"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 35. časť

Prečo zločinecký štát a príslušné zločinecké štátne orgány kryjú mafiánsko-gaunerské prasa Petra Sýkoru? Prečo sa ho boja?


          A viete Vy vôbec, občania Slovenska a čitatelia týchto stránok, že v skutočnosti ľudia ako Peter Sýkora a jemu podobní riadia a rozhodujú o chode tohto štátu? A viete Vy vôbec, pokiaľ nie, tak teraz sa to dozviete, že správcovia konkurzných podstát sa radili s týmto mafiózom, AKO MAJÚ POSTUPOVAŤ? A to je len malá časť jeho dosahu na tento štát. Pozeráte a vyvaľujete oči? Nechápavo krútite hlavami a kladiete si otázku, akí ľudia boli a sú vo vysokej politike? Aké zbabelé a skorumpované sračky pohŕdajúce týmto národom riadili a riadia Ministerstvo vnútra SR, Generálnu prokuratúru SR, Ministerstvo spravodlivosti SR, Najvyšší súd SR, Slovenskú informačnú službu či Ústavný súd SR? Už chápete, prečo zločinci riadiaci štát, či zločinci ktorí majú dbať o bezpečnosť štátu, teda, chrániť nás občanov, spoločne s mafiozom Petrom Sýkorom idú proti jeho bývalej svokre Ing. Danke Bobekovej, jej dcére a jeho bývalej žene Hedvige, jej vnukovi a jeho synovi z tohto manželstva Petrovi? Čo myslíte, prečo sa pri vstupe do Modry objavili pred troma dňami dva veľké bilbordy, ktoré oznamujú predaj ich spoločného domu, keď ešte s dcérou pani Bobekovej boli manželmi – a na tých bilbordoch je odfotený práve tento dom? Odpoveď je vcelku jednoduchá: aby dotyčný dom bol predaný až v štvrtom kole dražby, teda, čo najlacnejšie – a ešte aj z tejto ceny budú zaplatené tie dva bilbordy, aby exmanželka tohto mafiánsko-gaunerského prasaťa mala na krku maximum dlžôb. Pripomínam tomuto mafiánsko - gaunerskému prasaťu a jeho advokátsko - gaunerskému prasaťu, že cena pred hypotékou bola 19,5 milióna Sk a teraz gaunerodhadcovia robiaci pre Petra Sýkoru to odhadli na polovičnú cenu. A budú robiť všetko preto, aby cena sa naďalej znižovala na neprospech jeho bývalej manželky. Prečo týmto sráčom neprekáža, že z vlastnej manželky si urobil bieleho koňa a advokátsko-gaunerské prasa JUDr. Boris Chovanec jej dával len podpisovať rôzne listiny, tvrdiac jej, že všetko je v poriadku, pričom ju a jej syna cieľavedome likvidoval? Dokonca toto špinavé prašivé mafiánsko - gaunerské prasa Peter Sýkora je tak silné, tak drží tento štát za gule, že ON PRIPRAVIL ODHADCOV, KTORÍ URČILI POD CENU TENTO ICH BÝVALÝ SPOLOČNÝ DOM A BANKÁRSKO – MAFIÁNSKE PRAŠIVINY Z TATRA BANKY KTORÉ S PETROM SÝKOROM PÁCHALI MAJETKOVÚ TRESTNÚ ČINNOSŤ, DALI POVOLENIE NA TIETO DVA BILBORDY!!!

          Vážení občania Slovenska, DOZREL ČAS, ABY SME SA POSTAVILI NA AKTÍVNY ODPOR!!! NEMOŽNO UŽ ĎALEJ ČAKAŤ. Treba prijať ich hru: život za život, oko za oko, zub za zub, smrť za smrť. Treba obnoviť trest smrti a okamžité zabavovanie rozkradnutých majetkov so spätnou platnosťou. Nečakajme, pokiaľ 4 % vyvrheľov nenávidiacich Slovensko a tento národ, ktorí sa farizejsky za národ a Slovensko skrývajú, aby sa im podaril postupný zánik slovenského národa. Tu už ide o nás všetkých, bez rozdielu vierovyznania či politického presvedčenia. Sme v situácii dvadsať minút po dvanástej.        

