Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

M - 10
Otvorený list moslimom a kresťanom zároveň.
            

3. 3. 2015

Milí moji moslimovia a kresťania takisto, nazývame sa náboženstvami knihy, ale situácia je taká, že ateisti a budhisti si môžu ťukať na čelo a hovoriť hi, hi ... Naozaj sú teraz vzťahy medzi nami také, že nevieme, či sa máme smiať, alebo plakať.

Väčšina sveta vidí a chápe, že Spojené štáty americké a Izrael majú vojenskú prevahu a robia zle. Ale nedá sa to riešiť prelievaním krvi nevinných a bezbranných. Tá krv volá do neba rovnako k Bohu, ako aj k Alahovi.

Syn sa spoza izraelských hraníc pozeral, ako sa kilometer a pol od neho Asad a Isil pozdravujú raketami. Pýtal sa židovského dôstojníka, kto ten Isil platí a podporuje. Ten mu povedal, že Saudská Arábia, Katar a USA. Overte si to a vyvráťte nám to vy, ktorí nám nadávate do konšpirátorov!

Kvôli smradľavej rope sme schopní predať aj vlastnú mater a momentálne podporujeme takú anarchiu vo vzťahoch medzi ľuďmi, že to už musí smrdieť aj agnostikom.

Tie vzťahy nielen medzi náboženstvami, ale aj vo vnútri náboženstiev, ba aj obyčajné medziľudské vzťahy, sú tak pošramotené, že hádam nám pomôže len toľko vysmievaná a profanovaná mariánska úcta, ktorá je spoločná tak pre islam, ako aj pre kresťanstvo.

Ave Maria, gratiaplena, Dominustecum...

Povedal som, čo som mal na srdci a lúčim sa s pozdravom Paxtecum, čo nielen voľne, ale doslova značí Salamalejkum.

Vlado Gregor, Holíčska 23, 851 05 Bratislava gregigregor58@gmail.com

 

    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka