"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 17. časť

SMER – RANA ISTOTY !


          

          Mafiánsko-gaunerské prasa Peter Sýkora, držiaci za gule množstvo politikov a štátnych úradníkov, točiaci desiatky a stovky miliónov vo svojich mafiánskych kšeftoch, doposiaľ od rozvodu, súvisiaceho s viacerými podvodmi, za pomoci gauner-prasaťa, teda, jeho právneho zástupcu JUDr. Borisa Chovanca, pochádzajúceho z tej istej advokátskej čeľade ako dnešný minister tzv. spravodlivosti Tomáš Borec, svojmu chorému synovi a chorej exmanželke, ktorých psychicky a fyzicky utýral, neposlal po rozvode ani cent. Doteraz neoboľševicko-eštebáckemu, štátno-teroristickému a mafiánskemu Smeru neprekáža, že je v 5-člennej Správnej rade štátnej organizácie TASR. Mafiozo Peter Sýkora dokázal okradnúť a podviesť aj slabších mafiánov, vedomý si toho, že na neho nemajú. Ale oni mu to vracajú trochu iným spôsobom – viď text z pohľadnice, kde mu blahoželajú ku kúpe hotelového komplexu v Thajsku spolu so Zoroslavom Kollárom a túto pohľadnicu poslali na jeho starú adresu.

Hlavné ale je, ako som už na začiatku napísal, že svojmu ťažko chorému synovi a chorej manželke doteraz neposlal ani cent na výživné v dôsledku, vraj SVOJEJ INSOLVETNOSTI, keď musel zrušiť aj spoluprácu s JUDr. Borisom Chovancom, ako to oznámil aj pani  Bobekovej. Pevne verím, že finančne neutrpí, veď smerácke mafie radi zaplatia za jeho právne služby a špinavé praktiky. Usudzujem, že aj Zoroslav Kollár je špinavé a podlé prasa, lebo dobre pozná túto situáciu svojho obchodného spoločníka, no vôbec mu to neprekáža.

          V tejto 16-tej časti spoznajú čitatelia ďalšie otrasné fakty, ktorých súčasťou je aj mafiánsko-gaunerský Smer. Ako výsmech a neuveriteľná potupa a urážanie slovenského národa vyznievajú argumenty Fica, Kažimíra, Čaploviča a ostatných politikov tejto smeráckej čvargy, že v štátnom rozpočte nie sú peniaze pre učiteľov, zdravotné sestry, či iné produkujúce profesie. Opätovne sa budete mať možnosť presvedčiť, že peňazí je dosť, len zločinci, zlodeji, tunelári a rôzne pijavice z vysokej politiky, finančných skupín, či politicko-ekonomickej mafie pri okrádaní vlastného slovenského národa už nepoznajú žiadne hranice. Máme prezidenta – ktorý je súčasťou zločinu, vládu zločincov, parlament plný zločincov, Generálnu prokuratúru SR, Ministerstvo vnútra SR, Ústavný súd SR, Ministerstvo spravodlivosti SR, Najvyšší súd SR, ako aj ďalšie štátne orgány im podriadené – riadia zločinci. Pokiaľ Vám to ešte nedošlo, slovenskí občania, táto krajina je riadená nielen k cielenému bankrotu, k postupnému vyhynutiu vlastného národa ale aj k postupnej strate vlastného územia.

SMER – RANA ISTOTY !

          Láska a obdiv k istej politickej strane môže byť rovnakým sklamaním, ako láska ku komukoľvek a čomukoľvek. Najmä, ak svoj objekt vnímame nekriticky a cez ružové okuliare.
Vtedy aj z netvora pred sebou vidíme krásku. Nie žeby bola strana SMER celá znetvorená. To by som jej veľmi krivdila. Len poniektorí znetvorení členovia strany sú v nej pridlho a prisilno sa držia svojich korýt. Nikdy som nepociťovala väčšiu bezradnosť ako v tomto roku, kedy som mala istú nádej, že pri moci sú tí moji, ktorých som sympatizantkou, teda tí jediní spravodliví, tí jediní sociálni a demokratickí, tí jediní, ktorým som verila, že prinesú obyvateľom ISTOTY! Jedinou istotou, ktorú dnes pociťujem je to, že si môžem byť istá tým, ako dnes a denne budú porušované moje ústavné práva, ako dnes a denne sa mafiáni môžu smiať do očí spravodlivosti, ako dnes a denne majú navrch tunelári, korupčníci, ako dnes a denne sa borí moja rodina s prežitím, s nádejou, že bude jedného dňa lepšie. Na Slovensku totiž stúpiť mafii na otlak je hrdelný zločin. Ťažko však môžem veriť v krajší zajtrajšok, vo vymožiteľnosť práva, v slušnejší život, ak ľuďom typu Petra Sýkoru visia, podľa môjho PODOZRENIA, na šnúrkach od nohavíc politici, štátni úradníci, policajti, advokáti, teda posluhovači biznisu, ktorý im zaručuje blahobyt a nedotknuteľnosť.

