"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 15. časť

Aké zločinecko-mafiánske sračky riadili a riadia Generálnu prokuratúru SR a Ministerstvo vnútra SR?


          

Aké zločinecko-mafiánske sračky riadili a riadia Generálnu prokuratúru SR a Ministerstvo vnútra SR?

          Každý slušný človek, ktorý bude teraz čítať text listu, ktorý adresovala Ing. D.B. JUDr. Borisovi Chovancovi, na ktorý doteraz nedostala odpoveď, advokátovi mafiánskeho gaunera Petra Sýkoru dňa 9. 1. 2012, ktorého neoboľševicko-eštebácka a štátno-teroristická a mafiánska organizácia Smer-tzv. sociálna demokracia naďalej drží v Správnej rade TASR, už mimo iného dokážu pochopiť, prečo bol za ministra spravodlivosti vybraný predstaviteľ z tejto mafiánsko-advokátskej čeľade, ktorý, taktiež, zaručene musí ovládať mafiánsko-zločinecké ťahy svojho gaunerského súkmeňovca JUDr. Borisa Chovanca. A zároveň veľmi pozorne čítajte hlavne Vy, učitelia a zdravotné sestry, keď Vám gauneri z vysokej politiky, či už pravicoví alebo ľavicoví tvrdia, že nie sú peniaze.

          Nedávno mi táto statočná žena plakala do telefónu. Len plakala. Lebo druhí na jej mieste by si už dávno siahli na život. Keď som pripravoval túto 15-tu časť, v plnej nahote som si uvedomil, že my nie sme národ. My sme 98-percentné stádo, s ktorým si dve percentá gaunerov robí čo len chce. Majú to dobre odskúšané. Prvý krok k tomu urobili, keď rozdelili republiku bez toho, aby sa OPÝTALI samotných občanov. Rozdelili ju preto, aby mohli rozkradnúť to, ČO NIKDY NEVYBUDOVALI. Prešlo im to – a oni pochopili, že môžu všetko. Ponížené nesvojprávne a zbabelé hoviadka slovenské sú spokojne zvrchované – aj keď im už nič nepatrí. Hanba takému národu, ktorý tvorí 95 % zbabelcov, ktorí svojim generáciám tu zanechajú rozkradnutý štát, keď sa nechali okradnúť o všetko, čo tu generácie našich predkov vybudovali.

Vladimír Pavlík


     

Ing. D.B.  .....

 

                                                                                        Judr. Boris Chovanec
                                                                                        Záhradnícka 41

                                                                                        821 08 Bratislava

 

 

                                                                                        V Senici 9.1.2012

 

          Vážený pán doktor,

          je mojou povinnosťou na základe nových, závažných skutočností vyjadriť sa k problému Peter Sýkora, versus Peter Sýkora mladší, versus Hedviga Sýkorová. Peter Sýkora zvolil  konfrontáciu, v ktorej je zakliesnený najmä jeho syn. Môj vnuk. Najmä jeho exmanželka. Moja dcéra. A preto budem podrobná. Je najvyšší čas.

Mám v živej pamäti, ako mi holohlaví, vyšportovaní gauneri zákerne, odzadu priložili na môj chrbát zbraň. A Vy o tom viete. Dôvod? Podnikateľská činnosť môjho exzaťa Petra Sýkoru. Vašu alternatívu neberiem. Som ekonóm, a bola som považovaná za zdroj informácií. Nikdy som však pre môjho zaťa podobné služby neposkytovala.  Nebola som vhodným naturelom pre jeho účtovnícke požiadavky, ale to ja viem s určitosťou až dnes. Mám na stole dostatok podkladov k tomu, aby som mohla zodpovedne prehlásiť, že účtovníctva Petra Sýkoru sú nezmyslami odporujúcimi príslušným účtovným zákonom. Vy ste skvelý advokát. Ja nie som horší ekonóm. A tak som sa dopustila jedného z najväčších životných omylov, keď som sa po tomto incidente, ktorý ma stál takmer môj život, nevybrala na Obchodný register SR preveriť si aktivity Vášho klienta. Verila som mu. Zvučné mená v jeho blízkosti pre mňa predstavovali možnosť jeho lukratívnych, slušných zákaziek. Že sa milióny rozrastali na jeho súkromných, pre manželkou utajených účtoch v SR a ČR po celé roky manželstva z rozsiahlej podnikateľskej činnosti nikdy nebolo záujmom kontroly mojej dcéry Hedvigy Sýkorovej, ktorá dnes so svojim synom stráda nebývalým spôsobom. Rovnako mu verila, rovnako považovala vzťah manželský za vzťah vzájomnej dôvery. Môj zať mal milióny a advokátov. V SR, rovnako aj v ČR. Žil nad zákon, alebo na hrane týchto zákonov. Mal peniaze, teda mal moc. Rovnako ako dnes. Ja už nemám nič, len svoju odbornosť a milovaného vnuka pred očami. Ja robím z lásky k rodine a nezištne. Toť podstatný rozdiel!

