"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 21. časť

Smerácka obluda z eštebáckej čeľade Monika Flašíková – Beňová


          Pokiaľ sa Vám tento podnadpis a úvodné slová budú zdať nejako od veci, nesúvisiace s touto témou, tak to nie je pravda. Pri ďalšom čítaní sa o tom presvedčíte. Meno Oskara Dobrovodského je známe prakticky celému Slovensku. Stalo sa symbolom dlhoročného boja osamelého slušného jedinca voči neprispôsobivej rómskej verbeži s ktorou je v susedstve a ktorá ho dlhodobo terorizuje pod dohľadom zločineckej Slovenskej republiky. Tej zločineckej, mafiánskej a štátno-teroristickej Slovenskej republiky, ktorá má vo vlastnej ústave, v Druhom oddiele – Základné ľudské práva a slobody, v Článku 19, odstavec (2), aj takýto text: KAŽDÝ MÁ PRÁVO NA OCHRANU PRED NEOPRÁVNENÝM ZASAHOVANÍM DO SÚKROMNÉHO A RODINNÉHO ŽIVOTA. Aby som to upresnil, nielen Oskar Dobrovodský, ale aj ďalšie desaťtisíce majoritných občanov, takto postihnutých, nemajú toto základné ľudské a občianske právo. Ako máme ale možnosť vidieť, toto absolútne netrápi zločineckú, neoboľševickú, štátno-teroristickú a mafiánsku organizáciu Smer-tzv. sociálna demokracia.

          Smerácka obluda pochádzajúca z eštebáckej čeľade Monika Flašíková – Beňová zašla už do takých absurdít, že verejne označuje Oskara Dobrovodského za vinníka, ktorý, div nie, terorizuje Rómov v jeho susedstve. Zneužívajúc svoje postavenie, že je členkou Európskeho parlamentu, ktorý je v drvivej väčšine odkladiskom či smetiskom zberby a chamrade z jednotlivých štátov, či im podobných politických kostlivcov, ktoré či ktorí by tak vo vlastných krajinách sa mohli uplatniť napr. pri spravovaní mestských záchodov, spolu so svojim manželom – príveskom Fedorom, naďalej a vedome klamú a dezinformujú. Keď sa tak trochu zamyslím nad tým jej príveskom Fedorom, ktorý mi pripomína terénneho kohúta Kokrhela, ktorého po 5-ročnej sexuálnej abstinencii hodili medzi stovku nadržaných sliepok a ktorý si už vypestoval pocit, že je za svoje zbojníctvo a krvavé peniaze nepostihnuteľný.

          Občas premýšľam aj nad tým, či tá matička príroda nebola ožratá či sfetovaná, keď Flašíkovej – Beňovej dala ženskú podobu. Vždy s pobavením sledujem, ako sa so svojim príveskom Fedorom radi ukazujú na zrazoch extrémistických narcisov inej orientácie, kde ale vo väčšie chýbajú tí slušnejší s inou orientáciou, ktorí necítia potrebu sa verejne prezentovať – a ktorých ja osobne si ctím a vážim, považujem ich za seberovných a plnohodnotnú súčasť našej spoločnosti. Preto obom navrhujem, aby na ďalšom pochode v roku 2013 si dali masky mužského a ženského prirodzenia – a na alegorickom voze budú stáť na točiacom sa disku a z amplióna sa bude ozývať – vidíte, nevidíte, vidíte, nevidíte.....

          Teraz, keď sa začítate do tejto dvadsiatej prvej časti, tak sa všeličo dočítate aj o istej Flašíkovej firme Donar, kde by mal slovenským občanom čo to vysvetliť nielen samotný Fedor Flašík, ale aj Flašíková – Beňová. Lebo známy mafián Peter Sýkora, bol nielen roztrpčený, ale aj rozčúlený, keď mu Fedor Flašík za vyčistenie Donaru o 1,5 miliardy korún, dal len úbohých 14 miliónov Sk. Dúfam, že čo to povie aj smerácka obluda Flašíková – Beňová pochadzajúca z eštebáckej čeľade, ktorej touto cestou odkazujem, aby sa verejne ospravedlnila Oskarovi Dobrovodskému, poprosila ho o odpustenie. A nech nezabudne povedať, ako jej chutia krvavé peniaze, peniaze, cez ktoré je počuť aj zúfalý plač slovenských matiek...    

Dve obete toho istého systému !

