"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 32. časť

Kedy Robert Fico zabrechá do vlastných radov smeráckej mafie?


       

          Keďže pán Čentéš nie je prokurátor – zločinec a ďalej sa domáha svojich práv, vo štvrtok 21. februára musel opätovne zakročiť – zabrechať najvyššie postavený biely kôň po politickej línii v Európskej únii Robert Fico a pomôcť smeráckemu prívesku na funkcii prezidenta Ivanovi Gašparovičovi, ktorý do tejto funkcie kandidoval z pozície politického kriminálnika. Aby som nezabudol, obidvoch spája aj láska a súhlas s Mečiarovým štátnym terorizmom, keď obaja vlastne sprznili aj Deklaráciu OSN z 18. decembra 1992, kde v článku 4, odsek 1 sa dočítame: Všetky akty násilného zmiznutia budú prečinmi, podľa trestného práva POSTIHNUTEĽNÝMI primeranými trestami, ktoré zohľadnia ich extrémnu závažnosť. Povedané inak, podľa Deklarácie OSN ľudia, KTORÍ SA DOPUSTILI ÚNOSU, NESMÚ BYŤ AMNESTOVANÍ.

          Keďže aj vtedajšia Generálna prokuratúra SR sa cez svojho šéfa Vaľa stotožnila so štátnym terorizmom, keď on samotný bol členom tejto zločineckej skupiny vytvorenej Vladimírom Mečiarom, ktorá úmyselne a vedome marila vyšetrovanie tohto zločinného aktu – a doteraz sa od tohto neočistila, tak sa nemožno čudovať, že voči osobe pána Čentéša táto zločinecká skupina postupuje tak, ako postupuje. Aby som bol nielen úprimný a presný, šokuje ma správanie vedúcich predstaviteľov Európskej únie k tomuto slovenskému politicko-zločineckému a štátno-teroristickému gangu. Preto si oprávnene kladiem otázku: prečo sa vedenie Európskej únie správa voči pohrobkom slovenského štátneho terorizmu ako boľševicko-fašistická organizácia, teda, dala im plnú podporu?

          Prečo Robertovi Ficovi neprekáža advokátsko-gaunerské prasa JUDr. Boris Chovanec, ktorého Smer drží v Správnej rade TASR-u, hoci toto prasa sa spolupodieľalo na existenčnej a psychickej likvidácii prvej manželky a syna mafiána Petra Sýkoru, ktorý cez biele kone čistil firmy či eseročky smeráckej mafie? A že niektoré biele kone zaplatili za to vlastným životom, keď ešte na smrteľnej posteli im boli držané ruky, aby aj takto ešte mohli podpísať niektoré faktúry či listiny?

          V tejto 32. časti bude uverejnené kompletné vyjadrenie pani Bobekovej, ktorá zastupuje svojho vnuka pri jeho oprávnených nárokoch ohľadom výživného na odvolanie Petra Sýkoru, ktoré bolo podané voči rozhodnutiu Okresného súdu v Pezinku, ktorý akceptoval zvýšenie výživného a zamietol návrh na zníženie výživného zo strany jeho otca. Aj tu sa dočítate mimoriadne závažné veci, ktoré sú už slovenskou realitou.

Vladimír Pavlík     

Vyjadrenie pani D. B. k odvolaniu Petra Sýkoru proti rozhodnutiu Okresného súdu v Pezinku

    Facebook


Hlavná stránka