"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 19. časť

Spoločníci mafie z vysokej politiky, Generálnej prokuratúry SR, Ministerstva vnútra SR, slovenskej justície....


          S pobavením sledujem protislovenských sráčov z vysokej politiky, pohŕdajúci a nenávidiaci vlastný národ, ako tvrdia učiteľom, že niet peňazí na splnenie ich finančných požiadaviek. Nedávno nám zahviezdili protislovenskí škodcovia a parazitní darmožráči z Ústavného súdu SR a Generálnej prokuratúry SR, ohľadom platových nárokov zdravotných sestier, vraj nemajú nárok na zvýšenie platov. Povedali to tí praví – držiaci ochranné ruky nad organizovaným politicko – ekonomickým zločinom a mafiami na vrchole pyramídy. Aj v tejto časti budú mať možnosť sa čitatelia dozvedieť, kto nás v skutočnosti okráda, kto dlhuje na daniach, kto takto likviduje zadlžené spoločnosti či firmy. Paradoxné ale je, čím väčší dlh tieto arcizločinecké a arcizlodejské tlupy vytvoria, tým sú na tom finančne ešte lepšie. Preto odporúčam slovenským učiteľom a ich odborárskym predákom, ale aj zdravotným sestrám či iným profesiám, aby na rokovania s členmi vlád a parlamentov prinášali dokumenty z tohto seriálu, či zahlcovali nimi ich emailové schránky, vrátane emailových schránok GP SR, MV SR, ÚS SR, MS SR, NS SR.

          Čo je ale najväčšou hanbou pre ponovembrových politikov, riadiacich pracovníkov polície, prokuratúr, hlavne tej Generálnej prokuratúry, justície, Ústavného súdu a zbabelo mlčiacich sráčov zo slovenských médií, že zástavu musela zdvihnúť obyčajná, radová občianka Slovenskej republiky. V niektorej z ďalších častí bude zdokumentované, ako jej „pomohli“, vlastne, ako ju osrali napr. naši poslanci, ktorých prosila o pomoc. Jedinou svetlou výnimkou tejto zbabelej zberby, je poslanec Radoslav Procházka, ktorý svojou odpoveďou tejto statočnej žene potvrdil, že na rozdiel od tých ostatných špinavých a zbabelých kreténov slovenskom parlamente, je v tomto organizovanom bodreli jedinou svetlou výnimkou. Nehanbil sa mimo iného napísať aj svoju bezmocnosť ohľadom toho, čo mu pani Bobeková napísala. Preto sa ani nečudujem Antikristovým deťom z KDH, že sa voči nemu správajú tak ako sa správajú.

          Treba si uvedomiť, že mafia naďalej, no už omnoho sofistikovanejšími metódami opätovne tuneluje tento štát, s jediným cieľom: PRIVIESŤ HO K BANKROTU – A EŠTE NA TOM ZAROBIŤ. Čo myslíte, prečo doteraz nikto nereagoval na diamantovú baňu, ako aj na tieto fakty uverejňované v týchto pokračujúcich dokumentoch? Ako vidíte, gaunerov a parazitných darmožráčov z vysokej politiky a najvyšších štátnych orgánov, ako aj im ponížene posluhujúcim mediálnym prostitútkam, takýto stav vyhovuje – lebo sú v tom namočení až po uši.