          „Vo väzení väzni žijú, čakajú na amnestiu. A ja čakám na slobode, kedy bude slušnosť v móde. Čakám ako na deň súdny, kedy budú ľudia ľuďmi. Zhubný nádor peňazí, mnohé mozgy nakazí. Charakter sa nenosí, ak máš prachy, niekto si. Korupcie, škandály, kam sme sa to dostali? Drogy, zbrane mafie, kto je sviňa prežije.“ Autora piesne nepoznám, ale lepšie sa dnešok  vystihnúť nedá. Keď ma okolnosti prinútili túlať sa internetom a prehrabávať v dokumentoch a v dostupných informáciách  počas 20 mesiacov desať hodín denne, môj celoživotný optimizmus a viera v dobro vyprchala ako levandula proti molom.

Zločinecké mafie z politických, ekonomických a podnikateľských kruhov veselo kradnú a nevinní občania plátajú diery za ich luxusný život. 

          Fedor Flašík je považovaný za otca strany SMER, ktorá sa rodila v Pezinku. Monika Flašíková Beňova – EUROPOSLANKYŇA, má rovnako v strane popredné miesto. Martin Glvač je rovnako privysoko. Podnikateľské skupiny okolo Petra Sýkoru sú ich spriaznenými spoluobčanmi, čo je pre mňa odkaz, že všetci sú rovnakí, nech sú akokoľvek sfarbení. Do modra, či do červena. Vždy ide len o prachy. A je jedno, odkiaľ a ako, dôležité je - koľko. Teda VEĽA! Čo najviac! Dobré s nami, a zlé preč! Veľmi som sa snažila získať informácie, aké zásluhy mnohí z týchto politikov mali na rozkvete Slovenska, ako sa zaslúžili o to, byť v popredí a riadiť krajinu. Nič také som však   nielenže nenašla, skôr informácie a vlastné skúsenosti o tom, ako na takýchto postoch nikdy sedieť nemali. Veď často za sebou zanechali spúšť.

          Malokarpatská drevárska fabrika a.s. Pezinok, ktorá vznikla v roku 1997, a v ktorej boli Martin Glvač a Fedor Flašík dosiahla v roku 2003 nedoplatok na daniach vo výške 995 818 €! ŠTÚDIO KOLIBA a.s., založená v roku 1995 rovnako neustrážili. Okrem Martina Glvača tam boli aj iné vplyvné, vodcovské osobnosti. V roku 2004  na daňovom nedoplatku prišiel štát o 232 357 € a na dlhu voči Sociálnej poisťovni v roku 2009 o 25 677 €.
Izoba a.s. v likvidácii Banská Bystrica, ktorá vznikla v roku 1996 a skončila v likvidácii v roku 2006. Martin Glvač bol členom DR, rovnako Marta Rovenská. Vladimír Póor bol štatutárom.

          LIAMA s.r.o. so sídlom v Trnave vznikla v roku 1994. V roku 1998 bol vyhlásený na spoločnosť konkurz. V roku 2003 predstavoval daňový nedoplatok € 331 939.
IZOBA PLUS a.s. Martin, vznikla v roku 1997 a konkurz na spoločnosť bol vyhlásený v roku 2008. V DR bol štatutárom Marta Rovenská. Spoločnosť v roku 2006 na daňových nedoplatkoch vykazovala 531 103 €. Z OR bola vymazaná v roku 2006.

