"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 30. časť

Zákonité manželky väčšiny mafiánskych gaunerov im slúžia ako biele kone, ktoré neskôr odkopnú a užívajú si s mladými zlatokopkami 


                      Ľudia majú vo väčšine príliš skreslené názory o zákonitých manželkách mafiánsko-gaunerských prasiec, mnohí im závidia ich bezstarostný život, pričom, samozrejme, nevidia do zákulisia. Zverejnenie zatiaľ troch desiatok dokumentov o týchto gauneroch, ktorých požehnávajú a kryjú gauneri z vysokej politiky, začína prinášať svoje ovocie. Ozvali sa už niektoré bývalé manželky týchto mafiánskych gaunerov, po čase odkopnutých ich zákonitými manželmi, ktorých teraz obšťastňujú mladé zlatokopky. Dokonca existujú aj videozáznamy, ako v rozhovoroch medzi touto mafiánsko – gaunerskou zberbou sú výroky, teda, kde všade na polícii, prokuratúre a súdoch majú svojich ľudí. Nakoniec, keď sa to tak zoberie, čitatelia, ktorí si pozorne  prečítali všetkých 29 častí, už nepotrebujú vidieť ani takéto videá. Lenže spomedzi týchto gaunerov sa zatiaľ nenašiel ani jeden, typu Petra Sýkoru, ktorý robí všetko pre to, aby fyzicky a psychicky zničil svoje vlastné dieťa. Ako sa čitatelia mohli doteraz z uverejnených častí presvedčiť, takto ho riadilo ešte donedávna advokátsko – gaunerské prasa JUDr. Boris Chovanec, jeho právny zástupca, jeho mozog. Paradoxne toto špinavé prasa je doteraz s podporou neoboľševického, štátno – teroristického a mafiánsko – gaunerského Smeru v Správnej rade štátneho TASR-u.  A stále viac sa utvrdzujem v tom, že terajší minister spravodlivosti Borec, pochádzajúci z tejto advokátskej čeľade typu JUDr. Chovanca, bol dohodený Smeru do tejto funkcie práve takouto mafiou.     

          Je nespochybniteľné, že nielen najvyššiu slovenskú politickú scénu riadi a ovláda zločinecká mafia, ktorej ako ponížené prostitútky slúžia aj polícia, prokuratúra a súdy – a niekedy mám dojem, že vedia byť až tak servilní, že im dokážu nielen podržať, ale aj pofajčiť a pocumlať. Je len logické, že táto verbež zákonite ovláda aj mediálnu scénu a podľa toho to aj tak vyzerá ohľadom informovania občanov. Preto sa ani nečudujem, keď istý rakúsky šéfredaktor známeho periodika si prečítal preložené časti týchto dokumentov, tak ostal nielen vo veľkom šoku, pričom jeho nasledujúci výrok, „keby som toto uverejnil, malo by to veľký dosah na slovensko – rakúske vzťahy a to si nemôžem dovoliť“, hovorí za všetko. Ale je tu aj trochu optimistickejšia správa, keďže v zahraničí pracuje veľa Slovákov a niektorí z nich tieto časti prekladajú a posielajú štátnym orgánom v dotyčnej krajine kde pracujú – a tieto ich posúvajú svojim veľvyslanectvám na Slovensku, lebo na  každom veľvyslanectve sú zamestnaní ľudia na zvláštne úlohy.

Vy sa nehanbíte, Vy KONKRÉTNI špinaví zbabelí hajzli z polície, prokuratúr a súdov?

          Pretransformované prednovembrové komunisticko – fašistické a eštebácko – fašistické zberby, toho času úspešní komunistickí kapitalisti či kapitalistickí komunisti, tvoriaci jadro najzločineckejšej mafie od roku 1948, toho času zhlukujúci sa v Smere – tzv. sociálnej demokracii, predstavujú skutočný vrchol súhrnu fašizmu, boľševizmu, sadizmu, psychopatizmu a sofistikovanej likvidácie vlastného národa. Nemožno sa preto čudovať, že na svoj obraz si urobili aj políciu, prokuratúru a súdy. No omnoho horšie na tom všetkom je, že to, čo by malo byť Vašou zákonnou povinnosťou, lebo ste to stvrdili svojim podpisom, tak idete proti vlastnému národu. Úbohosť najvyššieho rangu, keď to, čo má byť náplňou Vašej práce, to robí za Vás jedna obyčajná statočná žena, matka a stará matka. A Vy, miesto toho, aby ste jej pomohli a naplnili literu zákona, tak likvidujete ju a jej rodinu.  

