"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 27. časť

Zločinci z vysokej politiky si vytvorili mafioza Petra Sýkoru na najšpinavšiu robotu, no on im prerástol cez hlavu 


          Slovensko riadili a riadia zločinci, ktorí si na svoj obraz vytvorili políciu, prokuratúru, tajné služby a súdy s jasným cieľom. Do riadiacich funkcií dosadzujú ľudí, ktorí majú zakrývať ich politické a ekonomické zločiny – teda, aby tieto štátne orgány riadili zločinci nimi samotnými vytvorení a poslušní. Až budete čítať túto ďalšiu časť, s plným vedomím si môžete klásť otázky: ako a kto vytvoril toto mafiánsko – gaunerské monštrum menom Peter Sýkora, ktorý si dokonca z vlastnej manželky urobil bieleho koňa? Ako je možné, že advokátsko – gaunerské prasa menom JUDr. Boris Chovanec, pravá ruka Petra Sýkoru, ktorý priamo riadil túto zločineckú a likvidačnú činnosť dotyčného mafiána namierenú proti bývalej manželke, nielen počas manželstva, ale aj po rozvode, ako aj likvidáciu vlastného dieťaťa cez ekonomiku a psychiku, mafiánsko – zločinecká organizácia Smer ho drží v Správnej rade štátnej organizácie TASR? Prečo mlčia politici Smeru, prečo mlčí najvyššie postavený biely kôň v EÚ Robert Fico? Prečo mlčia ostatní politici, prečo mlčia médiá? Prečo dokážu písať o Hrbáčkovi, ktorý je len úbohou žaludnou sedmou oproti Petrovi Sýkorovi, no meno tohto netvora je pre všetkých tabu?

          Pozrime sa najskôr do obdobia, v ktorom táto vulgárna mafia, ruského a balkánskeho typu začala vznikať, samozrejme, na objednávku politicko – ekonomickej mafie na vrchole pyramídy, ktorú používali na najšpinavšiu prácu. Dnes, keď sa pozrieme na slovenskú a českú realitu, tak by sme mali pochopiť, prečo tu museli vzniknúť dva samostatné štáty. A zároveň si dovolím tvrdiť, že pokiaľ by Alexander Dubček nebol v tom období zomrel na následky autonehody, bol by býval zlikvidovaný. Lebo najzločineckejšia organizácia v rámci sveta, KGB, už mala plán cez konkrétne komunistické a eštebácke vysoko postavené osoby na Slovensku na ekonomické rozparcelovanie Slovenska – a Alexander Dubček by bol svojou ľudskosťou a ľudským citom pre nich tou najväčšou prekážkou. Oni potrebovali svoj produkt – zločinca, zlodeja, neskoršieho zakladateľa a krstného otca ponovembrového štátneho terorizmu, mocného chlapa trpiaceho paranoidnými bludmi na oblbnutie slovenského národa, netvora v ľudskej podobe, nad ktorým držal ochrannú ruku samotný Antikrist – Vladimíra Mečiara.

          Bolo by naivné si myslieť, že vraždy mafiánskych bossov boli výsledkom konkurenčného bola mafií o teritórium. Bolo by naivné si myslieť, že tvrdenia polície o tom, prečo nie sú vyšetrené vraždy mafiánskych bossov, sú hodnoverné. Vznik špičkových mafiánskych klanov, teda tých kriminálnych či ekonomicko – kriminálnych, nemohol vzniknúť bez pomoci či rozbehu štátnej moci a príslušných orgánov. A pokiaľ si nejaký takýto mafiánsky boss myslel, že sa mu podarí dostať medzi tú elitnú politicko – ekonomickú mafiu, pričom niektorí z týchto bossov si mysleli, že pokiaľ majú kompromitujúce materiály na ten politicko – ekonomický vrchol, tak museli pochopiť, že tam sa nikdy nedostanú. Názorným príkladom bol Robert Holub, ktorý si naivne myslel, že sa stane plnohodnotným členom Rezešovského klanu. Práve na jeho likvidácií sa dá názorne dokázať, ako prebiehala spolupráca štátnych orgánov s nájomným vrahom.

          Hoci jeho likvidácia bola perfektne prešpekulovaná, nevyšla podľa predstáv skutočných objednávateľov. V hale hotela Danube 24. septembra 1997, kde sa to len tak hemžilo rôznymi tajnými, samozrejme v civile, sedeli aj Mikuláš Černák, Robert Holub a jeho osobný strážca. Do haly, akoby nič, úplne v pohode, vstúpil strelec, Mikuláša Černáka si ani nevšimol, pozornosť venoval len Holubovi a jeho osobnému strážcovi. Holuba ťažko poranil, osobného strážcu zabil. A úplne v pohode, akoby sa nič nestalo, spokojne odišiel a nenávratne zmizol. Ťažko zraneného šéfa košického podsvetia previezli na ARO v bratislavskej nemocnici na Kramároch – a u objednávateľov nastalo zdesenie. Keby v tom období Ficov labrador či vlčiak exministerky Tomanovej boli existovali, tak by ich bolo úplne jednoznačne napadlo, že nájomný vrah sa bude snažiť svoj trestný čin dokonať. Vyzerá to ale tak, že vtedajšie vedenie polície, tajnej služby či prokuratúry malo v hlave toľko pilín a otrúb, že ich myslenie bolo ešte na nižšej úrovni, ako týchto dotyčných psov. Keďže dobre vieme, aké zločinecké zberby vládli v tom období, tak tu bola jediná šanca, ako umožniť nájomnému vrahovi na druhý pokus svoj čin dokonať. Jedinou možnosťou bolo, ABY ŠTÁTNE ORGÁNY PRIPRAVILI NÁJOMNÉMU VRAHOVI CESTU, miesto toho, aby si na nájomného vraha počkali, čo bola 99 %-ná pravdepodobnosť, že príde svoj čin dokonať.

          A tak sa stalo, že nájomný vrah v pohode 5. októbra 1997 pomocou rozkladacieho rebríka vyliezol na strechu priľahlej budovy, ktorá priamo susedila s oknom izby, kde ležal zranený Holub a stlačil spúšť. Čin bol dokonaný. Nepochybne, oslavy boli bohaté a bujaré a šiesty stupeň paranoje Mečiarovi velil, že Holub sa musel samozastreliť, tak ako sa mladý Kováč samouniesol, či Remiáš sa nechal samovybuchnúť. Keby mi tak bola povolená s Mikulášom Černáka otvorená debata v priamom prenose, diváci by sa všeličo dozvedeli, hoci zo začiatku, nepochybujem o tom, Černák by sa tváril nechápavo.

          Aj zmiznutie Vladimíra Bachledu, významného funkcionára HZDS a vplyvného podnikateľa v popradskom regióne. Nechce sa mi veriť, keď týždeň pred jeho zmiznutím ho navštívili traja bossovia, Holub, Reichel a Černák, ŽE TO NEBOLO MONITOROVANÉ VTEDAJŠOU SIS A KONKRÉTNYMI POLICAJNÝMI ZLOŽKAMI. Nech mi nikto nehovorí, že títo traja bossovia tam prišli na vlastnú päsť. Plnili len objednávku politicko – ekonomickej mafie z HZDS.