          FC Spartak Trnava rovnako neustál hospodársku krízu, nič nepomohla ani prítomnosť Vladimíra Póora a Rudolfa Trella v DR. Za rok 2010 vykazuje dlh voči SP  42 605 €.
AG Baka a.s. so sídlom v Banskej Bystrici vznikla 15.4.1997. ZI spoločnosti bolo 500 000 000 Sk !!!Zmena sídla do Nitry sa uskutočnila v roku 1999. V DR boli Rudolf Trella, Vladimír Poór a iní. V roku 1997 kupujúca AG banka a.s. preberá práva Agrobanky Praha a.s., organizačnej zložky so sídlom Banská Bystrica. V roku 1998 preberá AG Banka a.s. všetky práva Banky Haná a.s. so sídlom v Nitre, Moravia banky, a.s. so sídlom Frýdek Místek, organizačnej zložky v Žiline a Moravia Banky a.s. organizačnej zložky so sídlom v Žiline. V roku 2003 je daňový nedoplatok tejto spoločnosti 2 323 574 € !!!
PASSO, a.s. so sídlom v Bratislave vznikla v roku 1998. Pôsobil v nej istý čas aj Boris Chovanec. Spoločnosť v roku 2007 vykazuje daňový nedoplatok vo výške € 199 164.

          Aj by som sa spýtala pracovníkov daňových úradov, koľko všimného za to všetko zinkasovali, ale oni nepovedia. Možno pán Dušan Pátek by niečo vedel. Veď tak často s Petrom Sýkorom spolu poobedovali. A aj povečerali. A nielen s ním.

          Reťazenie firiem cez spriaznené osoby vykazuje stovky obchodných spoločností, ktoré sa červeňajú z dlhov voči štátnej pokladnici. Tento príklad len svedčí o tej skutočnosti, že aj takýto manažéri prežili, o svoje posty neprišli, ba dokonca, a to netuším prečo, dnes mnohí z nich riadia tento štát. O koľko v štátnej pokladnici ubudlo, o toľko papalášom pribudlo. Tým, že štátna pokladnica nezodpovedným riadením obchodných spoločností chudobnie netrpia vyvolení, dosadení do riadiacich funkcií. Zvyčajne majú nadštandardné platy a pri odchode za zbabrané úlohy a nedôstojné pracovné výsledky sú ešte odmenení zlatými padákmi. Kým štátne obchodné spoločnosti idú ku krachu, súkromné obchodné spoločnosti sa tešia prosperite. Nálepka hospodárskej krízy všetky nedostatky prekryje, že je to dôsledok krízy morálnej už nikto občanovi nie je schopný predostrieť.

          Často počúvam, ako sa príslušní úradníci budú venovať efektívnejšiemu výberu daní. Tak tomu ja osobne pánom a dámam v čele krajiny neverím. Čoraz sofistikovanejší spôsob zakladania, zlučovania, splývania a rušenia obchodných spoločností ani v najmenšom nezakladá predpoklad pre naplnenie týchto predsavzatí. Poznajúc praktiky Petra Sýkoru, Vladimíra Strýčka a im podobných som presvedčená, že sú ďaleko vpredu pred daňovými a inými úradníkmi, ktorí sú dobre platení z daní občanov, ktorí ani pri veľkej dávke optimizmu a pracovného nasadenia nezvládnu kontrolu tohto spôsobu podnikania. A tak to pôjde ďalej. Šafárenie od desiatich k piatim v štátnej pokladnici a od piatich k desiatim v pokladniciach mecenášov.

          Jednou so spriaznených osôb, ku ktorej som sa preklikala cez mne známe osoby je napríklad JUDr. Tomáš Trella, spoločník v spoločnostiach spolu s Martinom Glvačom. Pod jeho menom je v Obchodnom registri 344 obchodných spoločností. Spoločnosť vznikne, zmení sa niekoľko spoločníkov, najnovšie už v zahraničí, názov obchodného mena, zmena sídla, zlúči sa s inou spoločnosťou, prípadne veľmi skoro zanikne. A pribudli noví spoločníci aj z daňových rajov a Seychely sú v kurze!Príklad:

          Gulado s.r.o. so sídlom v Trnave vznikla 4.10.2012 rozdelením spoločnosti Grosseto s.r.o. so sídlom v Trnave. 17.11.2012 zmenila sídlo do Bratislavy, zmenila názov na Slov-gaming group, s.r.o., zmenila pôvodného spoločníka TS-Consulting s.r.o.  Spoločnosť Grosseto s.r.o. vznikla 29.8.2012 a vymazaná z OR dobrovoľným výmazom bola 4.10.2012. Všetky moje teórie o podnikateľskej činnosti sa už dávno rozplynuli ako zastaralé.

