"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Reakcia protistrany na doposiaľ uverejnené dve časti dokumentov pod názvom – Vymožiteľnosť práva na Slovensku – 1. a 2. časť

Dobrý deň,

reagujem na príspevok na vašom webe Vymožiteľnosť práva na Slovensku 1. a 2. časť“ a rád by som zverejnil na ňom aj náš príspevok ako - 3. časť pokračovania ságy

Až keď ma upozornila asi siedma firma na nášho pracovníka v Trenčína – Ing. Pavla Škaru a jeho postoje a a praktiky pri ponuke a predávaní na našom stredisku, zistil som, akú „škodnú“ sme si pustili do revíra.
Firmy prestali nakupovať pretože im jednoznačne vadil prístup a jeho chovanie ako nepasovaného diktátora a samovládcu v Trenčíne. Len jeho slovo a rozhodnutie bolo posvätené vyššou mocou a umožňovalo ľuďom niečo dostať kúpiť.
Keď som ho na to niekoľkokrát upozornil, všetko poprel. Až keď „vyhodili“ nášho obchodného zástupcu z návštev firiem v TN a okolí s poznámkou, že u nás kvôli Škarovi nekúpia už ani triesku, pochopil som, že je veľmi neskoro niečo riešiť. Tak sa veci museli pohnúť radikálnejšie, kde sme však samozrejme narazili na tvrdý odpor z jeho strany.
Keď konečne opustil našu prevádzku, nechcite vedieť čo som všetko po ňom našiel. Došiel som aj na to, prečo nikdy nezdvihol svoj zadok od počítača keď prišiel zákazník, ale len nevrlo odvrkol, nájdite si to niekde v sklade, prineste sem a ja vám to možno predám.... Objavil som totiž jeho svet myšlienok, zábavy a zmýšľania v podobe „lonely runnera“ kde sa pod týmto nickom nechal unášať do virtuálneho sveta, kde vládnu iné bytosti a platia iné princípy žitia a fungovania, ako tu v reálnom svete, kde treba fungovať na princípe práca = mzda.
Keď mi potom bolo predložené, že tento človek pred našim zamestnaní vo svojom relatívne mladom veku vystriedal viac ako 19 zamestnávateľov, povedal som, pre boha toto sme mi prezentovali ako príkladný zamestnanec ??
Pokiaľ viem Ing. Pavol Škara od našej rozlúčky pred niekoľkými rokmi do dnešného dňa nie je zamestnaný, nikto ho nechce, „váľa“ sa doma na štátnych podporách a „cucá“ tento systém ako môže. Má už totiž v okolí vytvorenú takú reputáciu človeka, že ho nikto nechce ani zadarmo zamestnať.
Že pri zamestnaneckom súde, zamestnávateľ ťahá VŽDY za kratší koniec, na tom si už za posledných „x“ rokov vládnutia červených bratov zvykol.
Holt proste musíme sociálne cítiť aj keď nie je čo žrať....a sudcovia to takto aj chápu. Žiadneho nezaujíma čo sa dialo, každý len striktne číta paragrafy a súciti s každým kto sa cíti poškodený na strane zamestnanca. Môže kradnúť, môže rozbíjať, môže defraudovať to sú všetko len maličkosti. Ale skúste mu dať výplatu s 2 dňami meškania z dôvodu druhotnej platobnej neschopnosti – budete upálení v plameňoch slovenskej súdnej inkvizície !!!
No čo, odsúhlasili sme si taký Zákonník práce, tak živme parazitov a flákačov sú proste Zákonom chránení ako medvede a cigáni v Slovenskom raji. Môžu vyrúbať aj hektár lesa, my ich len poľutujeme a dáme príspevky na palivo, ktoré obratom ruky predajú a výťažok prefetujú...

Ing. Marek Závodský, štatutárny zástupca spoločnosti
Rosnička Slovakia, a.s.

P.S.  a vysokozdvižný vozík na prevádzke Trenčín je k dispozícii, funguje už viac ako 3 roky. Niekedy je možno lepšie preveriť si slová notorického klamára a ukrivdeného, než niečo sa zverejní so samozrejmosťou pocitu arogantného majiteľa a samovládcu firmy, ktorý rozhoduje o ľudskom bytí a nebytí....
To ostatné zverejňovanie rozsudkov a iných vecí považujem len za pľutie jedovatých slín človeka, ktorý sa cíti ukrivdený pred celým svetom. Už ma chvalabohu viac nezaujíma, nech si „lonely runner“ nájde konečne svoj cieľ v diaľave jeho večného strateného smeru behu....
Nech mu je jeho beh ľahký !

    Facebook


Hlavná stránka