V posledných rokoch sa zdravotný stav Petra Sýkoru značne zhoršoval. V roku 2008 ešte trávil čas v domácnosti, v roku 2009 už vo svojej kancelárii na Jakubovom námestí, ktoré mu patrilo. De facto. De jure podľa toho, ako boli práve paragrafy pokrivené. Nechcel ohrozovať svoju rodinu na zdraví. Tu ho rodina navštevovala, a mimo návštev kontakt zabezpečoval najvernejší z verných Labanc Martin. Po verdikte nutnosti transplantácie sa Peter Sýkora rodine takmer odmlčal. Peter sa so svojim synom a svojou manželkou vlastne pred transplantáciou rozlúčil. S tým, aby Peťko nesmútil. A s tým, že sú finančne a materiálne zabezpečení. Peter do tohto zákroku vkladal len malú nádej, a viac veril tomu, že neprežije. Celé toto obdobie najťažšie niesol jeho syn a rodina. Peťko sa denne modlil za zdravie svojho tatka. Pokorne čakal na jeho uzdravenie a veril v úspešnosť tatkovej transplantácie. Ja o tom niečo viem. Ja som ho rovnako, ako jeho matka v tých časoch často držala za ruku.

          Počas obdobia do transplantácie od roku 2008 urobil Peter Sýkora niekoľko závažných rozhodnutí. Predal majetok firiem značnej hodnoty, inkasoval pohľadávky značného rozsahu a finančné prostriedky previedol na svoje súkromné účty. Život však Petra príjemne prekvapil. Transplantácia bola úspešná. A ako sa to už mužom často stáva, pri novej žene naberú nový dych. Potiaľ by to bolo všetko v poriadku, nebol ani prvý, ani nie je posledný. On však nenabral odvahu rodine zveriť pravdu. On nielenže je patologický klamár, on je aj hazardný hráč. Rodina sa pre neho stala nadbytočnou, no najmä nevhodnou, ako zdroj informácií, ktoré im boli poskytnuté počas posledných dovoleniek po transplantácii. A Vy, pán doktor, ste mu poskytli spoluhráča. Rodina, ktorá trpela v dôsledku očakávaní nad jeho uzdravením trpí ešte viac. Keď ste mojej dcére spolu s Petrom Sýkorom oznámili, že exekútori prostredníctvom Vašej osoby hrozia exekúciou rodinného domu, vedeli ste, že zavádzate. Ako východisko zo straty strechy nad hlavou mal byť urýchlený rozvod a prepis domu na moju dcéru. Peter, Váš dlhoročný klient k tomu ešte pridal ruskú mafiu, ktorá ho vydiera pre majetok. Na moje gusto prekombinované, ale po mojich skúsenostiach reálne. Celé noci sme nespali, cez deň sme odvážali najpotrebnejší majetok, ak by dom opásali exekučnou páskou. Vám obom to však bolo jedno. Aj to, čo cíti a prežíva Peťko a moja dcéra. Pod psychickým tlakom ste moju dcéru učili všetko potrebné pre urýchlený rozvod. Na oboch stranách rozvodovej miestnosti stáli JEHO právnici. Exemplárny prípad Slovenska. Ale nie pre záchranu rodiny. Bol to premyslený, cielený, likvidačný útok na túto rodinu.  2.12.2010 rozvod. 7.12.2010 jeho správoplatnenie.8.12.2010 dohoda o BSM. Spísaná jedným z advokátov protistrany. Bezohľadná, arogantná, likvidačná. Tak to podľa Vás bolo správne, a jedine možné. Veď dohoda ústna od Petra Sýkoru, že rodina je zabezpečená, mala byť zárukou. Lenže Peter Sýkora sa rozhodol opustiť Slovensko a usadiť v ČR už dávnejšie. A Praha bola po transplantácii jediným východiskom byť v blízkosti transplantačného centra. K tomuto cieľu sa pripravoval dlhodobo a systematicky v prípade prežitia. Ja o tom viem.