          Ako plynie čas, aj v spleti týchto obchodných spoločností už pribúdajú červené čísla. K Tomášovi Trellovi pribúda spoločníčka Zuzana Hudcovičová a Ján Hudcovič. V roku 1998 bola založená spoločnosť G 100, s.r.o. v Bratislave a v roku 2009 vymazaná z OR. Daňový nedoplatok v roku 2007 predstavoval € 1 560 114 ! To už bola spoločnosť v Novom Meste nad Váhom a spoločníkom Marian Madara. Bol rovnako spoločníkom v spoločnosti NERNE s.r.o. Tá v roku 2007 vykazovala daňový nedoplatok € 431 521 ! A v Sociálnej poisťovni k 31.12.2010 už ďalšia spoločnosť Q-Trade, spol s.r.o. vykazuje nedoplatok € 7 300 ! V roku 2006 spoločnosť vstúpila do likvidácie. V spoločnosti Varena s.r.o. je                                  s Tomášom Trellom spoločníkom aj Štefan Ágh. Bol rovnako spoločníkom v spoločnosti FREE A.R.T, spol s.r.o., ktorá v roku 2007 vykazuje nedoplatky na daniach € 1 692 890 ! Spoločnosť bola v roku 2012 vymazaná z OR. Vedľa Štefana Ágha klikám na Rudolfa Slimáka. Obaja boli spoločníkmi v PROMINENT a.s. v likvidácii a v roku 2007 dlh na daniach predstavoval € 1 261 369 !

          Spolu s Tomášom Trellom, ktorého som zistila prostredníctvom spoločníkov v spoločnosti Petra Sýkoru sú v spoločnostiach Michal Stasík a Martin Czafik. Farmaceutické spoločnosti sa ocitajú v rozkvete. Cez Ing. Petra Paulena sa dostávam k Slovenskému vodohospodárskemu podniku, štátny podnik Banská Štiavnica. Cez Ladislava Gálla na Vodohospodársku výstavbu štátny podnik Bratislava, aj Povodie Váhu, štátny podnik Piešťany. Ladislav Gáll je rovnako v spoločnosti Vodohospodárska výstavba, štátny podnik. Voči Vodohospodárskej výstavbe, štátny podnik si uplatňuje ušlý zisk vo výške 185.930.601.- Sk M.PM Servis, s.r.o. Začiatkom roka na základe telefonickej informácie od JUDr. Michaely Volekovej som sa dozvedela, že súdny spor ešte ukončený nebol, a že ona zastupuje Petra Sýkoru vo viacerých podobných kauzách. To je len taký prebret z prekvapenia. Lebo Peter Sýkora rokuje vždy zozadu. Nakoľko poznám tieto obchodné spoločnosti v tomto spore dotknuté, aj ich majiteľa a osoby v jej pozadí, podala som podnet k vyšetreniu tejto záležitosti kompetentným orgánom pre podozrenie z možného podvodu. Nie je mi dodnes známe, čo v tejto záležitosti urobili. Vlastne mi nie je dodnes známe vôbec nič ohľadne mojich podaní orgánom činným v trestnom konaní, okrem toho, ktoré odmietli vo veci môjho podozrenia, že Jaromír Kopera nezomrel prirodzenou smrťou. Že táto spoločnosť kašle na ľudí, ktorých potrebuje tak akurát v deň volieb by som pochopila. Že sa však kompetentní nesnažia ani akože len tak, naoko, prejaviť vôľu, že ich skutočne šafárenie a tunelovanie štátnej kasy aspoň trošku zaujíma je pre mňa viac ako výpovedné. Koľkí sa budú z tejto prípadnej výhry deliť sa nikdy nedozvieme. Lebo Peter Sýkora v tomto smere nie je žiadne béčko. V roku 2008 jeho spoločnosť Mg faktoring získala v mimosúdnej dohode s SPP 101 000 000 Sk. Ale spoločnosť už tiež skončila u bieleho koňa. Účel splnila.  
 
