"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Tlačová správa politickej strany NAJ 13.01.2017 :

Župné voľby – strana NAJ
O registráciu strany požiada strana NAJ začiatkom februára, a očakávame rýchly proces registrácie.
Chceme stihnúť aj župné voľby. Čo sa týka VÚC tak chceme ísť samostatne, nakoľko nevidíme dôvod spolupráce s opozičnými stranami, ktoré nedokázali v politike za posledné roky nič zásadné zmeniť. Skôr urobili hanbu a ľudia už nechcú šašovský ale ani extrémistický prístup k politike. Nie je dobré, ak omeletu solí 5 kuchárov ale iba jeden, preto ideme sami do tuhého boja volieb tak župných ako aj parlamentných a náš program bude svietiť medzi ostatnými stranami v žiari radikálnych zmien a odstavenia oligarchov od napájadiel v ústrety vyšším zárobkom pre Slovákov, ktoré garantujeme.

Koaličné strany oligarchov neprichádzajú vôbec do úvahy ako koaliční partneri. V zmysle našej stratégie masovej strany je cieľom vyhrať voľby  a aby náš program nebol nikým obmedzovaný a zmäkčovaný budeme postupovať samostatne vo voľbách. Áno, máme záujem postaviť aj kandidátov na županov. Našim prvým kandidátom pre košickú župu je pán Ing. Adam Šepetka, ktorý oslobodí košickú župu od klientelizmu a prinesie tam vietor transparentnosti. Je to čestný a tvrdý chlap pre košický kraj, ktorý oslní novátorstvom a urobí poriadok. Ďalší kandidáti na županov budú oznámení na jar 2017.

Program pre všetky župy :

Po prvé : Strana NAJ chce v prvom rade vrátiť nemocnice žúp pod správu štátu, takže všetky prenajaté nemocnice sa pekne krásne vrátia pod priamu správu VÚC a potom pod štát a barónov finančných skupín tak prinútime ukončiť ich lúpežné výpravy v zdravotníctve a stiahnuť sa zo zdravotníctva, ktoré platia naši daňoví poplatníci. Po parlamentných voľbách budeme rušiť župy - čo je našim primárnym cieľom. Nebudú viac šafáriť v našich nemocniciach finanční žraloci. Nech si finančné skupiny postavia nemocnice z vlastných peňazí a nech si nájdu samoplatiteľov, ale štát ich nebude viac kŕmiť z peňazí daňových poplatníkov.

Po druhé : Zriaďovateľmi stredných škôl, učilíšť a gymnázií sa stane štát.

Po tretie : Krajské cesty žúp bude spravovať štát a prenesieme ich správu pod Slovenskú správu ciest (SSC) , ktorá dostane na to dostatok financií. SSC je dnes nedofinancovaná a nemá peniaze ani len na čistenie zvodidiel. Je to hanba štátu.

Po štvrté : Župy ako také sú zbytočné a ľudia nevidia ich zmysel, preto ich budeme rušiť. Podporíme obce a mestá, ktoré sú nositeľmi samosprávy.

Ing. Viktor Béreš
splnomocnenec prípravného výboru strany NAJ
e-mail : viktor.beres@strana-naj.sk
www.strana-naj.sk


Dobrý deň priatelia,

V najbližších dňoch bude nasledovať tlačová správa NAJ ku kauze Gorila - čo je naša ústredná téma, pretože občania od nás očakávajú oživenie právneho štátu. Nasledovať bude tlačová správa s témou  ohrozenia potravinovej a energetickej sebestačnosti - zmluva CETA v nadväznosti na natočené video - nižšie.
Posielam úspešné mediálne výstupy k VUC za 48 hod - média sa o nás zaujímajú a my máme odvážnu a sebavedomú stratégiu pre VUC :
http://www.teraz.sk/slovensko/politika-vznikajuca-strana-naj-chce-i/238235-clanok.html
http://www.hlavnespravy.sk/vznikajuca-strana-naj-chce-ist-do-volieb-do-vuc-sama/884361
http://www.24hod.sk/vznikajuca-strana-naj-chce-ist-do-volieb-do-vuc-sama-cl487471.html
http://www.news.sk/rss/link/2017/01/102360/vznikajuca-strana-naj-chce-ist-do-volieb-do-vuc-sama/

Súčasne posielam link na nové vlastenecké video, ktoré sme dnes natočili na Bradle s našimi  členmi strany a sympatizantmi k zmluve CETA (obchodná zmluva Kanada -EU):
https://www.youtube.com/watch?v=_-gZaksbQu815.01.2017 Na Bradle - Viktor Béreš - strana NAJ - Zmluva CETA - jej nevýhodnosť pre Slovensko

Pokračujeme v našom boji a neodradia nás žiadni protivníci.  Lojalita je to na čom budeme stavať našu stranu a verte, že to bude zárukou úspechu našej strany a jej vytrvania.   

S pozdravom
Viktor Béreš
0944 373 315
splnomocnenec prípravného výboru strany NAJ
www.strana-naj.sk

   PRINT RSS

Hlavná stránka