"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Tlačová správa 1.1.2017
Vyhlásenie pripravovanej strany NAJ:

Strana NAJ zavedie sociálny štát, ktorú bude fungovať bez korupcie a bez oligarchie. To bude prínos našej vznikajúcej strany a štátnicky posunieme krajinu do výšin o akých sa doterajším vládam ani nesnívalo. Máme pripravené radikálne reformy pre zníženie daní živnostníkom a pracujúcim a ľudia pocítia viac peňazí peňaženkách. Avšak doriešime Gorilu a všetky súvisiace kauzy a chaos nahradíme poriadkom. Morálne prednášky nepomáhajú.

Marazmus a apatia na Slovensku dosiahla poslednú únosnú mieru. Bieda a chudoba dôchodkov a príjmov znamená živorenie polovice národa na Slovensku.

Doterajšia vláda SMER –SNS- MOST –SIET je vrcholom politickej prostitúcie. MOST zradil svojich voličov, SIEŤ to stihla už skôr a SNS nevynikla v žiadnom rezorte.  Pýtam sa voličov či vedia ako  volá nominantka SNS na ministerstve pôdohospodárstva ? A čo sa týka nominanta SNS na ministerstve školstva – pána úradníka Plavčana – tak to je pravdivá ukážka neschopnosti SNS v praxi ak chýbajú učebnice. SNS nemá odborníkov pre vládnutie, preto vládnuť nie je schopná.

Pán Danko absolútne zlyhal lebo  jeho ministri neurobili nič prevratné pre blaho národa. Ide o mrhanie času a peňazí voličov a preto sľubujeme údernosť politiky strany NAJ.

Bľabotanie SMERu po 9 rokoch ich vládnutia o sociálnej politike je trestuhodné, ak ľudia zarábajú ako operátori na montážnych linkách do 450 EUR a učitelia so 40 ročnou praxou majú dôchodok 340 EUR. Toto je živorenie v podaní Smeru a zatiaľ Smer živí oligarchiu štátnymi zákazkami. STRANA NAJ to  napraví  do roka a do dňa od nástupu k moci. SMER  jednoznačne zhoršil život pre mladých ľudí na Slovensku a v húfoch 30 tis. ľudí ročne opúšťajú neprosperujúce Slovensko. Preto sme pripravení pre radikálne opatrenia  v každom odvetví hospodárstva a skonfiškovanie majetku tých ktorí ho nakradli. Nebudeme ľudí zavádzať ale konať. Dokážeme vybudovať prosperujúce Slovensko  s vyššími zárobkami. To je náš sľub, ktorý dodržíme.

Viktor Béreš
0944 373 315
Šéf prípravného výboru pripravovanej strany Nezávislosť a Jednota (NAJ)


www.strana-naj.sk

Nové posily strany NAJ.

Mgr. Martin Bavolár
Expert pre vnútornú bezpečnosť a obranu SR (bývalý vedúci špeciálnej organizačnej zložky SIS a bývalý kapitán odboru závažnej colnej a daňovej kriminality Kriminálneho úradu finančnej správy)
Mobil : 0908 127 802
martin.bavolar@strana-naj.sk

Regióny :
František Bednár (bývalý politický väzeň, kandidoval za primátora Popradu v r. 2014, bojovník proti oligarchií)
Okresný predseda v Poprade
Mobil : 0903 142 771
frantisek.bednar@strana-naj.sk

Radovan Bjalončík
Okresný podpredseda v Poprade
Mobil : 0948013550
radovan.bjaloncik@strana-naj.sk

Ing. Zdenko Kováč
Okresný predseda v Nových Zámkoch
Mobil : 0948 729 388
zdenko.kovac@strana-naj.sk

Ing. Michal Oršula
Okresný predseda v Prievidzi
Mobil : 0905 522 704
michal.orsula@strana-naj.sk

JUDr. Marian Mikloško
Okresný predseda v Banskej Bystrici
Mobil : 0948 031 188
marian.miklosko@strana-naj.sk

   PRINT RSS

Hlavná stránka