          Pred poslednými parlamentnými voľbami som prosila všetkých známych aj menej známych, aby volili stranu SMER-SD. Keď vyhrali s prevahou a zasadli v jednofarebnom šate vydýchla som si v očakávaní nastolenej spravodlivosti, vymožitelnosti práva, konsolidácie verejných financií, očakávala som istoty pre občana. Čas ukázal, že z tejto skúšky som prepadla a reparát nie je možný. Svoj mandát som vždy vystavila jediným krúžkom. Ostatným menám v tejto strane som žiaľ nevenovala pozornosť. Ťažko môžu dnes mafiáni, politici, či iní hráči biznisu zazlievať Petrovi Sýkorovi, že zanechal vo svojom dome dokumenty. Peter Sýkora totiž veril len sám sebe. A viac svojej rodine, ako spoluhráčom. Obsah dokumentov len nastavil zrkadlo tým, ktorí boli ich autormi. V prvom rade teda nech spytujú svoje vlastné svedomie.

Po útrapách s prípravami rozvodu mojej dcéry to pravé peklo ešte len prišlo. Právnici Boris Chovanec a Miloš Fiedler svojho klienta smerovali do našej záhuby. Veď paragraf je pokrútený a oni sú na to pokrútené odborníci. Ich odmeny vždy boli veľkorysé. Neboli sme v rodine pripravení na tak intenzívny mafiánsky útok, nevedeli sme a dodnes nevieme prečo tomu tak bolo a prečo tomu tak je.

          Takmer najťažšie pre moju rodinu však bolo stretnutie  Marcely Koperovej s mojou dcérou. Nezabudla a nezabudne na útrapy svojho manžela ako bieleho koňa v súvislosti s jeho pôsobením na hoteli WEST Bratislava, či činnosťou v spoločnosti Donar a.s. a  sama si to ako biely kôň, keď nemala čo dať najesť svojmu synovi po smrti manžela Jaromíra v októbri 1999 vyskúšala. Dve ženy na opačných brehoch tej istej rieky. Dve ženy, obete, jedného systému. Sedela som obďaleč a pozorne počúvala. Tú zbraň som vtedy cítila na mojom chrbte opäť. A bolo to v tom období. Mozaiku po rokoch skladám bolestne. Opäť sa mi vybavil pred očami gauner, čo s ňou šermoval sediac vo fotelke mojej kúpeľnej izby. Boli mi blízke pocity jej manžela z blížiacej sa možnosti nechcenej smrti. Najmä preto, že to obdobie spadá rovnako do obdobia, keď sa udiali prečudesné veci v Donare a.s. Keď „ktosi“ poveril Petra a jeho úderku jeho vyčistením. Prežívali sme osud Marcely spoločne s ňou počas jej rozprávania. Ju mafia rovnako po použití odhodila, ako odhodila moju dcéru a môjho vnuka. Lebo obyčajnému smrteľníkovi je ťažké pochopiť, kto, kedy a za akých okolností v mafii velí. Ani Marcele viac nezodvihol žiaden z jej  „spolupracovníkov“, v čase keď bola vo funkcii bieleho koňa už ako nepotrebná telefón. Aj pred ňou sa navždy utiahli do „ilegality“.  Zostala sama so synom, so svojim smútkom, beznádejou na hrane existenčných možností. To poznáme, časť toho života už máme za sebou. A ťažko povedať, koľko ešte pred sebou. Mafiáni, ktorí podpisovali kúpne zmluvy na nehnuteľnosti Petra Sýkoru, či iných „tiežpodnikateľov“ mohli rodine pomôcť. Nepomohli. Viem, že sú to poserovia, a za porušenie mlčanlivosti by prišli pre nich sankcie. Zároveň však lepšie ako my vedia, aká mafia stojí proti nám, tak mohli sa aspoň na chvíľku poľudštiť. Nepoľudštil sa z nich nik. To, že môjmu vnukovi chýba predovšetkým jeho otec, to skazení mafiáni bez citu a empatie pochopiť nemôžu. Pre nich sú tým najdôležitejším čertove obrázky, ktorými ich platí ktoré  zdevastovali ich charaktery. Bola som pri tom, keď sa tunelovali štátne podniky. Keď občan platil v cene vody, elektriny, plynu, či v iných energiách luxus svojich mecenášov. Keď politickí tajtrlíci dosadení dozorných rád mali najradšej sami seba a svoje kontá. Pravda, páni Grošaft, Gemeran?