          Pýtam sa, prečo mlčíte, Vy špinavý mafiánsko-gaunerský smerácky dobytok, keď Peter Sýkora a jeho biele kone očisťovali Vaše firmy a dávali ich do cieleného bankrotu, čo Vám prinášalo miliardové zisky, pričom Vás netrápi, ŽE TOTO MAFIÁNSKO GAUNERSKÉ PRASA NEPLATÍ ANI VÝŽIVNÉ NA VLASTNÉHO SYNA? VRAJ JE BEZ MAJETKU!!! KDE JE VAŠA SOCIÁLNA SOLIDARITA, VY MAFIÁNSKO – GAUNERSKÉ SMERÁCKE PRASCE?

          Je mi naznačované, že môžem zle skončiť. Tak Vám odkazujem nasledovné: v septembri budem mať 65 rokov. Na Slovensku je množstvo ľudí, ktorí sa takéhoto veku nedožili. Na Slovensku sú ľudia, ktorí sa narodili slepí, či slepými sa stali počas života. Nevidia napr. takú prírodnú krásu, ako je východ či západ slnka. Nevidia ani to, ako sa prebúdza príroda, ako rozkvitne a ako odkvitne. Pripomína to ľudský život. Nevidia, ako napr. včely pracujú na kvetoch a pri pohľade na ne, človek dostáva novú energiu. Na Slovensku sú ľudia, ktorí sú hluchí. Sú ochudobnení aj napr. o to, že nepočujú spev vtákov, ktorým prejavujú radosť nad prebudením prírody, lebo vedia, že budú mať opätovne obživu. Na Slovensku sú ľudia, ktorí nemôžu rozprávať. Svoju radosť či žiaľ dokážu vyjadriť len posunkami rúk či mimikou tváre. Ja, ako človek, nie som takto od prírody postihnutý, nemusím prekonávať ich prekážky a hendikep. Takže tým, že nemusím prežiť, či podobnými vecami sa nezaoberám. Každý z nás má svoj osud napísaný už pri narodení. Aj tí nájomní vrahovia, rôzni mafiózovia, či gaunerpolitici.

JUDr. Jaroslav Sidor, splodený komunistickým robotníckym prokurátorom...

          O tomto prednovembrovom vyšetrovateľovi prokuratúry, ktorý sa po Novembri 1989 stal advokátom, sme už na mojich stránkach písali. Že je to netvor v ľudskej podobe, ktorý zdedil gény svojho otca – pričom dobre vieme, že táto kategória komunistických robotníckych prokurátorov z 50. rokov patrila medzi tie najzločineckejšie tlupy a odpady tých najzvrhlejších vyvrheľov a netvorov, žijúcich v tom období na Slovensku, ktorým komunisticko-fašistický Antikrist prepožičal ľudskú podobu. Dnes uverejňujeme ďalšie závažné veci na tohto netvora v ľudskej podobe, ktorý za svoje výčiny si nezaslúži ani sebemenšie právo na prirodzenú ľudskú smrť, ale len na dlhodobé skapínanie v tých najukrutnejších bolestiach, aké on spôsoboval a spôsobuje nevinným obetiam, ktoré sa dostali do jeho spárov.   

          Začiatkom 90-tych rokov, vo svojich „právnicko-gangsterských“ začiatkoch a bezohľadných praktikách s cieľom dostať sa k peniazom za každú cenu, chladnokrvne a cynicky neváhal okradnúť aj úbohú sirotu o ktorú sa po smrti jej rodičov starala sestra jeho svokry. K tejto sirote bol život mimoriadne krutý, tragicky jej zahynul aj brat a ostala úplne sama. Keďže sa vydala a odsťahovala na východné Slovensko, byt po rodičoch, ktorý bol jej jediným majetkom, v dobrej viere na istý čas chcela ponechať v užívaní synovi pani, ktorá sa o ňu starala po smrti jej rodičov a jej brata, ktorý bol aj švagrom JUDr. J. Sidora. Byt využívala počas návštev Popradu, kedy v ňom prespávala aj so svojou rodinou. Keď raz tomuto užívateľovi bytu oznámila telefonicky, že príde na víkend do Popradu a prespí vo svojom byte, tento jej povedal, že byt je už predaný. Bola zhrozená ako sa to mohlo stať a kto mohol byť natoľko bezohľadný, že nemal zábrany pripraviť ju bez jej súhlasu aj o to posledné čo jej zostalo po smrti rodičov. Neskôr zistila, že o byt ju bez jej súhlasu pripravil zať pani ktorá sa o ňu starala, JUDr. Jaroslav Sidor, ktorý pripravoval všetky právne náležitosti a zmluvu. Na jej otázku, ako jej to mohli urobiť jej cynicky povedal, ...“Zuzka čo chceš, veď ten byt dostala tvoja matka od štátu zadarmo“! Takto začínal tento tzv. právnik a bývalý vyšetrovateľ prokuratúry v Poprade. Paradoxne aj sám užívateľ bytu tejto úbohej siroty, bol neskôr zmanipulovaný JUDr. Sidorom, za prísľub dvojizbového bytu za to, že dá súhlas na odpredaj jeho pozemkov. Ako sa dalo čakať, JUDr. Sidor oklamal svojho vlastného švagra, ktorý nakoniec prespáva v garáži. 

