"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

REAKCIA PharmDR. BEÁTY SICHROVSKEJ NA ČLÁNOK
„Medzi spoločnosti, ktoré sa živili lukratívnym vývozom nedostatkových liekov zo Slovenska, patrí aj spoločnosť ADUS podnikateľky Beáty Sichrovskej- kandidátky na titul Slovenka roka! „

         
   Vážený pán Bednár!

 Vyprosujem si, aby Ste o mojej osobe šírili nepravdivé informácie a klamstvá. Oznamujem Vám, že podniknem všetky právne kroky voči šíreniu tejto nepravdy ! Nikdy som sa nezúčastňovala organizovania vývozu liekov a ani som ho nerealizovala ! Vami uvádzaná spoločnosť nikdy ani takúto činnosť nevykonávala ! Prv než zverejníte klamstvá a výmysly, OVERTE si pravdivosť údajov a tvrdení! Nepodnikáme protizákonne !   Hlavne posledné 2 roky som ja osobne zvádzala každodenný boj , aby sme pre  každého pacienta mali potrebné lieky !
 Neviem a nerozumiem ,prečo a na čo vlastne vyzývate Pána primátora Śvagerka. Pán primátor s mojou nomináciou na Slovenku roka nemá absolútne nič spoločné! Pána primátora si veľmi vážim, ako veľmi ľudského, slušného, nekorupčného a morálneho človeka! Vami prezentovaná fotka bola z tlačovej konferencie 3 politických strán , kde sme prezentovali , že do  primátorských volieb ideme v koalícii. Dodnes si za týmto krokom stojím a považujem ho za veľmi správny.
Áno,... názor slobodne hlásať  a aj strpieť iný názor, ale nie šíriť nepravdivé klamstvá a výmysly o mojej osobe!                
S úctou
   PharmDr. Beáta Sichrovská
---
Tel.: +421 903 904 899
Email: sichrovska@adus.sk
Web: www.adus.sk

https://www.facebook.com/notes/be%C3%A1ta-sichrovsk%C3%A1/reakcia-na-klamliv%C3%A9-vyjadrenia-popradsk%C3%A9ho-aktivistu-franti%C5%A1ka-bedn%C3%A1ra/2147174158842229/?pnref=story
Reakcia na klamlivé vyjadrenia popradského aktivistu Františka Bednára
BEÁTA SICHROVSKÁ·11. APRÍL 2017Pani poslankyňa MsZ v Poprade a kandidátka na titul Slovenka roka 2017 PharmDr. Beáta Sichrovská, neuviedla  okrem vyhrážania právnymi krokmi, jediný relevantný  argument, ktorý by vyvrátil rozhodnutie  ŠÚKL o nepovolení vývozu pre distribučné spoločnosti Roncor, Retia, Pharex, Ing. Dušan Sichrovský ADUS, Medicarim, CS Pharma, Pharmagen a Evopharm.  Z Obchodného registra SR  http://www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Sichrovsk%E1&MENO=&SID=0&T=f0&R=on jednoznačne vyplýva, že konateľmi všetkých uvedených siedmich  spoločností sú manželia Ing. Dušan Sichrovský a PharmDr. Beáta Sichrovská.   Preto by som privítal, keby pani Sichrovská aj konkrétne dokázala, že žiadna z jej spoločností sa nikdy v minulosti nepodieľala a v súčasnosti nepodieľa na reexporte liekov. 

Reagujem na odpoveď pani Sichrovskej a ospravedlňujem sa čitateľom, že som v článku uvádzal len spoločnosť ADUS s.r.o.  Ako potvrdzuje priložená tabuľka, v skutočnosti sa jedná o sedem spoločností s obratom za rok 2016 vo výške  takmer 13 mil. eur a ziskom vyše 600 000 eur. Už z toho je zrejme, aký výnosný biznis je predaj a export liekov. Pre porovnanie spoločnosť Veolia Energia Poprad, a.s., ktorá zabezpečovala distribúciu tepla a TÚV pre celé mesto Poprad mala obrat na úrovni 9 mil. eur.

 

Meno

Obchodné meno subjektu
https://www.finstat.sk/

Výpis

Zbierka listín

Tržby eur 2016

Zisk eur
2016

1.

PharmDr. Beáta Sichrovská

ADUS, s.r.o.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

2 875 007

143 674

2.

PharmDr. Beáta Sichrovská

ADUSCENTRUM s.r.o.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

846 717

15 419

3.

PharmDr. Beáta Sichrovská

ADUSJUH s. r. o.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

327 245

29 233

4.

PharmDr. Beáta Sichrovská

ADUSPHARM s.r.o.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

4 714 166

254 904

5.

PharmDr. Beáta Sichrovská

ADUSPLUS s.r.o.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

1 298 649

74 341

6.

PharmDr. Beáta Sichrovská

ADUSTRADE s.r.o.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

2 651 208

101 836

7.

PharmDr. Beáta Sichrovská

SLOVPHARM s.r.o.