          Nikdy sa syn Peter a exmanželka nemali dozvedieť pravdu. Nebyť toho, že predlžujete súdne pojednávania vo veci návrhu na zvýšenie výživného, by sa ju rodina ani nikdy nedozvedela. Peter Sýkora totiž zaviazal všetkých mlčanlivosťou. Ľudia na jeho pražskom pracovisku, rovnako v Mořkove sa ho boja. Moc peňazí je príšerná. Syn Peter by sa nikdy nedozvedel, že jeho otec ho nemohol v nemocnici v decembri 2010 navštíviť preto, lebo pripravoval veľkolepú svadbu v Karlových Varoch, dva týždne po rozvode, so ženou, ktorú stretol len nedávno pred tým. V tých istých Karlových Varoch, kde trávil s rodinou poslednú dovolenku v apríli toho istého roku. Nikdy by sa jeho exmanželka nedozvedela, že nie liečenie v Nemecku, pre ktoré nemohol syna navštíviť v nemocnici, ale nový sobáš bol príčinou, prečo už viac Peter Sýkora svojmu synovi nezavolal, nepoprial nič k Vianociam, narodeninám, meninám, či výsledkom v škole, nekúpil jediný darček a vypol telefón a všetky možnosti kontaktu.  Zvrátené rovnako, ako je zvrátené doterajšie konanie môjho exzaťa a jeho nadpriemerne platených prisluhovačov.

