"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Tlačová správa 13.03.2017 prípravného výboru strany NAJ : Radikálne sociálne opatrenia - nevyhnutné pre ukončenie biedy na Slovensku ! 05.03.2017

 

Tlačová správa 13.03.2017  prípravného výboru strany NAJ :

Radikálne sociálne opatrenia - nevyhnutné pre ukončenie biedy na Slovensku !

  • Zrušíme agentúrne zamestnávanie ! Už žiadne vozenie lacných  Rumunov a Srbov.
  • Zvýšime min. mzdu na 1.000 EUR od predavačiek až po operátorov výroby do 3 rokov. Agentúry môžu  sprostredkovávať prácu. Peniaze  ostanú na Slovensku, takže spotreba vzrastie a obchod bude úspešne prekvitať a  hospodárstvo rásť. Vytvoríme   strednú triedu, ktorá neexistuje.  Je tu iba hŕstka bohatých a ostatní, ktorí majú problém zaplatiť neočakávaný  nedoplatok na elektrinu 1.000 EUR alebo za vodu.  Bude menej exekúcií a menej samovrážd.  Teraz je podstatné  radikálne zvýšiť životnú úroveň ľudí, preto nebudeme postupovať pomaly.  Na to už nie je čas po 27 rokoch márneho čakania na prosperitu. Žiaľ miesto prosperity a istôt, elity národa spôsobili   marazmus, živorenie a otročenie za neadekvátnu mzdu. 
  • Zisťujeme, že mnohí  ľudia lepšie situovaní často nechcú zmeny, lebo im vyhovuje ako sa kradne v tomto prehnitom systéme. Masy sú tí, my ktorí pracujeme, odvádzame dane,  ale krajina aj tak upadá, lebo sa rozkráda. 
  • Odstavenie oligarchie  a daňové zmeny sú  preto nevyhnutné,  ušetríme miliardy EUR.  To je podstata a chce to odvážne kroky zmeniť systém na právny štát.  Zlodeji sa budú brániť, ale musíme to urobiť.  Sme za sociálny štát a podporujeme trh, ale energetické monopoly SPP a elektrárne si berieme späť pod štát.
  • Zabezpečíme  energetickú a potravinovú sebestačnosť.

 

Oznamujeme občanom, že tento rok sme spolu s Angolou a Nigériou  neboli zaradení do rebríčka krajín, kde sa žije najlepšie. Poliaci rastú, Česko aj Maďarsko sú v rebríčku  tiež, ale Slovensko s Angolou ani nezaradili zo zoznamu. Na  80.mieste bolo Srbsko.

Je najvyšší čas začať na Slovensku konať, rozbehnúť motor ekonomiky , aby boli  príjmy štátu dostatočne  vysoké.  Zmeníme daňový systém , živnostníkom a malým podnikateľom znížime dane a odvody.

 

Ing. Viktor Béreš
0944 373 315
splnomocnenec prípravného výboru strany NAJ
e-mail : viktor.beres@strana-naj.sk
www.strana-naj.sk


Pripravovaný bilboard strany NAJwww.strana-naj.sk

   PRINT RSS

Hlavná stránka