"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 20. časť

Tvrdý úder pre smerácku mafiu – a budú nasledovať ďalšie


          Niekoľkokrát som upozorňoval Roberta Fica a poslancov Smeru, že pokiaľ v slovenskom parlamente podporia – a tým zlegalizujú Mečiarov štátny terorizmus, pre mňa sa stanú verejným nepriateľom. Stalo sa. Odkojenci komunisticko – eštebáckej ideológie koncom februára 2012 potvrdili, že štátny terorizmus je súčasťou ich triedneho boja. Sú profesionálnymi špecialistami na obviňovanie druhých z niečoho, čo robia práve oni samotní. Táto časť bude toho jasným dôkazom.

          Minister Glvač, pochádzajúci z potomstva, kde arizácia a privatizácia sú ako jedna rodina, radšej si mal zahryznúť do jazyka, keď sa snažil rozohrať kágebácko – eštebácku spravodajskú hru, ohľadom úniku ekrazitových tajných materiálov z vojenského spravodajstva, vyjadrujúc obavy, že pokiaľ sa dostanú na verejnosť, bude to mať pre Slovensko mimoriadne vážne a nepríjemné dôsledky. Plne ho chápem, má strach, strach úplne oprávnený. A preto sa snaží zodpovednosť a následky preniesť na svojho predchodcu Galka. Dokonca už sa spojil aj so špeciálnou prokuratúrou. Možno sa im podarí presvedčiť verejnosť, že bol to práve Galko, ktorý nútil páchať trestnú činnosť istého smeráka Bašku, keď tento bol nominovaný rodnou stranou na funkciu ministra obrany. S napätím čakám, kedy sa do toho zapojí aj náš úbožiačik úbohý, z titulu svojej prezidentskej funkcie ako najvyšší predstaviteľ ozbrojených síl. Možno sa dočkáme aj toho, že dôkladné premiešanie a mixovanie v jeho mozgu, bude mať za následok, že vypotí aj toto: „hádam si nemyslíte, že ja pôjdem proti mafii a vymenujem toho Čentéša za generálneho prokurátora? Už som si zvykol, že od Novembra 1989 som len príveskom niekoho, počnúc Mečiarom a končiac vrcholovou mafiou, ktorá riadi tento štát“.  
         

Na ministerstve obrany je rušno? „Po Slovensku koluje ďalší tajný materiál“, tvrdí minister.

Webnoviny 13.10.2012, autor SITA.

Podľa ministra obrany tajné materiály pôvodne slúžili na vybavovanie si účtov spravodajských dôstojníkov.
http://www.topky.sk/cl/10/1334273/Minister-obrany-potvrdil-unik-tajnych-dokumentov--Agenti-si-vybavovali-ucty-

          Neviem samozrejme, čo je v tých tajných materiáloch. Na internete som ich ešte nezachytila. Ale podľa mňa, bežného občana, je na ministerstve obrany akosi rušno, alebo aspoň chaos. A ak si myslí Martin Fedor, že únik materiálov je neduhom, tak ja ako občan si môžem myslieť, že únik materiálov je dôsledkom neduhov na spomínanom ministerstve, ktoré už pekne začalo liezť na nervy niektorým vojenským dôstojníkom.  V tejto spoločnosti je totiž jedinou cestou riešenia vecí práve internet, ak už človek, funkcionár, či ktokoľvek iní neuspeje pri riešení veci verejných, či súkromných. Ja niečo o tom viem. Ak pán minister Glvač konštatuje, že mohli tieto tajné materiály slúžiť na vybavovanie si účtov spravodajských dôstojníkov, tak ja ako občan to vnímam tak, že slušným spravodajským dôstojníkom začali liezť pekne na nervy neslušní, korupční spravodajskí dôstojníci, ktorí určite mali navrch pred tými druhými. Keďže mám dostatok rôznych materiálov, keďže na vlastnej koži a denne poznávam, ako slušnosť, verzus neslušnosť prehráva, akú príchuť má arogancia moci a mocných, nečudujem sa, ak tí slušní dôstojníci vyslali signál týmto spôsobom. Možno už mali po zuby toho, čo si rôzni gauneri a mafiáni môžu beztrestne dovoľovať a zároveň poznajú ich praktiky a aj to, že sú trestne nepostihnuteľní.

          „Urgentne sa mi ozvi ohľadom archívu army SR Peter 1. 3. 2007  10.20 hod“, píše Peter Sýkora svojmu kamarátovi a už som sa o nej letmo zmienila. Táto správa by ma znepokojila sama osebe, aj bez toho, ak by som nenašla ďalšie doklady, ktoré s ňou mohli súvisieť. Keď som začala študovať dokumenty, ktoré zanechal Peter Sýkora v dome mojej dcéry, najviac zo všetkých ma šokovalo „ Dovolanie „ vo veci pohľadávky voči ministerstvu obrany, s ktorou som sa podrobne na internete zoznámila.

          V procese zdierania občanov tohto štátu má každý svoje postavenie v hierarchii mafiánov, každý za svoj úkon dostane nepochybne slušnú odmenu. Peter Sýkora teda mal možnosť dostať sa do archívu army SR v čase tejto kauzy, možno vysliediť ešte nejaký nákup nepotrebného materiálu, možno sa dostať po zmluvu, ktorú bolo treba upraviť, možno niečo celkom iné. A možno to mnohí slušní dôstojníci vedeli, ako sa mafia dostane k čomukoľvek a možno ich to konečne aj nahnevalo. Ako občana ma to potešilo. Mnohých naopak to nepochybne znepokojilo a znervózneli. Lebo podľa môjho názoru je popis Gorily v Nicholsonovej knihe len slabým odvarom reality Slovenska.

          Každé meno, ktoré sa v kauze kyselinárov objavilo vo mne dodnes naháňa smrteľnú hrôzu. Zomieranie v kyseline pre biele kone muselo byť nekonečne drastické, ako sú drastickí a hyenistickí tí, čo im túto krutú smrť spôsobili. A je pre mňa jedno, či v tejto kaste boli len tunelármi, alebo prikazcami, alebo samotnými vykonávateľmi tohoto odporného, zavrhnutia hodného činu,  pre nás všetkých mementom! Na stránke izurnal.sk bol dňa 9. decembra 2008 uverejnený článok Patrície Ďuriškovej pod názvom: Zložíme sa na ďalšiu miliardovú pohľadávku? Odporúčam tento článok podrobne a dôsledne prečítať. Jedná sa o prípad vojenského šrotu z obdobia Mečiarovej vlády, a o vymáhanie miliardovej pohľadávky súkromnou firmou od ministerstva obrany. Tejto súkromnej firme mala obrana predávať kovový šrot. V ňom sa okrem iného uvádza:

          Kauza kovového šrotu je ďalšou z obdobia Mečiarovej vlády, ktorá sa objavila ako bumerang v čase, keď sa tieto skupiny dostali znova k moci. Z vlečúcich sa sporov o pohľadávky sa postupne stáva pre určité skupiny výhodný biznis. Stačí, ak majú dosť peňazí aby pohľadávky poskupovali, a dosť času naťahovať sa po súdoch.

          Rok 2000 – Ondrejkovič sa domáha svojich peňazí súdne, pomoc hľadá aj u niektorých poslancov NR SR. Sitek ako poslanec NR SR zorganizoval preto na ministerstve poslanecký prieskum.
Podľa právnikov vtedajšieho ministra Pavla Kanisa nebol dôvod uznať platnosť zmluvy a Sitekovho dodatku. Rezort mal podľa kuloárnych zdrojov pochybnosti o pravosti zmluvy, ktorú podpísalo ešte federálne ministerstvo. Dôvodom mali byť napríklad nejasnosti okolo jej evidencie, či atypická pečiatka. Podľa Ondrejkovičovho advokáta Poláka je však pravosť zmluvy už potvrdená.
Rok 2005-2006 ARCIOND sa mal podľa tvrdenia advokáta Poláka takmer dohodnúť na mimosúdnom vyrovnaní s rezortom obrany, čo však nevyšlo pre predčasné voľby. Minister Juraj Liška to odmieta.
2008-Pohľadávka ARCIONDU sa vyšplhala na 1,2 miliardy korún!!!

          Autorka článku uvádza, že za desať rokov sa prípad s kovovým šrotom dosť zamotal. ARCIOND sa svoju pohľadávku pokúšal už dvakrát neúspešne predať, naposledy na jar tohto roku. Podnikateľ, ktorý mal pohľadávku prevziať si to však napokon rozmyslel. Podľa advokáta ARCIONDU Jozefa Poláka z jej postúpenia zišlo pre nedostatok peňazí. Človek, ktorý mal prevziať pohľadávku a neskôr si to rozmyslel sa podľa hovorcu trenčianskeho krajského súdu Romana Tarabusa volá Jozef O. a je z Bratislavy. Muž s rovnakým menom podľa Obchodného registra v minulosti pôsobil vo firme s Mikulášom Černákom a Milošom Kaštanom spájaných s podsvetím. Polícia ho obvinila aj v kauze olejári, najrozsiahlejšieho organizovaného podvodu, ktorý sa podarilo odhaliť a ktorý stále prebieha.

          Podľa dokumentov, ktoré mám, a z ktorých jeden preukazuje, že sa jedná skutočne o Jozefa Oleša, vidím rozdiel medzi Olešom a Sýkorom len v jedinom. Že nezavrhol svoje deti ako Sýkora svojho jediného syna a po rozvode sa o ne náležite postaral. Postoj k jeho exmanželke mi neprináleží hodnotiť.

          Z množstva dokladov, ktoré som mala možnosť vidieť, preštudovať a konfrontovať s uchovanými sms v telefóne, ktorý Peter Sýkora zanechal svojmu synovi, ma ešte dnes mrazí a dlho pravdepodobne neprestane, práve z tejto kauzy. Autorka článku má vzácny prehľad a vzácnu odvahu písať o kauzách, ktoré dosvedčujú neobmedzenú moc istých finančných podnikateľských skupín. Tá novinárska odvaha však čím ďalej tým viac vyprcháva. Nečudujem sa. Moc týchto podnikateľských supov je namierená proti každému, kto sa čo i len pokúsi rušiť ich podnikateľské kruhy a praktiky.

Na Najvyšší súd  SR bolo dňa 20 .12 .2007 doručené DOVOLANIE proti Uzneseniu Krajského súdu Trenčín z 27.9.2007 v spojení s Uznesením Okresného súdu v Prievidzi z 15.1.2007 vo veci prdmetnej pohľadávky spoločnosti.

Navrhovateľ: Ivan Ondrejkovič – ARCIOND, s.f. Prievidza
                      Ing. Jozef Oleš, bytom A. Mráza Bratislava

Odporca: Slovenská republika – Ministerstvo obrany SR, Akvizačný úrad Bratislava

Ako súdny spor dopadol mi už nie je známe.
Obchodná spoločnosť ARCIOND, s.f. Prievidza v OR v Zbierke listín nemá založené žiadne dokumenty.

Výsledok súdneho sporu nepoznám.

          Podnikateľské skupiny sú prepojené a toto je len dôkazom toho, že je tomu tak. Obnos takto vysokých pohľadávok pri úspešných súdnych sporoch podliehajú odmene podľa deľby práce. Prostredníctvom Obchodného registra som v tejto súvislosti chcela poznať, či to prepojenie osôb získam aj prostredníctvom firiem Jozefa Oleša. V tejto súvislosti nebudem uvádzať milióny korún, či státisíce eur daňových nedoplatkov, či nedoplatkov v SP. Preklikaním týchto obchodných spoločností som opakovane nachádzala mne už známe mená štatutárov, či bielych koňov, ktoré krachujúce a zadĺžené spoločnosti „kúpili“. Prostredníctvom Ing. Vladimíra Horvátha sa dostávam k obchodným spoločnostiam a bankovým inštitúciám, v ktorých pôsobil Ivan Kiňo, Jozef Studenič, Oskar Világyi, Ernest Osuský, Igor Grošaft, Júliu Tóth, Alojz Rakús, Róbert Király, Todor Todorov a iní.... 

Todor Todorov bol zároveň v spoločnosti ESTORADE a.s., v ktorej pôsobili chlapci z úderky Petra Sýkoru: Ján Kučera, Miroslav Líška, Eugen Osuský.
Hodná zreteľa je najmä:

Hasičská poisťovňa a.s.Bratislava, zapísaná do OR 19.9.1995 so ZI 140 000 000 Sk a vymazaná ex offo 2011.
Daňový nedoplatok v roku 2005 predstavoval € 232 357 = 6 999 987 Sk

V Hasičskej poisťovni pôsobil aj Igor Grošaft, Vladimír Horváth, Pavol Jurek, Rudolf Bauer a iní. Z politikov Jozef Moravčík a Zdenko Trebuľa!!!
Predsedom predstavenstva bol rovnako osobný priateľ Petra Sýkoru a ostatných podnikateľsko tunelárskych mecenášov Martin Neštrák.

