"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE  MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Dobre čítajte Vy zbabelí sráči z vysokej politiky, polície, prokuratúry, ako aj Vy, zbabelci, ktorí tvoríte cca 80 % tohto tzv. slovenského národa

          V utorok 5. 6. 2018 som našiel na facebooku dva príspevky od Ing. Danky Bobekovej, autorkySvedectva bývalej mafiánovej svokry, ktoré tu prikladám. Miesto úcty za jej odvahu sa špinavci z vysokej politiky, polície, prokuratúry a súdov spolčili so zločineckou zberbou z konkurznej mafie, ako aj s ďalšími zločineckými vyvrheľmi, ktorí boli odhalení a usvedčení, ktorých začiatky pomáhali budovať arcizločineckí a arcizlodejskí hajzli za éry ponovembrovej vlády a parlamentu premiéra Vladimíra Mečiara. Ich moc sa ešte rozšírila za vlády premiérov – zločineckých gaunerov, Mikuláša Dzurindu a Roberta Fica. Netreba zabudnúť ani na ponížené stádo a zbabelé plebejské ovce, ktoré tvorí cca 80 % tohto poníženého, tzv. národa, ktorému neprekáža ani to, že nielen umožnili okradnúť a naďalej nechajú okrádať svoje vlastné deti a vnukov o budúcnosť vo vlastnej krajine, ale ich aj z tejto krajiny vyhnali a vyháňajú a dobrovoľne túto krajinu odovzdali týmto vyvrheľom a psychopaticko-sadistickým kreatúram z vysokej politiky a špičiek zločineckej mafie. Že všetko ziskové už vlastní cudzina, kde ide aj väčšina ziskov, to sú len následky tejto zberby, národnosti slovenskej. A tá  najviac kolaborantská časť týchto zbabelcov sa ešte samopasovala za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov. Hoci stoja v prednom šíku pri likvidácii slovenského národa, majú ešte tú drzosť tvrdiť, že jedine oni ho vyvedú z krízy a vybudujú tu svetlejšie zajtrajšky.

Vladimír Pavlík  


- facebook 5. 6. 2018

Ja keď som dokumenty o mafiánoch priniesla na policajné prezídium, som sa obávala, že z toho obsahu odpadnú. Neodpadli - vedeli. Keď som oslovila somárov z vŕšku, som myslela, že odpadnú. Neodpadli - vedeli a mlčali. Ja keď som to písala na fejsbúk som myslela, že národ odpadne z takých informácií. Neodpadol. Čušal, alebo pľul. Keď som písala o tých obetiach, som myslela, že národ bude v obkľúčení prokuratúry spávať pod stanmi, pokiaľ vraždy nevyšetria. Mlčal fejsbúk národ, aj revolučný, aj politický, aj POLTÁRSKY. Cynicky, chladnokrvne vo väčšine. Nepoznala som ja toto Slovensko. Pretože mafia a jej prisluhovači nosia vymaľovánky na škraboškách. Práve také škrabošky majú fejsbúk občania. A tak platí stará pravda - Pod lampou je najväčšia tma. A pod škraboškou každá farizej krava čierna....https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png:)

- facebook 5. 6. 2018

Konkurzná mafia valcuje Slovensko dlhé roky. Až tak veľmi, že sa z nej všetci posrali, mnohých si predplatili a zbabelci jej pokorne slúžia naďalej. Gazda Gabčíkovo je spoločnosť personálne prepojená od samotného kmotra až po ten Galafruit v Malej Tŕni. Všetci bojovníci za krajšie zajtrajšky a proti konkurznej mafii by nemali s tým problém nájsť to v dostupných dokumentoch, kto je kto. Ale aby tak mohli robiť, potrebovali by tie moje dokumenty, z ktorých majú dosť podaktorí, ale hlavu nevystrčia z piesku. Lebo tie kauzošuflíkové bľačiacich z vŕšku nikto nedostane. Sú len pre potreby vzájomných okydávačiek. Na Slovensku revolučne bojovať, znamená Mafii trolovať, lebo platí najlepšie. V Gazda Gabčíkovo bol dlhodobý konkurz, toť know how slovenského podnikania. Kto je teda ten náš vraj slovenský a národný Andrej Danko. No určite tu nie je pre záujmy občana. O tom ja niečo viem, lebo ma nechali slovenskí národní vyspovedať a viac sa neozvali. Asi cinkli o mojich informáciách tej konkurznej mafii. Preto ja som občan, ktorý sleduje veci verejné a toho Danka and company už pozná naspamäť. Mňa a moje deti teda neohrozuje mafia, ale tento ŠTÁT a jeho predstavitelia. A práve tak aj všetky doterajšie obete sú obrazom štátu. O zbabelom národe so šnicľou v ruke nebudem strácať čas. V Gazda Gabčíkovo, a to je status aspoň na tri biele vrany, ak by ste tomu rozumeli, sa vymenili konkurzní správcovia, druhá bola JUDr. Brigita Miklásová. Vo Financial Houese Holding a.s. 2000-2015 pôsobila a oni pôsobili v mnohých firmách vzájomne prepojených, takže pôsobila s tzv. bielym koňom môjho exzaťa, neskôr vyšľachteným Ing. Jánom Kučerom. Koľko zastrešoval firiem je na finstate. Spolu s nimi je v spoločnosti JUDr. Andrej Danko ,a v spoločnosti aj ultra kontroverzný konkurzný mafoš Bernard Ondrejka. Zuzana Venetianerová je až do Donaru karusel a odtiaľ v Bruseli Monika Flašíková. Mafiánsky štát, ktorý nemá vo svete obdobu. Preto je viac posiaty ponovembrovými obeťami zločinu v známych a neznámych hroboch, ako vyznamenanými hrdinami socialistickej práce. Prevalcovalo Vás zopár mafošov a absolútne Vás to, hrdá národne zbabelá slovač neserie... :) A ja Vám to len osem rokov faktograficky preukazujem, lebo ja som Allfor obete ponovembrových zločinov. Takže sa spýtam za Vás, morhovci:
Ste, pán JUDr. Andrej Danko, predseda parlamentu, bielym koňom konkurznej mafie? Úctivo ďakujem za Vašu skorú odpoveď. Váš oddaný občan SR... ;-)

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka