"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 31. časť

Niektorí zločinci z vysokej politiky a štátnych orgánov, pampersková investigatíva, Tom Nicholson – kontra statočná slovenská žena, matka a stará matka Ing. Danka Bobeková


                  Dnes budete čítať 31. časť a mnohých z Vás opätovne napadne, či si položia otázku: ako je to možné, že doteraz mlčia politici, štátne orgány, tzv. médiá, či určitými kruhmi vyklonovaný investigatívec Tom Nicholson? Ako je to možné, keď ešte v čase, keď pani Bobeková dôverovala tomuto novinárovi, pričom mu muselo byť jasné, ako táto statočná žena vysoko zarúbala, ako aj to, čo hrozí nielen jej, ale aj jej dcére a vnukovi, nedokázal urobiť verejnú tlačovú konferenciu, kde by ju predstavil – a ona by hovorila o veciach tak šokujúcich, o ktorých doteraz nikto nemal odvahu verejne prehovoriť. Tom Nicholson musel veľmi dobre vedieť, že táto verejná tlačovka, pokiaľ by boli médiá o tom informovali, by bola vyvolala nielen primeraný tlak verejnosti, ale aj strach mafie a ich sluhov – zasmradené zbabelé lajná z vysokej politiky a štátnych orgánov, ktorí dohromady sú súčasťou tohto zločinu. Z pani D.B.by sa obratom bola stala hviezda a odštartovala by tú skutočnú Gorilu, ktorá by bola zatienila aj samotného Nicholsona. Ten ale, vo svojej malosti, že by už nebol mediálnou hviezdou, sa nedokázal cez toto preniesť. Hoci už od apríla minulého roku vlastní závažné materiály od pani D. B., doteraz ich jej nielen nevrátil, no ani ich nedokázal uverejniť. Ktovie, čo za tým všetko je, a aká je jeho skutočná úloha s niektorými mimovládkami a Tretím sektorom?

          Pani D. B. nadstavila krutú realitu nielen zbabelým a skorumpovaným lajnám z vysokej politiky a štátnych orgánov, ktorí za rozvracanie Slovenska sú ešte nadštandardne odmeňovaní, ale nastolila aj niekoľko ďalších závažných otázok: čo to je za národ, kde 96 % sa nechá okrádať a manipulovať cca štyrmi percentami? Čo je to za národ, ktorý zločinca, zlodeja a zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu Vladimíra Mečiara považuje za Otca zakladateľa slovenskej štátnosti? Čo je to za národ, ktorý človeka s minulosťou politického kriminálnika zvolí za prezidenta? Čo je to za národ, ktorý dovolí, aby sa cez ekonomiku páchali na ňom rôzne experimenty a pokusy, dokonca systémom boľševicko-fašistického princípu kolektívnej viny, keď za zločiny a zlodejstvá politikov, finančných skupín, či ďalších parazitov vykrádajúcich štátny rozpočet, ktoré sa končia aj sociálnymi samovraždami – a tomuto národu je to podsúvané ako nevyhnutné ekonomické reformy? Či ešte tento národ nepochopil, že tieto cca štyri percentá ho v spolupráci so zahraničím dohnali už do štádia – 20 minút po dvanástej? Máme my vôbec právo nazývať sa svojbytným národom, keď za 22 rokov sme dovolili prednovembrovým komunisticko-fašistickým a eštebácko-fašistickým zločincom, aby sa pretransformovali na komunistických kapitalistov či kapitalistických komunistov, ktorí zneužili nielen tento národ ale aj radových komunistov, keď túto republiku totálne rozkradli a lukratívne majetky predali cudzine? Nás netrápi, že generácie po nás tu budú otrokmi, robiacimi pre cudzinu, ktorá už bude vlastniť ich rodnú krajinu? A takto by som mohol pokračovať ďalšími, minimálne dvadsiatimi otázkami.