          Od Tomáša Trellu k Štefanovi Ághovi a ďalším by som sa preklikala k miliardám, ale nebudem občana znepokojovať. Oni jednoducho podnikajú celoplošne. Od východu na západ, od juhu na sever. Za červenými číslami však nehľadajme ich chudobu. Za tými číslami sa šíri naša chudoba ako mor. A kto ich zastaví? Možno až to ...Zastavme ich! Takže spoločnosti vznikajú a zanikajú rovnakým spôsobom, ako v prípade skládky odpadov nepotrebných firiem na Okružnej ulici v Modre. Zdá sa, že skládok takýchto odpadov je na Slovensku nebezpečne veľa a sú nekontrolované. Len recyklácia odpadu je rýchlejšia. Takémuto spôsobu likvidácie firiem sa nebránia ani najvyvolenejší z vyvolených.
Príklad:

Agentúra NOBLES spol, s.r.o., Bratislava vznikla v roku 1998
Spoločníčka : MONIKA BEŇOVÁ do roku 2006
                        Ing. Dana Kožányiová od roku 2006 do 17.1.2012
                        Jozef Paulus   od 18.1.2012 do 6.2.2012
                        Mgr. Vladimír Strýček od 18.1.2012 do 6.2.2012

Táto obchodná spoločnosť zanikla v dôsledku zlúčenia 7.2.2012 a právnym nástupcom sa stala spoločnosť M.P.S.MARTAN, s.r.o. Okružná 3239 900 01 Modra!!!
M.P.S.MARTAN s.r.o., Okružná 3239 900 01 Modra bola vymazaná z OR 21.2.2012 Zaujímavé ja najmä prepojenie obchodných spoločností akože Jaromíra Koperu so spoločníkmi v spoločnosti spolu s Monikou Beňovou, najmä s ALDY SOFTOM, s.r.o. Na tú prešli práva Donaru a.s. Aj keď je odvtedy 13 rokov, na neobjasnenú smrť človeka sa nezabúda. Jaromír Kopera bol zneužitý, lebo sa zneužiť nechal. Dôvodom boli jeho dlhy. A nikto so zúčastnených nie ja za vodou. V Donare a.s. nebolo všetko s kostolným poriadkom, podľa môjho PODOZRENIA! A preto túto kauzu budem pripomínať dovtedy, dokedy od orgánov činných v trestnom konaní neobdržím jednoznačnú odpoveď. Rok 2012 je s najväčšou pravdepodobnosťou rokom upratovania. A zdá sa, že vo veľkom rozsahu!                          

          Za daných okolností je veľmi zložité zistiť majetok jednotlivých osôb. Preto sa neobávajú milionári jeho zhabania. Vo väčšine prípadov sú vzťahy utajené, účtovníctva stratené, príjmy často nezdanené a nezaúčtované, čo je zrkadlom daného stavu v spoločnosti.  Títo kumpáni majú jedno spoločné. Ruka v ruke plávajú na jednej lodi, zvanej TUNEL. Sú jednou veľkou rodinou, ktorej členom sa neubližuje, ktorej členovia sú společensky akceptovaní, ktorej členovia sú nepostihnutelní. Peter Sýkora a jemu podobní zväčša rovnakým spôsobom ako Monika Beňová vyčistili svoje  prosperujúce impérium od nefunkčných, či zbytočných a neupotrebiteľných obchodných spoločností použitím bielych koňov a odborníkov na bankroty. Často vystupujú v pozadí, teda utajene. Keďže ich príjmy sú nekontrolované a neskontrolovateľné, môžu v prípade potreby uhrať aj chudobného. Ako multimilionár Peter Sýkora, ktorý v súčasnej dobe stráda aj s jeho novou manželkou. A vraj sa ma obaja boja. Možno sa teda predo mnou ukrývajú v Thajsku. Dnes sme sa delili o päť Eur. Mysleli sme na neho. Keby bol bližšie, podali by sme mu krajec chleba. Aj dva!

          Peter Sýkora je tajnostkár. Aj na Zoroslava Kollára sa často hneval, že svoju majetnosť nevie lepšie utajiť. Ako príklad tajnostkára Petra Sýkoru uvediem úhradu 250 000 DEM 6.11.1996 nemeckej obchodnej spoločnosti v Hamburgu za likérový extrakt, kde úhradu finančnej čiastky poukazuje v mene obchodnonej společnosti Ravine s.r.o. Čajakova 26, Bratislava Peter Sýkora. Len ťažko by mohol ktokoľvek hľadať súvislosť medzi Petrom Sýkorom a touto spoločnosťou. Obchodnú spoločnosť Ravine s.r.o. 19.2.1996 založili spoločníci JUDr. Zoroslav Kollár a Mgr. Peter Kubík so sídlom v Bratislave. 7.5.1996 sa jediným spoločníkom stal Pavol Suchoň, bytom Pezinok, Trnavská 8. Táto adresa sa stala sídlom firmy 3.3.1997. V roku 2006 vstúpila obchodná spoločnosť do likvidácie a bol vymenovaný likvidátor JUDr. Milan Lachkovič. V Zbierke listín nie sú založené žiadne listiny. Pezinok je zvláštnou baštou zvláštnych obchodných spoločností nie hocijakých spoločníkov. Len biele kone sú klasické.

