"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Neuveriteľný cynizmus psychopaticko-sadistických zločineckých gaunerov z vysokej politiky, ktorí cez drastické vykrádanie zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti tisíce nevinných ľudí, pričom neváhajú parazitovať na smrti Jána Kuciaka a jeho snúbenice


Keď vo štvrtok 27. 9. 2018 médiá oznámili, že v Kolárove zadržali osem ľudí, medzi ktorými by mal alebo mali byť aj vrahovia novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice z 21. februára 2018, tlupy psychopaticko-sadistických gaunerov z vysokej politiky, ktorí doháňajú cez vykrádanie zdravotníctva každoročne k predčasným úmrtiam tisíce nevinných ľudí, ktorí by mali byť súdení ako masoví vrahovia, naplno prejavili svoju zvrhlosť a cynizmus. To že jeho smrť povýšili nad všetky doteraz povraždené nevinné obete a jeho smrťou prekrývajú všetky tie nevinné obete, ktoré v mene svojho osobného blahobytu predčasne pripravili o život len dokazuje, aké tlupy vyvrheľov a ľudského odpadu riadi tento štát. V tomto politickom hnoji a špine vyniká, a nielen on, prezident Andrej Kiska, splodený vyvrheľom, netvorom a odľudom, ktorý v časoch normalizácie si budoval svoju kariéru na úkor ľudského nešťastia, ktoré ako špičkový normalizátor sám spôsoboval, pričom realita ukazuje, že synátor Andrej zdedil po ňom veľké množstvo týchto odporných génov.

Kladiem si otázku, akým právom tento človiečik, ktorý omylom prírody dostal nielen ľudskú podobu, ale aj prezidentské kreslo, akým právom sa samopasoval do úlohy toho najspravodlivejšieho, najtolerantnejšieho a najdemokratickejšieho? Aký to protiklad, aký to paradox, keď izraelský riťolez Andrej Danko povýšil svoje sluhovstvo k tejto krajine nad slovenský národ, keď tu možno zaradiť aj nášho pána prezidenta, tak sa pýtam, kde je jeho ľudskosť, tolerancia a svedomie, že doteraz sa jeho otec, špičkový normalizátor verejne neospravedlnil všetkým tým nevinným obetiam, ktorým zničil život, ako aj to – PREČO TO DOTERAZ NEUROBIL JEHO SYNÁTOR ANDREJ? Má vlastne právo tento človiečik parazitovať na mene zavraždeného novinára Janka Kuciaka, zakrývať a prekrývať tie tisíce zločinov proti ľudskosti, každoročne páchanými na slovenskom národe, s vedomím a mlčaním najvyšších predstaviteľov tohto štátu, keďže sa páchajú v ich mene, či nimi samotnými?

Janka Kuciaka na rozdiel od prezidenta Kisku splodil čestný, charakterný a statočný človek, ktorého tvár, vyjadrovanie a skutky to priamo dokumentujú a vyžarujú to, ako som ho, ako jeho otca, charakterizoval. Na svet ho priviedla skutočná slovenská žena a matka, ktorej tvár má podobu tváre svätice. Takýto rodičia aj v mene toho, čo dostali od Boha a matičky prírody, aj svojho syna vychovávali. Práve pre toto, sa veľmi dôrazne ohradzujem, aby takéto tlupy gaunerov a vyvrheľov z vysokej politiky, doháňačov nevinných ľudí k predčasnej smrti, zneužívali a hanobili meno nielen zavraždeného Janka Kuciaka, ale aj jeho rodičov. Dôrazne sa ohradzujem, aby takéto tlupy gaunerov a vyvrheľov z vysokej politiky práve cez jeho násilnú smrť, hanobili pamiatku všetkých tých, ktorí odišli z tohto sveta podobnou smrťou. Mám taký pocit, že toto už začína prekážať aj samotným rodičom. Dôrazne sa ohradzujem proti tomu, aby smrť Janka Kuciaka a jeho snúbenice sa využívala a zneužívala na to, aby mediálne prostitútky boli povýšené do zvláštnej kasty, obrazne povedané, chránených druhov rastlín a zvierat.
Dôrazne sa ohradzujem proti tomu, aby zo strany mediálnych prostitútok, politických prostitútok operovalo tým, že zavraždený novinár odhalil prepojenie talianskej mafie priamo na úrad vlády. Pýtam sa, aká je skutočná sila talianskej mafie na Slovensku proti sile gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie? Aká je sila talianskej mafie na Slovensku voči konkurznej mafii okolo arcizločinca Zoroslava Kollára? Aká je sila talianskej mafie na Slovensku oproti konkurznej sudcovskej mafii, právnickej mafii, pozemkovej mafii, policajnej mafii, prokurátorskej mafii, sudcovskej mafii, finančným skupinám, oligarchom, J&T, kágebácko-eštebáckym zberbám z Penty? Pýtam sa, či tí, ktorí mu podsúvali materiály o talianskej mafii na Slovensku, o jej prieniku na úrad vlády, neboli v službách práve tých, o ktorých som napísal v predchádzajúcich riadkoch? Či v skutočnosti jeho likvidácia nebola v predstihu naplánovaná a mala poslúžiť na politickú zmenu?

A pokiaľ majú skutočne jeho vrahov a objednávateľa či objednávateľov, dozvieme sa niekedy meno skutočnej hlavy? Veď to prakticky nemá logiku, pokiaľ nám tu taliansku mafiu na Slovensku predstavujú ako mimoriadne silnú a vplyvnú organizáciu, tak je to len piata či šiesta kategória politicko-ekonomických zločincov, ktorých som menoval v predchádzajúcich riadkoch. Takže sa znovu pýtam, kto stojí v pozadí vsugerovať občanom, aké veľké či najväčšie nebezpečenstvo predstavuje talianska mafia na Slovensku, veď pre nich by nebol žiadny problém všetko to, čo Janko Kuciak o nich napísal, zahrať dostratena.

Vladimír Pavlík

 
   PRINT RSS

Hlavná stránka