Štefan Harabin na TA3 povedal: Toto nie je právny štát!

Prečítala som si list zúfalej ženy-siroty, ktorá prišla za záhadných okolností o svoj byt. Hlboko sa ma jej slová dotkli.
list zúfalej ženy
dokumenty k listu
Viem, čo je prísť o vlastný dom, veď prišla oň moja dcéra s jej synom. Mafiánske praktiky sú na dennom poriadku, keď mocní utláčajú slabších, keď právo a spravodlivosť držia pevne vo svojich rukách výlučne vo svoj prospech! V podobných sporoch bežný občan nemá šancu na spravodlivosť. A tak som si klikla na meno pána JUDr. Jaroslava Sidora.   

JUDr. Jaroslav Sidor:  

Kúpele Vyšné Ružbachy a.s. Vyšné Ružbachy, zapísaná 1995, ZI 150 206 000 Sk !
Spoločnosť bola založená rozhodnutím zakladateľom FNM, a prebrala časť majetku, práv a záväzkov zrušeného podniku Slovenské liečebné kúpele, štátny podnik so sídlom v Novom Smokovci, v súlade s rozhodnutím o privatizácii podniku.
Jaroslav Sidor pôsobil v spoločnosti ako člen štatutárneho orgánu v rokoch 2001 až 2005 spolu s Ing.Vladimírom Šefferom. Od roku 2005 ako člen štatutárneho orgánu pôsobil Ing. Ivan Peschl do roku 2007 a Ing. Ivan Maroš.

HITERA, spol.s.r.o. Vyšné Ružbachy, zapísaná 25.4.2000. V spoločnosti pôsobili Ivan Peschl aj Ivan Maroš.
Spoločníkom do roku 2006 bola spoločnosť SKI PARK Vyšné Ružbachy a.s. a od roku 2006 je akcionárom spoločnosť Kúpele Vyšné Ružbachy a.s.
SKI PARK Vyšné Ružbachy a.s. Jozef Debre, Gabriel Vysaník, Peter Pribilinec, Vladimír Šeffer, Dezider Kilár. V spoločnosti pôsobil v roku 1996 Jozef Debre spolu s Tomášom Borecom !!!

TATRAPOMA - SKI Turecká a.s. v likvidácii Turecká pôsobili Monika Kimijánová, Zoroslav Kollár, Tomáš Borec, Jozef Debre, Jozef Michna, Martin Kvietik a ďalší. Veronika Kimijánová bola aj známa mojej dcéry, osobná známa Petra Sýkoru, zakladateľka obchodných spoločností. Spolupracovníčka s právnickými osobnosťami prepojenými na Petra Sýkoru, teda s Borisom Chovancom, Evou Červeňanskou, či v Štrkopieskoch Gabčíkovo a.s. Petra Sýkoru právničkou Zuzanou Puškárovou, Michaelou Volekovou, Zoroslavom Kollárom, Agátou Potančokovou, Petrom Kubíkom a dalšími.

Ivan Peschl,
ELWING Slovakia a.s. Bratislava/ R.F.Development a.s./ člen štatutárneho orgánu 2003 až 2004, v tom období Svetlana Ficová pôsobila v DR! /Tomáš Komada, Ivan Maroš/ !

Hasičská poisťovňa a.s. Bratislava /zapísaná 1995, vymazaná 2011/
DN k 31.12.2005 € 232 357 = 6 999 987.-Sk !
Ivan PeschlIvan Maroš pôsobili v roku 2000 až 2002 v DR. Predsedom predstavenstva bol Ing. Martin Neštrák a riaditeľom Ing. Jozef Dúcz! / spolupracovníci a osobní priatelia Petra Sýkoru/. V spoločnosti pôsobil aj Zdenko Trebuľa, Igor Grošaft  a Jozef Moravčík.