Božie mlyny melú pomaly…

          Nedeľu 9.12.2012 mám v čiernom krúžku!  Moja dcéra ukončila péenku a stala sa práceschopnou. Utrpením pre ňu je prežívať každý deň, lebo dva a polročný teror od predátora Petra Sýkoru a jeho poskokov by skolil aj koňa. Takže zamestnať sa je len utópiou. Odporučila som jej prihlásiť sa na Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny. A požiadať o sociálne dávky. Ex manželka multimilionára bude nútená odčerpať tým, ktorí sú na tie dávky odkázaní, pretože milión videli len napísaný na papieri. Nikdy nezabudnem na ten výraz v jej očiach. Nezabudnem ani na výraz v očiach môjho vnuka, ktorého som si posadila oproti sebe už ako dospeláka a snažila sa mu vysvetliť, že trestné oznámenie na jeho otca podať jednoducho musí. To bol už druhý nechápavý pohľad a ten nevymažem z podvedomia celkom určite nikdy. Nakoniec sme dospeli k dohode a podanie na svojho otca na prokuratúru napísal. Koľko stojí doporučený list? Spýtal sa. Euro, odpovedala som mu.
„ Baby, ale vieš, že všetko, čo robíme je zbytočné. Môj otec zodvihne telefón, vytočí číslo a trestné oznámenie skončí v koši ako všetko, čo si podala. Euro je dnes pre nás veľa, potrebujeme každý cent. Zbytočne vyhodené peniaze.“

          Autentická výpoveď môjho vnuka ma zamrazila. Lebo tak to je. Keď všetci už dávno spali, sadla som k počítaču a vedela som, že zďaleka nemám všetky potrebné informácie, že musím hľadať, že nie všetko Peter Sýkora v dokladoch zanechal, či povedal. Naviac správanie Petra Sýkoru je nami nepoznané, ako otec bol natoľko úzkostlivý a strážiaci synovu bezpečnosť, že mi veľmi často dennodennými telefonátmi, keď bol vnuk u mňa, liezol občas na city. Jednou z možností tejto zmeny je fakt, že po transplantácii mohol mať isté psychické problémy, nakoľko som túto možnosť konzultovala s lekármi. Teda je rovnako možné, že o majetok Petra Sýkoru môže byť značný záujem a jeho stav je možno vydierateľný, možno zneužívateľný. Zo dňa na deň sa nemohol stať netvorom.  Aj moc mafiána predsa musí mať hranice. Ale zatiaľ sa tá MOC javí ako bezhraničná. A to ma znepokojuje, to ma núti premýšľať nad tým, či za všetkým je LEN Peter Sýkora.

          Inštinktívne som klikla v Obchodnom registri na meno pána Róberta Kaliňáka. Našla som vedľa neho v obchodnej spoločnosti meno pána Emila Hubiňáka, pre mňa už známe zo zoznamu priateľov Petra Sýkoru. Že by to bolo to číslo, ktoré môže vytočiť Peter Sýkora, alebo už vytočil? Neviem. A tak som hľadala ďalej.

          Preklikala som spoločnosti pod menom Jozefa Šáteka. Keďže rovnako sa zaoberal vyšetrovacími spismi ľudí okolo Petra Sýkoru a výsledok skončil pravdepodobne založený v archíve. Medzi spriaznenými osobami tejto finančnej podnikateľskej skupiny Petra Sýkoru som našla aj Ľubomíra Švirlocha, švagra Jozefa Šáteka.
 
Vedela som, že kľúčom k odpovedi na moje otázky budú informácie na foafe prostredníctvom Zoroslava Kollára. A to je práca otrocká čo do počtu aj do obsahu a prepojení. Poznajúc sčasti osoby spolupracujúce so Zoroslavom Kollárom som sa rozhodla kliknúť na Agnesu Tomanovú. Predsa je významnou podnikateľskou osobnosťou v tomto súkolí a tých firiem  v ktorých vystupuje je podstatne menej. Klikla som na spoločnosť DIGERU s.r.o., MERKURIA a.s., Istrofin a.s. Pri menách Jaroslav Haščák, Marek Dospiva, Ivan Jakabovič, Ľubomír Chabada, Milana Valašík, či Peter Valašík som o piatej ráno počítač vypla. Bez najmenších pochýb som vedela, že aj náš život, ako život všetkých občanov SR je v rukých ľudí z Penty, a iných finančných skupín, mocných, ktorým patrí všetko.