          Najťažšie z najťažšieho však bolo stretnutie siroty po bielom koňovi  s mojim vnukom, rovnako siroty žijúceho mafiána. Stretnutie syna Jaromíra Koperu s výčitkou a syna Petra Sýkoru so smútkom.  Dvaja mladí chlapci, ktorým osud písali ich otcovia. Dvaja chlapci, ktorý od života čakajú odpovede na svoje otázky. Jeden z otcov už svoju chybu  nikdy nenapraví. Druhý ju napraviť nechce. Či nemôže? Čert s Vami, mafiáni! Môj podnet vo veci prešetrenia Donaru a.s. a môjho podozrenia z usmrtenia Jaromíra Koperu orgánom činným v trestnom konaní v tejto veci bol odmietnutý!

          Peter Sýkora nie je jediný, on je len jeden z mnohých bielych golierov. Zďaleka nie na špici pyramídy zla. Slúžili biele kone jemu, slúžil on najvyšším. Jeho telefónne číslo mali tí, ktorých telefónne čísla mal on vo svojom telefóne. Vždy pripravený slúžiť. Komu? Za koľko? Čas ukáže. Moja dcéra, rovnako aj ja sme prisľúbili Marcele, že využijeme všetky možnosti a informácie, ktorými disponujeme, aby sa okolnosti v prípade jej manžela vyšetrili a vysvetlili. Pretože za nitky v tomto prípade celkom určite nepoťahoval len Peter Sýkora.

Peter Sýkora financoval Basketbalový klub v Pezinku v rokoch najlepších výsledkov.
/ venoval mu všetok svoj voľný čas, často na úkor svojej rodiny, najmä syna/
  
Basketbalový klub Pezinok a.s. Pezinok. Deň zápisu 1997.
Od roku 2004 je jediný akcionárom JUDr. Martin Glváč!
Od 16.12.2011 je predsedom predstavenstva JUDr. Milan Valašík
Do 16.12.2011 JUDr. Fedor Flašík
Dozorná rada: JUDr. Lívia Krnčoková Peter Bubeník, Ľubomír Múčka

Každý sme do nového milénia vstúpili inak

          Marcela pochovala koncom roka 1999 svojho manžela, otca svojho syna. Rok 2000 určite nevítala radosťou z ohňostrojov. So sirotou sa pretĺkala životom. Bála sa pomsty a samoty. Bála sa o život svojho syna, ak by prehovorila. Nemohla navštíviť moju dcéru, aj keď sa ju snažila viackrát vyhľadať. Mafia sa vždy o jej pokusoch dozvedela a pohrozila. Marcela vedela, že moja dcéra nemá dostatočné informácie o činnosti svojho manžela. Rovnako vedela, že k mnohým veciam sa postavila nekompromisne. Biele kone občas citlivo vnímajú svoje okolie. Boli hranice, za ktoré nepustila ani manžela. Ale mafiánske princípy nepustia, musela sa podriadiť.

          Koniec roku 1999 a rok 2000 musel byť vo finančných kruhoch hektický. Moja rodina o tom niečo vie. Peter Sýkora manželku so synom poslal do Monaka na dlhšie obdobie. Nepýtal sa, či chcú. Od 17. 9. 1999 do 31. 1. 2000 platí zálohu za pobyt 237 500 FF. Na rozdiel od Marcely a jej syna slávil Peter so svojou rodinou Silvester 1999 v Monacu a rok 2000 so šampanským pred monackým kasínom. Monako je sídlom aj pre viacerých sociálnych a demokratických.

          Finančne sa teda darilo. Práca na ekonomickej analýze a prerozdelení 1,5 miliardy Donaru a.s. priniesla odmenu len vo výške 14 miliónov, čo Petra sklamalo, čo bolo menej ako prisľúbená odmena, ale dalo sa z toho predýchať! Tie ostatné potešili vrchnejších. Pištoľníci finančníkom často nedopriali. Finančníkom vždy niekto z konkurencie hrozil. Aj dieťa Mária Hoffmana chodilo do Britskej školy s mojim vnukom. Údajne rovnako s ochrankou, ako poznamenal raz jeden z bielych koňov, čo sa preriekol. V Monaku sa chcel Peter Sýkora usadiť. Tam sa viacerí chceli usadiť, a aj usadili.  Možno sa na Slovensku všetko utriaslo a rodina sa vracia vo februári 2000. Peter Sýkora uzatvoril zmluvu s detektívnou kanceláriou pre zabezpečenie ochrany rodiny. Že mementom mohol byť Donar a.s. vo mne rezonuje čoraz silnejšie. Národným športom sa stáva vymáhanie ušlých ziskov a pohľadávok v sto miliónoch korún. (uverejnená faktúra, koľko sa mesačne platilo.)                                                                                               
          Aj Fedor Flašík vysúdil 100 000 000 Sk za údajné porušenie exkluzívnej zmluvy od IRB. No ak bolo exkluzívne namaľovať švajčiarske pohorie na slovenských pozemkoch, tak potom som nikdy nepochopila exkluzivitu.Donar a.s. Bratislava zapísaný 12.1.1995, deň výmazu 21.5.1999 !!! Účtovníctvo sa stratilo. Jaromír Kopera nemal veľa práce, keď firmu kúpil! A ako som čítala vyjadrenia pána Flašíka, tak na Donare zarobil dobre najmä preto, lebo zmluvy, ktoré nový spoločník kúpil, boli veľmi exkluzívne. Hm, možno skončili v kremácii ako kupujúci Jaromír. Veľa vedel, a stal sa nadbytočným. V tejto spoločnosti je každý nadbytočný, kto veľa vie. A každý v ohrození. V nemilosti!
 
          Tibor Fuzek, Jozef Dúcz, Jaromír Kopera, či Marian Arpányi vstupujú do spoločnosti Donar a.s. potom, čo z nej odchádzajú  pôvodný biznismani Zdenek Kopáčik, Emil Barlok, Ondrej Kadák, Fedor Flašík, Martin Glváč, Miroslav Papuščák. Aby bolo možné použiť takýto technický postup sú nevyhnutné ďalšie obchodné spoločnosti a biele kone posledné v rade. DPH je zdrojom príjmov, ktorý je pohodlný, nekontrolovaný a rýchly. Zároveň biele kone podpíšu bianco doklady, ktoré si podľa potrieb vypisujú organizátori ďalších podnikateľských aktivít. Jeden z dokladov zároveň prikladám.

V súvislosti s Donarom spomínajú aj iní na pekelné dni:

          Ján a Dana Molnárovci v časti svojej spovede Biely kôň - motív prenasledovania, citujú Jaroslava Spišiaka: „...Spišiak v tejto súvislosti vysvetlil aj systém tzv. bielych koní. Používajú ho všetky zločinecké skupiny na Slovensku. Biely koňmi sú väčšinou majitelia nerentabilných firiem. Organizátori trestnej činnosti im navrhnú „ pomoc „. Poskytnú im financie za podmienok, ktoré sú ale nesplniteľné. Keď sa dostanú do ešte väčších problémov, ako mali predtým, ich jediným východiskom je pristúpenie na realizáciu fiktívnych obchodov. Na základe legálnych zmlúv sa prevedú peniaze na účet podnikateľa. Potom sa rozdelia medzi viacero firiem a nakoniec sa sústredia, z ktorého organizátori trestnej činnosti čerpajú svoje zdroje....“
a ďalej uvádzajú:
    Sled udalostí: „V roku 1994 sme zažili nezvyčajnú autonehodu, pri ktorej nám malo byť ublížené na zdraví. Podozrievali sme SIS, a preto sme napísali list šéfovi tajnej služby Ivanovi Lexovi s upozornením, že ak nás nevypočuje, pôjdeme do rakúskej televízie. Ten nás prijal, vypočul a ako zadosťučinenie nám poskytol interwiew do magazínu Horoskopy (dôkaz č.1). Navrhol Jánovi a Daniele urobiť spoločnú firmu na vydávanie magazínu Horoskopy s tým, že oni budú zabezpečovať financie a my magazín autorsky pripravíme do tlače. Lexovi ľudia pripravili spolu s reklamnou agentúrou Donar (Flašík) podklady pre založenie spoločnej firmy. Ján v poslednej chvíli od toho projektu odstúpil. Bola založená firma PERCY s.r.o., zložená z troch subjektov: Daniela Molnárová ako fyzická osoba, reklamná agentúra DONAR ako právnicka osoba a firma brata Ivana Lexu (dôkaz č.2). Hneď na to si táto firma prestala plniť povinnosti. Nezabezpečila financie cez reklamnú agentúru DONAR pre náš magazín Horoskopy, a tak nás priviedla do finančnej tiesne. O dva mesiace magazín zanikol (dôkaz č.3). Jánovi navrhovali spolupracovať ako agent pre SIS. Ján to ako predstaviteľ politického hnutia odmietol. (dôkaz č.5). Následne spoločnosť PERCY s.r.o. prestala fungovať, ostal len bankový účet (dôkaz č.6). Kontakty s nami boli prerušené. Cez spoločnosť, kde figurovala ako majiteľka Daniela Molnárová sa teoreticky mohli prelievať milióny. (dôkaz č.7). Do zahraničia sme odišli pred záverečnou fázou – vraždou svedkov (dôkaz č.8)“„Je viac než pravdepodobné, že sme zavčasu odišli zo Slovenska a zachránili si svoje životy.“!!!
          Vyhnanie z vlasti: Útoky sa stupňovali do takej miery, že z obavy o vlastné životy a životy našich maloletých detí sme museli dňa 21.6.2001 zo Slovenska utiecť a hľadať dočasné útočisko v zahraničí.
       Aj nás ste zastrašovali, psychický týrali, vydierali, sledovali, odmietali naše podania a existenčne, zdravotne likvidujete dodnes! Ak trváte na mojom podrezanom krku aj naďalej, máte ho mať. Výmenou za to, že sa moje deti konečne nadýchnu. Lebo Vy pokoj nedáte. Vždy dosiahnete, po čom túžite !
Jaromír Kopera ako biely kôň v ďalších spoločnostiach:

HERAL s.r.o. v likvidácii od 1995 do 2006, kedy bola zrušená
Jaromír Kopera bol spoločníkom od roku 1995 do roku 1997. Od roku 1997 do zrušenia Miroslav Mikuš, Púchov
Miroslav Mikuš prevzal na svoje plecia obchodné spoločnosti s dlhom  40 136 990 Sk !

Mozitex&Co, s.r.o. Bratislava, zapísaná do OR v roku 1993, zrušená v roku 1998.
Medzi spoločníkmi aj bol Jaromír Kopera a Tibor Fuzek!
Ako likvidátor od roku 1998 do výmazu bol Tibor Fuzek !!! V dozornej rade pôsobil Zoroslav Kollár. Správu likvidátora o pribehu a schválení likvidácie Tiborom Fuzekom by som si rada prečítala. Ešte štastie, že na plnú moc ho zastupoval zvyčajne Zoroslav Kollár.
POMA brokers, o.c.p, založená 15.1.1997, so ZI 7 000 000 Sk vymazaná v dôsledku zlúčenia so spoločnosťou Mozitex CO, s.r.o. v Bratislave 2.4.1998
Štatutárny orgána do 13.11.1997: Peter Valašík, Milan Stankovič, Martina Stahlová
Od 14.11.1997: Tibor Fuzek – predseda !!!, Jaromír Kopera, Marian Arpányi

 

B.J.INVEST s.r.o. Bratislava, zapísaná 1997, dodnes živá firma.
Štatutárny orgán: Jaroslav Marko, Bernard Ondrejka
Od 1.6.1999 Jaromír Kopera dodnes!

KPJ Invest s.r.o. 16.10.1997 Bratislava, dodnes živá firma podľa OR!
Spoločník: Jaromír Kopera

ALDY SOFT s.r.o. 18.12.1996 založila Františka a Silvia Lederleitnerová v Pezinku.
11.11.197 Jaromír Kopera ako jediný spoločník, so zmenou sídla do Bratislavy, ktorý “odkúpil” podiely prvých dvoch spoločníčiek bol ten, na koho spoločnosť prešli všetky práva spoločnosti:
DONAR a.s. Bratislava !!! Slivia Lederleitnerová bola zároveň spoločníčkou v spoločnosti TECO IVEST a.s., / Monika Beňová, Bernard Ondrejka, Zuzana Venetianerová, Martin beňo, Peter Zvěřinský/ ZEV, s.r.o. AP&P CONSULTING a.s.
Deň pred smrťou mal ešte v nemocnici Jaromír Kopera návštevu. Ešte podpisoval dokumenty, ktoré mu priniesli  “kolegovia” !!! Ešte to stihli!

