"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 29. časť

Tomuto národu neprekáža, že štát riadia mafie a zločinci z vysokej politiky sú ich bielymi koňmi a politické strany ich eseročkami? 


                Najvyššie politicky postavený biely kôň v rámci Európskej únie Robert Fico už stráca nielen súdnosť, ale svoje pohŕdanie a nenávisť k tomuto národu dáva najavo takým spôsobom, ako keď najsprostejší minister financií v histórii Európskej únie Ivan Mikloš nielen hovoril, ale aj realizoval tzv. nevyhnutné ekonomické reformy, keď za Mečiara sa tu rozkradlo čo sa rozkradnúť dalo, vytunelovalo čo sa vytunelovať dalo a tento ekonomický diletant s vedomosťami priemerného študenta strednej ekonomickej školy, ťarchu a následky systémom kolektívnej viny preniesol na občanov, ktorí tu nič neukradli a nevytunelovali. Ktovie, aká bola ekonomická znalosť tých, čo Miklošovi prednášali a čo mu udelili titul inžiniera ekonómie. S obľubou  Fico pripomína opozícii, že nemá národnú hrdosť, že si neváži všetky tie výdobytky, ktoré tu Slovensko v ére dvadsiatich rokov samostatnosti dosiahlo.

          Lenže zabudol povedať to najhlavnejšie a súčasne si položiť otázku: čo priniesla zvrchovanosť Slovenska politikom, finančným skupinám, vykrádačom štátneho rozpočtu, zahraničným špekulantom, a čo občanom? A čo priniesla mafiánsko – gaunerským prasaťom typu Petra Sýkoru, ktorý so smeráckou mafiou úspešne páchal ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti? Im všetkým, na rozdiel od drvivej väčšiny občanov Slovenska priniesla blahobyt, vo väčšine založený aj na úkor utrpenia vlastného národa – a slovenským občanom priniesla biedu a utrpenie. Takže teraz si to trochu podrobnejšie vysvetlíme.

          Odrazme sa od historických bludov istého Ivana Gašparoviča, ktorý bohorovne vyhlásil, len nie som si istý či kvôli pohŕdaniu s týmto národom, ktorý považuje za stádo volov, alebo jeho rozumového vybavenia, že Slovensko za dvadsať rokov dosiahlo viac, ako za 1 200 rokov. Takže si osvojme ako pravdivé tieto „vedecko-historické“ poznatky nášho pána prezidenta, že čo všetko stačili Slováci tu za dvanásť storočí vybudovať, ubránili to pred Tatármi, Turkami, Maďarmi, no prišiel November 1989 a slovenskí politici za 23 rokov stačili všetko rozkradnúť a rozpredať cudzine. A Ivan Gašparovič je jeden z hlavných vinníkov tejto reality. Nakoniec väčšina z nás, tých starších, pozná túto realitu. Najskôr to boli holandské dražby a po nich éra špičkových politicko-ekonomických zločinov. Ale vráťme sa tesne po období po roku 1989. Rabovačky ako na bežiacom páse, milióny a miliardy patriace nám všetkým, menili majiteľov. Paradoxne, títo majitelia ich získali bezpracne a v protiklade s tým nevytvorili žiadnu ekonomickú hodnotu, no za tieto rozkradnuté peniaze používali nadštandardné, hlavne ekonomické výhody a osobný blahobyt. Lenže takéto peniaze chýbali v štátnom rozpočte – a dostať ich tam mohli len od ľudí, ktorí mali svoje úspory v bankách. Nasleduje šoková terapia neúmerného zdražovania a ľudia postupne vyberajú svoje úspory. No ekonomické zločiny sú tu tak rozbehnuté, že ich nejde už zastaviť – a ani politici, tvoriaci koalíciu, nemajú záujem to zastaviť.

          A tak ústami niektorých ekonomických diletantov, napr. Klausa a Mikloša prichádza posvätná krava vo forme tzv. nevyhnutných ekonomických reforiem. Tieto reformy majú jediný cieľ: to čo organizovaní zločinci a zlodeji počas koaličného vládnutia rozkradnú, to ďalšia koalícia, ktorá po nich nastúpi, potrebuje tieto peniaze opätovne dostať do štátneho rozpočtu – a tak prichádzajú ďalšie a ďalšie „nevyhnutné“ ekonomické reformy, cez ktoré sa ošklbú radoví občania a zločinci, čo tieto milióny a miliardy rozkradli, pokojne si ich užívajú, ba dokonca podporujú aj vládnuce koaličné strany. Takto postupne sa politické strany stávajú ich eseročkami a viacerí politici bielymi koňmi.