          Obchodná spoločnosť DIGERA s.r.o. Bratislava zmenila obchodné meno zo spoločnosti SABRE s.r.o. Bratislava   13.7.1999. ZI 50 288 000 Sk.
Spoločníci: Egeria a.s., Patrik Anina, MENTOR EGERIA a.s., THORIN a.s., AZUD a.s., Agnesa Tomanová, Kuli s.r.o., MERKURIA a.s.
Spoločnosť DIGERA s.r.o. Bratislava bola v roku 2003 vymazaná z OR. Právnym nástupcom spoločnosti sa stala obchodná spoločnosť THORIN a.s. Bratislava.

          MENTOR EGERIA a.s. Bratislava vznikla v roku 1997. ZI v roku 1999 bolo 102 000 000 Sk. Vymazaná z OR bola v roku 2002, keď bol zamietnutý návrh na vyhlásenie konkurzu. V štatutárnom orgáne bol aj Mgr. Peter Valašík, priateľ Petra Sýkoru. V dozornej rade boli: Jaroslav Haščák !!! Zoroslav Kollár, Peter Kubík, Rudolf Banár, Andrej Banár, Božena Križanová, Ľuboš Križan, Ing Jozef Greguš, Alexander Križan, Peter Fojtík, Ing. Jozef Špirko.
 
Pre svoju podnikateľskú činnosť potrebovali spoločnosti s menej zaujímavými osobami, na ktorých pleciach končili spoločnosti v strate.

AZUD, s.r.o. Bratislava vznikla 23.10.1997
Spoločníci: Rudol  Banár, Peter Šuster, Alexander Križan, od roku 2002 Silvester Osvald.
Rudolf Banár je zároveň spoločníkom obchodnej spoločnosti.

Silvester Osvald:
Garant servis trade, s.r.o.
Daňový nedoplatok za rok 2007 predstavuje € 1 394 145 = 42 000 012 Sk !

Alexander Križan:
RR Trade, s.r.o. Púchov  vznikla v roku 2002 a vymazaná z OR bola v roku 2011.
Daňový nedoplatok za rok € 863 042 = 26 000 003 Sk !

Rudolf Banár:
Škrobáreň a.s. Bratislava vznikla n roku 2001 so ZI 5 000 000 Sk a vymazaná z OR bola v roku 2008. Daňový nedoplatok v roku 2005 predstavoval € 6 041 293 = 181 999 993 Sk !
V tejto spoločnosti bol spoločníkom aj Jozef Greguš.

Jozef Greguš:
D.T.P.,SLOVAKIA servis s.r.o. Trnava vznikla v roku 1998.
Daňový nedoplatok za rok 2008 predstavuje € 669 405 = 20 166 495 Sk
Spoločníkom bol aj Erich Štibrány.

VLADAP, spol. s.r.o Nitra vznikla v roku 1995 a vymazaná z OR bola 2006.
Daňový nedoplatok za rok 2005 predstavoval € 3 253 004 =  97 999 999 Sk !

MEGATRANS s.r.o. Trnava vznikla v roku 2000 so sídlom v Bratislave. V roku 2003 zmenila sídlo do Trnavy aj spoločníka Ericha Štibrányiho
Daňový nedoplatok za rok € 1 746 764 ´= 52 623 12 Sk !

Peter Fojtík:
MAPS TRADE s.r.o. Púchov vznikla v roku 1998 a vamazaná z OR bola v roku 2011.
Daňový nedoplatok v roku 2008 predstavoval € 1 211 026 = 36 483 369 Sk !

CENTRÁL GROUP s.r.o. Trenčín vznikla v roku 1995 a vymazaná z OR bola v roku 2008.
Daňový nedoplatok v roku 2007 predstavoval € 763 460 = 22 999 996 Sk

Istrofin a.s. Bratislava, ktorá vznikla v roku 1997. ZI  3 091 743 000 Sk !
V roku 2004 bol na spoločnosť vyhlásený konkurz. V roku 2012 bol konkurz zrušený!
Společníci Jaroslav Haščák, Marek Dospiva a iní.
Už stačilo kliknúť len na Adrianu Jakubcovú a o rovnosti zbraní v našich súdnych sporoch, v trestných podaniach, či v iných vymáhaniach oprávnených záujmov som si mohla nechať snívať!
A tak som sa pomaly preklikala až k Idee Nove v konkurze a  Mozitexu end copany Petra Sýkoru a jeho „ obchodných partnerov „. Ten kruh je pevný a nerozlučný. Prestávam rozumieť tomu, ako, kde a kedy sa veštci postretali. S odhodlaním budovať naše krásne Slovensko.

Adriana Jakubcová:
Magnet s.r.o.,  Bratislava vznikla v roku 2007.
Společníci: JUDr. Jozef Tuhovčák a LUVISHAM LTD v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska.
JUDr. Jozef Tuhovčák zastupoval JUDr. Borisa Chovanca na pojednávaní vo veci výživného. Občas bol zlatý, kým nevyskakoval ako ide podať na mňa trestné oznámenie, lebo ohováram jeho klienta Petra Sýkoru. Nuž, veru povedať na multimilionára, že je milionár a preukazovať to dokladmi je podľa týchto velikánov trestné. Nakonec si to rozmyslel a posadil sa.
METAL-PARK, a.s.Bratislava vznikla v roku 2001 a vymazaná z OR bola v roku 2006. V tejto spoločnosti pôsobil aj JUDr. Ján Čarnogurský mladší.
FAKTUM UNI, s.r.o. v likvidácii Bratislava, kde je spoločníkom aj spoločnosť MERKURIA a.s. aj Dušan Hecht.
Dušan Hecht je spoločníkom aj vo VITIS Pezinok, kde je spoločníkom spoločnosť BEGRAM s.r.o. Zoroslava Kollára.

Malokarpatský štátný podnik Pezinok, zapísaný v roku 1991 v zmysle schváleného privatizačního projektu dňom 1.10.1995  prešiel na FNM SR, ktorý ho tým istým dňom predal nadobúdateľovi MVP Pezinok.

MVP Pezinok za Dráhou 21 bola zapísaná v roku 1995 so ZI 2 340 000 Sk. V roku 1996 spoločnosť zmenila názov na Malokarpatský vinársky podnik a.s. v roku 2008 bol vyhlásený konkurz a spoločnosť bola vymazaná.
Daňový nedoplatok v roku 2006 predstavoval € 531 103 = 16 000 009 Sk !

Vitis trade s.r.o. Za dráhou 21 Pezinok založili kumpáni Ing. Viktor Čorej a spol. z vytunelovaného Malokarpatského vinárskeho podniku. V roku 2004 sa stala spoločníkom spoločnosť ADVINEX s.r.o. Trenčín a v roku 2005 spoločnosť BEGRAM s.r.o. Zoroslava Kolára.
V roku 2006 sa stala právnym nástupcom spoločnosti Vitis trade s.r.o. spoločnosť Vitis Pezinok s.r.o. Za dráhou 21 Pezinok.

Dušan Hecht je spoločníkom aj vo Vitis Pezinok s.r.o, kde je tiež spoločníkom spoločnosť BEGRAM s.r.o. Zoroslava Kolára. Vitis Pezinok s.r.o. zmenila názov v roku 2009 na Vinársky závod Pezinok s.r.o

V roku 2009 vznikla obchodná spoločnosť:
Vitis Pezinok, Holubího 91, ktorú založil spoločník HUBERT J.E. Sereď so zahraničnou účastku. A prečo som sa tým Vitisom zaoberala? V telefone Petra Sýkoru bola prostredníctvom sms o ňom vcelku zaujímavá diskusia!

ADVINEX s.r.o Trenčín vznikla v roku 2004. Založil ju Ing. Viktor Čorej z Pezinka.V roku 2006 vstúpila do likvidácie, likvidátorom sa stal Andrej Adamkovič z Banském Bystrice. V roku 2008 bola vymazaná z OR. Andrej Adamkovič bol zároveň spoločníkom v spoločnosti
AD-Realing s.r.o. Trenčín
Jánom Dominom a Monikou Holou.