          V roku 2008, kedy už bol jeho zdravotný stav vážny, býval ešte v spoločnej domácnosti. Po rozvode sa tu našlo veľa dokladov, ktoré určite nemali skončiť v rukách rodiny Petra Sýkoru. Z tých je viac ako zrejmé, koľko miliónov už vtedy skončilo na súkromných účtoch Vášho klienta. Najmä z firmy MG faktoring s.r.o. v roku 2008 to bolo 100 mil. Sk a v roku 2009 ešte zostatok 45 mil. Firmu v roku 2011 previedol na tzv. bieleho koňa, ktorý v tom čase absolvoval exekučné konanie svojho rodinného domu. Firma Štrkopiesky Gabčíkovo a.s., kde jediným akcionárom je firma JSK s.r.o, teda Váš klient, rozpredala tovar v značnej hodnote, v roku 2009, nadmerný odpočet DPH bol rovnako slušný, a majetok rozpredala mimo účtovníctva. To je len strohý náznak majetkových pomerov na súkromných účtoch Petra Sýkoru. Po úspešnej transplantácii  zakladal firmy bez súhlasu manželky ešte počas manželstva,  čo je povinnosťou v ČR, takýto súhlas doložiť do OR. Pritom niektoré jeho firmy na Slovensku boli v procese likvidácie. Pre Petra Sýkoru však zákony nikdy neplatili.  Obchádza ich,  nezakladá do zbierky listín v SR a ČR príslušné dokumenty, spôsob jeho podnikania je sofistikovanejší, ako by som kedy predpokladala.. Terajšie firmy v Čechách prekrýva pobočkami, ktoré môže overiť len skúsený účtovník. Súdu predkladá informácie nepravdivé, skreslené a najmä neúplne. Ako príklad uvediem firmu BANKROT s.r.o. založenú 11.11.2010. Splatený vklad 200 000 CK zo spoločných prostriedkov vtedy ešte manželov Sýkorových. Adresa firmy: Praha 1, Na příkopě 957 PSČ 110 00. Na tejto adrese je firma zaradená v kategórii „ Konkurzy a likvidace společnosti „. Správny výber, na túto činnosť je Peter Sýkora vskutku excelentný odborník. Táto firma má však veľmi zaujímavú, sofistikovanú pobočku pre verejnosť – BANKROT s.r.o. – adresa:  Praha-Karlín- Pobřežní /centrála/. Tentoraz zaradená v kategórii: Právo a finance. Advokátní a právní služby. Kontaktní osoba: Martin Hošek. Ten istý Martin Hošek. Tzv. Pitvič, čo vie obstarať potrebné orgány? Čo pracoval vo firme spolupracujúcej s transplantančnými centrami? Alebo menovec? Možno raz vyjde pravda o všetkom na povrch. Na úvodnej stránke sa píše, že BANKROT je obchodnou značkou. Zaregistrovanou.  A zároveň, že má históriu sedem ročného pôsobenia. A skúsenosti z viac ako 1700 realizovaných prípadov. Čím ďalej, tým pikantnejšie. Dôkazy doplním samozrejme súdu včas. Peter Sýkora má celý tím odborníkov v oblastí financií, práva, informačnej techniky a slušne platených. Meno Martina Hoška  vidím na mnohých dokumentoch a rovnako pána Judr. Fiedlera, zaoberajúcich sa nehnuteľnosťami v mene Petra Sýkoru už za dávnych čias aj v Karlových Varoch, nilen v Prahe, na Slapoch, etc... Kúpou, nájmom, predajom. Zdá sa, že im šéfuje. Judr. Fiedler zastupuje Vášho klienta v ČR, rovnako ako Vy u nás na Slovensku. Len on nie je pre trestné, ale obchodné právo. Vcelku slušný tandem. Tam rovnako stváral lotroviny ako tu. A všetci ste vedeli, že ešte počas manželstva prenajímal zo spoločného nájmy luxusných domov, v ktorých už žil s jeho vtedajšou milenkou. A na daroch pre ňu nešetril. Zo spoločného rovnako platil aj byt na Nerudovej od septembra 2010, aj zábezpeku, aj investovanie do firiem vo forme peňažných vkladov. Odkiaľ by ste vedeli, že jeho auto je presmradené cigaretovým dymom, lebo jeho nová partnerka je náruživá fajčiarka? Odkážte Vášmu zástupcovi, kto ohrozuje zdravie Vášho klienta. Navyše často z platobnej karty Petra Sýkoru sú kupované na benzínkach nielen cigarety, ale aj alkohol. Aj počas pobytu v Nemecku v lete 2010 sa bez neho neobišiel pri nákupe v markete. To sú riziká Petra Sýkoru. Tie ja neovplyvním.