          Ako bolo sľúbené v predchádzajúcej 30. časti, dnes uverejňujeme aj fotografie mafiánsko-gaunerského prasaťa Petra Sýkoru a špinavej podlej pražskej zlatokopky prisatej na jeho miliónoch, ako náhradu za manželku a syna, ale aj ďalších osem dokumentov, ktoré sú súčasťou tohto článku. Keď sa pozriete na výraz jeho tváre, hlavne očí, tak sa nikto nemôže čudovať, že nielen to, že si z vlastnej manželky dokázal urobiť bieleho koňa, ale aj ako jediná výnimka medzi gaunermi jeho rangu, bez zmilovania fyzicky a psychicky sa snaží zničiť aj svojho jediného syna.  


Persona non grata!

          Keď sa ľudia zmienili občas o tom, ako je zložité domáhať sa na polícii, či súdoch svojich práv, priznám sa, že som tomu celkom neverila. Človek vlastne musí všetko odskúšať a prežiť na vlastnej koži. A dnes ani nechcem domyslieť, ako flagrantne pristupujú tieto inštitúcie k ochrane občana, no najmä k ochrane osamelých matiek s deťmi. Často média priniesli správy o tom, ako sa na polícii domáhali ľudia ochrany pred hrozbami gaunerov. Polícia však zväčša prišla už len na obhliadku mŕtvoly. Dnes už bez najmenších pochybností viem, prečo sa aj pod mojim vnukom a mojou dcérou vznietila štvorkolka, prečo nám vykradli auto po súdnom pojednávaní, prečo chceli gauneri môj krk a prečo mi ponúkali tri milióny za dokumenty, ktoré sú nekšeftovateľné. Kto veľa vie, je nebezpečným pre tento štát! Asi ako biele kone, a možno ešte nebezpečnejší...

          Kopia sa mi na stole rôzne písomnosti od orgánov činných v trestnom konaní, ako vyšší uložili konať nižším, nižší ešte nižším, a tí najnižším, ale nekoná vôbec nikto a vôbec v ničom. Tak som to na chvíľu odložila, nech malá kopa teda pýta väčšiu. Prvoradým pre mňa bolo vymáhanie dlžného výživného, keďže chudoba Petra Sýkoru dosiahla pravdepodobne jeho osobný bankrot, synovi už neposiela ani cent. V zmysle príslušných zákonov táto činnosť prináleží exekútorom. Už len zmienka o tomto povolaní bežného občana mraziacu, naviac, ak je všeobecne uznávaný názor, že exekučná činnosť je druhotným tunelom na občanoch. Pri myšlienke, že by môj ex zať Peter Sýkora nedajbože bol deložovaný zo svojej luxusnej vily, ako to často vidíme v televízii pri výkone exekútorov u bežného občana, alebo by mu zabavili jeho zlatú tabatierku, či Bentley, takmer som zaslzila. No ale aj jeho okradnutý, a dlhodobo psychicky týraný syn má právo aspoň na nejaké všimné z jeho zlatých bankových kariet.  Tak som oslovila exekútorský úrad v Senici s Návrhom na výkon exekúcie za zmeškané výživné, ktorý napísal a podpísal už ako dospelý môj vnuk. Pracovník exekútorského úradu, ktorého som zastihla na telefóne bol ústretový, a tak som dohodla potrebné záležitosti s jeho kolegyňou, ktorá má vymáhanie výživného vo svojom referáte. Po príchode do kancelárie príslušného exekútorského úradu JUDr. Pavla Šajánka som veľmi rýchlo pochopila, že veľa dôvodov na optimizmus mať nebudem. Pani, ktorá má vo svojom referáte vymáhanie výživného dohodnuté dokumenty ani neprelistovala a po chvíli mi veľavýznamne oznámila: Ale tento pán nemá žiaden majetok!/ Rozumej pán Peter Sýkora, všeobecne považovaný za mafiána a milionára aj v Senici /.  Pochopila som, že v tejto kancelárii a inštitúcii som persona non grata!  Ja som vlastne persona non grata na celom území mojej drahej domoviny. Ale len tak lacno som neodišla. Práve som získavala bezplatné informácie, a to sa len tak často nestáva, keďže s exekútormi som nemala ani najmenšiu skúsenosť.