          A PRÁVE TAKÉTO PROSTREDIE FORMOVALO PETRA SÝKORU. S jedeným sa ale nerátalo – na akého špecialistu sa vypracuje a čo všetko vie politikoch, naprieč celému spektru.

           A pripomeňme si to najzákladnejšie: pokračovateľmi HZDS je neoboľševická, štátno – teroristická a mafiánska organizácia Smer. Keďže Ficovo manželstvo nebolo uzatvorené z lásky, ale čisto z pragmatických dôvodov, chcem jeho manželke odkázať, aby ho nepoužívala ako bieleho koňa po šachovnici – a nech sa všetci kompetentní konečne už k týmto dvadsiatim siedmim častiam vyjadria.

           

Dňa 11.januára som prevzala doporučenú zásielku od Tatra banky adresovanú mojej dcére:
 
Vec: Oznámenie o začatí výkonu záložného práva

          Priznám sa, že do posledného dňa som neverila, že Peter Sýkora pošle svojho syna a ex manželku rovno na ulicu. Dňa 12.9.2012 pri rokovaní s pracovníkmi Tatra Banky som dostala prísľub, že moje podozrenie z korupcie pracovníka banky a Petra Sýkoru bude preverené a budú ma kontaktovať. Samozrejme, že sa tak nestalo, veď ktorá banka by priznala takéto podozrenia. A tak už len čakám, kto je nainštalovaný ako kupujúci, a koľko zaplatí na zmluvu a koľko mimo nej. Podľa mnou poznaných zvyklostí korupčníkov. Takže si zopakujme. Bude sa dražiť takto dom v ktorom býva moja dcéra so synom?:
Martin Juran z Tatra Banky píše Petrovi Sýkorovi dňa 21.6.2007 o 16.23 hod.:
Vies prist zajtra cca o 10:00 aj s manzelkou na pobocku podpisat zmluvy?
Peter Sýkora nebol v núdzi. Dom založil, lebo v cene, ktorú požadoval bol nepredajný.  O niekoľko dní môže Peter Sýkor už investovať ďalšie vysoké čiastky. Že moja dcére prišla o jediný majetok, pozemok pod nehnuteľnosťou, o ktorý bola zúžená BSM Petrovi Sýkorovi neprekáža! /doklad/
Peter Sýkora píše 28.6.2007 0 14.12 hod. Zoroslavovi Kollárovi:
Poslal som Ti podklady na Sancovej pozri sa na ne a daj mi vediet mam ich od cloveka z banky okrem kupy zafinancuju rekonstrukciu cca 20 alebo posun dalej s navysenim kupnej ceny mozno alternativa pol na pol sam do toho nechcem ist po rekonstrukcii mam zaujemcu z CZ treba ale konat ak mas zaujem daj vediet dik Peter / informácia z Tatra Banky od Martina Jurana /
Peter Sýkora bol rovnako aktívnym v nákupe nehnuteľností aj v ČR. Sekyra group spoločnosť v SR a v ČR mu bola blízka.
9.7.2007 píše Martin Juran z Tatra Banky Petrovi Sýkorovi:
Ked budes doma, urgentne sa mi ozvi. Podrzal som tu budovu na Sancovej a pohol cenou. Aktalna cena 10 na zmluve + 6 cash. Dakujem. Martin / korupčníci hýbu Slovenskom! A mocní sa hrajú na bojovníkov proti nim/

Peter Sýkora, aký si už dojednal cash mimo zmluvy za rodinný dom, z ktorého si vyhnal na ulicu Tvojho syna?  A ktorému oligarchovi si ho prihral?  Uvidíme!

          Mafia opäť nesklamala. Mafia na Slovensku, ani mafia v Českej republike. Lebo ona je prepojená, ona je nebezpečná u nás aj u našich susedov. Právnikov má môj ex zať tu aj tam. A tí sú pripravení plniť jeho aj tie najzákernejšie požiadavky. K dnešnému dňu z neho vyfabrikovali chudobného. Z mojej dcéry a môjho vnuka urobili bezdomovcov. Ak by deti nemali nás a náš dom, deložovali by ich rovno na ulicu! Presne podľa hrozby Petra Sýkoru v Moŕkove : Všetkých Vás dám zlikvidovať a bude od Vás pokoj. Takže koho chráni tento štát a jeho mocní ak mohol Peter Sýkora za účinnej spolupráce Borisa Chovanca a orgánov činných v trestnom konaní v SR a v ČR jeho hrozbu v plnom rozsahu beztrestne naplniť?

          Keď ma Peter Sýkora v augusta 2010 hrubým spôsobom zneužil pre urýchlený rozvod mojej dcéry, keď mi zavolal,  že idú po ňom exekútori, ruská mafia a budem styčným dôstojníkom bezproblémového priebehu rozvodu, aby ochránil rodinu a dom v ktorom žijú, uverila som mu. S Borisom Chovancom vedeli, že ja som jediný človek celej rodiny, ktorý im má dôvod uveriť na základe vlastných skúseností ako chutí priložená zbraň od gaunera. Vedeli, že chvíle, keď človeka ohrozujú vydierači so zbraňou v ruke sú navždy uložené v podvedomí. A vedeli, že také okamihy už nikdy človek nechce prežiť. Som presvedčená, že ani mnohí z priateľov Petra Sýkoru netušili, ako a čím drží rodinu, najmä svoju manželku v poslušnosti. Prečo vždy pokorne plnila jeho príkazy.  Kto by sa neobával, ak si Peter Sýkora sťažoval, ako mu chcel údajne Michal Hrbáček ešte za čias jeho pôsobenia v SIS-ke prestreliť hlavu? Kto by sa neobával, ak mal vraj v hlave len polystyrén, ako sám SIS-kár o sebe mal podľa Petra Sýkoru tvrdiť? Kto by nebol opatrný, ak bol vraj na kolty aj s Braňom Prieložným, či Máriom Hoffmanom, ktorému údajne zachránil život? Michal Hrbáček, Mário Hoffman a Braňo Prieložný sú zoširoka medializované osoby.   Nechápem len, prečo som sa nikdy nič nedočítala o Petrovi Sýkorovi. Ktorý bol vcelku známy orgánom činným v trestnom konaní podľa dokumentov, ktoré mám k dispozícii a rovnako pretieklo jeho osobnými účtami možno práve toľko, koľko sa už popísalo o spomenutých pánoch. Pravdepodobne bol zastrešený Pavlom Múdrym v SITE, či Borisom Chovancom v TASR. Veď svojim poslaním v spleti mafie bol takmer nenahraditeľný.  Peter Sýkora a Boris Chovanec, dve hyeny v ľudskej koži. Bez cti, bez morálky, bez sebareflexie! Nepísali novinári, napíšem ja.

