"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Protest za zákaz vývozu dreva do zahraničia a ukončenie drancovania lesov
17. 8. 2017 v Bratislave
Rozhodnutie strany NAJ
Dňa 18. 7. 2017

Strana NAJ ide do protestov.  Vyhlasujeme preto VEREJNÉ ZHROMAŽDENIE A POCHOD pre okamžitý a totálny zákaz vývozu surového dreva do zahraničia. PROTEST uskutočníme dňa 17.8. (štvrtok) o 13 hod v Bratislave na nám Ľ. Štúra.  Už nebudeme mlčať.
VEREJNÉ ZHROMAŽDENIE začína o 13 hod a VYDÁ SA NA POCHOD o 15hod BRATISLAVOU pre okamžitý a totálny zákaz vývozu surového dreva do zahraničia a ukončenie drancovania slovenských lesov. Pochod bude ukončený na nám. SNP o 16 hod, kde odznejú dôležité záverečné slová pre záchranu Slovenska.

Miesto : Nám. Ľ. Štúra č. 1 (pred Ministerstvom Životného prostredia) v Bratislave od 13-15 hod. Pochod o 15hod. Ukončenie pochodu na nám. SNP o 16 hod.

Protestujúci začnú pochodovať od Ministerstva Životného prostredia o 15 hod centrom Bratislavy smerom na nám. SNP a národ ukáže svoju začiatočnú silu, ktorá už bude iba rásť každým dňom. Každému komu ešte v srdci záleží na ochrane prírody, zvierat, prírodného dedičstva, ktoré vláda ničí a drancuje z dôvodu prospechárstva nech sa pridá na k protestujúcim. Ukončme drancovanie lesov, ukončme mamon, ktorý vládne Slovensku.

Viktor Béreš
predseda strany NAJ

Organizátori : Viktor Béreš, Erika Reinoldová, Roman Hílek, Adam Šepetka, Zdenko Očovan.


Protest za zákaz vývozu dreva do zahraničia a ukončenie drancovania lesov vládou . Pochod sa pohne o 15 hod. smerom na nám SNP,  kde odznejú záverečné slová pre záchranu krajiny pred zlodejmi vládnej moci. Budeme menovať na proteste kto stojí za rozkrádaním lesov. 
https://www.facebook.com/events/
Link na článok :  https://spravysk.sk/strana-naj-ide-protestov/
www.strana-naj.sk

   PRINT RSS

Hlavná stránka