem čakať od pána ministra spravodlivosti. Veď v advokátskej komore pôsobil s JUDr. Borisom Chovancom. Bol dobrým priateľom dobrého priateľa Petra Sýkoru Ing. Pavla Jánošíka. Netradičná, ba vlastne žiadna spolupráca zo strany Tatra banky, netradičný prístup dražobnej spoločnosti ma utvrdili v tom, že slušnosť a ústretovosť voči neslušným a neústretovým sa nevypláca, že je pravdou – kto nekradne, okráda svoju rodinu, a dodržiavanie zákonov je kontraproduktívne. Dnes ľutujem, že som vpustila do domu mojej dcéry súdneho znalca k vypracovaniu súdnoznaleckého posudku. Dnes už chápem, prečo ho vlastne nezaujímalo nič, len zopár krokov a zopár cvakov na jeho inštrumentoch, prečo ho nezaujímala rekonštrukcia domu po prvom súdnoznaleckom posudku pre potreby hypotéky, z ktorého by bol musel vychádzať, ak by zostal pred bránou. Vyrobil pamflet na úrovni ani nie polovici pôvodného odhadu a ja viem dnes presne prečo. Kto nemá peniaze, nemá žiaľ ani právo, ani možnosti na spravodlivosť. A tak sú mi moje poznatky o dražbe, o dome dražiteľom, a všetkom možno celkom zbytočné.

          Peter Sýkora bol významným klientom Tatra banky. Korupcia jemu a bankovému úradníkovi, či úradníkom nebola cudzia. To však nikoho nezaujíma. A tak som sa vrátila do roku 2007, predmetného to roku šafárenia Petra Sýkoru s Tatra bankou, roku hypotéky na rodinný dom.. V tom čase bol členom dozornej rady aj súčasný minister spravodlivosti Tomáš Borec.                                                                          

Tomáš Borec:
pôsobil v dozornej rade Tatra banky v rokoch 2001 až 2007. V tom istom období, kedy bol významným klientom Peter Sýkora, a jeho možný spolukorupčník Martin Juran. Dalo by sa predpokladať, že pri takomto obsadení významných kontrolných postov také niečo nemohlo byť možné. Také niečo však bolo, zdá sa, absolútne reálne. Kontrola zlyhala nielen v tejto bankovej inštitúcii.

Štatutárom bol mimo iných Prof. Peter Baláž / Slovenský plynárenský priemysel, Nafta a.s./ Marcel Kaščák a iní....

Ing. Marcel Kaščák:
Záhradnícka, s.r.o. Bratislava: Spoločníkom je INSTA Investment s.r.o. Košice
Ista Investment:29.3.1994, spoločníkmi sú Ján Baláž a Nina Rejtová

Meno Jána Baláža som našla aj v sms pre Petra Sýkoru od Dr. Pavla Lazara. Po prvom kliku som ako osobu blízku našla Ing. Vladimír Bachledu a Tatravagónku Poprad. Tak  som čo najskôr to meno odklikla. Mám v živej pamäti tento smutný príbeh. Pán Bachleda nezvestný, pán Steinhubel zastrelený, bŕŕŕŕŕ´.

Ján Baláž:
OLYMPIA a.s. Bratislava
DN k 31.12.2007 predstavuje € 232 357 = 7 000 126.-Sk
Spoločnosť bola vyčistená bielymi koňmi,/ Ondrej Szíros, Anna Galbová, Ján Lévai, Khanh Hoang Quoc, Ladislav Grznár, Karol Galba a iní / o ktorých už bežne píšu novinári, sú známi širokej odbornej verejnosti, avšak je to spoločensky a odborne akceptovaná prax bezbrehého tunelovania štátu. Všetko je však v poriadku, beztrestné.

MERSAK Bardelov v likvidácii, spoločníkom spoločnosť PATRIK, spol. s.r.o. Záhorská Ves / spoločník Ján Balá a Vladimír Strýček/ ďalší z významných likvidátorov firiem.:
DN k 31.12.2007 € 829 848 = 6 999 986.-Sk
HYPOS, a.s. Záhorská Ves
DN k 31.12.2003 € 431 521=12 998 725.-Sk

Prostredníctvom bielych koňov vyšli s čistým štítom pôvodní majitelia či spoločníci a občanom zostávala čoraz prázdnejšia štátna pokladňa.

V tom období pôsobil spolu s Tomášom Borecom v DR aj Ing. Vratko Kaššovic a iní.  Ing. Vratko Kaššovic pôsobil s Ing. Jozefom Potiskom st. aj mladším v spoločnosti SLOVNAFT INVEST i.s.a.s. v likvidácii, s prepojením na Slovnaft a.s., Chémiu a.s. a iné významné, strategické spoločnosti, s prepojením na osoby Slavomíra Hatinu, Ľubomíra Jahnátka, Oskara Világyiho, Borisa Žáka a ďalších. Tomáš Borec pôsobil spolu s Ing. Alenom Horeckým dnes už v 1.komunálnej Lubina, a.s., vymazanej z OR v roku 2012.