          Keď som všetky doklady, ktoré zanechal v dome Peter Sýkora podrobne preštudovala, informovala som obidvoch právnikov, teda na Slovensku Borisa Chovanca a v ČR Miloša Fiedlera, prostredníctvom nich aj môjho ex zaťa, odpojeného od akéhokoľvek kontaktu s rodinou, o špine, zverstve, tunelovaní, nadštandardných príjmoch, utajených pred manželkou,  čo je z autentických dokladov viac ako zrejmé. Žiadala som ich, aby nepodporovali  klienta v nepravdivých tvrdeniach, ktoré predkladá súdu, lebo na ochranu môjho vnuka použijem všetky hodnoverné dôkazy. Chcela som po ňom, aby primerane svojho syna zabezpečil, tak, ako to ukladá Zákon o rodine a vrátil čo mu nepatrí, teda to, o čo okradol svoju manželku. O nehnuteľnosť, v ktorej prežili takmer celý život. O nehnuteľnosť, ktorou ju presvedčili podpísať rozvod. Viac z jeho stoviek miliónov nežiadala. Hypotekárny úver v plnej čiastke bol poukázaný na jeho osobný účet, následne za túto čiastku obstaral nehnuteľnosti, ktoré zhodnotil minimálne dvojnásobne a príjem užíva len pre svoju vlastnú potrebu a dnes už aj pre potrebu jeho zlatokopky. V čase, keď Boris Chovanec pripravoval podvodný rozvod, keď týždeň pred rozvodom zakúpil Peter Sýkora zahraničný zájazd pre jeho manželku a syna, chodil na jednania do Bratislavy súkromným lietadlom spolu s jeho milenkou, prípadne cestu absolvovali mercedesom, ktorý splácala moja dcéra z jej obchodnej spoločnosti. Zlatokopkám je totiž ukradnuté, v čom a za čie peniaze vozia svoje zadky! Je mi len veľmi ľúto, že všetci zainteresovaní, všetci tí, ktorí túto prípravu Petra Sýkoru na genocídu svojej rodiny, najmä svojho syna poznali, mlčali. Chladnokrvne a cynicky mlčia aj dnes, napriek tomu, že všetci vedia o svojom milionárovi a o jeho nadštandardnom životnom štýle svoje. Jeho „obchodní“ partneri a rovnako jeho biele kone. Peter Sýkora dlhodobo pripravoval svoj odchod zo Slovenska. Jeho manželka žila v klamstve a strachu. Aj keď o tom hovorila len málo. Stačilo by pritom povedať pred sudcom jedinú vetu. Aký je majetný odporca, teda Peter Sýkora. Strach im to však nedovolí. Možno strach z toho, že sú na jednej lodi a vedia na seba viac, akoby mohli svedectvom uniesť! A Peter Sýkora ich všetkých drží pod krkom. Nečudujem sa! Najcynickejším a najdôveryhodnejším poskokom Petra Sýkoru je Martin Labanc. Jeho meno bolo na tých najdôležitejších obchodných a iných zmluvách. Bol aj kontaktnou osobou počas transplantácie?  

Pred transplantáciou:
9.10.2009 o 19.20 hod. píše Peter Sýkora manželke: Cestujem, skúsim zajtra ak mi pôjde mobil, dobrú noc. /Napriek tomu Boris Chovanec v návrhu na rozvod uvádza, že manželia spolu nežili už od júna 2008!/
10.10.2009 volal mojej dcére Martin Labanc: Peter nemá nabíjačku, má vypnutý mobil, ozve sa.
11.10.2009 o 7.15 hod. píše Peter Sýkora manželke: U mňa O.K. cesta v poho, napíšem večer.

          Moja dcéra vytušila, že sa pravdepodobne jedná o transplantáciu. Martin Labanc jej to povedať odmietol. Čo všetko vie? Vedel a nepovedal. Lebo prachy...a rovnaké hriechy!
Transplantácia bol úspešná, také sú naše informácie. V IKEME sú aj slušní lekári!
Peter Sýkora s rodinou ešte absolvoval súkromným lietadlom tri zahraničné dovolenky a nechodil s kufríkom liekov, ako to sústavne tvrdili jeho právni zástupcovia. V apríli 2010 sa odmlčal s tým, že bude dlhodobo v nemocničnom ošetrení. Pritom s milenkou trávil víkendy v Nemecku a dovolenky v najdrahších destináciach. Vrátane jej rodiny. Jeho syn trpel v domnienke, že je chorý a čakal na neho! Na dvore. Lebo sľúbené peniaze už neposielal!
V júni, keď už bol podaný návrh na rozvod Borisom Chovancom, rodina nemala o tom najmenšie tušenie.

          31.7.2010 píše Peter Sýkora synovi: Kuře, som v Singapúre, mám slabý príjem, ozvem sa Ti budúci týždeň. / Synovi zabudol napísať, že tam bol aj so zlatokopkou/!
A čo robil v Singapúre? Boris Chovanec keď chce vyznieť hodnoverne a práve neskutočne klame, urobí prešľap. Keď sme s dcérou sedeli v jeho kancelárii, keď nám vysvetľoval, ako to je s tou exekúciou domu vážne a rovnako s tou mafiou, keď sa snažil vysvetliť, ako musí rodina pôsobiť nemajetne, tak dcére povedal presne toto: Odporučil som Petrovi, aby svoj finančný kapitál rozložil na viaceré účty v zahraničí, napríklad v Singapúre! Preukázala som, že Peter Sýkora konal, ako právnik Boris Chovanec radil! Peter Sýkora sa snažil umiestniť časť finančného kapitálu aj v monacekj banke, neuspel však, lebo nesplnil isté podmienky. Poznala som Petra Sýkoru ako empatického človeka, milujúceho otca, jeho škraboška bola nepriehľadná. A aká bola jeho tvár bez škrabošky? A aká je pravá tvár jeho právnika Borisa Chovanca?

          Do Zápisnice o pojednávaní na Okresnom súde v Pezinku vo veci zvýšenia výživného pre maloletého syna odporcu dňa 24.10.2011 PZ Boris Chovanec okrem iného uvádza:
2/ pokiaľ ide o finančné možnosti matky maloletého, tak tu podľa nášho názoru došlo k zmene pomerov, a v tomto smere poukazujeme o vysporiadaní BSM, podľa ktorej môj klient prepísal svoj podiel nehnuteľnosti, kt. bola popísaná PZ v okrese Pezinok, teda výlučným vlastníkom tejto nehnuteľnosti sa stáva matka maloletého a súčasne otec podľa tejto dohody prevzal na seba povinnosť platiť 9.000.000.- Sk/30 000 Eur/ úver, čiže z tohto pohľadu poukazujeme na to, že fin. zabezpečenie matky ale aj súčasne syna, ktorý býva v tejto nehnuteľnosti sa vylepšilo!

Otázka matky na právneho zástupcu otca: Viete, koho obhajujete právny zástupca otca? Ja sa to budem snažiť do detailu zistiť a touto zápisnicou si zabezpečujem dostatočnú ochranu na to, aby sa mi nič nestalo, teda aby som zajtra nemala dopravnú nehodu alebo opäť inú nehodu!!!

