"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

JE SUIS JOZEF! SLOVAK LIVES MATTER too !

 

Som na dovolenke a takýto šokujúci hnus priamo z Bruselu, z centra EU a NATO v 21.storočí! Ako za čias inkvizície alebo v nacistických hitlerovských vyhladzovacích lágroch minulého tisícročia!

Všetci slovenskí štátni zamestnanci, ktorí navyše spolupracujú aj s inými štátmi v rámci EU, by nemali mlčať, ak sa k nášmu slovenskému spoluobčanovi správajú štátne orgány inej krajiny EU ako za čias Hitlera a Mengeleho! Toto odmietnutie neo-nacizmu treba dať všetkým jasne najavo – v celej EU.

ODPĽÚVAM SI S NAJVÄČŠÍM ODPOROM PRED TAKOUTO FAŠIZUJÚCOU NE-KULTÚROU V EURÓPE!

Alebo si naozaj niekto na západe dodnes myslí, že za takýto EURO-raj padlo v 2. svetovej vojne vyše 30 miliónov Slovanov, ktorí najväčšou mierou prispeli k víťazstvu nad fašizmom a nacizmom?

V akom spolku to vlastne žijeme? TOTO SÚ TIE VAŠE EURO-ATLANTICKÉ HODNOTY, VY EURO-OBČANIA – BEZ NÁRODNEJ IDENTITY A VLASTENECKEJ HRDOSTI?! Prečo nevidno po celej Európe protesty proti brutálnej vražde belgickej polície s nápismi „SLOVAK LIVES MATTER!“?
-
„Nacistickí“ príslušníci belgickej polície (samozrejme, že nie všetci!) na letisku v Bruseli doslova popravili Slováka tak, že nemohol dýchať (Floyd v USA takisto nemohol dýchať…), policajtka pritom aj hajlovala. Počkajme si, ešte budú zverejnené všetky zábery z tohto videa, nielen útržky...

Najvyššie tresty – DOŽIVOTIE – vrahom a zločincom v policajných uniformách! A pritom vedeli (video to dokazuje), že je tam kamera, napriek tomu tá odporná a neskrývaná radosť z násilia na spútanom Jozefovi. Hajlovanie a satanský pozdrav cynických policajtov nad  umierajúcim hovorí sám za seba. Okrem doživotia by mali všetkým týmto netvorom a tým, ktorí ich dva roky kryli, skonfiškovať majetky, predať to, a aspoň takto symbolicky odškodniť pozostalú rodinu tejto úplne zbytočnej obete.

https://youtu.be/dkTd2ZlfOdIhttps://www.facebook.com/724b455f-e4c3-4a20-bbe8-bd989383c455
Je aj tento prípad ďalším dôkazom, že celá kniha „NACISTICKÉ KORENE BRUSELSKEJ EU“ je pravda? (http://svobodne-radio.cz/search/Nacistick%C3%A9+ko%C5%99eny+Bruselsk%C3%A9+EU)
-
Tu je krátky video-zostrih z vraždy na Jozefovi Chovancovi (iba pre silné povahy).
https://www.facebook.com/hricalubos1/videos/965837943918812

 

ČESŤ TVOJEJ PAMIATKE, JOZEF CHOVANEC!
JE SUIS JOZEF!“ „ALL FOR JOZEF!“

*******

Volám preto do celého sveta:

Aj na SLOVENSKÝCH životoch záleží!
SLOVAK LIVES MATTER!


Aj na SLOVANSKÝCH životoch záleží!
SLAVS LIVES MATTER!


Na VŠETKÝCH životoch záleží!
ALL LIVES MATTER!


Jozef Potúček, august 2020


   PRINT RSS

Hlavná stránka