AD-Realing s.r.o. Trenčín
Nedoplatok v sociálnej poisťovni platný k 31. marcu 2009 €7 207
(zdroj:http://foaf.sk/firmy/281188 )


HM víno s.r.o. Komárno
Daňový nedoplatok za rok 2003 predstavoval €  697 072 =  20 999 992 Sk!
Nedoplatok v SP za rok 2009 predstavoval  € 62 587 =   1 885 496 Sk !
(zdroj: http://foaf.sk/firmy/27037)
(zdroj: http://foaf.sk/firmy/27037#historia)
Poznámka:( Ing. Ján Domin v roku 1997, ešte pred vznikom daňového nedoplatku, svoj podiel odpredal a ukončil účasť v spoločnosti HM Víno s.r.o. Komárno).

VÍNO NATURAL Domin and Kušický, s.r.o. Veľký Krtíš.
Společníci: Ján Domin, Tibor Kušický, Diana Kušická.
(zdroj:http://foaf.sk/firmy/281188 )

 

Tibor Kušický

ZOPOS a.s. Bratislava, zapísaná do OR v roku 1995. Štatutárnym orgánom v roku 1995 až 1997 Fedor Flašík a Martin Glvač. Od 2012 Zdenek Kopáčik a Mária Kopáčková.

Monika Holá:
Tokajská obchodná spoločnosť, s.r.o. Trenčín. Deň zápisu 1998, deň výmazu 2006.
Spoločníci: Levagri and co, a.s. Trenčín Vagricol and co a.s. Trenčín
V společnosti Levagri bol spoločníkom Miroslav Maxon, v společnosti Vagricol and co bol spoločníkom Vojtech Tĺčik.

Vojtech Tĺčik:
Gazda Gabčíkovo s.r.o. Gabčíkovo.!!! Od roku 1998 je spoločníkom aj Ing. Julius Kováts. !!!
Daňový nedoplatok za rok 2003 predstavuje € 298 745 = 8 999 992 Sk !
GAZDA SLOVAKIA spol. s.r.o. Gabčíkovo, zapísaná od roku 1996 v Dunajskej Strede a od roku 2003 v Gabčíkove.
Erika Csekesová, Oskar Világy a Juraj Végh.
Od roku 2007 je spoločníkom Ing. Julius Kováts

          Ing. Julius Kováts je galantný pán. Zmienku o ňom som našla v poznámkách Petra Sýkoru. O tom, že mu prenajal spoločnosť Štrkopiesky Gabčíkovo a.s. Tak som ho telefonicky kontaktovala, či by ma prijal s tým, že potrebujem preukázať príjmy Petra Sýkoru vo vei výživného na jeho syna. Prijal ma, ponúkol kávu. Podnikajú spolu už viac rokov že mal túto jeho spoločnosť v prenájme. Aj to, že pozemky predal Peter Sýkora za 600 000 Eur a hľadá investora s ešte lepšou ponukou. Vraj potom na nás nezabudnú. A pozval ma na kávu na druhý deň. Káva sa nekonala, kontakty fungujú a galantný pán inžinier si vtedy nepomôže.

          Priznám sa, že ani my na týchto všetkým ešte dlho nezabudneme. Na ich arogancu moci, na ich chamtivosť, na ich cynizmus, na ich chladnokrvnosť, na ich bezohľadnosť. Ale čas lieči. S Petrom Sýkorom sa vzájomne dostatočne poznáme. Vie, že ja dám mojim deťom všetko a na to čakal. Myslel si, že to vzdám, že budem slziť a pôjdeme sa pásť. Že sa vyľakám jeho kumpánov a strčím hlavu do piesku. Podstrčil mi novú posilu v Štrkopieskoch a.s. Gabčíkovo JUDr.Zuzanu Puškárovú v dozornej rade a myslel si, že sa zrútim na nervy, keď prídem na to, že je to právnička od Zoroslava Kollára.