          V tejto časti sa napr. dozviete aj o tom, ako vyrobený produkt kágebácko – eštebáckej zberby z Penty Haščák slovenského voliča považuje len za hovno. Ako táto penťácka verbež prichádzala na Slovensku k majetkom, teda, akým spôsobom, svedčia aj slová Jána Langoša, keď v denníku SME z 2. 8. 2003 na otázky – Ktoré organizácie sú napojené na tajné služby? Penta, napríklad?, odpovedá: NIE. PENTA SÚ DRAVÍ MLADÍCI, KTORÍ SA VEDIA POHYBOVAŤ V DŽUNGLI, V KTOREJ NEEXISTUJE KONKURENCIA. Myslím si, že tento výrok hovorí príliš jasne, ako zakomplexovaní zmrdi typu Haščáka a Dospivu získavali majetky slovenského národa. Z histórie na mnohých prípadoch poznáme, ako pidimužíci malého vzrastu typu Haščáka sa prejavovali, pokiaľ mali nadmernú moc. Arogancia, cynizmus, megalomanstvo... Pritom niet na Slovensku smradľavejšieho hovna, ako je on sám a jemu podobné zberby.

Podsvetie, či ELITA ? Z rozhovoru Malchárka s Haščákom 8. 1. 2006 na Vazovovej ulici:

          Haščák vysvetľuje Malchárkovi motívy, prečo sa PENTA angažuje v politike. Najväčším motívom je SMER, ktorý vypaľuje už v opozícii (čo bude keď sa dostane do vlády?). Haščák spomína príklad, ako Fico a Flašík požadovali od Haščáka za zrušenie tlačovej konferencie o privatizácii Paroplynového cyklu províziu. Haščák vymenúva 5 akcionárov SMERu: Juraj Široký, Vladimír Poór, Martin Glváč (Fedor Flašík), Jozef Brhel a Ivan Kiňo. Okrem Glváča a Brhela (Haščák ho ako jediného osobne nepozná) sú to všetko neschopní ľudia. Haščák hovorí, „že demokracia je nahovno systém. Volič o ničom nič nevie, volič je hovno. Volič vníma iba absolútny povrch.“ Koniec citácie. Pokiaľ bude volič pre takých ako Haščák hovnom, určite to nikdy neskončí. Jednoducho občania musia vyslať signál, že tými h.....i sú tí, čo zo Slovenska urobili pole neorané.

          Občanom Slovenska sú už dlhodobo známe fakty, že za mnohými sprivatizovanými podnikmi sú vysokopostavení politici. Štefan Gavorník v roku 1998 pre denník Pravda uviedol, že ak by o privatizácii chcel napísať knihu, nestihol by dokončiť ani prvú kapitolu „a bolo by po ňom“... Je to tá najvýstižnejšia citácia o tom, ako by mohol dopadnúť každý, ktorý disponuje informáciami o privatizéroch – teda porevolučných darebákoch a zlodejoch.

Malchárek a Haščák 8. 1. 2006 v byte na Vazovovej:

          Rozprávajú aj o predstaviteľoch SMERu. Obidvaja majú názor, že je to zberba, sú neschopní a že keď sa dostanú do vlády bude zle. Haščák hovorí, že jediný inteligentný predstaviteľ SMERu je Martin Glváč. Malchárek sa pýta Haščáka, či Flašík zarábal v HZDS len na reklame. Haščák mu potvrdzuje, že cez Donar zarábal v HZDS len na reklame pre štátne podniky a mohol zarobiť 300 - 500 mil. Sk.

Ako a kedy zbohatli:
 
Ak je Zoroslav Kollár deviatym najbohatším Slovákom, ktorý zbohatol koncom deväťdesiatych rokov ako právnik a konkurzný správca, Peter Sýkora za dvadsať rokov „podnikateľskej činnosti“ popri jeho boku dnes nemôže byť chudobný. Koncom deväťdesiatych rokov sa náš štát ocitol v područí finančných skupín, ktoré začali diktovať náš vývoj. Gauneri sa stali beztrestnými pri získavaní nášho majetku vo svoj prospech, no najmä nebezpečnými. Nebezpečnými pre každého, kto sa im postavil. Gaunerom najhrubšieho zrna je však Peter Sýkora, ktorý sa stal rovnako nebezpečným pre biele kone, ako sa stal nebezpečným pre svojho syna. A sám jeho syn má teraz možnosť poznať osudy otcových bielych koňov. Dúfam len, že neskončí aj so svojou matkou tak, ako niektorí z nich. Ako príklad sofistikovaného spôsobu podnikania Petra Sýkoru v utajení uvediem privatizáciu podnikov v konzervárenstve, a tým prepojenie konkurznej mafie na politikov a možno aj, podľa môjho PODOZRENIA !