          PROMÉDIUM s.r.o. so sídlom v Banském Bystrici založil jediný spoločník v roku 1992 JUDr. Stanislav Cvik a štatutár bol Ing.arch.Jozef Feriančik. V roku 1997 sa stal spoločníkom Pavol Suchoň a  zároveň aj štatutárnym orgánom. Spoločnosť v roku 2005 vykazuje daňový nedoplatok vo výške € 398 327. V roku 2006 je vymazaná z Obchodného registra. KARPET PLUS, s.r.o. založená v Prešove v roku 1998 Dušanom Blaškom. V roku 2000 spoločnosť mení sídlo do Pezinka a spoločníkom sa stáva Pavol Suchoň do roku 2011, kedy bola spoločnosť vymazaná z OR.

          Pán Marian Kočner mi pribudol do záznamu spriaznených osôb Petra Sýkoru potom, čo v jeho telefóne bolo aj meno Simony Mojžišovej. Moja dcéra totiž toto meno dôverne pozná, veď vo svojom aute raz pod sedačkou našla jej notes aj s dokladmi. Občas si s manželom autá vymenili, takže bolo nespochybniteľné, že v jej aute sa viezol jej manžel aj so Simonou Mojžíšovou. Keď mu notes odevzdávala, na otázku čo to má znamenať jej odpovedal, že boli spolu so Simonou vybavovať obchodné záležitosti. Simona Mojžišová bola pravou rukou Paľa Jánošíka, leasingového odborníka. V Privat management a.s. Bratislava je Simona Mojžišová s Pavlom Jánošíkom, v spoločnosti Privat Incest- Investovanie do nehnuteľností a.s. Bratislava aj s Mgr. Petrom Puškárom. Či ide o predsedu novej politickém strany PaS netuším.V tom reťazení je ich priveľa.V telefóne Petra Sýkoru bolo číslo jej bankového účtu, na ktorý bolo treba zasielať príslušnú odmenu. To sa konateľom firiem, aj keď ničnerobiacim stáva, že aj za takéto služby sa platí. Veď vynímať sa vedľa pána Kočnera nemusí byť vždy na zahodenie. S pánom Marianom Kočnerom sa stretla moja dcéra na jednej rodinnej návšteve u Jánošíkovcov. Dcéra si spomína letmo na útržky rozhovoru o financovaní minerálnej vody Koritnica prostredníctvom leasingu. V dome si všimla stovky fliaš tejto minerálnej vody, ktorú jej zároveň odporučili nakupovať.

          A tak som si tie firmy preklikala. Až sa stal zo mňa profesionálny klikač. Chce to len osobnú a miestnu znalosť. Vraj také niečo potrebujú aj policajti. Len netuším k čomu.   Marián Kočner sa vraj dotazoval, kto stojí za protestami Gorily. Dosť na tom, že údajne Štefan Ágh sa dostal až na tribúnu. Tak v tom prípade som ja, občan SR, znepokojená čím ďalej, tým viac. Ja, ako občan sa ocitám v hermeticky uzatvorenej ždímačke, pod kontrolou vyciciavačov, ktorí majú pod drobnohľadom, či ešte z nás niečo vycucnú, či sa nám to ešte stále zdá primerané, alebo či sa už začíname mračiť. Prípadne kto a ako veľmi sa začína mračiť. A komu seknúť žilou. Páni vyciciavači potrebujú vyššie dane, vyššie odvody vyciciavaných, lebo opasok na poslednom gombíku bedače Slovenska im uberá na istotách megalomanských harašení na ich jachtách a hoteloch možno niekde v Thajsku.

