"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

ŠOKUJÚCE FAKTY, že Sulík je len slúžka PENTY ! 05.03.2017

  Milí priatelia,
chcem Vás informovať, že oligarchia sa nás bojí a denník PRAVDA mi dnes zrušil blogy, keď som zverejnil úderný článok o prepojení PENTY a Sulíka z SAS. Týmto bola pravda potvrdená.  V prílohe Vám posielam tento článok a môžete ho šíriť ďalej. Poslúži nám to ešte veľmi.
Zvolíme od teraz ešte údernejšiu formu a dnes v noci zverejníme nielen článok na Facebooku ale aj videa, ktoré poslúžia ako dôkaz, že Sulík chce odštátňovať, privatizovať náš majetok vrátene nemocníc na ktoré čakajú finančné skupiny.
Chcem Vás preto vyzvať, aby ste viac a viac blogovali na PRAVDE a použili foto s logom NAJ.
Viktor Bereš

C:\Users\beres\Desktop\DESKTOP-PC-ALT\ALA\SOLIDARITA\NAJ\LOGA\logo-strana-naj-951x484-bez-okraja.png


Sulík  je bezpečnostná hrozba pre Slovensko a chce  skrytú privatizáciu štátnych nemocníc na ktoré PENTA čaká, aby sa ich zmocnila.

1.Dokonca už  v roku 2009 sa Sulíková exmanželka Ivana stala konateľkou firmy TCM Slovakia,  ktorej spolumajiteľom bol  brat Jaroslava Haščáka – zakladateľa PENTY (hlavného aktéra kauzy GORILA).  Takže Sulíkovci  a Haščákovci podnikali v  spoločnej firme.  Čo tu hra na nás Sulík ?  Chce to ešte komentár ? Sulík má Pente pomôcť,  ak by bol náhodou pri moci,  čo sa ale iste nestane, lebo každý ho už prekukne.
2.Keď vznikala penťácka strana NÁDEJ, tak exmanželka Richarda Sulíka Ivana bola členkou správnej rady v Ústave tuberkulózy  v Poprad-Kvetnica. Hádajte kto spravoval tento ústav ?  Správne.  BOLA TO PENTA. 
Sulík chce teraz  skrytú privatizáciu štátnych nemocníc, ktorých sa zmocnia  finančné skupiny ako PENTA. Sulík preto začal  nedávno spolupracovať s bývalým ministrom zdravotníctva Rudolfom Zajacom, ktorého zákony umožnili Pente podnikať v zdravotníctve. Ten istý Zajac, ktorý odštátnil lukratívne činnosti, teraz  kolaboruje so Sulíkom, aby už úplne obaja s PENTOU  dorazili  naše zdravotníctvo.  Ľudia, tomu musíme spoločne zabrániť !
TOTO CHCE Sulík :
1.CHCE SKTYTÚ PRIVATIZÁCIU NEMOCNÍC.  Sulík chce urobiť zo  štátnych nemocníc  obchodné firmy, ktorých sa  v exekúcií  zmocnia  finančné skupiny. Ide o dokonalý podvod na ľuďoch, ktorí ani len netušia, že kam to smeruje a ku komu.  Pýtam sa ľudí, či chcú aby sme takto prišli o posledný štátny majetok  ? 
2.Pôvodný expert  SaS vzišiel z PENTY - pán Peter Kalist pracoval pre Pro Care patriacej pod Pentu.  SaS ústami pána Kalista  navrhovala  odpredať podiel alebo celú  Všeobecnú zdravotnú poisťovňu.  Kto by na tom profitoval ? Súkromná poisťovňa DOVERA pod kontrolou Penty.
3.Sulík chcel privatizáciu už počas Radičovej vlády a  predať  majetok štátu v roku 2011  za takmer 1 MLD EUR (kúpele, teplárne, SAD, Slovak Telekom) s podporou SaS. Privatizácia teplárni bola pripravená, a vtedy poslala SaS človeka z Penty p. Miroslava Nosála, aby prebral vedenie TEKO v Košiciach. Vyžaduje to ďalší komentár o úmysloch Sulíka so štátom ?

STRANAJ NAJ ponúka razantnú  alternatívu voči SMERU  a voči SaS   :

  • Žiadne predaje štátnych nemocníc neprichádzajú do úvahy v strane NAJ
  • Zmodernizujeme štátne nemocnice na  úroveň 3.tisícročia. Odstavíme Pentu a finančné skupiny zo zdravotníctva, aby už nikdy nemali dosah na naše dane ani odvody. Okamžite máme peniaze na všetko najmodernejšie pre štátne nemocnice.
  • Skoncujeme s predraženými tendrami v zdravotníctve ako sú Paškové  firmy.
  • Zavedieme len 1 všeobecnú zdravotnú poisťovňu. Smer o tom len hovoril a my budeme konať.
  • Lukratívne činnosti ako sú rýchla zdravotná služba, laboratória, CT, MR ktoré minister Zajac odštátnil , sa vrátia späť pod štát. Nebudeme preplácať súkromníkom to, čo môže ísť na zdravie ľudí z našich zdravotných odvodov.

14.03.2017

Ing. Viktor Béreš
0944 373 315
splnomocnenec prípravného výboru strany NAJ
e-mail : viktor.beres@strana-naj.sk
www.strana-naj.sk


Pripravovaný bilboard strany NAJwww.strana-naj.sk

   PRINT RSS

Hlavná stránka