GI-Invest, s.r.o. Bratislava:
Spoločníci : Tomáš Komada, Hasičská poisťovňa !

Ing. Ivan Maroš:
S.K.A. a.s.Bratislava, zapísaná v roku 1997
Štatutárny orgán: Viera Babjaková/ spriaznená osoba s Ivanom Kiňom/, Ladislav Hoffman, Peter Hargaš, Miloš Lukáčik, Ivan Maroš, Miroslav Šurina, Pavel Venglovič. V DR pôsobil aj JUDr. Pavel Jurek
Od roku 2002 sú členmi štatutárneho orgánu: Miroslav Líška, Marian Arpányi, Miroslav Šurina / spriaznené osoby Petra Sýkoru/ a členmi DR: Tibor Fuzek / biely kôň Zoroslava Kollára a spol./ !!!

BALAKOVO a.s. Trnava
Ivan Maroš, Juraj Urban, Vladimír Kohút, Ivan Peschl, Tomáš Komada, Pavel Jurek!
NOVAX, a.s. v likvidácii Bratislava – Ivan Peschl, Ivan Maroš, Tomáš Komada

JUDr. Pavel Jurek:
VEMA SKCZ s.r.o. / pôvodne COLNÝ SKLAD, s.r.o. Bratislava/, spoločník Štúdio K.F.A. architektúra a design spol. s.r.o. / blízka firma Marianovi Kočnerovi a Petrovi Sýkorovi/

Zdenko Trebuľa:
FAKON PHARM, s.r.o. Košice: Mgr. Pavol Paška Mudr. Bíla Jozef Mikluš, ktorý pôsobil v Kúpeloch Vyšné Ružbachy a v Hitere.

FAKON, akciová spoločnosť/ Pavol Paška, Zdenko Trebuľa, JUDr. Alexander Zápotocký/
ARCEN, s.r.o. v likvidácii Košice/ Mgr. Pavol Paška, Lubica Makranská, Peter Lorko, Ján Trebuľa, Milan Wieczen/
CASSOVIAINVEST -  CREDIT akciová spoločnosť Košice-spoločník
/ Vladimír Pačai, Stanislav Smerek,/ blízka osoba Silvia Smereková, Ján Smerek/ Alexander Zápotocký, Eva Malá..../

JUDr. Alexander Zápotocký:
Vzduchotechnika a.s. Nové Mesto nad Váhom
DN k 31.12.2003  € 497 909 = 15 000 006 !
NASAM a.s. Myjava
DN k 31.12.2007 € 969 624 = 29 210 893.-Sk !
Nedoplatok SP k 31.12. 2010 € 95 964 = 2 891 011.-Sk !

Ing. Sergej Zápotocký, Vladimír Pačai
Stavbár a.s.Poprad
Nedoplatok SP € 65 483 = 1 972 270.- Sk
Chemko a.s. Strážske
DN € 431 521 = 13 000 000.-Sk !
Sergej Zápotocký:
DN k 31.12.2003 € 829 848 = 24 469 875.-Sk!
Nedoplatok v SP k 31.12.2009 € 3 216 369 = 96 896 332.-Sk !!!
GEOTECH a.s. Spišská Nová Ves
DN k 31.12. 2003  € 265 551= 7 999 998.-Sk
Nedoplatok v SP k 31.12.2010  € 185 841 = 5 598 646.-Sk
SAM HOLDING a.s. Košice
Nedoplatok v SP k 31.12.2010 € 83 809= 2 525 000.-Sk !
VAP – Výroba automobilového príslušenstva Prešov
DN k 31.12.2005 € 27 716 922 =  834 999 992.-Sk !
Nedoplatok v SP k 31.12.2009 € 416 547 = 12 548 895.-Sk!
PREVAP Prešov spol. s.r.o. Prešov, blízka firma
DN k 31.12.2005 € 24 729 470 = 745 000 013!

SkyLife spol.s.r.o.
Vo firmách spoločníkov tejto spoločnosti pôsobili:Alexander Zápotocký, Vladimír Pačai, Peter Korbačka, Martin Fedor, Ivan Jakabovič, Patrik Tkáč,.../

Spoločník Slovenská armatúrka Myjava a.s. zapísaná 1992 so ZI  1 152 658 000 Sk!
Konkurz na majetok dlžníka bol vyhlásený v roku 1999 a konkurzným správcom bol ustanovený Pavol Malich, Prvý správcovský dom, k.s Bratislava. /konkurz Idea Nova s.r.o. Nitra/Prvý správcovský dom, k.s. Bratislava, spoločnosť zapísaná 2005.
Spoločníci:JUDr. Vojtech Agner, JUDr. Ján Havlát, JUDr. Kamil Beresecký
Komandista: Ing. Július Srna, JUDr. Pavol Malich
Ing. Július Srna
Ing. Júlis Srna pôsobil aj v Levická televízna spoločnosť: blízke firmy Slovak lines a.s. / Milan Valašík/, Ľudová banka a iné....