Aktuálny  Úplný

Zbierka listín

79 279

-41

                       
Pokiaľ sa pani Sichrovská odvoláva na fotografiu k príspevku z obdobia pred komunálnymi voľbami  v roku 2014 a morálku súčasného primátora Švagerka, ktorého si vysoko váži, dovolím si jej pripomenúť Memorandum o spolupráci, ktoré podpísala ako vtedajšia  nová podpredsedníčka SDKÚ DS v Poprade, predseda KDH Miroslav Glevaňák a šéf SaS Slavomír Božoň. Spomínané strany v ňom uvádzajú, že „usilujúc sa o všeobecnú prosperitu občanov mesta Poprad, berúc v úvahu spoločnú hodnotovú orientáciu založenú na osobnej zodpovednosti, slobode a demokratickej orientácii, uvedomujúc si potreby občanov mesta a regiónu, potreby samosprávy a zodpovednosť za jej ďalší rozvoj vyhlasujú, že predložia spoločnú kandidátnu listinu pre voľby do mestského zastupiteľstva mesta Poprad, ktoré sa budú konať v novembri 2014, zaväzujú sa vypracovať spoločný volebný program v súlade s potrebami občanov a prijímajú morálny sľub, že po prípadnom získaní poslaneckého mandátu neopustia spoločne vytvorený klub a budú realizovať spoločný program“.
Ten by mal podľa Sichrovskej vychádzať z toho, čo bude mesto potrebovať: „Nerozdeľovali sa žiadne posty, čo je, myslím si, omnoho vyššie, ako bola politika predtým a som na to hrdá“. Pričom Wzoš doplnil, že ide o koalíciu bez podmienok z akejkoľvek strany a zároveň dodáva, že to, aby sa koalícia nerozpadla, chcú docieliť predovšetkým lepším výberom kandidátov, čo znamená, že na ich spoločnej kandidátke nebudú nezamestnaní občania. „Nechceme ich diskriminovať, ale mali sme dvoch, ktorí prví, prísľubom práce, odišli. Čiže dobrý personálny manažment je na prvom mieste, aby sme vybrali kvalitu a zároveň zohľadnili istú profesijnú štruktúru tak, aby sme v zastupiteľstve pôsobili kompaktne, a aby sme vedeli pokryť každú oblasť, s ktorou mesto pracuje. Už máme navrhnutých takýchto kandidátov,“ uviedol Wzoš s tým, že všetci sa osobne zaviažu čestným vyhlásením. „Je to o čestnom slove a o morálke. Tak, ako by politika mala byť,“ dodal.
http://poprad.dnes24.sk/koalicia-aka-v-poprade-este-nebola-spolocnym-kandidatom-na-primatora-je-jozef-svagerko-184656

Po vyhratých komunálnych voľbách, ale o čestnosti a morálke podpísanej v memorande politických strán KDH , SDKÚ - DS a SaS sa nedá vôbec veriť ich sladkým a prázdným slovám !

Dosadzovanie  v netransparentných výberových konaniach na posty konateľov v obchodných spoločnostiach Pohrebno - cintorínske služby, TV Poprad a Popradská energetická  spoločnosť, je typickým ukážkovým príkladom  klientelizmu, rodinkárstva a arogancie !

Bez výberových konaní  sa dostávajú v meste  na pozície vedúcich pracovníkov politickí nominanti, rodinní príslušníci a kamaráti !

Za vedenia primátora Švagerka a viceprimátorov Wzoša a Gašpera sa to stáva bežnou súčasťou života v Poprade !  

Tak na takýto typ politiky je pani poslankyňa Sichrovská z SDKÚ -DS hrdá :

" Budeme robiť politiku v Poprade takú aká by mala byť - O čestnom slove , morálke a o nerozdeľovaní žiadných postov " tzv. "Spoločne a po novom".

Nech si každý volič sám vytvorí  o týchto vyjadreniach a  skutkoch nominantov politických strán po 2,5 ročnom  vládnutí, uvedomujúc si potreby občanov mesta,   svoj vlastný úsudok na dianie v Poprade !

No a na záver reagujem  príspevkom zo sociálnej siete aj  na jej vysoko „humánny“ a „nezištný“  počin  postaviť v strede parku pri stanici na úkor zelene a likvidácie detských jaslí polikliniku, čím chcela pomôcť pacientom, aby sa nemuseli tlačiť v nedôstojných priestoroch polikliniky s nemocnicou.
https://www.facebook.com/197535160298388/photos/a.225640784154492.62330.197535160298388/1479276475457577/?type=3&theater

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p80x80/11880626_992180830833813_3184995143832102726_n.jpg?oh=031aba7810ccb8b0fec430a25d0ea71c&oe=59A6C75E

Som Popradčan a som na to hrdý

...kur.....čo sme to za mesto, čo sú Tí čo ho chcú aj ovládať....chorí ľudia aj zo značne podlomeným zdravím, sú nútený takto od 5 : 00 rannej hodiny čakať na vyšetrenie svojho vážne vážne podlomeného zdravia....preberme sa a preto atakujem vedenie toho aj nášho mesta POPRAD....kto s z ních sa tak postaví....rovnoprávnosť...je pre nich samých... hlboko v riti....!!!!
Alena Kolumberová

Fotka Som Popradčan a som na to hrdý.

Najlepšie komentáre
293Tatiana Ňukovičová, Peter Jachymiak a 291 ďalších

František Bednár

   PRINT RSS

Hlavná stránka