"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

CITY MONITOR Poprad verzia.02 - jeseň 2017


https://www.poprad.sk/portals_pictures/i_002331/i_2331343.jpgMilí Popradčania,  keďže aplikácia City Monitor sa stala len marketingovým a propagačným produktom našich papalášov a nič zmysluplného okrem bonzovania občanom neprináša,  ponúkame vám  možnosť  hlásenia  informácii o ktorých sa v duchu tzv. politickej korektnosti nesmie hovoriť.  (Mestský City monitor napríklad promptne vyriešil „závažnú kauzu“ nalepenie nálepky a plagátu strany NAJ na stánok v meste, čo muselo byť zdokumentované a okamžite odstránené).  Vaše podnety a postrehy radi privítame a môžete ich priamo uverejniť v diskusii alebo ich zaslať na e-mailovu adresu twins@aminet.sk.Čo prináša prvé vydanie City monitora verzia 02 v tomto jesennom období:

  •  Náš na alkohole závislý pán primátor,  nemá záujem vzdať sa funkcie keďže mu to nedovolia jeho sponzori, ktorí do neho vo voľbách  v roku  2014 investovali nemalý kapitál a ešte treba predať Duklianské kasárne a dohodiť kšeft s  bytmi Gmiterovi z Bardejova. Petícia  strany NAJ za odstúpenie primátora z funkcie ďalej pokračuje  s malou zmenou. Nežiadame už doplňujúce voľby, pretože po 1. novembri 2017 to už zo zákona nebude možné a primátor sa pasoval do úlohy spasiteľa Popradu, ktorý nechce pripustiť výdavky na voľby. Nič mu však už nebráni, aby sa po 1. novembri 2017 vzdal z morálnych dôvodov funkcie. Mesto by aspoň ušetrilo na jeho vyše 4000 eurovom plate a pretrpeli by sme, žeby ho rok do volieb zastupoval „smart-viceprimátor“ Wzoš. Stav podpisov petičnej akcie k dnešnému dňu je 2028 podpisov a petícia bude pokračovať aj v roku 2018. 
  • Jeho primátorské blahorodie si začalo namýšľať, že je nenahraditeľný a keďže vo voľbách dostal 7200 hlasov, dostal sa do štádia ako Adolf Hitler, ktorý v čase kedy sa mu začala III. ríša rozpadávať začal spomínať na časy zašlej slávy a úspechov.  Veselo rozhadzuje peniaze daňových poplatníkov na zbytočný dopravno - sociologický prieskum funkčnej mestskej oblasti Poprad 2017 za 32 000 eur pričom dlh SAD údajne 1 mil. eur nemá kto vyrovnať. Podrobnosti v zmluve 0912-2017
  • 20. 10. 2017  bola podaná žiadosť a podnet hlavnej kontrolórke mesta o podozrení, že mesto  Poprad si objednáva zvláštne darčekové predmety -  výroba špeciálnej edície produktov s grafikou a erbom mesta na prezentačné účely od firiem, ktoré sú výrobcami a dodávateľmi alkoholu a vína a pestovatelia hrozna, a vlastnia  rozsiahle vinné sady. Vnucuje sa preto podozrenie, či sa na radnici nechlastá za peniaze daňových poplatníkov z fliaš a pohárov s erbom mesta Poprad.  Viac v žiadosti  podľa infozákona.
  • Pán popíjajúci primátor opäť podržal svojho súkmeňovca z cirkevného speváckeho zboru a bratranca v jednej osobe, konateľa Pohrebných  a cintorínskych služieb Ferka Švirlocha, ktorému by za normálnych okolností  za správu o kontrole v tejto mestskej spoločnosti hrozil vyhadzov. Podrobnosti.
  • Aby sa nezabudlo ani na kvality a konanie v duchu morálno- etického  kódexu nášho „smart-viceprimátora“, ktorý by rád milovníka destilátov zastupoval, je na mieste pripomenúť zaujímavý predaj nebytových priestorov jeho sestre. Podrobnosti nájdete v prílohe.
  • Na záver niečo k voľbám do VÚC, v ktorých za stranu NAJ na župana a poslanca kandiduje František Bednár. Tento odhalil kto získal podvodne darovacou zmluvou najväčšiu nemocnicu na liečbu TBC v Kvetnici. Ide opäť o super kšeft pretože areál v lukratívnej oblasti má hodnotu v desiatkach miliónov eur. Podrobnosti ako sa nemocnica dostala neziskovke J. Bynca prepojeného so županom Chudíkom nájdete na stránke http://necenzurovane.net/naj/naj37.html v článku s názvom AKO SA DÁ UKRADNÚŤ NAJVÄČŠIA NEMOCNICA NA LIEČENIE TBC A RESPIRAČNÝCH CHORÔB NA SLOVENSKU I V ČESKU,  alebo ako ľahko prísť k majetkom na postkomunistickom Slovensku! O mimoriadnej závažnosti tejto ekonomickej kriminality svedčí, že tento článok bol po minúte odstránený z blogu na Pravde.  Táto kauza priamo súvisí aj s Mestom Poprad. Podľa územného plánu  mesto už s nemocnicou ani s DSS neráta a z Kvetnice sa má stať VIP zóna pre majetných. Aj preto sa nikto z kompetentných neozval a mlčí aj poslanec Ondrej Kavka, ktorého manželka bola v nemocnici v Kvetnici primárkou.  Pre pána poslanca Kavku je ľahšie  riešiť cyklistický chodník ako si páliť prsty s mafiou a oligarchami.  Primátor Švagerko v súlade so záujmami vplyvných osôb z pozadia už dávno hodil cez palubu nemocnicu a obyvateľov Kvetnice, čo jasne potvrdil svojim prístupom k vydieraniu kvetničanov pozemkovou mafiou, ktorá si odkúpila prístupovú cestu a má dohru na súde, kde pozemkovú mafiu zastupuje dvorný právnik pána primátora.


   PRINT RSS

Hlavná stránka