TESON a.s. Vráble, v spoločnosti pôsobila aj JUDr. Ľudmila Zvolenská
DN k 31.12.2003 € 2 190 799= 66 000 010.-Sk !
Ľudmila Zvolenská
HORDEN a.s. Trnava, zapísaná v roku 1996/ pôvodne Slovmalt/
Štatutárny orgán od roku 1997: TIBOR FUZEK, Anna Máčadová, Jaroslav Wieger
Dozorná rada: Juraj Čajko, Braňo Prieložný,Zoroslav Kollár , Ľudmila Zvolenská /do 20.3.1997/
DN k 31.12.2003 € 829 848 = 25 000 000.- Sk §
Konkurz bol vyhlásený v roku 1998 a správcom konkurznej podstaty sa stal Vladimír Litvaj!
S ďalším významným prepojením osôb a obchodných spoločností/ TIPOS, SIBAMAC a iné/
Ing. Júlis Srna pôsobil aj v Levická televízna spoločnosť: blízke firmy Slovak lines a.s. / Milan Valašík/, Ľudová banka a iné....

Konečne po šiestich rokoch chápem súvislosti.  JUDr. Božena Ilavská je osobne známa s JUDr. Kamilom Bereseckým. Údajne s ním konzultovala isté problémy v konkurznej činnosti. Takže nič také hrozné sa vlastne výmenou konkurzných správcov nestalo!
A nemôžem vysloviť iný názor len ten, ktorý tak výstižne používa Vladimír Pavlík. V jednej ruke držia päťku a v druhej deviatku. Aby nám ponúkli piate cez deviate!

Listom z 20.6.2006 mi vypovedal JUDr. Pavol Michna moju zmluvu o poskytovaní činnosti v plnom orzsahu. / Dôkaz -list/
Listom z 8.12.2007 mi oznámil Ing. Júlis Srna, že moje faktúry za služby v účtovníctve neevidujú a požadoval predložiť moju zmluvu na ktorú som sa odvolávala, ktorú mi vypovedal jeho kolega, teda ju mal k dispozícii / Dôkaz-list/
Listom z 2.1.2008 mi JUDr. Pavol Michna spochybnil moju prácu pre JUDr. Boženu Ilavskú a moju zmluvu nepovažoval za účinnú. No ani nemohol. Keď mi ju vypovedal. Pritom stačilo tak málo. Spýtať sa Judr. Boženy Ilavskej. To mohol urobiť aj pán JUDr.Kamil Beresecký. Asi som však nebola celkom poslušná. Dnes chápem, prečo som musela rokovanie s pánom Niederkoflerom, či právnikmi JUDr. Jána Čarnogurského absolvovať ja. Len som vtedy nepochopila, že rokovania mali byť také, aby mi po nich trčali topánky. Netrčali, a ani netrčia. A ani nikdy nebudú!
 
VADAS Poprad, spoločnosť s ručením obmedzeným Poprad, v ktorej Jaroslav Sidor pôsobil spolu s Gabrielom Vysaníkom ako spoločník v roku 1993 a 1994. Spoločnosť skončila v konkurze, konkurz bol pre nedostatok majetku zamietnutý.

Gabriel Vysaník, Peter Pribylinec /aj SKI PARK Vyšné Ružbachy/

Bratislavská mediálna agentúra, spol. s.r.o. Bratislava
DN k 31.12.2008 € 201 165  =  6 060 296.-Sk Nedoplatok v SP 2010  € 6 577 = 198 139.-Sk
/blízke osoby Róbert Dinič, Vladimír Fruni, blízka firma Horizont Slovakia a.s. Košice, B.M.G. Invest s.r.o. Košice/

OKTAN a.s. Kežmarok:
DN k 31.12. 2005 predstavoval € 71 267 344 = 2 147 000 000.-SK !!!
OKTAN Invest a.s. / okrem iných aj Alexandre Rezeš/!
FORMBETON-TP, a.s. Kežmarok
DN k 31.12.2003 € 265 551 = 7 998 396.-Sk !
TATRASTAV a.s. v likvidácii Poprad                             
DN k 31.12.2003€ 531 103 = 16 000 000.-Sk !
STAVOMONTÁŽE POPRAD a.s. Poprad
DN k 31.12.2003 €  232 357 = 6 999 986.-Sk !