DONAR SLOVAKIA a.s., pôvodne:
Capable a.s. Bratislava je zapísaná v OR 23.11.1998
Štatutárny orgán: Lívia Krnčoková, Eva Majzlanová, Ľubomír Múčka
Dozorná rada: Michaela Antalíková, Marek Bajza, Tibor Mihálik
                      
8.9.1999 bola zapísaná zmena názvu na Donar Slovakia a.s., 25.3.2006 bola zapísaná zmena sídla Súmračná 27. V tom termíne ako štatutárny orgán je zapísaný Fedor Flašík a Ľubomír Sivák, v dozornej rade Martin Glvač do roku 2006. Od 25.3.2006 Lubomír Múčka ako štatutár, v dozornej rade Hana Slavíčková. Od 8.9.1999 pôsobí v DR Roman Masár a Klára Straková.
 
V závere by som rada zdôraznila, že Peter Sýkora bol veľmi múdry človek. Bol zneužitý, lebo sa nechal zneužiť. A na tom zarábal. A zdá sa, že dobre. Koľko majú tí, čo pre nich odovzdával svoju šikovnosť si netrúfnem odhadnúť.

          Novinár Trendu Ivan Koza napísal článok o tom, že na Slovensku sa vytvorila skupina okolo podnikateľa, ktorý chce odhaľovať korupciu a chce zatiaľ  zostať v anonymite. Už to, že chce zostať v anonymite bolo nedôveryhodné, napriek tomu som novinára emailom oslovila a stručne popísala môj príbeh. Ani mi neodpovedal. Emailom som oslovila aj novinárku Sabinu Slonkovú v ČR, ktorá sa zaoberá korupčnými aférami v IKEME Praha. Rovnako mi neodpovedala. Mám pocit, že aj novinári pracujú len na objednávku vyvolených!

          Oslovila som aj Vás, poslancov SNS. So sekretárkou som hovorila dlho a rovnako jej opísala môj problém. Povedala mi, že predsedníctvo má v ten deň zasadať a niektorí z podpredsedov sa mi ozve. Môj telefón však nezazvonil. Oslovila som emailom poslancov OĽANO bez odozvy. Bola som za pánom poslancom Galkom. Nežiadala som veľa, len právnu radu, na ktorú nemám peniaze. Priniesla som aj doklady ku svojim tvrdeniam. Pomoc mi prisľúbil, avšak nedodržal. A ja nie som neúnavný prosebník. Páni poslanci, my sme Vám dali mandát, a Vy ním nemilosrdne hazardujete!

Polícia!

          Keď som zistila, že obchodné spoločnosti, vrátane tej, ktorú v roku 2010 prevzal Peter Sýkora od svojej manželky pod rúškom ďalšieho klamstva, aby mala viac času na syna, prechádzajú na ďalšie smetisko nepotrebných firiem do Galanty, prišla som na políciu do Galanty. Najskôr ma nasmerovala informátorka na Obvodné oddelenie. Pán policajt sa počudovane na mňa pozrel, keď som mu povedala, že v Galante asi riadi nejaká podnikateľská mafia. Vraj v Galante mafia nie je, povedal. Nezmyselnú debatu s ním som ukončila a žiadala zavolať vyšetrovateľa. Prišiel a odišli sme do jeho kancelárie. Povedala som mu môj problém a uznal ho. On už nehovoril, že v Galante mafia nie je. Poradil mi, aby sme nespísali záznam, s čím som ja súhlasila, aby som sa nevystavila ďalším problémom a že všetky dotknuté firmy preverí. Nemala som v úmysle podávať žiadne trestné oznámenia, veď Peter Sýkora bol otcom môjho vnuka. Pánovi vyšetrovateľovi som dala na mňa telefonický kontakt, ale asi ho stratil. Neozval sa.

          Slovensko bolo vyspelou krajinou. Predošlé generácie tu zanechali vyspelý priemysel, svojbytné poľnohospodárstvo. Slovensko ste dovolili vytunelovať, a zanechali ste za sebou spúšť a chudobu pre občana, mocipáni !

Nemám rada vládu SR, v ktorej sú ministri ako Martin Glváč!
Nemá rada parlament SR, v ktorom poslanci ignorujú občana!
Nemám rada políciu SR, ktorá chráni mafiu a ignoruje občana!
Nemám rada Európsky parlament, v ktorom sú europoslanci ako Monika Flašíková-Beňová!

          Mám rada Slovensko. Tu som sa narodila a prežila svoj život. Jeho osud mi nie je ľahostajný.

Ing. D.B.
Vladimír Pavlík

 

 

      

    Facebook
Hlavná stránka