Manželky versus zlatokopky

          Nedávno mi ponúkla posedenie pri čaji dáma z Bratislavy. Vraj by sa chcela so mnou porozprávať tiež o svojom živote vedľa mafiána, a aj po rozchode s ním. Rada som prijala jej ponuku a stretli sme sa u mňa doma.  Téma nášho rozhovoru nám obom bola dôverne známa.  Zhodli sme sa na tom, že je to vlastne taký život po živote. Rozprávali sme sa dlho a aj pre mňa bolo veľa z jej skúseností podnetných. To, že bielogolieroví majú plné igelitky peňazí  na ceste k „obchodným rokovaniam“ pre ňu nebolo žiadnou novinkou. Ako partnerka „mafiána“ rovnako nemohla slobodne rozhodnúť takmer o ničom. Cez deň mal partner svoje kšefty, večer sa potužil nejakým alkoholom, aby spláchol pachuť obchodnej špiny. Pozná vraj viacero žien, ktoré po rokoch spolužitia s bielym golierom, či mafiánom nedosiahli vysporiadanie BSM, nakoľko „hodnoverné“ účtovníctva ich manželov boli v strate a milióny v trezoroch. Mnohí z týchto hochštaplerov skončili v náručí zlatokopky aj s rodinným lupom. Po šiestich rokoch spolužitia to moja návštevníčka u jej mafiána zabalila. Keď sa náš rozhovor schyľoval ku koncu, požiadala ma, či by som vedela popísať na základe autentických dokumentov aspoň jeden príklad, ako prichádzajú mafiáni k majetku mimo zákon, ako podvedú manželku z predaja majetku, ktorý si užíva potom zlatokopka a dať nejaký návod, ako som to zisťovala ja. Uistila som ju, že v tom  nemám najmenší problém, že všetko čo zverejňujem mám podložené dôkazmi, len jediný problém mám v tom, že „naša“ zlatokopka mi veľmi nestojí za môj drahocenný čas, a iné nepoznám. Pri odchode poznamenala, že našťastie do toho vzťahu nepriviedla na svet dieťa, ale gaunerov ako je môj ex zať veľa asi nie je, lebo aj mafiáni si vedia uctiť svoje deti. Človek vedľa nich však vraj nikdy nevie, aký úder komu a kedy zasadia.

Ako som zabezpečovala dôkazy!

          Keď som preštudovala všetky nájdené dokumenty a bankové výpisy, bol to pre mňa šok. Teda vlastne šoková terapia. Pri práci s nájdenými dokumentmi mi pomohlo predovšetkým moje ekonomické vzdelanie a osobná znalosť ľudí „spolupodnikajúcich“ s Petrom Sýkorom, ako aj znalosť osôb z vyšších kruhov politických, či inak významne činných z jeho osobných informácií, že boli jeho priateľmi. Takže som bola stále niekde medzi Obchodným registrom, na územiach obstaraných nehnuteľností podľa záznamov katastra nehnuteľností, počítačom a bielymi koňmi, či ústretovými obchodnými partnermi Petra Sýkoru.

          Počas týchto posledných dvoch rokov som získala viac odborných vedomostí, zručností a reálnych informácií, ako počas štúdia na vysokej škole vrátane tridsaťročnej praxe dohromady. Mala som poznatky z pôsobenia v štátne firme, že tunelovanie verejných zdrojov sa stalo národným športom. Mala som poznatky aj o tom, že poukazovať na ne je pre konkrétnu osobu kontraproduktívne. Ale že v tejto spoločnosti sú beztrestné podnikateľské činnosti ďaleko za hranou zákona spoločensky akceptované je pre mňa nepochopiteľné. Problém vidím v absencii princípov Baťovej školy, keď účtovník bol posledným v rade, ktorý zodpovedal za každú vynaloženú korunu na hospodársku činnosť, a svojim podpisom potvrdil jej správnosť a efektívnosť. Dnes je profesia účtovníka živnosťou bez potrebného príslušného vzdelania a daňoví pracovníci sú často spolukorupčníkmi tunelárov. Lepší výber daní je len zbožným prezentovaným želaním príslušných ministrov. Biele goliere ich dávno vo vynaliezavosti predbehli, a tak budú úniky daní čoraz výraznejšie. Ako príklad teda uvediem podnikateľskú činnosť Petra Sýkoru v oblasti faktoringu a nehnuteľností, ktorá je príznačná pre všetkých jemu podobných podnikateľov prostredníctvom jeho obchodnej spoločnosti:

          Mg-faktoring s.r.o.Bratislava, zapísaná v roku 2000, spoločníkom sa stal tzv. biely kôň Petra Sýkoru mne známy Marian Arpányi ako jeho osobný šofér. V roku 2002 vystriedal Mariana Arpányiho  Miroslav Líška a v roku 2006 sa stáva spoločníkom Peter Sýkora. Od júla 2010 do apríla 2011 bol spoločníkom Milan Jagnešák./?/ Mám dôvod sa domnievať, že spoločnosť Mg-faktoring s.r.o. vznikla najmä z dôvodu odkúpenia pohľadávok od HP! Hasičská poisťovňa a.s., zapísaná  v roku 1995 a ex offo vymazaná 4.8.2011!!! V nej mal Peter Sýkora svojho zástupcu Jozefa Dúcza, priateľa Martina Neštráka, ktorý bol prezidentom poisťovne a spolutunelára Igora Grošafta. Väčšinovým vlastníkom HP bola spoločnosť S.K.A. a.s. Bratislava – / Tibor Fuzek, Miroslav Liška, Marian Arpányi nastupujú ako posledné biele kone/ a podľa výpisu z OR je táto spoločnosť stále funkčná. HP sa dostala do problémov už v roku 1997. V roku 2002 návrh na konkurz podal SPP spornou pohľadávkou 5,7 mil.Sk. Konkurzným správcom bol Andrej Maar, rovnako osobný priateľ Petra Sýkoru. V tom čase sa Hasičská poisťovňa sporila s SPP o dlh z poistnej zmluvy vo výške približne 140 miliónov Sk!!! V tejto veci prebiehalo súdne konanie. SPP ale existenciu takého záväzku v tom období vôbec neuznávalo. Údajný dlh vyše 130 miliónov mal byť ako nedoplatená časť poistnej zmluvy, ktorá pred tým zanikla.

          Mg-faktoring s.r.o. Bratislava a TRIAL PLUS s.r.o. Šaľa odkúpili pohľadávku od Hasičskej poisťovne voči SPP  a v mimosúdnom vyrovnaní v roku 2008 boli obidve spoločnosti úspešné. Neodvolateľný akreditív platný do 12.mája 2008 pre obe spoločnosti znel na 144.500.000 Sk. Peter Sýkora na svoj podnikateľský účet spoločnosti Mg-faktoring obdržal 103.975.818.-Sk.

A ako bolo  to mimosúdne vyrovnanie v skutočnosti?

V roku 2008 v jeden deň bola objednaná hotelová izba na cudzie meno s cudzím OP v hoteli DANUBE v Bratislave, kde sa zišli aktéri tohto prípadu. Peter Sýkora, jeho právnička Michaela Voleková a ďalšie osoby na strane Petra Sýkoru, zástupcovia predstavenstva a právnici SPP. Po niekoľkých „náročných“ hodinách rokovaniach bola mimosúdna dohoda uzatvorená.

21.2.2008 o 15.43 hod. na č.t. sms 0903827007 píše Peter Sýkora sms:
Uzatvoril som mimosudnu dohodu SPP

Som presvedčená o tom, že som doteraz dostatočne, ba v maximálne možnej miere preukázala spôsob podnikateľskej činnosti Petra Sýkoru, jeho nespochybniteľné úzke prepojenie na politické špičky, jeho nespochybniteľný silný vplyv na ktorýkoľvek štátny útvar v SR !!!

A ako podnikal Peter Sýkora cez pečiatky obchodných spoločností ako fyzická osoba?

          Výdavkovým dokladom obchodnej spoločnosti Mg-Faktoring s.r.o. Bratislava zo dňa 27.2.2008 vyplatil Peter Sýkora / doklad vypísal osobne / na základe kúpnej zmluvy za nákup parcely 6044/2,8 fyzickej osobe 460 000.-Sk. / a obstaral aj iné parcely/ V bežnej podnikateľskej praxi by bol takýto originálny účtovný doklad v roku 2008, teda v príslušnom účtovnom období zaúčtovaný na účte obstaraných pozemkov, s príslušnou predkontáciou a podpisom zodpovednej osoby za zaúčtovanie hospodárskej operácie. Tento doklad však nemal slúžiť pre účtovanie, pretože „tiežpodnikatelia“ kupujú nehnuteľnosti sofistikovane cez pečiatku obchodnej spoločnosti, čím ako fyzické osoby sú chránené pred preukazovaním svojho majetku. Pozemky vo veľkom rozsahu nakúpil Peter Sýkora aj prostredníctvom iných obchodných spoločností rovnakým spôsobom v Gabčíkove, kde mal významné kontakty pre svoje podnikateľské aktivity.