          Pýtam sa: A odkiaľ viete, keď ste ani neťukli do počítača, že ten pán nemá majetok? Na moju otázku odpovedala pani len ďalším, pre ňu dôležitým protiargumentom: Ale on je občan ČR. A ja na to: No a čo? Veď má firmy v Bratislave. Obchodné podiely nie sú majetok? Ona na to: Sú, ale možno sa predajú aj za dva až päť rokov. A ja na to: Ako viete? Ona na to: Podľa toho, kto ich kúpi. A ja na to: A čo Vás to trápi? Ona na to: No, to každý príde,  a keď tri mesiace nič nevymôžeme, majú právo si pýtať od štátu náhradné výživné... Viem, viem, zákon poznám, odpovedala som jej a požiadala som ju, aby mi doklady vrátila. Spadol jej kameň zo srdca, keď som z kancelárie vycúvala a ona mala ďalšie plus u šéfa, že svoje poslanie splnila. Ak exekútorský úrad odmietne oprávnenú osobu a postaví sa na stranu mafiána, všeobecne známeho milionára, niečo som pravdepodobne doteraz nepostrehla.

          Prechádzka mestom mi vcelku prospela, prevetrala som si hlavu a premýšľala, kto je vlastne Peter Sýkora? Prečo ja počúvam, aký bol a je mafián, keď vlastne všetci pravdepodobne klamú. Peter Sýkora je už dlhodobo štátom chránený exot, nedotknuteľný a uctievaný viac, ako jeho syn, zbytočnosť, ktorú tu tento bezúhonný občan Českej republiky odhodil, ktorou by sa mali podľa zákona zaoberať mnohí, platení z daní občanov, a realita je celkom iná. Svojou nečinnosťou orgány činné v trestnom konaní podporili podvodné konanie Petra Sýkoru a Borisa Chovanca, a rovnako obom umožnili úspešne svoje dielo aj dokonať. Čím viac som cestou mala hlavu prevetranú, tým viac som začala chápať, že kto nekradne, fakt okráda svoju rodinu. A pochopila som aj to, že moje nohy netrčia zo zadkov mocných, čo bude zjavne mojim problémom najväčším. A tak som opäť niekde na začiatku. Opäť som prelistovala stovky dokladov, ktoré mi dal môj darca z DR SR. Určite mi potreboval niečo naznačiť a vedel aj to, že všetko  významné z nich zverejním. Listovala som preto doklad za dokladom a dopátrala som sa k tomuto:

          Tunelári, oligarchovia, biele goliere, či mafiáni by nikdy nezanechali za sebou túto spúšť a stav chudoby občanov bez spolupráce s účtovníkmi, daňovými pracovníkmi, a príslušníkmi polície, či prokuratúry, teda časťou zapredancov, naklonených tejto zberbe, ktorí zneužili svoje posty platené z daní občanov pre svoj vlastný prospech !

Z autentických dokumentov popíšem jeden príklad z mnohých

          Spoločníčka a konateľka Mária Pavelková prišla ako občianka z Maduníc podnikať do Senice, prenajala si sklady v Galante, do ktorých umiestnila šijacie stroje. Po prijatí príslušných miliónov z vratky DPH presunula spoločnosť do Matuškova a neskôr na smetisko už nepotrebných spoločností do Galanty bielemu koňovi! Výsledkom takýchto podnikateľských postupov ako v tomto príklade bola vybielená štátna kasa, morálne nepoškvrnení podnikatelia – tunelári a uťahané biele kone, ktoré na svojich pleciach odniesli túto špinu na príslušné smetiská. Garantami takejto činnosti boli odborníci v zriaďovaní fiktívnych spoločností a fiktívnych fakturácii /Peter Sýkora and company, a iní/ ako aj odborníci na likvidáciu nepotrebných firiem. Cez biele kone a tzv. odborníkov bola významne prepojená mafia s podnikateľskou a politickou smotánkou so sľubom vernosti na večné časy a nikdy inak!      