Moja otázka na právneho zástupcu:
Máte vedomosť, ako strojca celého rozvodu, BSM, či aj ten úver čo je v BSM splácal, a  že ho v súčasnom období už nespláca?
Odpoveď PZ:
Ja viem určite, že niekedy v júni 2011 keď som uhradil naraz niekoľko splátok a osobne som mu vysvetľoval, že je to jeho osobná povinnosť, ktorá na neho prešla z dohody o BSM a že pokiaľ by to nehradil, tak manželka má nárok na vymáhanie tohto dlhu v svoj prospech, takže do júna boli určite splátky hradené, potom sa neviem vyjadriť.
Pán právny zástupca teda klamal a zavádzal súd naďalej. Nepovedal však súdu, že radu neplatiť hypotéku dostal od jeho klient od právnika Miloša Fiedlera v Prahe! Ten si len pomýlil rodinné právo s obchodným! Pravda o splátkach bola takáto:

          Po podaní môjho trestného oznámenia v júli 2011 v Novom Jičíne sa sms – kou ozval mojej dcére Boris Chovanec dňa 14.8.2011, teda pred ukončením jednomesačnej lehoty na vykonanie prvotných úkonov orgánov činných v trestnom konaní. Ahoj, včera som hovoril s Petrom osobne. Dnes sme pokračovali a myslím, že dlh v banke bozozbytku uhradí. Trochu komplikácii tvorí vaše oznámenie, keď ja som do dnešného dňa nič nepodal.
To stretnutie navrhujem aj s prítomnou mamou u mňa v kancelárii o 10.00 hod. Vyhovuje? Boris Chovanec na stretnutí požadoval od mojej dcéry, aby sa k môjmu trestnému oznámeniu nepridala, lebo ak by Petra Sýkoru zatvorili, kto by jej platil na syna. Vydieral, pod psychickým tlakom a za zneužitia jej situácie teda dala slovo, že sa nepridá k môjmu trestnému oznámeniu, ktoré som urobila bez jej vedomia. Boris Chovanec sa ako farizej a klamár nikdy nezaprel, nebolo tomu ani na tomto stretnutí inak. 

          Keď so zbraňou v ruke a potom na mojom chrbte chceli vedieť v minulosti gauneri o podnikateľskej činnosti Petra Sýkoru, zbytočne som im tvrdila, že o nej neviem nič. Podľa názoru Petra Sýkoru to boli policajti! Mohli byť. Dnes spätne viem, že v hre bol vtedy Donar a.s. Boris Chovanec však vo svojej fantázii na tomto stretnutí povedal jeho verziu: že to bol ten súkromný detektív, ktorý pre mňa potom incidente s mojim zaťom prišiel a odviezol ma do Modry. Vraj aby od neho vylákal peniaze za detektívne služby! Ako veľmi sa snažil presvedčiť, že zo strany Petra Sýkoru, či jeho komplicov nám nehrozí žiadne nebezpečenstvo. Aj toto je tvár Borisa Chovanca. Obviniť kohokoľvek. A jeho klient tou diagnózou napáchol rovnako. Po tejto diskusii s Borisom Chovancom sme z jeho kancelárie odišli. V priebehu hodiny telefonicky oznámil mojej dcére, že dlh vo výške cca 8000 Eur voči Tatra Banke - /hypotéka rodinného domu/ bol bezo zbytku uhradený. Nemajetný Peter Sýkora, ako ho na súdnych pojednávaniach popisoval Boris Chovanec nemal s tým žiaden problém. Takže nie v júni 2011 splatil tieto splátky za Petra Sýkoru Boris Chovanec, ale 15.augusta 2011 !!! A to je podstatný rozdiel v jeho tvrdení pred sudcom. Je to jasný dôkaz o jeho vydieraní mojej dcéry, ktorý sa snažil zamlčať! A prečo za Petra Sýkoru splatil Boris Chovanec tieto splátky? No preto, lebo jeho klient bol práve na dovolenke v zahraničí a jeho dobre platení právnici kmitajú podľa jeho pokynov. Boris Chovanec totiž pozabudol na to, že mi 11.8.2011 odpisoval na moju sms z toho istého dňa: Pán doktor, veľmi nerada Vás obťažujem, ale cez Labanca neviem zabezpečiť Hedvigine účtovníctvo, ktoré účtovná firma odovzdala Sýkorovi. Rovnako nereaguje ani na požiadavku mimosúdne sa vyrovnať s dcérou a vrátiť polovicu vynaložených nákladov na jeho milenku počas trvania manželstva. Prosím pripomeňte mu to, nech ho ušetrím žaloby o relatívnu neplatnosť. A už dnes nech sa začne modliť, aby sa zlepšil Petríkov a nezhoršil dcérin nedobrý zdravotný stav. Lebo začínam pozorne vnímať, čo chcel hrozbou o našej likvidácii dosiahnuť a darí sa mu, až na moju maličkosť. Ďakujem. Odpoveď Borisa Chovanca: Určite to vybavím, spoľahnite sa. Podám správu o reakcii. Ale myslím, že až po nedeli, lebo je mimo CR!!!

          Kto Borisa Chovanca nepozná, nemá možnosť poznať ani jeho stupídnosť v spôsobe konštrukcií. Boris Chovanec je patologický prekrúcač pravdy, práva a spravodlivosti v prospech mafiánov. Je to právnik, dehonestujúci advokátsky stav, a mám k tomu dostatočné dôkazy.  V prípade mojej úspešnosti v trestnom podaní by totiž stratil svoj lukratívny advokátsky post. 300 000 ročný paušál a platba za každý úkon poteší. Orgány činné v trestnom konaní sú mu vo veľkej miere, preto som ja na okraji ich záujmu! 

O majetnosti a finančnom zabezpečení mojej dcéry a vnuka právni zástupcovia počas celého konania argumentovali jediným. Nehnuteľnosťou rodinného domu.

Na pojednávaní vo veci návrhu na zvýšenie výživného do zápisnice zo dňa 3.7.2012 takto popisoval stav vecí Boris Chovanec sudcovi o majetnosti navrhovateľky a odporcu:
Ja vychádzam z ustálenej súdnej praxe, že žalobca má preukázať zmenu pomerov na strane povinného, ako aj žalobcu, to znemená, že sa v tomto spore má dôkazné bremeno zamerať na preukázanie, že môj klient Peter Sýkora od poslednej úpravy výživného získal lepšie finančné pozície, vylepšila sa mu finančná situácia, taktiež, že sa zvýšili potreby maloletého syna, o ktorého výživné tu ide. Súčasne by mala aj druhá strana, teda matka preukázať, AK CHCE DOSIAHNUŤ VYŠSIE VÝŽIVNÉ, že sa jej finančná situácia nezlepšila!!!

