"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 10. časť


                      

          Miesto úvodu: vážení čitatelia, priatelia, dnes si názorne ukážeme, ako funguje  Slovenská republika, ktorú spoločne riadia zločinci z vysokej politiky, finančných skupín a mafiánov s bielymi goliermi. Títo zločinci si dosadzujú na riadiace funkcie svojich ľudí aj do polície či prokuratúr a robia z nich zločinecko-mafiánske štátne orgány, idúce proti záujmom občanov a vlastného štátu. Väčšina občanov, neznalá vecí, preto hádže všetkých policajtov a prokurátorov do jedného vreca – do vreca skorumpovaných gaunerov. Nie je tomu tak. Keďže my sme národ zbabelý a lokajsky ponížení, ani sa nečudujem mnohým policajtom či prokurátorom, že nevybočia z tohto nalinkovaného radu. Dokážem ich pochopiť. Pokiaľ by ich vyhodili z roboty, lebo dôsledne trvali na tom, že zákony musia platiť pre každého rovnako, ako by reagovali tie ponížené a zbabelé hoviadka slovenské, ktorým zločinci, zlodeji a neskorší štátmi teroristi pod vedením Vladimíra Mečiara vsugerovali, že sú svojbytným a zvrchovaným národom? Reagovali by mlčaním, ba mnohí z nich by ešte tvrdili, že polícia a prokuratúra sa musela od nich očistiť.

          Dnes si na názornom príklade ukážeme, za čo tento politicko-zločinecký skorumpovaný mafiánsky dobytok, považuje statočného občana, ktorý na polícii osobne podá obsiahlu výpoveď. Viem, že mnohí z Vás, až toto dočítajú, budú obviňovať policajného vyšetrovateľa. Bude to veľký omyl. Z môjho pohľadu, tento vyšetrovateľ musel porušiť zákonnosť!!! Lebo to, o čom vypovedala oznamovateľka, zasahuje AJ do najvyšších kruhov skorumpovano-mafiánskej polície a prokuratúry. Všimnite si dátum na zápisnici a všimnite si dátum, ktorý prokuratúra poslala NIE oznamovateľke, ale JEJ matke. Je tam šesťmesačný časový odstup. Hoci vyšetrovateľ polície mal zo zákona do tridsiatich dní poslať uznesenie oznamovateľke, neurobil tak. Policajná mafia mu to nedovolila. Pokiaľ do tridsiatich dní nebol schopný vydať uznesenie, mal oznamovateľke oznámiť, že predlžuje lehotu o tridsať dní. Neurobil to. Skorumpovaná policajná mafia, dosadená tam politicko-zločineckou mafiou z vládnucej koalície, mu to nedovolila.

Zápisnica o výsluchu osoby OZ PZ Bratislava II.

          Počas tejto doby sa oznamovateľka niekoľkokrát chcela skontaktovať s vyšetrovateľom. Nikdy sa jej to nepodarilo, vždy bola odbitá nejakou výhovorkou. Problém je totiž aj v tom, že oznamovateľka mala právo na policajné uznesenie podať sťažnosť, lebo jej to zaručuje zákon. Policajná mafia riadená politicko-zločineckou mafiou urobila všetko pre to, aby sa tak nestalo. Zločinecká politická mafia zo súčasnej koalície, cez nimi dosadenú prokurátorskú mafiu poslala akýsi zdrap papiera so štyrmi riadkami NIE oznamovateľke, ale JEJ matke. To bola reakcia na nedávnu žiadosť Ing. Danky Bobekovej, aby bola predvolaná, aby mohla ukázať konkrétne dôkazy.

          Krivdil by som štátno-teroristickej politickej strane Smer, pokiaľ by som tvrdil, že za Mečiara, Dzurindu či Radičovej také niečo neexistovalo. Existovalo a existuje a zločinecké koalície ktoré nastupujú po vyhratých voľbách to naďalej praktizujú či realizujú. Zločinecká skupina, ktorá momentálne na Slovensku funguje, má v rukách všetku moc, lebo súčasťou tejto zločineckej skupiny nie je len Smer, či Ivan Gašparovič, ale aj niektorí členovia Ústavného súdu SR a Generálnej prokuratúry SR. Táto zločinecká skupina robí aj všetko pre to, aby sa pán Čentéš nestal generálnym prokurátorom.

Vladimír Pavlík   


    Facebook

Hlavná stránka