MAJUS CORP s.r.o. Štefánikova 700/11 Senica, zapísaná do OR 19.2.2001, od 4.10.2001 zmena sídla Matúškovo, od 7.11.2001 zmena sídla - Galanta do 30.5.2012, kedy bola spoločnosť ex offo vymazaná
Spoločníčkou sa stala Mária Pavelková, Madunice do 3.10.2001 a od 4.10.2001 do 6.11.2001 František Tumma Matuškovo. Od 7.11.2011 do výmazu spoločnosti je spoločníkom Jaroslav Lieskay Galanta
DN k 31.12.2008 dosiahol € 526 910 = 15 873 691.-Sk !!!

Jaroslav Lieskay:
REDIT, spol. s.r.o., zapísaná 30.1.1998, Prešovská Bratislava, zmena sídla Galanta !!!
Spoločník Boris Kollár do 30.10.2001, od 31.10.2001 Ľuboš Čanády, od 30.4.2002
Jaroslav Lieskay do výmazu ex offo 26.7.2011!

František Tumma:
KORECTING spol.s.r.o. Bratislava, zapísaná 29 5.1992, zmena sídla Trnava 1998.
Spoločníci: Od roku 1992 do roku 1994 Ing. Miloslav Kuna, JUDr. Rozália Mareková, od roku 2002 František Tumma

JUDr.Rozália Mareková :
Fishing team s.r.o. Trnava, zapísaná 7.6.1993
Spoločníci: od 1993 Vladimír Póor , Miroslav Náhlik, Rozália Mareková
IZOBA a.s. v likvidácii Banská Bystrica, zapísaná 10. 6.1996
Spoločníci: Vladimír Póor od 1996 do 2006
Dozorná rada: Martin Glvač člen od 1996 do 2006
V roku 2006 bol zamietnutý návrh na vyhlásenie konkurzu pre nedostatok majetku.
To bude asi tými manažérskymi schopnosťami štatutárov a členov dozornej rady!!! Zásluhy k ministerským postom sú u nás vskutku nenapodobiteľné.

Už samotné prepojenie osôb naznačuje, že pravdepodobne vratky DPH /ako zdroj obohatenia oligarchov a ich vyvolených na úkor občanov / neboli ničím a nikým ohrozené, nad tunelármi bola podľa môjho podozrenia silná ochranná ruka.

l/ Mária Pavelková, konateľka obchodnej spoločnosti MAJUS CORP, s.r.o. Štefánikova 700/11, Senica osobne predložila dňa 25.7.2001 na DÚ v Senici „Oznámenie o nadmernom odpočte“ za II. štvrťrok 2001 vo výške 5.201.110.-Sk – príloha 1- Oznámenie o nadmernom odpočte

2/ Daňový úrad Senica dňa 22.8.2001 začína daňovú kontrolu  – príloha 2 – Zápisnica

3/ Dňa 22.8.2001 osobne preberá konateľka spoločnosti Výzvu na prerokovanie protokolu       o daňovej kontrole stanovenú na 23.8.2001 o 13.00 hod. – príloha 3 – Výzva

4/ Protokol z vykonanej kontroly o nadmernom odpočte vo výške 5 201 110.-Sk bol prerokovaný dňa 23.8.2001 – príloha 4 – Protokol o kontrole nadmerného počtu!

5/ Dňa 9.10.2002 Daňové riaditeľstvo SR Banská Bystrica, Antikorupčné oddelenie Odboru vyhľadávania a spolupráce s OČTK zahajuje kontrolu správcu dane vo veci postupu pri predmetnom daňovom subjekte!