Pán právny zástupca! Takže Vás verejne beriem za slovo! Finančná situácia mojej dcéry sa absolútne zhoršila! Na rodinný dom začal výkon záložného práva. Majetková ujma je značná! Nemajetková ujma, /zhoršený zdravotný stav/ je ešte značnejšia! A rovnako jej syna! Máte možnosť preukázať, ako Vy osobne viete držať slovo!

          Moju dcéru Váš klient s Vašou účinnou pomocou okradol o všetko! Nepochybne ste mali z tej transakcie slušný profit. Viem, problém nastal, keď vznietená štvorkolka, na ktorej sedela moja dcéra s jej synom neexplodovala tak, aby ich ujma bola pre Vášho klienta KONEČNOU! Viem, problém bol  aj v tom, že som nepodľahla ďalším gaunerom, čo chceli môj krk a nevystrčila som sa im spoza brány!  Viem, že robíte všetko preto, aby som nevypovedala už od apríla 2011 pred vyšetrovateľom vo veci trestného oznámenia na Vašu osobu.. A robíte to preto, lebo ste si vedomý toho, že preukážem, ako ste pod psychickým tlakom, vydieraním, klamstvom, lsťou o exekúcii a ruskej mafii prinútili dcéru rozvod podpísať!!! Teda je v plnom rozsahu podvodný a pre potreby výživného závery v ňom sú toho dôsledkom. Ktože sa to smial pred rozvodom, že Vami stanovené výživné v návrhu nebývalo ani na kávu v zahraničí a aby sa na súde nezačala smiať? Ktože to bol, čo mojej dcére určil k rozvodu právnika, aby pri výpovedi nepochybila? Ktože to bol, čo diktoval dcére do telefónu, čo mám napísať do vyjadrenia k Vášmu návrhu na rozvod manželstva a k výške výživného? Ktože to bol, čo mi odporučil napísať zmluvu o výpožičke nábytku, aby sa niečo zachránilo pred exekútormi?  Ktože to bol, čo vydieral dcéru, aby sa nepridala k môjmu trestnému oznámeniu za nebezpečné vyhrážanie môjho ex zaťa, že nás dá zlikvidovať a bude pokoj? Odpovedzte si, a pozrite sa do zrkadla. To, čo tam vidíte ničím už neprekryjete. Vrcholom Vášho bola tá skutočnosť, keď ste si doviedli na pojednávanie svoju mladú dcéru, začínajúcu právničku, ako Vašu koncipientku. Počas celého pojednávania sa cynicky usmievala, pričom jej unikol ten najzákladnejší fakt, že sa pojednávalo o ďalšom živote mladého, vtedy ešte nedospelého chlapca. Ktorý sa ničím neprevinil! Iba ak tým, že sa narodil ako syn mafiána!  Verím, že sa jej znepáči rodinné právo. Deti si zaslúžia človečenstvo!

Boris Chovanec ďalej konštatuje...preukázali sme, a to nie dohadmi, ale dokladmi z podania daňových priznaní, že na firmách nebol žiaden pohyb, nemali príjem, nemali výdaj... Daňové priznania klienta Borisa Chovanca sú nepravdivé a v rozpore s príslušnými zákonmi. Preto som podala podnet na GP SR, aby som preukázala pravdivosť mojich tvrdení.
Vedomá si toho, že samotné listinné dôkazy mi nepomôžu, venovala som veľa času osobným kontaktom s podnikateľmi, na základe rukou písaných poznámok Petra Sýkoru. Na marcové pojednávanie 2012 som už mohla priniesť dôkazy ústne o tom, že od roku 2008 bola spoločnosť Štrkopiesky Gabčíkovo a.s. v prenájme spoločnosťou Koba Slovensko s.r.o.,  že v Gabčíkove po rozvode  Peter Sýkora predal pozemky za 600 000 eur, aj keď ich hodnota bola oveľa vyššia, že Štrkopiesky Gabčíkovo a.s. Peter Sýkora rozpredával vrátane vecí hnuteľných  a Miroslav Lauruský odvážal nepotrebné železo do Zberných surovín. Po mojej návšteve v Gabčíkove už v mesiaci február 2012 som zistila, že pozemky kúpila spoločnosť Gazda Slovakia spol.s.r.o. na základe kúpnej zmluvy V-761/12 zo dňa 7.2.2012. Následne Štrkopiesky Gabčíkovo a.s. Peter Sýkora personálne zrekonštruoval, a začal upratovanie vo firmách. Mg-faktoring s.r.o., cez ktorý zakúpil ďalšie pozemky v Gabčíkove a nezaúčtoval, postavil na nich nehnuteľnosť a predal Ľubomírovi Krcheňovi za cca 70 000 eur prepísal na bieleho koňa.  Rovnako viem preukázať, že nastrčenou osobou v obchodnej spoločnosti SLOV CZECH Real s.r.o. je Martin Labanc. Viem preukázať, že túto spoločnosť z osobného účtu financoval Peter Sýkora a že v roku 2011 táto spoločnosť odpredala nehnuteľnosť v Lošonci. Jej novým majiteľom sa stal Laja René s manželkou.  Viem preukázať, že Martin Labanc sprostredkoval vždy cah flov medzi podnikateľským účtom spoločnosti a Petrom Sýkorom. Peter Sýkora rovnako obstarával pozemky prostredníctvom spoločnosti JSK s.r.o., ktorá bola zároveň jediným akcionárom spoločnosti Štrkopiesky Gabčíkovo a.s. Napriek tomu, že pozemky boli obstarané v roku 2005 sa v účtovníctve spoločnosti za rok 2009 nenachádzajú, teda boli odpredané bez evidencie v účtovníctve. Takéto podklady nemôžu byť hodnovernými ani pre posudzovanie určenia výšky výživného ani pre stanovenie obchodných podielov pre potreby vysporiadania BSM. Práve v tom je zložitosť obstarávania dôkazov, že takmer všetky obchodné spoločnosti neobsahujú dané obchodné transakcie, vykazujú stratu a nemôžu byť hodnoverným podkladom pre súdne pojednávania.

          Vzhľadom k tomu, že som už mala vedomosti o tom, čo všetko môžem očakávať od protistrany, všetky dôležité osobné rozhovory som si nahrala pre svoju vlastnú bezpečnosť. Mikrofón na telefóne som zapla práve preto, že pri návšteve Restauarace u Mlynáře a pri rozhovore s pánom Fořtom som zaznamenala, že mňa aj moju priateľku, ktorá ma na stretnutia vozila, zo zadnej miestnosti reštaurácie fotili. O mojich aktivitách som mojej dcére a vnukovi nehovorila z dôvodu ich nepriaznivého zdravotného stavu a bezpečnosti. Ako ukázal čas, nahrávky boli pre mňa viac, ako potrebné!