JUDr. Zuzana Puškárová:

Hespera a.s., neskôr Lamačská 1 s.r.o. Bratislava
Spoločníci Zuzana Puškárová, Mgr Peter Kubík, BARTON & Lloyd Investment, spol. s.r.o.Bratislava, v ktorej je spoločníkom Ivan Jakabovič, PATRONKA DEVELOPMENT LIMITED, Cyprus, na ktorej 100 % ný obchodný podiel bolo zriadené v roku 2010 záložné právo. Od roku 2011 je spoločníkom Ing. Štefan Csánó, ktorý je zároveň spoločníkom v ďalších spoločnostiach, v ktorých sú spoločníkmi Patrik Tkáč a Ivan Jakabovič.

IKARIA s.r.o.Bratislava
Spoločníci:Peter Kubík, Zuzana Puškárová,  Andrea Puskailer
Od roku 2010 je spoločníkom Peter Kubík a spoločnosť CASTIS Incest a.s. Bratislava
Spoločníkmi CASTIS Invest a.s. v dozorném rade Zoroslav Kolár a Andrea Puskailer, v minulosti Olivek Korec

HUGOVAL a.s. Bratislava, spoločnosť v roku 2003 bola zrušená súdom. Působili v nej jako štatutári Zuzana Puškárová, Peter Kubík, Milan Valašík…

Andrea Puskailer z Pezinka působí zároveň v společnosti SLOVAKIA a.s. Trenčianske Teplice a Kapele Trenčianske Teplice a.s., v ktorej dozorném rade pôsobí aj MUDr. Michal Lesay.

          Bielych koňov v stratových spoločnostiach s daňovými nedoplatkami a nedoplatkami v SP majú celé stádo, ale je to značne náročné a nič na tom nezmením. Už sa stalo. Takže nech sa pasú ďalej. Aj oni potrebujú pašu.

          Peter Sýkora sa teda v žiadnom prípade netajil svojimi vplyvnými mecenášmi. A za tú JUDr. Zuzanu Puškárovú mu ďakujem. Bez nej by som ťažšie prelúskala tento prepletenec. A nevystrašil ma. Všetci jeho právnici a všetci mocipáni zodpovední za kolaps mojej rodiny, ako aj mnohých iných rodín sú mi ukradnutí a nevidím důvod, prečo by mali znamenať viac, jako moja rodina. Oni majú len viac peňazí a to je všetko. A my všetci, ktorých okrádajú sme na jednej lodi, ktorá sa potápa. A v tej rieke sa neutopíme len vtedy, ak si budeme vedieť navzájem hádzať záchranné pásy. Peter Sýkora sice vždy vedel dobre rátať, ale v tomto prípade sa prerátal. Ja sa nevzdám a budem pokúšať šťastie. Možno tá spravodlivosť nie je na samom dne tejto vytunelovanej pustatiny mafiánmi a existujú ľudia so svedomím na príslušných postoch. To Ti odkazujem, Peter Sýkora a Tebe rovným, že ja som vlastne len niekde na začiatku. A napísala som len tak málo z časových dôvodov. V tom humuse sa hrabať je priam toxické.

          Peter Sýkora sa teda poznal s každým z týchto mnou uvedených osobností. Teda pardon, osôb. Takže ja asi na rovnosť zbraní v žiadnom spore nemám šancu. Ale keď Boh dá, aj motyka vystrelí. Týmto ľuďom patrí takmer všetko. Majú moc a majú peniaze. Najmä NAŠE peniaze, teda peniaze občanov! A ako ich nadobudli som aspoň stručne naznačila.  A bola to drina. Pre mňa veľmi užitočná. Takéto spôsoby podnikania ani na strednej, ani na vysokej škole nevyučujú. Takéto vedomosti možno nazberať len v slovenskom absurdistane. V tých číslach som len v miernom rozsahu naznačila, ako sa dá všetko schovať za HOSPODÁRSKU KRÍZU. Títo však, čo ju spôsobili v štátnom rozpočte, ju na svojich kontách nepociťujú. Tie sa im bezbreho rozrastajú. A že oni sa topia v morálnom bahne im prekáža pramálo! Dobre už bolo. A bolo to dávno.

Ing. D.B.
Vladimír Pavlík

    Facebook
Hlavná stránka