          V tom čase, teda v roku 2002 už dvaja pracovníci DÚ na oddelení kontroly nepracovali. Faxom je však zasielaná Zápisnica z miestneho zisťovania v Galante, Matuškovská 2287, zo dňa 23.8.2001 kde mali byť údajné predmetné dodávky tovaru pre nadmerný odpočet uskladnené! V tom istom dni bol zároveň na DÚ v Senici prejednaný  Protokol. Podľa zostavy Z.DXX-Kontrola pracovníkov z roku 2001 je zrejmé, že pracovníci DÚ sa na miestnom zisťovaní osobne nezúčastnili. Vzhľadom k tomu, že obsahuje viacero významných osobností a obchodných spoločností, ku ktorým daňoví pracovníci „nestihli„ prísť na miesto kontroly, zostavu zatiaľ nepriložím. Výsledky šetrení DÚ v spolupráci s OČTK nepoznám. Za mrežami však určite nikto z nich nesmútil. Napriek takýmto pochybeniam pracovníkov DÚ a pozornosti Antikorupčného oddelenia mohla táto spoločnosť pokračovať vo svojej činnosti a v roku 2008 dosiahnúť DN vo výške takmer 16 miliónov Sk!

Možno predpokladať z dokumentu: Oznámenie o nadmernom odpočte spoločnosti MAJUS CORP s.r.o., kde omylom do hlavičky uviedla spoločnosť OTHON TECHNIKA s.r.o. a DIČ spoločnosti MAJUS CORPS s.r.o. že Mária Pavelková je osobou pôsobiacou vo viacerých firmách bez uvedenia jej mena, čo dokazuje aj jej omyl / lebo každý z týchto, podľa môjho názoru tunelárov sa dopustí omylu/ v hlavičke predmetného dokumentu:

OTHON TECHNIKA, s.r.o Štefánikova 700/11, 974 01, Senica,/ adresa detto ako Majus corp,./ zapísaná 24.11.2000 so sdílom Piešťany, následne Senica a Bystričany.
Spoločníci: Tibor Tóth Piešťany do 15.52001, Ján Tomáška Nové Mesto nad Váhom do 1.5.2002, Július Šesták Bystričany do výmazu z OR v roku 2010
Spoločnosť poskytovala služby od výkopových prác až po prevádzkovanie erotického salónu.

Tibor Tóth:
N.N.T.,s.r.o. Piešťany, zapísaná 31.7.1997, do dnešného dňa nezaložila do OR Zbierky listín žiaden dokument. Od roku 2001 má sídlom v Žihárci.
Spločník Tibor Tóth do roku 1998, Radovanec Šimovec a Peter Fero Nové Mesto nad Váhom do roku 2000, od roku 2000 do roku 2001 Jozef Hipík Galanta, od roku 2001  Matej Farkaš.

Peter Fero:
KOTROFE s.r.o., Trnava zapísaná 17.7.1992, sídlo spoločnosti od roku 2003 Nové mesto nad Váhom, vymazaná z OR v roku 2009, keď konkurzné konanie súd zastavil pre nedostatok  majetku.
Zakladateľom spoločnosti bol Ján Krivda Trnava, poslednými spoločníkmi od roku 2003 do výmazu spoločnosti boli Peter Fero a Miroslav Kotras.
DN k 31.12. 2008 € 1 296 949 = 39 062 848!

Miroslav Kotras:
KOMET SLOVAKIA a.s. Trenčín, zapísaná do OR 16.16.1998, zakladateľmi Ján Krátky, Dušan Ševčík, Peter Ševčík. Od roku 2002 Miroslav Kotras, Martin Borik členovia DR, Ludmila Havierniková jediný akcionár!
DN k 31.12.2008  € 485 393  =  14 622 950 Sk !
Nedoplatky SP k 31.12.2010 € 302 737 = 9 120 255 !

Martin Bórik:
BUGA Trenčín, s.r.o., zapísaná 18.9.1995, so zmenou sídla Púchov, Nitra, Nová Dubnica.
DN k 31.12.2007 € 1 394 145 = 42 000 000 Sk !
Spoločníci: Martin Borik je spoločníkom od roku 2001 do výmazu v roku 2008

3H-PIRANHA, s.r.o. Dolné Sŕnie, zapísaná do OR 28.6.2000, zrušená 27.4.2011
Spoločník: JUDr.Štefan Bachár, Peter Marták, Igor Gajdoš, od 10.7.2002 do výmazu 2011 Martin Bórik.
DN k 31.12.2008 € 904 007 = 27 222 000 Sk !