Ing Alen Horecký:
vyhlásený na majetok spoločnosti konkurz. DN k 31.12.2003 predstavoval  € 1 360 951, čo je viac ako 41 000 000.-Sk!
Za správcu KP bola ustanovená Danica Bírošová.

JUDr. Danica Bírošová s významným prepojením na podnikateľské kruhy pôsobila ako konkurzná správkyňa vo viacerých významných obchodných spoločnostiach. V spoločnosti Vitrum a.s. Prievidza bola členkou v dozornej rade do roku 1998. V roku 2000 sa stala paradoxne správkyňou konkurznej podstaty. V roku 2000 sa stal zároveň
Ing. Juraj Lachkovič štatutárom.

Ing. Rudolf Lachkovič:
Pôsobil v Stavebnom bytovom družstve Bratislava IV., vo Fonde národného majetku, v BAZ Bratislave s osobami prepojenými na Petra Sýkoru. V spoločnosti Eurokomerz a.s. pôsobil spolu s JUDr. Milanom Lachkovičom od 1991 do roku 2003. V roku 2008 vykázala spoločnosť DN vo výške € 344 972 a nedoplatok v SP za rok 2010 vo výške € 54 672, čo je 1 648 047  Sk.- JUDr. Milan Lachkovič pôsobil aj v  RAVINE s.r.o. Pezinok so Zoroslavom Kollárom. V mene spoločnosti RAVINE s.r.o. vystupoval aj Peter Sýkora. Pôsobil aj v spoločnosti Rif.s.r.o. /Jozef Oleš /.

JUDr. Danica Bírošová:
ACTION, s.r.o. Trenčín, zapísaná v roku 1996 a vymazaná v roku 2010. Po Danici Bírošovej sa stali spoločníkmi Peter Martauz a Peter Benák, rovnako aj štatutármi.  Spoločnosť vykazuje nedoplatky v SP za rok 2009 € 14 875, čo je 448 125 Sk.

Peter Benák:
KUNSTAV s.r.o. Nitra s daňovým nedoplatkom za rok 2008 vo výške € 958 644, čo predstavuje 28 880 109.-Sk !
V SINGS Trade, s.r.o. Čadca a v iných spoločnostiach v „závere“ funkčnosti firmy pôsobí s Petrom Fojtíkom.

Peter Fojtík:
MAPS TRADE s.r.o., DN k 31.12.2088 € 1 211 026 = 36 484 000.-Sk !
CENTRAL GROUP s.r.o. Trenčín DN k 31.12.2007 € 763 460 = 23 000 000.-Sk !
Peter Fojtík pôsobí aj v spoločnostiach INACO a.s. Jaroslava Haščáka a Mareka Dospivu. / Biele kone?/
V Istrofine Jaroslava Haščáka a Mareka Dospivu striedajú Petra Fojtíka Andrej Banár, Peter Beňovič a Jozef Kudri. Je to menej priehľadný postup čističiek.
Andrej Banár spolu s Alexandrom Križanom a Jozefom Gregušom plnia podobnú funkciu aj v spoločnostiach Zoroslava Kollára - MENTOR EGERIA, AZUT a iných....

Alexander Križan:
D.T.P.SLOVAKIA servis, s.r.o. Trnava DN k 31.12. 2008 € 669 405 =20 166 500.-Sk !
Garant servis trade, s.r.o. Bratislava, DN € 1 394 145 = 42 000 000.-Sk !

Jozef Greguš a Peter Beňovič:
pôsobili v Škrobárni Oháj a.s. DN k 31.12.2003 € 6 041 293= 182 000 000.-Sk !

APEX 23, s.r.o. Dobrohošť, ktorá k 31.12.2007 vykázala DN € 220 930, čo predstavuje 6 655 870 Sk.-. Po Danici Bírošovej sa stali spoločníkmi Daniel Boráros, Magdaléna Adamkovičová a Attila Kiss. Štatutárnym orgánom Andrej Adamkovič a Attila Kiss.
Daniel Boráros:
pôsobil v spoločnosti Vitis trade s.r.o. do roku 2005,/ v spoločnosti pôsobil aj Miroslav Maxon/ kde ho vystriedal ako štatutárny orgán Ing. Dušan Hecht. Spoločníkom spoločnosti je BEGRAM, s.r.o. JUDr. Zoroslava Kollára. Ing. Dušan Hecht pôsobil vo viacerých obchodných spoločnostiach Zoroslava Kollára, a v obchodných spoločnostiach s prepojením na Petra Sýkoru, napríklad NOVOFRUKT-TRADE, neskôr M.PM Servis s.r.o.!

Andrej Adamkovič:
Pôsobil v obchodnej spoločnosti KOHUCSI, spol s.r.o., neskôr GAZDA Gabčíkovo s.r.o. spolu s Ing. Júliusom Kovácsom, obchodným partnerom Petra Sýkoru. Prepojenie osôb a blízkych firiem je s Ing. Ivanom Čarnogurským, JUDr. Oskarom Világim, Erikou Csekes a inými vplyvnými a významnými osobnosťami...!