Peňazovod Senica – Bratislava - Nové Zámky! Novofruct, štátny podnik Nové Zámky

          Vznikol v roku 1989. V roku 1994 na základe privatizačného projektu prešiel na FNM SR v hodnote 296 777 000.-Sk. Novofruct sprivatizovala v roku 1992 manželka Vlastimila Vícena, poslanca za HZDS, priviedla ho do krachu a nepostarala sa ani o zamestnancov.

          Trend Holding s.r.o. uverejnil článok dňa 6. 7. 2006 Ivana Haluzu Hlboký pád slovenského konzervárenstva. Pán novinár, stretli sme sa v kancelárii JUDr. Evy Červeňanskej, keď ste s ňou robili rozhovor o konkurze v IDEA NOVE v Nitre. Určite o tomto konkurze podrobne napíšem. Oslovila som Vás emailom a ani ste mi neodpovedali. Pani JUDr. Eva Červeňanská má dostatočné skúsenosti s osobami okolo Petra Sýkoru pri konkurze Emersonu v Častkove. Veď s nimi spolupracovala ako konkurzný správca! V článku sa okrem iného uvádza: „...Práve P. Uhrín spolu s dvoma partnermi dokázal po roku 2000 oživiť jedného z ťahúňov bývalého socialistického konzervárenstva – novozámocký Novofruct. Po roku 1992 sa v ňom vystriedalo hneď niekoľko majiteľov, ale firma upadala. V istom čase mali mať na podnik vplyv aj skupiny zo západoslovenského podsvetia. Neskôr sa Novofruct dostal do konkurzu, ktorý viedol právnik Zoroslav Kollár. Firmu predal P. Uhrínovi a jeho partnerom z firmy Novex Food, ktorí sa predtým venovali obchodovaniu s konzervárenskými výrobkami.“  Koniec citácie.
Použijem moje autentické dokumenty a osobnú znalosť poskokov oligarchov a pokúsim sa ozrejmiť, o aké skupiny zo západoslovenského podsvetia by sa mohlo jednať:
NOVOFRUCT s.r.o. Miletičova 1 Bratislava, pôvodne BOTTLE SERVICE s.r.o., zapísaná v roku 1995, vymazaná v roku 2004. V roku 2001 súd zamietol návrh na vyhlásenie konkurzu pre nedostatok majetku.
Spoločníci: EMPIREX  s.r.o., Jozef Dúcz, Dušan Hecht, Robert Virlič.
Jozef Dúcz je spriaznenou osobou Petra Sýkoru, ktorá vystupuje ako štatutárny zástupca, spoločník, či člen DR za Petra Sýkoru./ Donar, Hasičská poisťovňa, COFI s.r.o. Štrkopiesky Gabčíkovo…etc./
Dušan Hecht je spriaznenou osobou Zoroslava Kollára, a rovnako osobne známy Petra Sýkoru!  / BEGRAM s.r.o., Vitis Pezinok, ….etc./
Robert Virlič, biely kôň z Poltára – na ktorého je prevedený obchodný podiel vždy potom, čo je spoločnosť v úpadku.
Peter Sýkora vystupuje za spoločnosť NOVOFRUCT s.r.o., Komárňanská cesta 13, Nové Zámky ako Dipl. Ing…Peter Sýkora je asi taký inžinier, ako som ja mafiánka!
Peter Sýkora vkladal do spoločnosti peniaze zo spoločných prostriedkov manželov. Doklad o tom  som si láskavo musela vyžiadať emailom od Toma Nicholsona, a on mi jeden z vkladov, ten menší na 220 000.-Sk emailom poslal. Vklad na 1 mil.Sk má zatiaľ Tom Nicholson a ako sa zdá, nemá v úmysle mi doteraz doklady vrátiť, aj keď ich má od apríla 2011 a sľúbil mi ich vrátiť o tri mesiace.
Moja emailová korešpondencia s Tomom: Ahoj Tom, je to príjmový pokladničný doklad tuším červenej farby - Novofruct Nové Zámky - vklad Sýkoru do pokladne 1 mil, alebo 11 mil.Sk. Už si nepamätám. To v tých bankových dokladoch nie je :) 
______________________________________________________________
> Od: "Tom Nicholson" <loveniegoril@gmail.com>
> Komu: <danilaz@centrum.sk>
> Dátum: 29.10.2012 16:30
> Predmet: Re: Doklad
>
ahoj Danka, veľmi rád by som ti to poslal, ale nevedel som ho nájsť medzi tými bankovými dokladmi, ako ma vyzerať?
dik, Tom
Dôkaz: Vklad do Novofructu s.r.o. Bratislava , vizitka Novofruct Nové Zámky – sú súčasťou článku.