JUDr. Štefan Bachár:
FACTOR FIVE s.r.o. v likvidácii, Bratislava zapísaná  31.8.2010
Spoločníci: Štefan Bachár, Ivan Adam, Ján Dado, Ľubomíra Klementisová, Milan Kováčik
Likvidátor: JUDr. Igor Chaloupka Skalica!

Ľubomíra KlementisováJán Dado:
DELTA Group, s.r.o. Bratislava, zapísaná 2005, od 1.2.2012. Hatalova 12/A
Spoločníci: Ján Dado, Milan Jagnešák / priateľ Petra Sýkoru/, spoločník spolu s Petrom Sýkorom v spoločnosti Mg-faktoring!

BARET SECURITY a.s. Bratislava, zapísaná 13.9.1996, deň výmazu 8.10.2005
Spoločníci: Jozef Dúcz, Milan Jagnešák, Ján Dado, Juraj Almáši – priatelia Petra Sýkoru!

Blízke osoby: Michal Hrbáček, Peter Sýkora, Martin Neštrák, Erik Kováč...Blízke firmy DONAR,...etc,

Mária Pavelková bola spoločníčkou aj v ďalšej obchodnej spoločnosti:

MAJA P.A.V. s.r.o. , zapísaná 5.9.2000 so sídlom Piešťany do 30.5.2001, od 31.5.2001 zmena sídla Galanta! V roku 2006 bola firma ex offo vymazaná!
Spoločníci: Maria Pavelková, od 31.5.2001 Roman Forró Galanta !
DN k 31.12.2005  € 232 357 = 6 999 987.- Sk !!!

Roman Forró:/ tzv.biely kôň /, v súčasnosti v OR má zapísaných 22 obchodných spoločností
CREATIVE spol. s.r.o. Galanta, zapísaná do OR 1996, zrušená 2012!
Predtým, sídlo v Trnave a v Piešťanoch.
DN k 31.12.2008 € 724 276 = 21 819  539.- Sk !

KAPITAL + s.r.o. Košice, zapísaná 10.5.1996
Spoločník: Richard Sabovčík, Ivan Šebesta, Tomáš Tóth, od r.1999 OMEGA Trade Košice, Štatutárny orgán:  od 17.1.2000 Roman Forró!
DN k 31.12.2008 €4 204 029 = 126 650 557 Sk !!!

Richard Sabovčík:
KAPPA Invest a.s. Košice,  zapísaná 17.6.1996, od roku 2002 Žihárec
Štatutári: Otto Brixi, Richard Sabovčík, Oľga Weissová... Od roku 2002: Ondrej Zsíros, Ján Lévai, Karol Galba – biele kone
DR: Jozef Paulus, Jozef Baláž, Roman Guttman – biele kone

Paradoxne v prípadoch akciových spoločností museli odborníci na likvidáciu firiem použiť viacero dostupných bielych koňov, ktoré Vladimír Strýček obmieňal, a ktoré sú verejne známe orgánom činným v trestnom konaní, novinárom, daňovým pracovníkom. Za nimi však zostávajú zvučné mená podnikateľov, a niekoľkosto obchodných spoločností s miliardovými únikmi na daniach, odčerpanej DPH, beztrestne, bez povšimnutia.                                    

A-real. s.r.o. Bratislava , zapísaná 18.7.1994, zrušená 5.3.2012.
Spoločníci: JUDr. Dagmar Deáková, Boris Deák, DEAK AVÍZO a.s. Bratislava,
RNS Holding International a.s., Roman Forró od roku 2001 do roku 2012.
RNS Holding International a.s. Bratislava, zapísaná 29.9.1993, zmena sídla Senec, a naposledy Partizánske. Od roku 2002 do roku 2005 bola štatutárom aj Viera Kožejová. 29.12.2005 sa stal štatutárom Ondrej Kováč. 22.3.2012 vstúpila firma do likvidácie a  Ondrej Kováč je zároveň likvidátorom.