          Marián Kočner bol spoločníkom v obchodnej spoločnosti REAL Štúdio K.F.A., spol s.r.o. Bratislava. S touto spoločnosťou uzatvoril Peter Sýkora, bytom Piešťany / on mal trvalých bydlísk ako maku /  ZMLUVU O DIELO dňa 23.6.1997 na rekonštrukciu baru Rilkeplatz č.7 Wien, pričom cena za dielo predstavovala čiastku 2 192 550,13 – interiér baru, a čiastku 477 023,50 Sk za exteriérový stánok. Na základe príjmových dokladov zaplatil zálohu vo výške 1 250 000 Sk v mesiaci jún a júl 1997. Peter Sýkora bol poriadkumilovný a zanechal o rekonštrukcii tejto nehnuteľnosti kompletný spis s fakturami, platbami a dodávkami. Musel to byť luxusný bar.  Kto umí, umí a ex manželka….sa čuduje. Minimálne tomu, z akého podnikania boli tieto príjmy, ak daňové priznania obchodných společnosti Petra Sýkoru SÚ V ČERVENÝCH ČÍSLACH V MINULOSTI A AJ V SÚČASNOSTI.

Nulim Meesat z Thajska sa stal jediným spoločníkom tejto společnosti  9. 11. 2012
Nulim Meesat z Thajska sa stal jediným spoločníkom aj ďalšej spoločnosti Naissus Blue Palace, s. r. o. v Ilave 10.2.2011
Spoločnosť Watering Tools, s.r.o.v Dubnici nad Váhom prevzal Nulim Meesat 4.8.2010 a zrušená táto spoločnosť bola 21.2.2012

V tom istom Thajsku, na ostrove Samui kúpili údajne Peter so Zorom krásny hotel! Alebo podobnosť čisto náhodná?

Peter Sýkora však nezaháľa. Podniká vo veľkom naďalej. V SR aj v ČR. A aj keď chudobný, predsa sa mu darí.

SK.CZ.REAL.GROUP s.r.o. Sputnikova 19 Bratislava /bývalá adresa Martina Labanca/
Zapísaná 8.7.2009
Spoločník: Martin Labanac – vždy oddaný, vždy ochotný zaskočiť svojho chlebodárcu.
Peter Sýkora sa stáva jediným spoločníkom týždeň po rozvode 16.12.2010. BSM a obchodný podiel mal v prísnej starostlivosti. Chudobný ako kostolná myš našiel nejaké drobné na podnikanie.
K  marcu 2011 je v už účtovníctve zaznamenaný nákup pozemku v hodnote:

                                      3 000 068 € = 90 380 049 Sk

Áno, čítate správne. Ale už ho obratom predal. Bez zisku. Ako vidieť, je to veľkorysý obchodník. Dôležitým obchodným partnerom Petra Sýkoru bol Michal Kocian. A to je už vysoký level, tak o tom nabudúce.
 
          Peter Sýkora sa pravdepodobne finančne značne vyčerpal, pretože pre syna mu nezvýšil už ani cent.  Žiadne zákony pre neho nikdy neplatili. Žiadna vyživovacia povinnosť mu ani na um nezíde. A to svojho syna nevidel rok a pol. Nepočul rok a pol, nekúpil jediný darček dva apol roka, neposlal jediný pozdrav, neopýtal sa na jeho nedobrý zdravotný stav. Nezareagoval na jeho požadavku o stretnutie. Nevšimol si, že už dospel. Na Mikuláša už bol veľký. Nebolo ani na čižmy, ani do čižmy, takže to vedel predýchať.  Požiadala som Borisa Chovanca aby upozornil svojho klienta, že tri mesiace mešká s výživným. A že môj vnuk, ktorý osobne musí podať trestné oznámenie a žiadosť o exekúciu to odmieta. Mafiánske, cynické a predátorské gény svojho otca teda našťastie nezdedil. Verím, že prehodnotí svoje stanovisko. Otec mu nedal inú šancu! Boris Chovanec mi odpísal, že z dôvodu insolventnosti mu vypovedal Peter Sýkora zmluvu o zastupovaní. Možno v UMELKE majú dôležitejšie veci, ako je nejaké zbytočné výživné pre nadbytočného syna. Možno plánujú dovolenku na Kaprune, možno sa pôjdu potápať. A možno sa raz poľudštia! Možno.  Veď zázraky sa občas dejú.  
  
Ing. D. B.
Vladimír Pavlík

    Facebook
Hlavná stránka