JUDr. Tomáš Borec pôsobil v spoločnosti EMSI s.r.o. s Ing. Ladislavom Mikušom, Štefanom Vadóczim...
Ladislav Mikuš s Tomášom Borecom pôsobil aj v Citibank /Slovakia/ a.s. / pred tým aj Erika Csekesová/. Blízke firmy ako S.A.S. spol s.r.o. Dunajská Streda a iné mali podobnú konštrukciu ako všetky   neskôr insolventné, v likvidácii, či konkurze. Boli teda fiktívne?
S.A.S. spol. Dunajská Streda:
Spoločníci: Ladislav Biznár, Tomáš Revaj, Jozef Paulus, Jana Meagerová !

Ing.Ladislav Mikuš pôsobil aj v spoločnosti Slovak Telekom a Euro tel – / Emil Hubinák,  Roman Korbačka /.....Všetci v správnom čase na správnom mieste?

          V tejto pevnej reťazi mocných je rovnako významným ohnivkom Peter Sýkora. Jeho záslužnú činnosť oceňujú všetci, veď čistenie žumpy je náročný proces. V tomto kolose je pre moju rodinu takmer nemožné dosiahnuť vymožiteľnosť práva. Vymožiteľnosť práva možno nie, ale poznanie pravdy sme dosiahli. To, čo nedokázala slovenská a česká polícia, to dokázali občania SR a ČR, ktorým nebol osud predovšetkým môjho vnuka ľahostajný. Vďaka Vladimírovi Pavlíkovi, ktorý  problém zverejnil, vďaka mojim virtuálnym priateľom, ktorí môj problém zdieľali som mohla splniť môj sľub, ktorý som dala môjmu vnukovi. Sľub, že urobím všetko preto, aby som mu pomohla nájsť odpoveď na otázku, prečo a za koho ho vymenil jeho otec. Odpoveď je síce zdrvujúca, ale pravda oslobodzuje. 

 

Petra Sýkorová rod. Šídlová !

          Môj vnuk, syn Vášho manžela sa vrátil pred Veľkou nocou z Prahy. Získal ďalšie informácie a vzhľadom na ich závažnosť sa pokúsil vyhľadať svojho otca. Bol na Vodičkovej, na Nerudovej, na Brabcovej, a aj v IKEME popýtať sa na jeho zdravotný stav. Nikde neuspel. Možno nabudúce! Váš manžel svojho syna, teda môjho vnuka ponížil najviac tým, že ho vymenil práve za Vás. Že práve Vy nosíte priezvisko jeho otca, teda aj jeho.

Touto cestou Vás žiadam, aby ste povedali Petrovi Sýkorovi, Vášmu manželovi, celú pravdu. Odkiaľ a prečo ste prišli, a s akým zámerom. Nezabudnite mu zdôrazniť, že nie ste záchrankyňou jeho života. Zverte sa mu predovšetkým o Vašej „záľube“, ktorá by ho mohla onedlho finančne zruinovať. Aj o tom, akým spôsobom zveľadujete jeho vedomie, či podvedomie. 200 tisíc a často viac Vašich mesačných výdavkov je predsa len na chudobného človeka, čo nemá pre syna na zákonom stanovené výživné priveľa. O Vašej „záľube“ váš manžel určite netuší. Ak by to tušil, tak dávno by ste skončili pri svojich balkáncoch. Možno sa mýlim, a Váš manžel je ku Vám veľkorysý a zdieľa Vašu „ záľubu“ s Vami. Ani v tom prípade by to však z istých dôvodov nebolo v poriadku.

Dodnes ste na svoju „záľubu“ a životný štandard aj z prostriedkov môjho vnuka a mojej dcéry minuli niekoľko miliónov českých korún, pretože Vy už dlhodobo nepracujete, a teda dlhodobo nemáte žiaden príjem. Účinnú pomoc pri Vašom ťažení na zdroj finančného zabezpečenia spečatením manželstva Vám poskytol cynik rovnakého razenia Boris Chovanec. Veď prečo nie. Napriek svojmu preddôchodkovému veku nepohrdne mladou spoločnosťou, ako som sa dočítala z sms adresovaných Petrovi Sýkorovi. Mal teda pre Vás pochopenie. Je mi ľúto, že je toto jediná forma, akou sa pokúšam zabezpečiť dôkazy pre uplatnenie zákonom stanovených práv môjho vnuka. Ak by ste náhodou moju žiadosť neakceptovali, zverejním ako dôkaz všetko od Vášho svadobného obradu v Karlových Varoch až po Vašu malú čivavu, ktorá občas liezla na nervy návštevníkom Restaurace u Mlynáře. A Vy už viete, že ja svoje slovo dodržím. Iste uznáte, že som k Vám napriek všetkému veľkorysá.

Ing. D. B.
Vladimír Pavlík

      Facebook


Hlavná stránka