          Na svoje podnikanie využíval dlhodobo služby tzv. bielych koňov. Zatiaľ som získala počet takýchto firiem 42. Začínal s Jaromírom Koperom vo firme Intercorp s.r.o v roku 1995.  Zbierka listín je dodnes prázdna. V roku 1996 sa presunul Peter do Prahy. Dnešná Firma A.I.C. s.r.o bola pôvodne Intercorp S.K. s.r.o. Podobnosť čisto náhodná? Tibor Fuzek  ešte dodnes trčí vo firme S.K.A. a.s. Nemá Váš klient problém s akciami? Mohla by som pokračovať Bonisom s.r.o.. Barbou s.r.o., Sydou s.r.o, či Bentransom s.r.o. v likvidácii, firmami rozdelenými, či zlúčenými, alebo niekoľkokrát premenovanými. Ako príklad Vám uvediem firmu Novofruct s.r.o Nové Zámky – Novofruct – trade v likvidácii s.r.o.  – Mezex- Trade s.r.o. – PM servis s.r.o – až na súčasný M. PM Servis s.r.o. A takých je požehnane. Mohla by som pokračovať firmami s osobami: Marian Arpányi. Tibor Fuzek, Jaromír Kopera, Pavol Mezei, Miroslav Lauruský,  Ing. Jozef Ducz, MARTIN LABANC, Slávka Ignácová, Ing. Anna Pulenová a ďalší, ale to už je o inom. Mám dôkazy o kúpach jeho nehnuteľností – pozemkov, či rekreačného zariadenia v Lošonci, a iných zaujímavých transakciách. Peter Sýkora hodil rukavicu a ja som ju len zodvihla. Bielym koňom sa darí priamoúmerne korupcii v spoločnosti. Urobiť si však bieleho koňa z vlastnej manželky je arogancia nebývalého rozmeru podnikateľskej činnosti Petra Sýkoru. Účtovníctvo firmy Marseillei soap s.r.o., ktoré som získala z OR SR nebolo hodnoverným, pôvodným účtovníctvom Hedvigy Sýkorovej. Snažila som sa slušne, ústretovo veci dávať do poriadku všetkými dostupnými možnosťami. Zbytočne. Aj firma mojej dcéry skončila na adrese v Galante, ako mnohé nepotrebné, či nepohodlné firmy Petra Sýkoru a jeho bielych koňov, z ktorých sa priam vyníma Martin Labanc, dobre platený, arogantný služobník Petra Sýkoru. A mohla by som pokračovať. Peter Sýkora zákony považoval a považuje za frašku. Aj preto OS v Pezinku vo veci výživného a rozvodu neposkytol pravdivé a ucelené informácie o svojej podnikateľskej činnosti a o svojich príjmoch. Klame a zavádza naďalej. Ja však v rámci možností v dostatočnom predstihu súdu doložím skutočné majetkové pomery Vášho klienta. Topí sa v miliónoch a celá jeho rodina v dlhoch. A Vy ste k tej situácii pomohli. Vy ste nepochybne vedeli, že nie exekúcia, či mafia, je dôvodom urgentnej potreby rozvodu.  Dnes viem, prečo mala jeho exmanželka zostať bez akýchkoľvek prostriedkov, prečo mala byť paralyzovaná. Bol to spôsob, ako jej zamedziť poznať pravdu.

          Vďaka jeho neprajníkom na Slovensku sme získali anonymné informácie o jeho pobyte, ktorý mal byť navždy utajený. Naše stretnutie skončilo jeho hrozbou, že nás zlikviduje. Moje podanie na polícii ČR bolo v záujme ďalšej ochrany rodiny. Prekážalo Vám. Že ste ho zhodili zo stola nie je nič výnimočné. Korupcia na Slovensku a rovnako v ČR je alarmujúca. Nemala som preto žiadne výnimočné očakávania spravodlivých šetrení. Následne bola rodina vystavená zastrašovaniu a sledovaniu. Pod synom Petra Sýkoru a jeho matky sa vznietila štvorkolka, ktorá bola jediným ich dopravným prostriedkom. Na aute po mojom návrate z Moŕkova boli prerezané všetky pneumatiky. Po pojednávaní vo veci výživného bolo vykradnuté auto po násilnom vniknutí páchateľa, ktorý ukradol Peťkovu školskú kabelu. Stali sa aj ďalšie závažné udalosti, ktoré vzhľadom na bezpečnosť iných nebudem komentovať. Priveľa náhod v krátkom čase. Situácia sa znormalizovala až po tom, čo sme otvorene o hroziacom nebezpečenstve pre rodinu upozornili súd v Pezinku a orgány činné v trestnom konaní v ČR. Svedčí to len o tom, že do úvahy pripadajú ľudia okolo Petra Sýkoru.