          Do zápisnice o pojednávaní zo dňa 12.3.2012, potom, čo som súdu predložila zahraničné účty odporcu, a iné dôkazné dokumenty o jeho majetkových pomeroch, o tom, že osobné účty zakladal bez vedomia manželky, rovnako aj obchodné spoločnosti v ČR aj SR bez jej súhlasu, potom, čo som uviedla súdu o mnou zistených skutočnostiach predstúpil právny zástupca odporcu, ktorý okrem toho, že chcel dvakrát prerušiť súdne pojednávania za účelom, že podá na mňa trestné oznámenie, do zápisnice na str. 4 uvádza:

Pani zástupkyňa vo svojom prejave niekoľkokrát krivo obvinila môjho klienta, žiadam tento súd aby zástupkyňa bola poučená o krivom obvinení.

Sudca: prosím o zdržanlivosť, aby ste chránili vy svoju osobu a náhodou sa nedostali do rozporu so zákonom.

PZ odporcu na str. 5 zápisnice uvádza:
V dokladoch, ktoré sme doložili a čiastočne to aj potvrdila zástupkyňa N, že nie je pravda že by z reštaurácie náš klient zarábal 800.000.-Čk mes. reštauráciu vôbec neprevádzkuje, ale z predloženej zmluvy je zrejmé, že jeho príjem je 25 000.-Čk mesačne. Z prednesu zástupkyne je cítiť, že sa jedná o svokru nášho klienta, niekoľkokrát bol klient krivo obvinený v rôznej trestnej činnosti, ponechám na svojom kolegovi JUDr. Chovancovi, kt. je PZ, ako s touto zápisnicou a správou naloží. Tiež som toho názoru, že prednes pani zástupkyne porušil ochranu osobnosti nášho klienta v zmysle Občianskeho zákonníka!

Otázka PZ na splnom. zástupkyňu N:
Súdu ste predložili doklady ešte z čias keď Vaša dcéra bola manželkou nášho klienta ako aj doklady z iného obdobia, z kt. je nepochybné že tieto doklady nie sú verejne prístupné, preto žiadam aby ste vysvetlila súdu ako ste k týmto dokladom prišla, teda zaujíma ma, či boli získané legálnou cestou alebo protiprávne.
/ Aj keď už po termíne pán právny zástupca, odkedy je protiprávne, aby manželka poznala osobné účty manžela ? To som sa fakt z trestného poriadku a z trestného zákona nedozvedela/

          Páni právni zástupcovia Petra Sýkoru! Priznali ste, že tŕňom vo Vašich očiach sú doklady verejne neprístupné! Jedni ma za ne chceli zažalovať, druhí podrezať krk! Sú to teda doklady veľmi „cenné“ a ich hodnota nevyčísliteľná! Preto som s nimi s nastrčenými gaunermi neobchodovala! Rozdiel medzi dokladmi verejne prístupnými a verejne neprístupnými je ten, že podľa tých verejne prístupných, ktoré predkladala Vaša strana je Peter Sýkora takmer neustále bankrotujúci podnikateľ! Podľa tých
verejne neprístupných je Peter Sýkora milionár, ak budem celkom reálna, multimilionár.  A v prenesenom význame to tak je aj s našou spoločnosťou. Na základe verejne prístupných informácií je hospodárska kríza a občan si má uťahovať opasok. Na základe verejne neprístupných informácií si mocní prepojení na podobné skupiny akou je skupina Petra Sýkoru hrabú pre seba! Tú pravdu nechcete počuť! Ale to je Váš problém. Môj problém je odolať Vašim snahám ma umlčať!

Moja Odpoveď SZ odporcu:
Moja rodina ctí zákon a preto sme doklady nikomu neodcudzili, ale doklady opomenul pred útekom z domu zobrať odporca Peter Sýkora a keďže sme tento dom pripravovali pre exekúciu sľubovanú JUDr. Chovancom, tak sme celý dom prekontrolovali, zhromažďovali veci a syn Petra Sýkoru nechtiac zistil, že je tam ešte nejaký trezor v kotolni, keďže sme ho chceli otvoriť, vybrali sme odtiaľ tri igelitky dokladov. Z úcty k tomu, že P. Sýkora je otcom môjho vnuka som tieto doklady nepoužila proti otcovi môjho vnuka a sú na to vážne dôvody.

Prečo nebol Peter Sýkora pravdepodobne nikdy medializovaný? A prečo pravdepodobne ani nikdy nebude? Lebo on sa má rád takmer so všetkými. S tými so Smeru-Sd, aj s tými s SDKU, ale aj s tými s KDH. Má nad sebou pestrofarebný ochranný dáždnik!
Obchod s nehnuteľnosťami a pohľadávkami bol určujúcim v podnikateľskej činnosti Petra Sýkoru. V mnohých obchodoch bol však len sprostredkovateľom, v ktorom sa za služby platí cash. A určite ovládal obidve profesie rovnako úspešne. Ešte dnes nemôžem uveriť obsahu sms. A to sú za obdobie troch rokov!

20.3.2007 o na 0903455001 píše Peter Sýkora: Osoba ktora to ma na starost je v Norsku ale aj tak to bude na dlhsie pretoze chcu kino zburat postavit pat podlazi dole a nie je este znamy zamer co povolia uvidim co povie ked sa vrati potom sa mozeme tomu venovat Peter
Osobou by mohol byť osobný priateľ Petra Sýkoru vtedy poslanec NRSR Ján Čech podľa záznamov o pracovných cestách poslancov. Sedávali spolu často v basketbalovom klube v Pezinku, rovnako aj s Justinom Sedlákom, na ktorého účty poukazoval finančné čiastky.

26.4.2007 o 13.21 píše Peter Sýkora na číslo 0903111777: Budem v pondelok v Prahe navrhujem stretnutie, ak nie, určite sa ozvi Zorovi. Zoro navrhol stretnutie o Vinei na týždeň od 8.mája treba konať, lebo záujem prejavila Coca. Peter

4.5.2007 o 15.18 píše Tibor Fuzek Petrovi Sýkorovi: Ahoj Peter mam na ruke jeden hotel vy tatry mame oto zaujem?
Tibor Fuzek bol jedným z oddaných. Prostredníctvom jeho osoby splácala Peter Sýkora aj obstarané vozidlá.
 
9.5.2007 o 13.40 píše Peter Sýkora Ivanovi Kiňovi:
Ivan je na predaj velký pozemok v Nitre na golfové ihrisko časť intra časť extravilán ty mas k týmto veciam blízko ak by bol záujem daj mi vedieť poskytnem bližšiu informáciu. Peter

10.7.2007 o 10.19 prijíma Peter Sýkora od Milana Jagnešáka sms: Vajgel moze okolo 11 tej tak daj vediet ako:-) mas rad zincicu a ovci syr

22. 8.2008 o 13.22 hod. prijíma sms z t.č.0903 469 096:Poslala som Ti link do mailu na jeden nadherny domcek, zatial je volny, pozri sa :-)

25.8.2008 o 22.40 hod. z toho istého čísla: Poslane postupne, musela som zmensit obrazky, pozri sa na to co najskor. Dakujem

26.8.2008 o 12.05 píše Petrovi Sýkorovi:Cauko Peto,na Exnarovej je na predaj byvala budova autoskoly,predavaju to moji znamy,ak by si mal zaujem,tak sa ozvi,urobim ti s nimi stretko,cauko Fero Toth

A konečne som mala možnosť pochopiť, prečo som oligarchom prekážala v BVS-ke!