V roku 2003 bol do funkcie správcu konkurznej podstaty Hasičskej poisťovne a.s. vymenovaný Andrej Maar, osobný priateľ Petra Sýkoru a jeho ctenej spoločnosti úspešných podnikateľov!

Hlavným akcionárom Hasičskej poisťovne bola spoločnosť:
S.K.A. a.s. Bratislava so 60%-ným podielom, zapísaná do OR v roku 1997, so ZI 3 000 000 Sk.
V dozornej rade zasadol Pavol Jurek, Mária Dubielová, Ladislav Hoffmann, v štatutárnom orgáne Viera Babjaková, Pavel Venglovič a iní.
Viera Babjaková a Mária Dubielová pôsobili vo viacerých spoločnostiach Ivana Kiňu.
V roku 2002 všetci účinkujúci odstupujú svoje pôsobenie čistiacej čate pod velením Petra Sýkoru:
Štatutárny orgán : Miroslav Líška, Marian Arpányi, Miroslav Šurina
Dozorná rada: Tibor Fuzek, Jozef Sýkora, Ružena Jariabková

Ako riaditeľ Hasičskej poisťovne vystupoval pred médiami Jozef Dúcz. Je rovnako členom čistiacej čaty podnikateľskej skupiny Petra Sýkoru.
S polu s Marianom Arpányim, Maritnom Neštrákom, bol fiktívnym spoločníkom v spoločnosti :
APD systém s.r.o.Bratislava, do OR zapísanej v roku 1995, vymazanej v roku 2011. Po rekonvalescencii Petra Sýkora, ďalšieho odborníka na likvidáciu firiem okrem Vladimíra Strýčka a Martina Neštráka v roku 2011 je upratovanie v spoločnostiach intenzívne. V roku 2000 OP je prevedený na Rastislava Virliča a je jediným spoločníkom až do výmazu. /Rastislav Virlič pôsobil aj v spoločnostiach Sergeja Salmona/
Daňový nedoplatok v roku 2008 predstavoval € 863 634 = 26 017 837 Sk !

Pre nezainteresovaných len poznámka: toto sú firmy zvyčajne fiktívne, ktoré pošlú faktúru firme svojich spriaznených osôb. V tej si vyberú príslušnú čiastku DPH z fiktívnych faktúr.  Fiktívna firma, ktorá faktúru vystavila však zabudne odviesť DPH do našej spoločnej kasičky, nášho hospodárskou krízou zdieraného štátneho rozpočtu!

Jozef Dúcz pôsobil v spoločnostiach Petra Sýkoru a jeho kumpánov na vyšších priečkach mafiánskeho zoskupenia : Štrkopiesky  Gabčíkovo a.s., Cofi s.r.o. neskôr J.D. s.r.o. , s Pavlom Mezeiom v spoločnosti Meran s.r.o., Baret Security s.r.o. s Jurajom Almášim, Milanom Jagnešákom, ako aj v ďalších spoločnostiach. Jozefa Dúcza osobne poznám a viem, že bez pokynu a návodu Petra Sýkoru si ani necekol. Je to riťovlez, ktorý nemá svedomie práve tak, ako ostatní tunelári. Martina Labanca však  zďaleka napriek všetkému neprekoná. Ten už sa usadil vedľa JUDr. Puškárovej v Štrkopieskoch Gabčíkovo a.s. Ak je pravdou, čo som zachytila na internete, že Ing. Jozef Dúcz je riaditeľom Slovenského vodohospodárskeho podniku š.p., závodu Dunaj, tak dobré s nami a zlé preč. Mafia sa etabluje vo veľkom štýle bez najmenších problémov,  tunelovanie tak skoro neskončí!

Hasičská poisťovňa a.s. bola zároveň spoločníkom v spoločnosti HP-služby spol.s.r.o. Bratislava, založenej v roku 1998.

Spoločnosť HP – služby, s.r.o. bola zapísaná do OR v roku 1998 a vymazaná v roku 2004. Návrh na vyhlásenie konkurz v roku 2002 bol zamietnutý pre nedostatok majetku.
Spoločníci: Hasičská poisťovňa a.s. Bratislava, Pavel Venglovič, Jaroslav Žáčik
Dozorná rada: Ivana Bírošová, Jana Ridillová, Božena Žáčiková
Prokúra: Jaroslav Feďák

Jaroslav Feďák pôsobil aj v spoločnosti Pfarmacon, spol.s.ro., kde previedol OP na Vladimíra Strýčka, ktorý sa zaoberá odbornou likvidačnou činnosťou, napríklad ich likvidáciou na smetisku nepotrebných firiem na Okružnej ulici v Modre. Bol zároveň štatutárom v Záchrannom systéme Slovakia a.s. s Jozefom Studeničom.

 

Vzhľadom k tomu, tak ako som už uviedla v inej časti, že mimosúdnou dohodou s SPP/ a tam rovnako ako všade inde mali svojich mecenášov/ získala spoločnosť Mg-faktoring pohľadávku s príslušenstvom celkom 103.975.818 Sk a spoločnosť TRIAL PLUS, s.r.o. Mostová ul. Šaľa 40.524.182 Sk Uvediem, ako je možné bohatnúť sofistikovaným spôsobom a prepojením spriaznených osôb. V spore spoločnosti zastupovala JUDr. Michaela Voleková.

Pôvodným žalobcom uvedenej pohľadávky bola Hasičská poisťovňa a.s., následne postúpená spoločnosti Mg-faktoring s.r.o. Bratislava.  

Meno Petra Sýkoru nikde v Hasičskej poisťovni a.s. nenájdeme. Nenájdeme ho ani v S.K.A. a.s.. Doklady sú však doma u neho. Ako koordinátor bol zároveň poriadkumilovný, čo sa týka uchovania evidencie. Keďže meno Petra Sýkoru je v anonymite, môže konkurzný správca majetok predávať, či inak posúvať Petrovi Sýkorovi opäť cez jeho spriaznené osoby, či biele kone.

Mg-faktoring, s.r.o. Bratislava  vznikla v roku 2000.
Spoločník: Marian Arpányi od založenia do roku 2002
Miroslav Líška od roku 2002 do roku 2006
Peter Sýkora od roku 2006 do roku 2011-osobná kontrola pohľadávky!
                  Milan Jagnešák od roku 2010 do 2011
                  Ján Mikuláš od 6.12.2011  - biely kôň

 

Peter Sýkora v roku 2008 zinkasoval svoj milión, vybral z podnikateľského účtu a previedol na svoje osobné účty, o ktorých manželka nemala žiadnu vedomosť, či investoval do pozemkov !!!.   

V roku 2011 Peter Sýkora pocítil, že mi nedá šancu preveriť jeho majetok a tak celé obdobie od môjho zastupovania mojich detí pri vymáhaní výživného rúbe hlava – nehlava a upratuje.  Nič mu to však nepomôže, aj tu platí staré a múdre: lepší učeň ako majster!            

Pôvodným žalobcom uvedenej pohľadávky bola Hasičská poisťovňa a.s., následne postúpená spoločnosti Mg-faktoring s.r.o. Bratislava.  Tá skončila už u bieleho koňa. Tak asi tak sa postupujú, vymáhajú a inkasujú milióny.

Občania prerobili, zbohatlíci, ktorí mohli čakať na súdne konania, zarobili !

A aby som v závere nezabudla. Prosím bieleho koňa, čo má dnes službu pri čítaní o odovzdanie jedného skromného odkazu Petrovi Sýkorovi:

Peter, ak pôjde pán Noskovič, alebo niekto iný do zmenárne Michalovi Kocianovi zameniť Ti nejaký ten melónik, požiadaj ho, nech aspoň 100 eur pošle na benzín a lieky pre Tvojo syna. Naša kasička už je vyschnutá ako štátny rozpočet. Dôchodky máme skromné a deti sú choré. Prepáč, že som sa od Teba nenaučila tunelovať a kradnúť!
PS: A DOBRE SI PREŠTUDUJTE PRÍLOHY, KTORÉ SÚ SÚČASŤOU TEJTO DVADSIATEJ ČASTI. A POTOM SI VY, UČITELIA, ZDRAVOTNÉ SESTRY A OSTATNÉ PRODUKUJÚCE PROFESIE POLOŽTE LEN JEDNU JEDINÚ OTÁZKU: SKUTOČNE NIE SÚ PRE NÁS PENIAZE?

                                     Mea culpa, mea maxima culpa

Ing. D.B.
Vladimír Pavlík 

http://www.izurnal.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=3407&Itemid=89
Rozviedka v rozklade

http://www.izurnal.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=199&Itemid=89
Prievan v tajných trezoroch 

    Facebook
Hlavná stránka