Boris Deák:
APEX, spoločnosť s ručením obmedzeným Bratislava,
zapísaná 7.8.1990  vymazaná11.6.2011
Spoločníci: Roman Deák, Peter Steinhubl, Boris Kollár...od 2006 do 2011 Peter Hrkotáč
DN k 31.12.2008 € 652 656 = 19 661 915 Sk !
Peter Hrkotáč:
REAL Študio K.F.A. Bratislava, zapísaná 25.6.1998, /spoločnosť, ktorá rekonštruovala Bar Petrovi Sýkorovi vo Viedni/
Spoločníci: Marian Kočner, Katarína Schwarczová, Peter Hrkotáč
Od 9.11.2012 je spoločníkom Nulim Meesat Thajsko !!!

  
Ondrej Kováč:
DREVO-GAT s.r.o. Bratislava, zapísaná 1.2.2002
Spoločníci: Ľubomí Blážo, Jozef Didy, od roku 2006 Ondrej Kováč

Jozef Didy:
ATAC SLOVAKIA a.s. v likvidácii Bratislava, zapísaná 8.8.2006
Štatutárny orgán : Michal Hrbáček, člen DR od 2006 do 2007 Jozef Didy !

QUICK-FOOD s.r.o., Nové Mesto nad Váshom, zapísaná 27.5.2004, zmena sídla v roku 2007 Galanta sídl. SNP 998/27, spoločník József Ternai Budapešť ! ex offo výmaz
6.6.2009.
Spoločníci od roku 2004 do roku 2007 Jozef Didy a Ing. Jozef Juríčka!

Ing.Jozef Juríčka:
LM Development s.r.o  Bratislava, zapísaná 9.8.2005
Spoločníci: Ing. Ján Počiatek, Ing. Jozef Juríčka
Blízke firmy:
FoRest s.r.o. Bratislava, zapísaná 6.7.2000
Spoločníci: Ing. Ján Počiatek, JUDr. Róbert Kaliňák, do 18.6.2012 Ing. Róbert Pintér
FoodRest s.r.o....etc

          Reťaz je dlhá, a obtočila by niekoľkokrát celé Slovensko. Mená veľkých, stredných a malých osôb sa periodicky opakujú. V súčasnosti sú podnikateľské aktivity čoraz sofistikovanejšie, vznikajú napriek kríze tisíce obchodných spoločností, a pán minister Kažimír len veľmi obtiažne môže občanom sľúbiť, že je ich kontrola možná. Pokračovaním v uvedenom reťazení firiem a osôb, som sa náhodne pristavila pri úspešnom konateľovi Ondrejovi Mizerákovi zo Starej Myjavy. Pri jeho mene je v OR cca 500 obchodných spoločností. Ad absurdum slovenského podnikateľského prostredia!

Stačilo zopár uchovaných dokladov, a ďalší dôkaz o tom, ako sa rodili milionári je na svete. Ponovembrové veľkolepé budovanie spoločnosti dospelo do kolapsu. Pre niektorých žobračenky, pre iných hotelík v Thajsku, či ministerská stolička. Peter Sýkora patril medzi všetkých. Len si cinkne a je za vodou. Ja si môžem cinknúť akurát tak na lampáreň. Na pravdu a spravodlivosť nemám konto!

A tak ma len v závere napadla jedna myšlienka. Čo ste si pripravili na mňa, mocní tohto štátu? Ktorá osoba o tom rozhodne a dá príkaz? Lebo Mafia aj s bielymi goliermi má krvavé ruky. Aj o tom niečo viem! A vlastne všetci o tom niečo vieme.

Ing. D. B.
Vladimír Pavlík

     

 

    Facebook


Hlavná stránka