Kojda píše Sýkorovi 10.12.2008 o 17.51 hod.: BVS,cislo 41610/2008, Mgr. DREXLER. tel. 48253220 Pozemkovy urad podane 26.09. Ing. Grolmusova Tel.55642218 /Pán magister, aké bolo všimné? Lebo kde je Kojda so Sýkorom, tam je korupcia!/ A to som vlastne len niekde na začiatku!

Takže takáto je chudoba Petra Sýkoru! Môžem mu sľúbiť, že mu zistím, kto ho o ten megalomanský majetok okradol. Urobím to pre neho grátis! Veď sme boli rodina.

Samozrejme tých stretnutí a obchodných rokovaní bolo oveľa viac. V ČR obstarával nákup nehnuteľností prostredníctvom svojho advokáta Miloša Fiedlera v Prahe. Pán pražský advokát by teda mohol potvrdiť niečo o nehnuteľnostiach od Karlových Varov po Prahu, ktoré boli záujmovou oblasťou jeho klienta. A rovnako informácie o spolupráci so spoločnosťou Sekyra Group na Slovensku a v Čechách. O tom neskôr.   

A čo tvrdil sudcovi Peter Sýkora o svojich osobných nákladoch na str.4 zápisnice z pojednávania 3.7.2012 na otázku kolíznej opatrovníčky, z čoho uhrádza finančné prostriedky na osobnú spotrebu, ktoré prevyšujú jeho dávky PN? : Keď som hovoril o osobných výdajoch to znamená 10000Čk, jedná sa o polovicu, ktorú uhrádzam na lieky a druhá polovica sú určené na jedlo, ošatenie!!! / Ten chudák sa ani nezačerveňal!/

Do zápisnice z pojednávania dňa 12.12.2011 PZ odporcu uvádza:
....Preukázateľne pri vysporiadaní BSM dostala rozsiahly majetok, dom má hodnotu 500 000 eur a preto si nemyslím, že rodina v platovej situácii, nedáme si povedať poznámku, kiež by bola každá matka rozvedená s jednym dieťaťom v takej platovej situácii, ako navrhovateľka!
/Pán právny zástupca, vidieť, že nemyslíte! Inak by ste takúto táraninu vypotiť nemohli/!

          Právni zástupcovia zašli ešte ďalej v tvrdení, že moja dcéra používa čiastku určenú synovi na výživné eur pre svoje potreby. Len na údržbu a energie nehnuteľnosti je nevyhnutných 3000 Eur mesačne. Určenú čiastku 500 Eur stanovenú súdom pritom Peter Sýkora neuhrádza v plnej výške, prípadne vôbec už od mesiaca september 2011.  K dnešnému dňu na výživnom Peter Sýkora dlží čiastku 1 400 Eur. A žijeme z manželovho dôchodku. Z môjho splácam lízing na automobil pre môjho vnuka. Na Slovensku nielen stromy necháte umierať postojačky, sociálni demokrati zo SMERU-SD!  

          Toto je pravá tvár Petra Sýkoru, páni spolupodnikatelia! Matematicky mu síce nesedí vôbec nič, ale právne je za vodou. Z čoho hradí nájomné luxusného bytu na Vodičkovej ulici v Galerii Mysak, pokiaľ ho už neodkúpil, ktoré prevyšovalo viac ako 40 000 Ck mesačne s garážou? Z čoho platí nájom bytu na Nerudovej 18 v rovnakej výške? Z z čoho platí luxusnú vilu, v ktorej žije v anonymite na okraji mesta Prahy? A z čoho platí súkromné lety? Asi sa mu na ten luxus skladáte v jeho chudobe!

          Obraz o tom, aká je osobnosť klienta týchto právnych zástupcov som pochopila v momente, keď som medzi dokladmi našla koncept listu písaný rukou Petra Sýkoru. Dlhú domu som o ňom dcére a vnukovi nepovedala. Vedela som presne, čo nás čaká, chcela som len, aby nestratili aj tú najmenšiu nádej, že otec sa poľudští. Očakávala som preto ústretovosť orgánov činných v trestnom konaní. Zbytočne. Poznali ho aj jeho kumpánov a pokojne nás ponechali napospas smečke vlkov. Nezastaví sa tento ne-človek pred ničím, na svoju obranu použije všetky prostriedky. Rovnako, ako vypísal svojou rukou príkaz na úhradu z účtu DONARUa.s., podpísaného Jaromírom Koperom, potvrdil týmto listom špinu, ktorú je schopný vysypať na hlavu komukoľvek, kto stojí v ceste jeho záujmov. A je nespochybniteľné, že strašiak Donar nie je len strašiakom mojej rodiny. Že rovnako bol nočnou morou Petra Sýkoru a mnohých iných. Takéhoto človeka chráni jeho establišment, ochotný postaviť sa aj proti jeho synovi! List, v ktorom sa podlým spôsobom snažil, či pokúsil obviniť vyšetrovateľa Kuzmu a Kolárika, pracovníkov kriminálnej polície, oddelenia závažnej trestnej činnosti v Bratislave, ktorých sa snažil viniť z úplatkárstva a násilia proti Jaromírovi Koperovi, ktorých sa snažil presvedčiť, že ľudia okolo Petra Sýkoru boli pre Koperu neznámymi a to všetko v mene Marcely Koperovej bez jej vedomia prikladám.

Dodnes som rovnako nebola vo veci podania podnetu v tejto veci na polícii v OR PZ Pezinku vypočutá. Na odvolanie proti uzneseniu o jeho odmietnutí som v zákonom stanovenej lehote odpoveď neobdržala. Som presvedčená, že prípad nie je neznámy!

Na moje podania orgány činné v trestnom konaní dodnes účinne nereagovali, Peter Sýkora dostal široký priestor na prepisovanie svojho majetku a možnosť podvodne prezentovať svoju nemajetnosť.

Základné ústavné práva mojej rodiny sú dlhodobo a flagrantným spôsobom porušované.  Na Slovensku je to tak!

