"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 11. časť
 Advokát špičkového mafiána JUDr. Boris Chovanec sedí v päťčlennej Správnej rade TASR


                      

          Keď si nalistujeme deviatu časť Svedectva bývalej mafiánovej svokry, tak na poslednej a predposlednej strane pani D.B. tu oslovila aj právneho zástupcu tohto špičkového mafiána. Keď si to pozorne prečítate a čo to viete o advokátskych mafiách, tak možno pochopíte, prečo Smer vybral práve na funkciu ministra spravodlivosti člena advokátskej komory. Nielen podľa priezviska Borec, ale aj podľa toho, že tento borec si tu musel vybudovať isté postavenie, no nie na základe čestnosti a spravodlivosti. Nebojme sa povedať, že aj advokátska komora je súčasťou politicko-ekonomickej mafie, čo ale neznamená, že každý advokát je súčasťou tejto mafie.   

          Keď pani . B.D. dala oprávnenú sťažnosť na tohto advokáta Advokátskej komore, tak bola zamietnutá. Veď v zločinecko-zlodejskom, štátno-teroristickom a mafiánskom Slovensku, pod dohľadom pretransformovanej KSČ a ŠtB ani inú odpoveď nemohla dostať. Nakoniec, budete si mať možnosť toto zamietnutie prečítať ako autentický dokument., ktorý je súčasťou tohto článku. A postupne budú vychádzať na svetlo ďalšie veci o gauneroch z vysokej politiky, advokácie, ako je tá mafia vlastne prepletená cez gaunerov, ktorí riadia banky či samotný štát, ako si len tieto špinavé prasce rozumejú pri okrádaní vlastného národa, o budovaní vlastného blahobytu na úkor tohto národa, ako mafia paralyzuje činnosť polície, súdov, prokuratúr, ako bezbreho okráda nás všetkých... Tak ako oni nenávidia a pohŕdajú týmto národom, tento národ sa ich musí naučiť nenávidieť a pohŕdať trojnásobne. Ich verejné utrácanie v rámci obnovenia zákona o treste smrti musia chápať ako obnovu demokracie a spravodlivosti – a k tomu sú potrebné aj tieto tri veci: NIKDY NEZABUDNÚŤ, NIKDY NEODPUSTIŤ, NIKDY NEMAŤ SÚCIT!!! Spravodlivosťou nemôže byť skorumpovaná polícia, skorumpovaná prokuratúra, skorumpované súdy. Spravodlivosť musia zobrať do rúk vlastní občania.

          A ešte jeden odkaz tým, ktorí si myslia, že zlikvidovať nepohodlnú osobu takým štýlom, že ju ukážete nadrogovanému narkomanovi, ktorý nebude spôsobilý pochopiť keď takúto osobu bodne a potom ho uskladniť na uzavretom psychiatrickom oddelení ako nesvojprávnu osobu, mi pripomína obdobie, keď vrcholil môj dlhoročný spor s Mečiarom – a keďže v tom období sa tiež o niečom takom uvažovalo – a podozrenie malo padnúť na Mečiara, z ktorého by sa nevymotal, aj keď by s tým nemal nič spoločného, vtedy nevyšla, hoci toto by sa bolo hodilo viacerým jeho protivníkom, ktorí ale taktiež mali ďaleko k čestnosti či k dobrým úmyslom s týmto štátom.

Vladimír Pavlík     


    Facebook
Hlavná stránka