"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

VYHLÁSENIE NAJ K STAVU REPUBLIKY a 10 prvých zásadných krokov strany NAJ na ktoré národ čaká.  19.02.2017


Zlyháva celé Slovensko.  Na Slovensku  naďalej neexistuje právny štát ! Chudoba a bieda našich spoluobčanov nadobudla obludné  rozmery, pričom  9 z 10 ľudí žijú od výplaty k výplate a  exekúcie s  úžerou  drakonicky ničia životy  miliónov ľudí na Slovensku.  

STRANA NAJ   preto predstavuje občanom Slovenska  záväzne 10  zásadných krokov pre nastolenie právneho štátu  po nástupe k moci    :

1.Vyšetríme kauzu GORILA aj súvisiace kauzy  a polícia vyvodí  trestnoprávnu zodpovednosti voči jej aktérom. Nakradnutý majetok sa vráti do rúk štátu.

2.Majetky zlodejov budú okamžite zablokované štátom.

3.Zrušíme chobotnicu firiem oligarchov  tým, že ich zmluvy budú okamžite zrušené a už sa nebudú môcť  nikdy uchádzať o štátne zákazky, lebo budú na čiernej listine štátu. Chobotnica firiem oligarchie a finančných skupín (Penta, J&T a iné) je takmer všade prítomná. Slováci už nebudú otročiť na oligarchov a finančné skupiny. Oslobodíme miliardy EUR pre nový  chod krajiny. Vieme ako dosiahneme prosperitu krajiny.

4.Len jedna všeobecná zdravotná poisťovňa a žiadne súkromné poisťovne napojené na VšZP. Ľudia už  nebudú robiť a odvádzať odvody na zisky súkromných  poisťovní, ktoré majú majiteľov na Cypre. Tento marazmus ukončíme radikálne a rýchlo. To čo iní len sľubovali my splníme.

5.Energetická sebestačnosť je pre nás nevyhnutná podmienka.  Energetické monopoly sa vrátia späť štátu (elektrárne,  SPP-distribúcia).

6.Preveríme priebeh všetkých privatizácií od čias Mečiara a Dzurindu s následkami pre porušiteľov zákonov a pokiaľ došlo k obohateniu, tak dlhy voči štátu musia privatizéri doplatiť alebo majetok vrátia.

7.Vyšetríme vraždu Remiáša v zrýchlenom konaní.

8.Naštartujeme zdravotníctvo aj  školstvo. Chceme vychovávať zdravé a múdre nové generácie. Zdvojnásobíme až ztrojnásobíme  počet zdravotných sestier v nemocniciach podľa skladby oddelení. Platy budú upravené ako aj opatrovateľky v domacnosti dostanú  atraktívny plat od štátu, aby už neodchádzali do zahraničia. Potrebujeme vás doma na Slovensku.
 

9.Podporíme sedliakov a zabezpečíme potravinovú sebestačnosť napriek kritike Bruselu. Slovensko je prvoradé a ešte raz prvoradé.

10.Zvýšime minimálnu mzdu do 1.000 EUR a min. dôchodok na úroveň min. 550 EUR. Súbežná radikálna daňová reforma a podpora živnostníkov a malých podnikateľov. Obrovský motor krajiny a hospodárstva SLOVENSKA uvedieme spoločne do chodu !

Ing. Viktor Béreš
0944 373 315
splnomocnenec prípravného výboru strany NAJ
e-mail : viktor.beres@strana-naj.skhttp://viktorberes.blog.pravda.sk/2017/02/17/dokedy-dovolime-pente-a-jt-profitovat-z-nasich-dani/

Dokedy dovolíme Pente a J&T profitovať z našich daní ?

, Prečítané 869x, Nezaradené

Dokedy si budú oni kupovať jachty a Slováci budú živoriť za 200 EUR ?

Penta s J&T ovládli celé Slovensko. Celé ich podnikanie je od 90. rokov pochybné a spájané len klientelizmom a vplyvom na vládnych úradníkov a ich strany. Penta začala ryžovať v zdravotníctve vďaka Rudolfovi Zajacovi v Dzurindovej vláde. Nasledovali ministri zdravotníctva Zvolenská, Čislak, Drucker. Čo mali títo ministri zdravotníctva spoločné ? Podpora PENTY. Kam sa rúti Slovensko s Pentou a Smerom  ?

kam-smeruje-sr-so-smerom

Dalo by sa jasne povedať, že majetok Penty pochádza z majetku a daní Slovákov a celé ich bohatstvo nadobudli z driny našich predkov. Položím filozofickú otázku. Nemá nárok na majetok Penty celé Slovensko ? Nemá nárok aj na majetok J&T slovenský národ, ak pochádza z potu našich predkov ? Čo také geniálne priniesli Penta a J&T pre Slovensko okrem toho že vysali naše peniaze zo štátu ako vampír krv z nášho tela   ?

Možno konštatovať, že HZDS, SDKU a SMER zruinovali Slovensko a umožnili oligarchií (Brhel, Široký, Poor, Výboh) a finančným skupinám (PENTA, J&T ) ovládnuť Slovensko.

Preto je politika NAJ jednoznačná a to odstaviť celú oligarchiu a finančné skupiny od štátu a presmerovať peniaze na zdravotníctvo, vyššie penzie, vyššie opatrovateľské príspevky ale hlavne obnoviť právny štát a justíciu a teda vrátiť Slovensko tam kam patrí na cestu prosperity – BEZ OLIGARCHIE, KTORÁ JE NEŠTASTÍM NÁŠHO NÁRODA. Vezmime si Slovensko späť bez zbytočných otázok.

 

Úryvok z GORILY o charaktere PENTY :

ROK 2005 : „Malchárek sa pýta Haščáka (PENTA) či majú privatizáciu teplární (Bratislava, Trnava, Žilina, Martin, Zvolen, Košice) pod kontrolou. Haščák (PENTA) hovorí, že to len teraz začínajú robiť. Bude tam tiež veľká trenica. Haščák už predbežne o teplárňach rozprával s Villágim“.

ROK 2010 : SaS súhlasila s privatizáciou teplárni.


Pripravovaný bilboard strany NAJwww.strana-naj.sk

   PRINT RSS

Hlavná stránka