"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

VÝZVA K OBČANOM, KTORÝM NIE JE ĽAHOSTAJNÁ BUDÚCNOSŤ ICH DETÍ

 Prípravný výbor strany NAJ odmieta uvoľnenie dlhovej brzdy. Slovensko sa nesmie vybrať ako južné krajiny EU, ktoré sa zadĺžili cez 100% HDP a  preto skončili na smetisku hospodárov štátov sveta.

Už nech vláda Fica nič v zákonoch nemení, pretože ich riadenie štátu zabetónovalo Slovensko v chudobe a biede a za 9 rokov sa život Slovákov pod vedením SMER-SNS  nezmenil.

Pre ľudí okolo Fica máme zlú správu, že prijmeme efektívny zákon o preukazovaní pôvodu majetku, ktorý takmer okamžite zablokuje majetky tých  ktorí nadobudli majetok nelegálne a nevedia ho vysvetliť. Zistíme pôvod  majetku Kaliňáka, Počiatka a ďalších. Odviažeme ruky polícii, prokuratúre a súdom smerom k odstráneniu ekonomickej a politickej moci oligarchov a politických robotníkov. Štátne zložky môžeme uistiť že budú konečne nezávislé, ale budeme žiadať tvrdý a rýchly postup v mene spravodlivosti. Práve o to sa ako jediná na Slovensku vo svojom programe snaží novovznikajúca politická strana Nezávislosť a jednota (NAJ).  

Na registráciu je potrebných aspoň 13 000 podpisov. Vážení občania, ktorí ste sústavne okrádaní politikmi a ich  zákonmi, ktoré toto okrádanie legalizujú, ak Vám záleží na budúcnosti Vašich detí a vnúčat, podporte svojimi podpismi  registráciu strany NAJ, ktorá Vašu dôveru určite nesklame. O tom som presvedčený aj ja,  práve preto som sa rozhodol ju podporovať ako poslednú záchranu Slovenska.

Predseda  strany NAJ  Ing. Viktor Béreš  je  ochotný akceptovať, aby som sa spoločne s Františkom Bednárom podieľal na programe tejto strany, kde budú zadefinované aj tieto body, s ktorými sa budeme obracať na najvyššie štátne orgány, verejne o nich hovoriť na stretnutiach s občanmi – a zároveň budú ako hlavné body s ktorými strana pôjde do volieb.

Budeme otvárať témy, na ktoré si doteraz netrúfla žiadna politická strana, budeme verejne menovať tých, ktorí tento marazmus tu zapríčinili a budeme ich volať nielen na verejnú konfrontáciu, ale bojovať aby čelili čoskoro trestno-právnej  zodpovednosti.
Práve k tomu potrebujeme podporu občanov, aby sme to MOHLI SPOLOČNE PRESADIŤ. VŠETCI TÍ KTORÍ MA POZNAJÚ, KTORÍ POZNAJÚ MOJE OBČIANSKE AKTIVITY A PUBLIKAČNÚ ČINNOSŤ VEDIA, ŽE NEHOVORÍM DO VETRA.

Spoločne s občanmi, pokiaľ získame ich podporu, budeme požadovať otvorenú diskusiu v RTVS platenú z našich daní na tému – DOKEDY BUDÚ NEVINNÍ OBČANIA TRPIEŤ A NIESŤ NÁSLEDKY ZA EKONOMICKÉ ZLOČINY POLITIKOV.

Pred občanmi tohto štátu sa musia zodpovedať zločinci z vysokej politiky, ktorí cez ekonomiku dohnali k sociálnym samovraždám tisíce nevinných ľudí, budú sa zodpovedať zločinci, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva majú na svedomí každoročne predčasnú smrť tisícov nevinných ľudí. Budeme verejne hovoriť o tom, že tie rozkradnuté miliardy arcizlodejmi  národnosti slovenskej MAJÚ TÚ ISTÚ HODNOTU ako pôžičky zo zahraničia, ktorými to nahrádzame, pričom POSTUPNE STRÁCAME EKONOMICKÚ A ŠTÁTOTVÁRNU SVOJBYTNOSŤ.

Tvrdo pôjdeme voči arcizločincom z konkurznej mafie okolo Zoroslava Kollára, konkurznej sudcovskej mafie, budeme žiadať tvrdé trestno-právne postihy pre všetkých zločincov z vysokej politiky, konkurznej mafie, oligarchov a finančných skupín, ktorí cez  biele kone okrádali a okrádajú slovenský národ.

Budeme sa pýtať ministerstva vnútra a spravodlivosti, ako aj generálnej prokuratúry, dokedy chcú byť v pozícii zločineckých a skorumpovaných štátnych orgánov pri ochrane a mlčaní o týchto ekonomických zločinoch.

VEREJNE UKÁŽEME NA TÝCH SKUTOČNÝCH VINIKOV  Z PONOMEMBROVÝCH VLÁD, PARLAMENTOV, FINANČNÝCH SKUPÍN, OLIGARCHOV, KONKURZNÝCH MAFIÍ A IM PODOBNÝCH PIJAVÍC PRISATÝCH NA ŠTÁTNOM ROZPOČTE.

Budeme žiadať o prešetrenie vraždy Remiáša, únosu Kováčovho syna a predovšetkým Gorila bude vyšetrená a zlodeji potrestaní.  Existujú listinné dôkazy na všetko. 

Poukážeme ako sa  za posledných 20 rokov nakladalo s prostriedkami z Európskej únie idúcich na rómsky problém, ako aj to, kto tu na týchto eurofondoch parazituje. To je len malá časť toho, čo chceme urobiť, samozrejme, s pomocou Vás, ktorí nás podporíte.

        Petičná listina Strana NAJ

Politická strana NAJ
P.O.BOX 3
850 03 Bratislava 53
Slovensko


Vladimír Pavlík

   PRINT RSS

Hlavná stránka