Zo zápisnice Obecného úradu v Gabčíkove zo dňa 24.9.2008: 

Uznesenie č. 39/7OZ/2008

 36/ Po prerokovaní žiadosti Mg-faktoring s r.o, Mesačná 6, 821 02 Bratislava,
súhlasí :
- s trvalým odňatím poľnohospodárskej pôdy na pozemku p. č. 6044/2 v kat. úz. obce Gabčíkovo z PPF,
- s vydaním stavebného povolenia na výstavbu rodinného domu na pozemku p. č. 6044/2 v kat. úz. obce Gabčíkovo. (v hlasovaní jednohlasný súhlas)

Peter Sýkora bol osobne dňa 26.6.2010 v Gabčíkove podľa dokladu o parkovnom. Podľa LV 4455 sa stal vlastníkom nehnuteľností obstaraných Petrom Sýkorom a predaných Petrom Sýkorom na základe kúpnej zmluvy, právoplatnej dňa 29.6.2010 /pozemky a rodinný dom súpisné číslo 1677 / Ľubomír Krcheň a Švecová Karolína. Na základe telefonického rozhovoru s Ľubomírom Krcheňom viem, že za predmetné nehnuteľnosti zaplatil cca 70 000 eur.

          Na ďalšom liste vlastníctva 1865 je vlastníkom Mg-faktoring s.r.o. 1/3 pozemku na parcelnom čísle 6044/14. Keďže je už firma  Mg-faktoring s.r.o. prepísaná na bieleho koňa Jána Mikuláša v decembri 2011, na ktorého rodinný dom bol v čase prevodu OP vydaný exekučný titul, je bez akýchkoľvek pochybností, že aj v tomto prípade naložil s firmou tak, ako so všetkými ostatnými v minulosti. Na ceste k bielemu koňovi mizli aj príslušné účtovné a daňové doklady. Po Návrhu na výživné podané mojou dcérou Peter Sýkora robil opatrenia v obchodných spoločnostiach v nebývalom rozsahu. Tesne pred rozvodom a po rozvode manželstva podľa mojich hodnoverných zistení predal nehnuteľnosti a iný majetok mimo účtovníctva takmer za 700 000 eur !!!

 

          A čo viem ja o zlatokopkách? Tomáš Bořuta v článku: Moje povolanie – zlatokopka, napísal toto: „Život ako v bavlnke – ráno sa prebudiť, ponoriť sa do osviežujúceho kúpeľa, doobeda prejsť značkové obchody, poobede absolvovať pár skrášľovacích procedúr a večer vzorne reprezentovať manžela v spoločnosti. Vyťahané ruky od nákupov a počítanie každého centu nie je nič pre takúto ženu. Miluje noblesu a viac ako po večnej láske sa rozhliada po tučnom bankovom konte. V náruči boháča sa už nebudú musieť obávať toho, čo príde. Ich predstava pokojného života je prevtelená do materiálnych istôt a tie predsa od týchto pánov dostanú ľavou zadnou. Je im jedno, že ich vzťah sa miestami podobá viac obchodnému zväzku ako manželstvu. Dosiahli to, po čom túžili a to im úplne stačí. Veľká kopa peňazí si pýta daň v podobe naštrbených medziľudských vzťahov. Preto práve to musia položiť zlatokopky na obetný oltár pri uprednostňovaní majetkov namiesto reálnych citov.“ Ak by som mala hodnotiť moje skúsenosti s výkonom povolania zlatokopky, tak s obsahom článku musím v plnom rozsahu súhlasiť. Jednu z nich teraz verejne oslovím do Prahy.

Petra Sýkorová, rodená Šidlová!

