"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE  MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Pre koho pracuje „investigatívna“ mediálna prostitútka Júlia Mikolášiková, ktorá dáva do súvislosti zavraždenie JUDr. Ľubice Kolesárovej a zmiznutie Pavla Mika a ďalších svedkov so Salmanovcami?

Miesto úvodu: od organizovaných zločincov a zlodejov z vysokej politiky, bez rozdielu na politickú príslušnosť, po každých voľbách počúvame, že vraj chýbajú peniaze v štátnom rozpočte. Tu sú ale  ďalšie dôkazy, ako miznú milióny, miliardy cez zločinecko-zlodejské vlády, zločinecko-zlodejské parlamenty, zločinecko-zlodejské štátne orgány. Tieto protislovenské a parazitno-darmožráčske zberby zákonite potrebujú organizovaný zločin a ekonomické mafie na vyššej úrovni.   Prečo asi zločincovi, zlodejovi a zakladateľovi ponovembrového štátneho terorizmu na Slovensku Vladimírovi Mečiarovi tak prekážal Alexander Dubček a prečo práve on na jeho smrti najviac zarobil?  Lebo KGB Dubček nevyhovoval, vyhovoval im Mečiar, lebo len cez neho sa tu mohol zaviesť ruský a balkánsky systém ekonomických zločinov, prienik mafií do vysokej a regionálnej politiky, systém bielych koní. Dnes úlohu zločineckej a štátno-teroristickej organizácie HZDS prebral Smer–tzv. sociálna demokracia. 


   Mediálne prostitútky ktoré sú súčasťou zločineckého, mafiánsko-gaunerského, štátno-teroristického a tzv. zvrchovaného Slovenska dokážu za primerané výhody, obrazne povedané, nielen podržať, ale aj pofajčiť a pocumlať. Ba dokonca už aj v predstihu vyrobiť  vinníkov, aby to vyhovovalo zločineckej smeráckej mafii, konkurznej mafii Zoroslava Kollára, ako aj policajnej, prokurátorskej a sudcovskej mafii. Mikuláš Vareha, ako aj otec a syn Salmanovci sú toho názorným príkladom. Keďže toho už v týchto kauzách poznám dosť, tak môžem konštatovať, že špeciálna prokuratúra či tzv. špeciálna prokuratúra sa stala v týchto kauzách s menovanými odkladiskom prokurátorského odpadu, dokonca za nadštandardné odmeny.

         A tak som v stredu 29. 4. 2015 objavil na internetovom Aktualne.sk článok s bombastickým nadpisom – Kauzy korupčníkov Salmanovcov: Ďalšie úplatky, podvod aj výtržníctvo, pod ktorým bola podpísaná Júlia Mikolášiková. Na úvod tri vety, citujem: Salmanovcov odsúdili v kauze podplácania daňováčky. Sergej Salmanov dostal sedem rokov, jeho syn Alexander šesť rokov. V akých ďalších kauzách figurujú títo veľkopodnikatelia? Potom nasledujú vety, za ktoré by sa nemuselo hanbiť ani to najsmradľavejšie dezinformátorské prasa – Právničku Ľubicu Kolesárovú zavraždili v apríli 2013. Pracovala pre Sergeja Salmanova, neskôr proti nemu svedčila v prípade podvodu. Jej vrah je neznámy. Proti Salmanovcom vypovedal aj Pavel Miko, ktorý s nimi roky pôsobil vo firmách. Od marca 2013 sa nezvestný Miko a Kolesárová poznali. Zmizli aj ďalší ľudia, ktorí mali vypovedať na polícii v kauzách, v ktorých figurujú Salmanovci.

          Pokiaľ dotyčnú Mikolášikovú by som tituloval ako primitívnu kravu, tak by to bola urážka nielen pre všetky kravy na Slovensku, ale aj v Európskej únii. Keď už spomína Kolesárovú a Mika, tak by sa mala obrátiť na konkurznú mafiu okolo Zoroslava Kollára, policajnú mafiu a zločineckú smerácku mafiu, ktorí na rozdiel od Salmanovcov MAJÚ bohatú prax v likvidácii bielych koní. A ešte malý dodatok – ĽUBICA KOLESÁROVÁ VEĽMI DOBRE POZNALA KAUZU OKOLO MIKULÁSA VAREHU A BOLA VEĽKÝM NEBEZPEČENSTVOM PRE ŠTÁTNOMAFIÁNSKU CHOBOTNICU A KONKURZNÚ MAFIU ZOROSLAVA KOLLÁRA KTORÍ MAJETKOVO A FYZICKY LIKVIDUJÚ MIKULÁŠA VAREHU. LEBO DO VIACERÝCH ŠPINAVOSTÍ VOČI MENOVANÉMU BOLA PRAKTICKY NÁSILNE DOTLAČOVANÁ ZO STRANY TÝCH, KTORÍ EKONOMICKY A FYZICKY LIKVIDUJÚ MIKULÁŠA VAREHU NA ZÁKLADE VYKONŠTRUOVANÝCH OBVINENÍ.

           Pokiaľ mi je známe, po zavraždení Kolesárovej medzi jej osobnými vecami bol nájdený jej mobilný telefón, v ktorom boli nahrávky všetkých stretnutí medzi Salmanovom a Kolesárovou, nakoľko Kolesárová tušila, že jej ide život a upozornila Salmanova, že stretnutia si budú nahrávať pre ich obojstrannú bezpečnosť. Ako je to možné, že polícia doteraz o tom mlčí? Robí tak na príkaz Zoroslava Kollára a policajnej mafie, že treba stoj čo stoj Salmanovcom našiť tú vraždu ako objednávateľom? Zaujímavé je, že Ľubica Kolesárová predpokladala, že pokiaľ by sa jej niečo stalo, že obvinení budú Salmanovci, tak preto mu toto nahrávanie sama navrhla. Existuje aj ďalšia informácia, že polícia vyzvala Kolesárovú na spoluprácu, nakoľko operovala s informáciou že môže byť zavraždená. Preto aj po jej odmietnutí ju naďalej sledovala bez jej vedomia, takže je tu s vysokou pravdepodobnosťou predpoklad, že mala by vedieť, kto môže byť nielen jej vrah, ale aj objednávateľ – A SALMANOVCI TO ZARUČENE NIE SÚ.

          Aj napriek pracovno-právnym nezhodám medzi Kolesárovou a Salmanovom, tento ju prosil aby sa vrátila do jeho služieb ako právny zástupca, nakoľko jej bezhranične dôveroval a bol s jej prácou spokojný. V poslednom telefonickom rozhovore so Salmanovom Kolesárová vyslovila pamätnú vetu, citujem: - Už nemôžem, NASTÚPILA SOM DO VLAKU Z KTORÉHO SA VYSTÚPIŤ NEDÁ. A o tom vlaku niekedy neskôr.     

          A tzv. špeciálnemu prokurátorovi Špirkovi v kauze Salmanovcov odkazujem, aby sa spojil s dotyčnou Mikolášikovou, spoločne sa nafetovali a potom by sa mali zamerať na jedného z najvyššie postavených daňováckych bossov Ing. Dušana Páteka, ktorý je súčasťou zločineckej smeráckej mafie a konkurznej mafie Zoroslava Kollára.

Vladimír Pavlík


Pokračovanie v ďalšej časti.

 

   PRINT RSS
Hlavná stránka