"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Viktor Béreš zo strany NAJ podal trestné oznámenie na Fica, Kaliňáka a Žitňanskú.Tlačová správa  10. 11. 2017

 

Viktor Béreš zo strany NAJ dnes podal trestné oznámenie na  R.Fica, R.Kaliňáka a L. Žitňanskú pre podozrenie z trestného činu Zneužívania právomoci verejného činiteľa, pretože nerešpektujú uznesenia Najvyššieho súdu SR ohľadom Inšpekcie ministerstva vnútra.

Podľa rozhodnutia Najvyššieho súdu SR  (sp. zn. 1To/1/2015, zo dňa 29.05.2015)  je Sekcia kontroly a inšpekčnej služby MV SR  nezákonný orgán a táto sekcia už dávno mala byť osamostatnená. Inšpekcia vyšetruje policajtov, ale nie je zákonná a tento stav nebol odstránení počas dvoch rokov.

Kaliňák ako minister vnútra mal byť okamžite odvolaný premiérom, pretože nerešpektuje uznesenie Najvyššie súdu a za dva roky to nevyriešil. Fico tým, že nekonal nerešpektuje uznesenie tiež a vyvoláva v krajine nebezpečný chaos a ministerka Žitňanská mala byť prvá, ktorá mala dohliadať na naplnenie tohto uznesenia a žiadať nápravu, ale nepohla ani prstom.

Táto spoločnosť nie je riadená v zmysle právneho štátu a žiadame generálneho prokurátora aby konal voči týmto členom vlády SR, ktorí si neplnia svoje ústavné povinnosti a dokonca sú platení z našich daní. Sú  zlým vzorom pre spoločnosť, nakoľko spoločnosť je už úplne demoralizovaná a korupcia prekvitá  v duchu : „ Ak to môže minister Kaliňák, tak to môžeme aj my“.


Viktor Béreš – predseda strany NAJ

 Kontakt :    Strana NAJ, Smaragdová 4, 851 10 Bratislava
                    info@strana-naj.sk,  0944 373 315, www.strana-naj.sk


   PRINT RSS

Hlavná stránka