 

          Ako splnomocnený zástupca dcéry a vnuka v súdnych sporoch mám problém v tom, že Boris Chovanec rovnako ako Peter Sýkora sú pod ochranou širokorozvetveného vplyvného kolosu právnikov, príslušníkov z  radov polície a prokuratúry a vrcholových politických predstaviteľov. Ak by neignorovali moje podania, vo veci návrhu na zvýšenie výživného pre môjho vnuka by to malo rozhodujúci právny, morálny, aj dôkazový význam, najmä ak by sa boli mojim podaním najmä vo veci vydierania Borisa Chovanca orgány činné v trestnom konaní zaoberali. Pravdu, ktorú sa snažia umlčať všetci, kolaborujúci s Petrom Sýkorom a Borisom Chovancom na našej nemožnosti domôcť sa oprávnených nárokov syna Petra Sýkoru. Súdne konanie o výživnom trvá takmer dvadsať mesiacov na OS v Pezinku. „Nemajetný“ Peter Sýkora sa odvolal. Neznáša prehry a urobí všetko preto, aby daný stav, kedy nášmu návrhu na výživné OS v Pezinku čiastočne vyhovel bol zvrátený v jeho prospech. V tejto súvislosti by som však chcela uviesť, že som mala možnosť poznať náročnú a veľmi zodpovednú prácu sudcu. Počas všetkých súdnych pojednávaní som nikdy nemala pocit, že by neboli pre sudcu prvoradé oprávnené záujmy a potreby môjho vnuka. Nebolo však v mojich silách a možnostiach preukázať skutočný stav majetku Petra Sýkoru a skutočný luxusný jeho život až po dnešok. Žiaľ, nikto z tých, ktorí o našej situácii vedia, nenašli toľko súdnosti a empatie voči môjmu vnukovi, aby prišli pred sudcu a vyriekli pravdu. Mala som však možnosť poznať aj poslanie advokácie. Žiaľ. A mala som možnosť poznať aj to, akú moc majú v Bratislave ľudia okolo Petra Sýkoru. Povedali - v Bratislave dokážeme všetko a dokázali to. Krajský súd po zamietnutom výroku OS v Pezinku o našom návrhu na predbežné opatrenie poslal môjho vnuka na samé dno existenčných možností. A nebude tomu inak ani po tomto odvolacom procese! A na koho strane je pravda?

V nerovnom súboji Vám, ktorí ste získali mandát na spravovanie vecí verejných a ktorí ste ho zneužili výlučne vo svoj prospech? Ja osobne dovtedy, kým neprestanem dýchať!   Dňa 12. októbra 2012 6:54, píšem Tomovi:
Tom,
Pokúsim sa ešte raz požiadať Ťa o vrátenie dokladov. Na kauze mojej rodiny už so mnou spolupracuje Vlado Pavlík. Nepísal si Ty, budem písať ja. Prečítala som si Tvoj blog. Nie som jediná, kto Ti poskytol dokumenty a Ty si zareagoval podobne. Nebudem sa už ani pýtať, pre koho ich zberáš. A pozdrav odo mňa pána poslanca. Je mi ľúto, že som si ho dovolila oberať o tak drahocenný čas.
Tom, ak si chcel písať o tom, aké sa na Slovensku robia svinstvá, kto, s kým, prečo, za koľko a ako dlho, mal si možnosť. A prečo si tak neurobil by pochopil aj analfabet. Nie všetci sme na Slovensku analfabeti. Nespoliehajte na to. Verím, že si uznal, že máš niečo, čo patrí nám a vrátiš nám to čo najskôr. Ak nie, tak nech Ti padne na úžitok. Ďakujem
Dana

17.10.2012 o 13.41 odpoveď:

Dana,
Priznam sa, ze som si necital cele tvoje posledne maily, lebo ma to ubera dost vela sil, a verim ze aj teba. Neviem, odkial si bral presvedcenie, ze "robim" pre "niekoho". Samozrejme, materialy ti vratim, urcime cas a miesto a vybavene.
Som presvedceny, ze si dost inteligentna, aby si si uvedomila ze kauz tohto rozmeru sa nepisu lahko ani rychlo. Z tych materialov, co si mi dala, su zopar uzitocne veci, ale vela toho je nejasne, nekompletne ci zaujimovo iba z hladiska luxuzny zivot pana Sykora. Cez zbierke listiny som zacal postavit obraz firmy pana Kollara (financne toky, majitelskych struktur); cez sudne rozhodnutie som si skladal obraz aspon z bankrotu Hasicska poistovna, ktory je asi najlepsie zdokumentovane v materialoch, co ste mi odovzdali. A cez stretnutiach s ludmi za celej tejto bande (Igor Kucej, Igor Grosnaft) sa skladam obraz o tom, cim to mal cele sluzit (okrem ineho aj financovanie SDKU a KDH). Za chvilu budem vo faze, kde kontaktujem hlavnych akterov a bielych konov.
Samozrejme, mas pravo pripad riesit s inymi novinarmi (neviem, kto je vlado pavlik), aj ked pochybujem o tom, ze by si nasla cloveka, ktory je ochotny do toho ist stopercentny. Ale z toho co zatial mam, viem ze velmi zaujimave clanok vznikne, pripadne cast knihy. Bol by som rad, keby sme na tom mohli spolupracovat, ale ak nam to nie je odsudeny, nemam na teba tazke srdce. Jediny vec co ma mrzi je, ze ste evidentne pod takym psychickym tlakom, ze ste nachylna verit aj hluposti o mne a mojich motivov. Skratka - s casu, co mam, robim co mozem. A ten vas pripad je, ak velmi zaujimave, urcite velmi narocne. Vsak to dobre poznas.
Takze daj vediet, kedy a kde sa stretneme, pripadne ci chces to uskutocnit inym sposobom. Zatial sa maj pekne,
Tom

Tom, ďakujem za Tvoje svedectvo. Neprišiel si opäť, aj keď si stretnutie navrhol. Občan iste uzná, že doklady, ktoré som Ti zapožičala majú významnú dôkazovú hodnotu!

          Páni a dámy, spomenutí aj nespomenutí v mojom príbehu, tí ktorí ste konali v rozpore so zákonom, v rozpore s morálkou pri domáhaní sa našich oprávnených nárokov, a rovnako tí, čo nekonali vôbec a konať mohli, či mali. Nikto z Vás nenašiel odvahu prísť pred sudcu a povedať pravdu o majetnosti Vášho kumpána Petra Sýkoru. Jediná veta mohla zachrániť pokojný život môjho vnuka a jeho matky, ktorých tento tyran poslal rovno na ulicu. Vy ste to neurobili. Lebo ste všetci v jednom šíku. Viem, čo by bolo, ak by Peter Sýkora prehovoril. Ale on neprehovorí. On je zbabelý vo svojej podstate. Bez právnika nablízku ani pokojne nezaspí. Moja rodina skončila podobne ako mnohí tí, čo stáli na opačnom brehu jednej rieky od toho Vášho. Na tom jednom ste Vy, beztrestní, mocní, porušujúci naše ľudské práva, chrániaci mafiu, organizovaný zločin, lebo je to prostriedok k bohatstvu. Na tom druhom sú tí, ktorí našli odvahu sa Vám postaviť a nesúhlasiť s Vami. Obstarali ste im existenčnú likvidáciu rovnako ako mojej rodine. Príbeh Oskara Dobrovodského, Magdy Nadzamovej, Táni Šidlovej, Vladimíra Pavlíka, či mnohé iné príbehy aj tých, čo už nie sú medzi nami sú dôkazom Vašej arogancie, Vášho opovrhovania bežným občanom. Dokedy budeme čeliť?

Ing. Danka Bobeková
Vladimír Pavlík


         

 

 

    Facebook


Hlavná stránka