Údaje nedoplatkov SP vychádzajú na foaf. Sk s poskytnutých údajov za rok 2010. Paradoxne daňové údaje vychádzajú z obdobia roku 2008. Zámer, či vykonštruované kolapsy?
Prepojenie týchto mocných je od deväťdesiatych rokov, kedy vytunelovali sprivatizované štátne podniky, či iné obchodné spoločnosti s miliardovými daňovými únikmi. Tie skončili na pleciach bielych koňov a tunelári s čistým štítom sa tešia podnikateľským úspechom dodnes.  Je absolútne jedno, v ktorej spoločnosti pôsobili a v akom čase. Verifikovať, či kvantifikovať podiel na daňových únikoch jednotlivými osobami nie je dnes už možné. Podstatné je ako, a s akým dlhom spoločnosti nakoniec skončili. Ten ich scenár sa dlhodobo opakoval. Dnes už majú metódy neprehľadnejšie, a spoločníci, či konatelia nových spoločností sú mladší a dravší. A skúsenejší. Právne zabezpečení a beztrestní.

Pri tomto prepojení osôb som chcela poukázať na jeden dôležitý fakt. Ktorýkoľvek občan v spore s takýmto mecenášom, či v snahe postaviť sa im na odpor je odsúdení k existenčnej, či inej možnej likvidácii. Nakoniec aj pán predseda Najvyššieho súdu Štefan Harabin, či samotný pán premiér priznali fakt, že NEŽIJEME V PRÁVNOM ŠTÁTE! A ja to viem!

Aby sme prežili, predáva moja dcéra nábytok. A bolo treba vyprázdniť zásuvky. Našli sme ďalší telefón Petra Sýkoru. Po preštudovaní sms som dostala zimnicu. A nebola z chrípky! Bola z toho hnusu, ktorým táto spoločnosť ne-napreduje už celých dvadsať tri rokov!

Pozorne som počúvala pána premiéra Róberta Fica k plánovaným opatreniam na zamedzenie daňových únikov. Údajne budú k tomuto účelu vyčlenení daňoví úradníci s vyššími odmenami od tých bežných úradníkov. Z toho mála teda ešte vycucnú niečo aj pre svojich verných. Obávam sa, že je to symbol bezmocnosti nad rozliatym mliekom z minulosti, keď je štátna kasa prázdna. Páry utvorené z daňových kontrolórov na diskotékach už toho veľa nevytancujú a ešte je tu riziko možného poškodenia ich pečene. Ja by som poradila pánom zodpovedným za výber daní začať u oligarchov a tam to rozbaliť rovno čardášom. Na diskotékové hopsanie už táto naša krajina nemá čas.

Ing. D.B.
Vladimír Pavlík


Komentár k oznámeniu Prezídia Policajného zboru národná kriminálna agentúra finančná spravodajská jednotka:

Zdá sa, že to čo nebolo schopné v rámci svojich zákonných povinností urobiť celé Prezídium Policajného zboru národná kriminálna agentúra finančná spravodajská jednotka, urobila jediná odvážna a statočná žena Ing. Danka Bobeková. Opäť sa potvrdilo kto riadi Policajné prezídium, Generálnu prokuratúru a justíciu a koho príkazy poslušne plní. Z predmetného oznámenia jasne vyplýva, že sa bývalý štátny majetok patriaci všetkým občanom tuneloval a rozkrádal v súlade so zákonom a rovnako v súlade so zákonom sa neplatili dane a „likvidovali“ a „čistili“ zadlžené spoločnosti a firmy. No a napokon sa aj legálne nadobúdali majetky a Ficov zákon č. 101/2010 Z.z. o tzv. preukazovaní pôvodu majetku je rovnakou fraškou ako Ficova tzv. sociálna demokracia a istoty. Neoboľševická, štátno-teroristická, protislovenská a mafiánsko-gaunerská strana Smer - tzv. sociálna demokracia je najzločineckejšou politickou stranou od roku 1946 na Slovensku a Robert Fico je špičkový netvor, ktorý nenávidí a pohŕda vlastným národom.

 

      Facebook


Hlavná stránka