"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

AKO SOM DOBLOGOVAL NA PRAVDE
alebo na margo článku o krádeži nemocnice, ktorý bol po 1 minúte odstránený


Na odporúčanie môjho známeho som si založil blog na Blog.Pravda.sk, na ktorom mám 7 článkov. Ten ôsmy,  ktorý som písal ako člen a kandidát strany NAJ do VÚC s názvom „Ako sa dá ukradnúť najväčšia nemocnica na liečenie TBC a respiračných chorôb na Slovensku i v Česku, alebo ako ľahko prísť k majetkom  na postkomunistickom Slovensku!“ tam vydržal len jednu  minútu. Administrátor blogu mi oznámil toto. Politická reklama v osobnom blogu je neprípustná. http://blog.pravda.sk/podmienky-pouzivania-osobneho-blogu/ Na tento účel si môžete zriadiť komerčný blog. Admin. 
Keďže na platenú politickú reklamu nemám peniaze, z článku som odstránil všetky odkazy na politickú stranu a voľby do VÚC a na blog ho vložil opäť v  znení v akom sa dá stiahnuť zo stránky http://necenzurovane.net/naj/blog_pravda.pdf . Vydržal tam opäť len minútu a okamžite bol odstránený, tentoraz už bez upozornenie admina.

Chcem touto cestou poďakovať adminom internetových portálov,    Blog. sme. Sk, https://frantisekbednar1.blog.sme.sk/c/466296/ako-sa-da-ukradnut-najvacsia-nemocnica-na-liecenie-tbc-a-respiracnych-chorob-na-slovensku.html
Parlamentné listy.sk http://www.parlamentnelisty.sk/profily/Nezavislost-a-Jednota-3043/clanek/Ako-sa-da-ukradnut-najvacsia-nemocnica-na-liecenie-tbc-a-respiracnych-chorob-403
a Necenzurovane.net http://necenzurovane.net/naj/naj37.html, kde tento článok o konkrétnej ekonomickej trestnej činnosti nezmazali.

Čo k tomu dodať.  V 80-tých rokoch som bol pravidelným poslucháčom Rádia Slobodná Európa, kde som často v súvislosti s výnimočným stavom v Poľsku a akciami odborové hnutia  Solidarita od redaktorov,  ktorí emigrovali po okupácii ČSSR v auguste 1968, často počúval , že  Česi a Slováci sú zbabelý národ. Paradoxne sa imperialistom  podarilo dosiahnuť, že na komunistov nadávali bývalí komunisti, ktorí emigrovali po bratskej internacionálnej pomoci.

Po rokoch sa stále presviedčam, že nie len ľahostajný a zbabelý ale hlavne národ zlodejov. Ak to chce niekto spochybňovať a cíti sa dotknutý, tak pripomínam  tri historické etapy, ktoré to žiaľ v plnej nahote potvrdzujú.

  • arizácia v čase Slovenského vojnového štátu,
  • znárodnenie po nástupe komunistov po februári 1948
  • a  privatizácia po Novembri 1989. 

 Zdá sa, že tieto gény a chuť zmocniť sa cudzieho majetku sa prenášajú z generácie na generáciu a mení sa len politický systém a príslušnosť k politickej strane.

                V čase reálneho socializmu sa parafrázovalo v súvislosti s denníkom komunistickej strany Sovietskeho zväzu Pravda a denníkom Konsomoľu Izvestia, „Net pravdy v Izvestiach a net izvestii v Pravde“.   Pýtam sa preto, kto v Blogu. Pravda.sk má obavu, aby sa vo verejnom záujme občanov nepísalo o nehoráznej likvidácii nemocnice pre pacientov s TBC a jej krádeži? Tento konkrétny prípad, totiž neskončí len na blogu ale vo veci bude podané trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru a ak to skončí v rovine Skutok sa nestal, určite o ňom budú informované aj inštitúcie EÚ vrátane Rady Európy a Európskej komisie.

V prvom rade išlo o informovanie o závažnej ekonomickej trestnej činnosti o ktorú sa zaujíma nová politická strana, uvádzaná v prvej verzii článku.  Zdá sa , že viac ako táto začínajúca strana je nebezpečný jej cieľ a myšlienky ktoré sú nákazlivé a pre mnohých nebezpečné.
Prijatím zákona o preukazovaní pôvodu majetku od roku 1990 vrátiť časť nakradnutého majetku občanom, z ktorých pätina žije podľa európskych  štandardov  v chudobe.

Aj na Západe totiž platí jednoduchá rovnica, rozdiel medzi preukázaným zdaneným príjmom, evidovanými nehnuteľnosťami a vkladmi v bankách = nezákonne nadobudnutý majetok podliehajúci  vyvlastneniu.
 
Takže tu nejde o znárodňovanie o ktorom radi hovoria páni z KSS, čo z ich úst znie smiešne, pretože by museli znárodňovať svojich príbuzných, švagrov, bratrancov atď. pretože Slovensko je jedná veľká rodina.  O tom sa nedávno presvedčil aj pán prezident Kiska, skôr podnikateľ ako prezident, ktorý za babku kúpil pozemky patriace jeho vzdialenej rodine.  Albert Einstein povedal v súvislosti s obchodníkmi, že rozdiel medzi opicou a obchodníkom je len ten, že opica mu je sympatickejšia.

Na záver, keďže predpokladám, že aj tento blog bude odstránený, dávam do pozornosti článok  Michala Ľudovíta Gabloviča uverejnený na stránke http://www.szcpv.org/04/nolite.html, v ktorom výstižne píše o tom kto sa boji pravdy.

                    František Bednár     

        Okresný predseda strany NAJ Poprad

 
   PRINT RSS

Hlavná stránka