          Na poslednom pojednávaní o výživnom sa Váš zástupca dopustil výroku, ktorý je za hranou morálky. Podľa neho moja dcéra využíva pre svoje potreby peniaze, ktoré poskytuje Peter Sýkora svojmu synovi. Kde končia argumenty, tam nastupuje demagógia, urážky a hrubá nepravda, či krivé obvinenia. Almužna, ktorú posiela Váš klient svojmu synovi nepostačuje ani benzín, ktorý je potrebný pre jeho odvoz a dovoz do školy, ktorú mu určil jeho otec. Jeho nepriaznivý zdravotný stav pretrváva, rovnako aj zdravotný stav mojej dcéry, a často treba rátať centy na benzín lekárovi. Moje a mnaželove konto už je vyčerpané. Rastú podlžnosti. Moja dcéra predala všetky šperky, predáva dnes nábytok, v predaji je Peťkov pinpongový stôl.  Na údržbu domu, kde nie sú po rekonštrukcii strechy ani zatesnené okná, kde kolabujú kotle, kde nie sú peniaze na obnovu tečúcich radiátorov, kde hrozí, že nebude na zaplatenie vyúčtovania za plyn, po zvýšení všetkých cien energií a služieb ani na bežné platby, kde nie je na bežnú údržbu a opravu auta, ktoré som zobrala na úver, je situácia alarmujúca. Vnuk s dcérou nekúpili jediné oblečenie, či topánky. Potreby pre Petra do školy hradím ja. Náklady na vykradnuté auto, rozbité sklo, kalkulačku, školský výlet, lieky, boli nemalé, tatko však nehanebne mlčí. A Váš zástupca si dovolil konštatovať, že moja dcéra je jednou z najlepšie zabezpečených exmanželiek.  Jej dom je založený v Tatrabanke, pričom v zúženej BSM je jej pozemok. Opäť vytiahla z poštovej schránky upomienky o neplatení záväzkov z úverov, na ktoré sa zaviazal Peter Sýkora. Celé toto obdobie značne zhoršilo zdravotný stav u oboch. Moja dcéra je PN a s veľkým vypätím zvláda tieto udalosti. V súčasnosti už hrozí, že Peter nebudem môcť navštevovať školu vzhľadom na cestovné náklady, a dokonca neutiahnu ani náklady na rodinný dom.  

Vážený pán doktor!

V závere mi teda dovoľte opakovane požiadať o exekútorský úrad, ktorý kontaktoval Vašu kanceláriu vo veci dražby nehnuteľnosti pred rozvodom manželov Sýkorových, a pred ktorým ste riskovali údajne postih za neodobratie doručených zásielok pred Advokátskou komorou. Moja dcéra má totiž právo na takéto informácie a ja rovnako. Bola som vtedy poverená Vaším klientom vo veci jednať ako  „styčný dôstojník„. Zdegradoval ma v momente, keď zacítil, že ja Vám neverím. Ani slovo. A život mi dal za pravdu.

          Žiadam týmto, aby Peter Sýkora predložil Okresnému súdu v Pezinku vo veci Návrhu na zvýšenie výživného pre syna Petra hodnoverné údaje o svojej podnikateľskej činnosti a o svojich majetkových pomeroch, a aby nezahlcoval súd nepravdivými, fiktívnymi argumentmi. Svoje tvrdenia v dostatočnom predstihu súdu preukážem. A rovnako aby takéto údaje predložil Okresnému súdu v Pezinku v prípade potreby vo veci príspevku na výživné pre Hedvigu Sýkorovú, bývalú manželku. Ďakujem za Vašu intervenciu u menovaného.

          Zároveň Vás upozorňujem, že o mojich krokoch v danej veci moja rodina informácie nemá. Že som prevzala zodpovednosť za svoje konanie výlučne na seba v záujme ich ochrany a bezpečia. Všetky doklady a dôkazy som ja osobne odniesla a uschovala na bezpečnom mieste bez vedomia môjho vnuka, mojej dcéry, a môjho manžela. V prípade akéhokoľvek zastrašovania, či inej formy nátlaku budú všetky dokumenty včas doručené príslušným orgánom. Ak by ma náhodou zrazilo auto, či nedajbože zastihla iná nepríjemná udalosť rovnako. Napríklad zbraň na mojom chrbte odzadu. Tá chobotnica je rozvetvená až priveľmi.

S pozdravom  
Ing. D. B.  


    Facebook
Hlavná stránka