"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Slovensko je posledná krajina V4, kde ešte vládnu sociálni demokrati.
 

Tlačová správa  26.10.2017

 Slovensko je už posledná krajina V4, kde ešte vládnu sociálni demokrati. V Poľsku, Maďarsku aj v Čechách sa jasne ukázali ako priechodné tie strany, ktoré dali ľavicovým demokratom jasné zbohom a zvolili strany, ktoré riešia skutočné problémy ľudí.

Odmietanie imigrantov ale aj tvrdé presadzovanie sebestačnosti Slovenska v oblasti poľnohospodárstva a energetiky je  doménou strany NAJ.

Ľudia si čoskoro zapamätajú číslo 550 eur :

  • Radikálne totiž  zvýšime minimálny starobný  dôchodok na 550 eur. 
  • Rodičovský príspevok zvýšime na 550 eur.
  • Opatrovníkom postihnutých, ktorí sa starajú doma o blízkeho zvýšime platbu štátu na 550 eur.

 
Politika NAJ bude riešiť nakopené problémy krajiny, ale predovšetkým alarmujúci stav zdravotníctva a nemocníc. Čísla EUROSTATU (európsky štatistický úrad)  2016 dokazujú, že na Slovensku zbytočne zomierajú ľudia – ročne ide až o  11 tis. ľudí. Preto je nevyhnutná výmena vlády ak sa majú problémy vyriešiť a nielen riešiť a opisovať.  Sociálna politika na Slovensku ešte nebola naplnená a miesto toho stúpla  moc finančných záujmových skupín, ktoré ovládli krajinu. Je to možné ale zmeniť a reštartovať krajinu.  Je potrebné  ale vysloviť  STOP  súčasnej vládnej politike  a dokázať občanom skrz nové strany, že sa dá zvrátiť vývoj krajiny, ako aj stav zdravotníctva, konečne zmodernizovať školstvo a predovšetkým odstrániť  dôchodkovú chudobu našich seniorov a príjmovú chudobu státisícov pracujúcich na Slovensku. Bez radiálnych rezov to ale nepôjde. Strana NAJ ako jediná strana naštartuje masovú stavbu nájomných bytov a nájomných domov v rámci svojej revolučnej politiky v prospech más. Na stavbe nájomných bytov sa budú podieľať väzni a budú aktívne zapojení do budovania verejných statkov.     

Viktor Béreš – predseda strany NAJ

 

Kontakt :    Strana NAJ, Smaragdová 4, 851 10 Bratislava
                    info@strana-naj.sk,  0944 373 315, www.strana-naj.sk


Voľby do samosprávnych krajov 2017- VÚC PREŠOV (diskusie)


Streda 25.10.2017 20:10
https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/12721/139940

V predposlednej diskusii kandidátov na predsedov samosprávnych krajov  jedine RTVS poskytla priestor všetkým kandidátom. TA3 diskriminačnou selekciou  vybraných kandidátov potvrdila, že je financovaná oligarchiou, ktorý má dosah na takmer všetky média. TA3 poskytla priestor kandidátovi strany Kotleba ĽSNS, pričom na stranu NAJ je v tejto televízii informačné embargo.  V diskusnej relácii kandidátov na predsedu Prešovského samosprávneho kraja dostal priestor aj kandidát nominovaný novovzniknutou stranou Nezávislosť a jednota NAJ, ktorá je  principiálne protisystémovou stranou, ktorá chce oslobodiť Slovensko od politickej mafie a ukončiť moc oligarchie.  Jedine František Bednár za NAJ a nezávislý kandidát  Ján Garaj, našli odvahu  kriticky vystúpiť proti skorumpovanému systému riadenia PSK a neskĺzli do roviny všeobecných fráz  a prázdnych sľubov. Sklamal kandidát ĽS NS, ktorý  potvrdil, že je v prvom rade podnikateľom, ktorý si nechce pohnevať súčasného župana Chudíka v prípade ak bude opäť zvolený. ĽS NS stráca ťah na bránku  a čoraz viac sa približuje k štandardným politickým stranám, ktoré sa chcú dostať k balíku peňazí, ktorým disponujú VÚC.

Zostrih  z vystúpenia kandidáta NAJ Františka Bednára
https://www.youtube.com/watch?v=Oje4uPXOQ1g&feature=youtu.be

 

 
   PRINT RSS

Hlavná stránka