Keďže má Tom ešte za dve igelitky dokladov, dúfam, že pokročil vo „vyšetrovaní“!
Reťazením obchodných spoločností sa dosiahlo odčerpanie prostriedkov z pôvodnej privatizovanej spoločnosti NOVOFRUCT Nové Zámky, no a v tej bol konkurzným správcom Zoroslav Kollár.
NOVOFRUCT – TRANS s.r.o. v likvidácii, Martin Neštrák, Dušan Hecht
NOVOFRUCT – TRADE s.r.o.  Dušan Hecht!  
Martin Neštrák, osobný priateľ Petra Sýkoru bol likvidátorom vo väčšine spoločností konkurznej mafie. / Hasičská poisťovňa, Bentrans s.r.o., IN-FLUVAL s.r.o./
Kde bol Zoroslav Kollár, tam bol Peter Sýkora aj Martin Glváč! A neďaleko Jaroslav Haščák, Marek Dospiva a ďalší….Chápem pán Haščák, slová o tej inteligencii jediného pána zo SMERU. Veď Vám bol tak nablízku. Aj keď ja s Vami Váš názor zdielať nemôžem!
Stupavská konzerváreň, štátny podnik Stupava
Založený v roku 1991 prešiel na FNM v roku 1996 v súlade s privatizačným projektom a jeho účtovná hodnota bola 48 014 tis. Sk. V roku 1996 od FNM kúpila tento štátny podnik obchodná spoločnosť MOLTO, spol,s.r.o. so sídlom Štefánikova Senica.
MOLTO, spol.s.r.o. Senica
Spoločníci od roku 1991 do roku 1995 – Emília Vizváriová, Marta Ščepková, Lýdia Suchá, Juraj Poláček
Spoločníci od roku 1996 – Manuela Grossová, Ondrej Kadák, Zdenek Kopáčik, Ľubomír Švirloch, Milan Suchý !!!
Manuela Grossová – podľa OR je zapísaná v 65 spoločnostiach, medzi inými, s prepojením na Vlastimila Vícena, Dagmar Vícenovú, Vladimíra Lexu, DONAR, …etc.
Ondrej Kadák so Zdenkom Kopáčikom pôsobil od roku 1997 do roku 1999 s Martinom Glváčom v spoločnosti DONAR a.s. !
          Stupavská konzerváreň a.s. sa stala nástupníckou spoločnosťou – právnym nástupcom spoločnosti MOLTO a.s. v roku 1997. V roku 2000 bol na Stupavskú konzerváreň a.s. vyhlásený konkurz a konkurzným správcom bol ustanovený Stanislav Volár, AK Piešťany!!! V Zbierke listín nie sú dodnes založené žiadne listiny. Spoločnosť poslala do konkurzu banka za nesplatený úver a FNM, ktorému nebola uhradená časť kúpnej ceny z privatizácie.
          Páni policajti, prokurátori, kryjete podvodníkov, korupčníkov v bankách, kryjete ľudí z podsvetia, pozemkovú, dražbobnú, či každú inú mafiu a mafiánov, vďaka Vám a s Vaším pričinením ste dovolili takmer zlikvidovať moju rodinu, ako aj mnohých ďalších občanov, ktorí sa postavili proti mafii. Ak by ste boli šetrili a vyšetrili, prípadne odsúdili niektorý prešľap Petra Sýkoru, mohol sa poučiť a vzdať sa podobných aktivít. A môj vnuk dnes mohol dospievať s jeho tatkom!
Takže, ja sa pýtam. Ako je možné, že novinár už v roku 2006 mal informácie, že v Novofrukte je pravdepodobne účasť podsvetia? A kto je vlastne podsvetie? Sýkora and company, či Zoroslav Kollár, Martin Glváč, Fedor Flašík and company? Alebo je to jednoducho zlepenec, ktorí je tak prepletený, že žiaden z nich ani nevie, kam vlastne patrí? A čo je vlastne politická strana? Je to len rebrík pre tých, čo sa chcú dostať po ňom k úspechu ovenčenom eurami? A občan, podľa slov pána Haščáka ako voličské h…o dá k tomu  mandát.
Pre Petra Sýkoru:
