"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Hodnota SLOVÁKOV, videná optikou nákladov na migrantov

Podľa návrhu Európskej únie sa odmietačský štát môže vykúpiť z prikázaných kvót na usídlenie migrantov zaplatením 250 tisíc Eur za každého odmietnutého migranta, do únijnej kasy.

Podľa vysokých úniových predstaviteľov nejde o pokutu, ale o náklady na jedného migranta. Inými slovami, únia si jedného moslimského migranta cení na 250 tisíc Eur/ 7 531 500.- slov. korún/ bez ohľadu na jeho ekonomický prínos.
Únia nám za 13 rokov členstva veľkoryso poskytla formou rožných dotácií celkom čistých 22,49 miliárd Eur. (Buďme tiež veľkorysí a nechajme stranou fakt, že bohaté európske státy za rovnakú dobu získali od nás viac než dvojnásobok tejto čiastky na ziskoch svojich firiem.)

Takže, na jedného Slováka pripadá 4142,6 eur / 124 799.- slov. korún /. To je čiastka, na ktorú si Únia cení jedného SLOVÁKA.

Porovnajme obidve čiastky a zistíme, že Únia si jedného Slováka cení 60-krát menej, než jedného moslimského migranta. Nuž, slovenský občan, narodený zo slovenských rodičov vychovaný na Slovensku, pracujúci na Slovensku a rešpektujúci slovenské zákony, postav sa pred zrkadlo.

Osoba, ktorú v zrkadle uvidíš, má v očiach Junckersa, Merkelovej, Tuska, nikým nevolených európskych komisárov a vôbec celej zločinnej Európskej komisie 60-krát nižšiu hodnotu než negramotný afgansky nomád, beduínsky pastier kôz, či pologramotný sýrsky murár. Aj keď postavíš pred zrkadlo svoju štvorčlennú rodinu, stále máš ty so svojimi najdrahšími v očiach bruselských úradníkov 15-krát nižšiu hodnotu, ako jeden moslimský nomád, pastier kôz, alebo murár. Na koľko si ceníš Európsku úniu ty?

Lajkujte, posielajte vaše skúsenosti, názory a hodnoťte CENU SLOVÁKA podľa BRUSSELU a vyjadrite si svoj názor na takúto politiku nikým nezvolených darmožráčov a zradcov, politických teroristov a v neposlednom rade prisluhovačov svetovej elity, riadiacej všetko z pozadia.

Okresná organizácia strany NAJ Komárno
Jozef Lehotkai
predseda


   PRINT RSS

Hlavná stránka