          Iste ste si povšimli, že pred Vaše meno nenachádzam žiaden vhodný prívlastok. To je len prejav mojej veľkorysosti voči Vašej maličkosti. Dôvodov, pre ktoré využívam túto príležitosť mám viac. Prvoradým je ten, že ja a moja rodina nezaujímame v tomto štáte  absolútne nikoho. Od polície počnúc, prokuratúrou a exekútormi končiac. Denne sú porušované naše základné ľudské práva, arogancia dnešných mocných je bezhraničná, a MAFIA nebezpečnejšia zo dňa na deň. Občan nemá inú možnosť, ako zobrať spravodlivosť do svojich rúk.  Ja som si vybrala k tomuto účelu SLOVO na internete! Frontálny útok na Vášho „muža života“ a jeho bankové kontá ste zahájili v marci 2010, niekoľko mesiacov po jeho úspešnej transplantácii. V čase, keď podal v júni 2010 Návrh na rozvod manželstva, podrobne pripravený ako hrozbu exekúcie a ruskej mafie, predával nehnuteľnosti, aby Vás mohol obdarovať šperkmi v stotisícových hodnotách. To by bolo v poriadku, pokiaľ by na ceste za svojim šťastím do  Vašej náruče nestratil, či neodkopol vtedy už svoje bremeno, jediného syna. Na príprave tohto rozvodu ste sa aktívne podieľali s rovnakým patologickým klamárom ako ste Vy, s JUDr. Borisom Chovancom. V tom období Váš chlebodarca poveril moju dcére rekonštrukciou rodinného domu v Modre. Pokiaľ ona vynakladala veľa svojich síl a a práce spolu s mojim manželom, starala sa o syna a celú domácnosť sama, Vy ste sa slnili s Vaším mafiánom pri Stredozemnom mori a neopomenuli ste ani Vašich rodičov. Zachcelo sa Vám rovnako aj prehliadky vzdialeného Singapuru. Veď s cudzieho krv netečie. S Petrom Sýkorom ste žili ešte počas jeho manželstva s mojou dcérou v spoločnej domácnosti, v niekoľkých luxusných prenajatých bytoch a neskôr v luxusnej vile na okraji Prahy. Vaša drzosť presiahla hranice morálky, keď ste odpratali týždeň pred rozvodom moju dcéru a jej syna na dovolenku do zahraničia a Vy s Petrom Sýkorom ste súkromným lietadlo navštívili Bratislavu za účelom obchodných rokovaní. Stanovili ste termín sobáša na december. Pokiaľ ja som odvážala potrebné veci pre môjho vnuka pred hrozbou exekúcie, Vy ste si pripravovali svadobné šaty na sobáš do Karlových Varov. Môj vnuk bol vtedy hospitalizovaný v nemocnici, a jeho tatko sa v deň Vášho sobáša zmohol na jeden telefonát, ako ho nemôže navštíviť, lebo je chorý a lieči sa.

          Keď som môjho vnuka hľadala v Prahe potom, čo zistil, že s jeho tatkom to nie je až také zlé, ak sa v Prahe preváža na Bentley a hostí všetkých príbuzných zo Slovenska okrem neho, navštívila som aj Restaurace u Mlynáře. Priznám sa, že strach zamestnancov čo i len prehovoriť, ich prekvapenie z toho, že Váš už manžel bol niekedy ženatý a má dieťa vydesil aj mňa. Keď sa už báli aj občania Moŕkova o Vás prehovoriť, vedela som, že sa udialo veľa vecí, ktoré presiahli rámec môjho chápania. To, že ste prepustili zamestnancov predmetnej reštaurácie len preto, že so mnou prehovorili, je dôvod, aby ste sa im ospravedlnili a odškodnili ich. To Vy ale neurobíte, k tomu nemáte príslušné morálne dispozície. Dnes však po takmer troch rokoch strádania, psychického nátlaku na moju rodinu, predovšetkým na môjho vnuka, do bodky naplnenej hrozby Petra Sýkoru, že všetkých nás zlikviduje a bude pokoj, nemám inú možnosť, ako brániť moju dcéru a syna s využitím všetkým možností pred ďalšou hrozbou ujmy na našom zdraví, či životov, lebo majetok, o ktorý okradol Váš idol moju rodinu držíte pevne v rukách.   

          Vzhľadom k tomu, že Vy a Váš manžel ste horší a nebezpečnejší pre moju rodinu, predovšetkým pre moju dcéru a môjho vnuka ako celá ruská mafia aj s balkánskou mafiou dohromady, zverejním fotografiu Vás a Vášho manžela, len čo ich nájdem v tej kope vecí pripravených na odvoz z rodinného domu mojej dcéry, teda dnes už Tatra Banky. Upozorňujem Vás zároveň, že ja som a budem v strehu pred všetkými Vašimi súčasnými aj budúcimi krokmi pomsty. Zároveň Vás ubezpečujem, že ak sa Vás boja mnohí, ja sa Vás ani v najmenšom dávno nebojím. Požiadam všetkých ľudí dobrej vôle, aby Vaše fotografie šírili celým svetom. A budem ich prosiť, aby mi podali o Vás všetky dostupné informácie. Informácie, ktoré sú pre mňa životne dôležité pre zistenie pravdy a dosiahnutie spravodlivosti. Škody, ktoré ste napáchali sú nevyčísliteľné! Potom, čo získam o Vás a Vašej chudobe potrebné hodnoverné informácie pre mňa prestanete existovať. Toto Vám teraz a na tomto mieste verejne sľubujem! Žite a nechajte žiť!

Ing. D.B.
Vladimír Pavlík

    Facebook


Hlavná stránka