Práve som sa dozvedela, že vieš čítať na internete. Konečne. Myslím, že robíš pokroky, lebo si nevedel otvoriť poriadne ani emailovú adresu. Teraz sa teda pokús pozorne prečítať, čo napíšem, a len pre Teba. Rok som sa snažila o kontakt s Tebou. Aby som nemusela s tou špinou, čo si v dome Tvojej ex manželky zanechal obhajovať Tvojho syna pred sudcom a chrániť svoju kožu na verejnosti.. Myslel si si, že keď si mafián, že keď máš pod palcom politikov a oligarchov, že môžeš všetko. Môžeš všetko, ale jedno jediné Ti nikdy nedovolím. Likvidovať Tvojho syna. Splodil si ho, a budeš sa zo zákona o neho starať. Teda prepáč, prispievať na neho. A budeš prispievať toľko, koľko určuje zákon, teda podľa Tvojej dosiahnutej životnej úrovne! V to verím. Zákony platia aj pre Teba!
Tvoj syn sa za teba denne modlil, keď si bol chorý. Tvoj syn sa modlil aj cez tie Vianoce, keď si s novou rodinou oslavoval na Nerudovej v Prahe, v Restauraci u Mlynáře, tvrdiac synovi, že si pod hadičkami. Údajne nosíš kufrík s liekmi. Údajne si vážne chorý. Je to možné, ale určite menej chorý, ako pred zákrokom v Ikeme v Prahe za 18 miliónov, pričom Ti ešte zostal majetok 400 miliónov, ako si povedal v Monaku Tvojmu synovi. A že sa už budeš venovať konečne jemu. Tvoj syn donedávna ešte veril, že si ho mal niekedy rád. Dnes už vie, že v Tvojom živote bolo jeho poslaním niečo celkom iné. Potreboval si ďalšieho bieleho koňa? Dnes je chorý Tvoj syn a má len osemnásť. Ak by si mu tak veľmi chcel pomôcť, Tvoji priatelia Kollár, Glváč, Kojda, Grošaft, Hubinák, či ktorýkoľvek iný by Ti tých pár eur, ktoré mu ako výživné dlžíš, určite požírali. Obávam sa však, že Tvoja pomsta voči synovi je nekonečná. Lebo odmietol Tvoju ponuku. Odísť do Prahy a vzdať sa matky. Čakal by ho tam byt, auto, anglická škola a tučné vreckové. Vidíš, nielen peniazmi je človek živý ! Mama je mama!
V noci som s ním hovorila. Jeho matka si obliala ruku horúcou vodou, aby mu uvarila pri sviečkach čaj. Nepochybne si sa aspoň jednej správe potešil. Musia byť ešte v dome a chrániť to, čo zostalo. Aj Tvoje plné skrine by si si mal vypratať. Alebo poslať poskokov, nech Ti to odvezú, ak už v tej biede, čo Ťa postihla, nemáš čo na seba obliecť. Budeš najdrahšie oblečený „žobrák“. Tvoj syn málokedy hovorí. Je uzavretý. Dnes lepšie chápem, prečo. Vraj si mu sľuboval, že ho naučíš to, čo ho v žiadnej škole nenaučia. Len nesmie mať krvavé ruky! A ako to bolo na Babe, keď si sa s nimi nechcel sánkovať na kopci a stál si ako prikutý pri MITSUBISHI, bordovej farby s pražskými značkami? Čo sa Ťa spýtala manželka, keď vošla do kufra a mal si tam veľký naplnený mech peniazmi? Od ktorého si sa nechcel vzdialiť? A čo si jej povedal? Vraj musíš byť pri aute, lebo peniaze v mechu musíš dať pre Tvojich spoločníkov do trezoru, a ten je otvorený až v pondelok!!! Neprezradíš koľko si pre seba nechal v trezore Ty? A v ktorom ste to všetci zaúčtovali účtovníctve? Za takéto služby držíš pod krkom Tvojich kumpánov? Preto si beztrestný? O niekoľko dní po tej sánkovačke  manželka zobrala syna a odišla do Rakúska. Uverila Ti, keď si neustále prosil o ich návrat a vrátila sa. Žiaľ! Biele kone ani vtedy nemlčali, Peter!
Bolo to na konci deväťdesiatych rokov. Ochranka, pištolníci, už začínam chápať. Skoro by som uhádla, komu som tu vtedy najviac prekážala. S kým si sa delil s tým obsahom mecha, nepochybne z privatizačného lupu, to už neprezradíš. A manželka musela byť ticho, lebo…Ona vlastne ani neprehovorila. Prehovoril KONEČNE Tvoj syn! Ktorý Ťa chránil, ktorý mlčal. A malo to byť vlastne naopak. Až na pokraji svojich síl prehovoril! Aj o tom, ako si ho vozil po všetkých tých pozemkoch čo si v Gabčíkove pokúpil, keď si sa nimi pred synom chválil, aký si BOSS! A on, naivný, Ťa mal za hrdinu! A za vzor!
Prosím, a prestaň už klamať a zaťažovať súdy. Nezaťažuj ani daňových poplatníkov, tých si už  vytuneloval dostatočne s Tvojími spolupodnikateľmi. Ja nemám čas vypisovať vyjadrenia súdom na Tvoje nezmysly, veď si ešte pred sudcom pravdu ani nedýchol. Ty si len taký typický multimilionár so zápornými daňovými priznaniami. Ako takmer každý z Tvojej komunity. Ži a nechaj žiť, Peter ! Choď sa prehriať do Dubaja a možno precitneš. A aby si nepovedal, že som neobjektívna, nenechám Ťa v tej hanbe samého. Gauneri ste boli všetci vospolok.
Toto ma napísal Tom. Ešte vtedy keď som mu verila. Ale on by najradšej napísal knihu. Na tej by zarobil. A je kamarát s poslancami, policajtmi, prokurátormi, má na právnikov, na výlety. Je jednoducho celebrita. A vieš, kto je podľa mňa jediná celebrita? SISkár, čo Gorilu na svetlo vytiahol. A rada by som vedela, čo je s ním. Ja byť ministerkou, už by bol generálom a velil vyšetrovaniu Gorily! A dnes by ste si mnohí so zlatokopkami ak tak dopisovali spoza mreží a dýchali hodinový vzduch dokolečka dokola!
Ahoj Dana, (autentický prepis)
Som rad, ze vidime veci rovnako. Pozriem si na to, co si chcela aby som naskenoval, a poslem ti to. Chcel som ta tiez opytat, ci mas este nejake dokazy o tom, ako to cele fungovalo. Lebo to, ze Kollar prisiel k budove Hasicskej poistovne na Radlinskeho, je nepochybne, a vdaka rozhodnutie US SR viem aj, ako to cele zmanazoval. Ale je iste, ze ich vina je ovela vacsie, a ovela vacsie spinavosti spachali v inych firmach. V ramci tie dokumenty co mam od teba som nasiel vsak iba ciastocne veci ako su bankove vybery, doklady svedzujuc o tom ako mali zaujem o rekreacnej chaty v Borinke ktori vlastnila Stein, atd. Velmi rad by som napisal cele ich pribeh. Vies s tym pomoct? Lebo dokumenty zo zbierke listiny pomozu len ciastocne.
Drz sa zatial, a dufam ze si vieme dohodnut stretko na buduci tyzden.
Tom

Tom, ja som mala polovicu, Ty si mal polovicu. Mohli sme byť slušný tandem! Mohli.
P.S. To vieš, že viem, ktorý biely kôň kúpil pre Petra Sýkoru chatu v Borinke. Ja som si totiž robila poznámky. A čo dôležitejšie by si ešte chcel, ak nie bankové doklady?
Takže naši páni politici, poslanci, podsvetie, oligarchovia a biele goliere od Senice až po Bratislavu, cez Nové Zámky a naprieč Slovenskom budovali najmä svoje kontá. Namiesto toho, aby fabriky, ktoré kúpili zveľadili a dali príležitosť zamestnancom pokojne žiť, tieto rozkradli!
Ak k tomu všetkému ešte zohľadním ten fakt, že otcom SMERU bol Fedor Flašík, že ho stvoril v Pezinku v reštaurácii, a že z neho do výšin vystúpil Martin Glváč, tak ja s Vami vlastne pán Haščák musím súhlasiť. Ako volič som  H…. a ako vidíte veľké! Umyjem sa!

Ing. D. B.
Vladimír Pavlík

    Facebook


Hlavná stránka