"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

A 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade v NR SR mlčí. A 150 guľošváľošov a kundováľošov, ktorí si v NR SR prevetrávajú pohlavné orgány, mlčí. A mlčia aj ponížené a zbabelé plebejské ovce, tvoriace tzv. národ.


Sme odpadom Európskej únie, dokonca najzbabelejším a najzločineckejším. Do kategórie najzločineckejšieho odpadu patria psychopaticko-sadistickí vyvrheli, ktorí riadili a riadia tento štát od roku 1990. Do kategórie najzbabelejšieho odpadu patrí cca 80 % dospelej slovenskej populácie, ktorá umožnila jednému percentu psychopaticko-sadistických vyvrheľov z vysokej politiky, oligarchom, finančným skupinám, mafiám na vrchole pyramídy rozvinúť a realizovať ekonomické zločiny, politické zločiny a hlavne, zločiny proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva do abnormálnych rozmerov. Jediné čo dokážeme, je vyplakávanie a hádzanie viny za našu biedu na iných. V tomto hrajú prím tzv. národovci, s minulosťou prednovembrových zbabelých občianskych núl, ktorí sa po novembri 1989 samopasovali za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov. Práve oni nielen boli prvotnou príčinou slovenského nešťastia cez premiéra - zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a paranoidného protislovenského škodcu Vladimíra Mečiara, ohľadom politických, ekonomických zločinov, ako aj zločinov proti ľudskosti. Keď ho vymenila pravicovo – fašistická, dzurindovsko – miklošovská chunta, tak tá tu ešte ako bonus zaviedla systém kolektívnej viny na nevinných, presne v tých intenciách, ako to realizoval nemecký nacizmus. Aby som bol konkrétny, tak následky ekonomických zločinov za vlády HZDS a SNS, tak vo forme kolektívnej viny preniesli na nevinných občanov, ktorí nič nevytunelovali, nebrali pôžičky z bánk, ktoré ich majitelia prestali splácať, cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy, ktoré dohnali nezanedbateľný počet ľudí k sociálnym samovraždám.

Vrcholom Dzurindovho bezbrehého cynizmu bolo, keď tieto zločiny proti ľudskosti komentoval pre mesačník NR SR euroREPORT č. 12/2005 – REFORMY BOLIA, ALE SÚ ÚČINNÉ. Tu sa názorne ukázalo, ako toto zbabelé prednovembrové hovno si takýmto spôsobom po novembri 1989 nahradzoval svoje komplexy menejcennosti spred roku 1989, keď sa riadil podľa hesla, „lepšie je sa mýliť so stranou, ako povedať pravdu proti strane“. Práve pri tomto výroku sa ukázalo, že toto špinavé prasa a americký riťolez mal v sebe dostatok, ba dokonca prebytok génov nacistických zločincov a masových vrahov z POHG.

Ale ani toto mu nestačilo, keďže zo strany tzv. národa nepocítil žiadny odpor, tak pre Hospodárske noviny z 23. 12. 2005 povedal – Vzbudzovanie ilúzií, že sa dá vybudovať krajina – kde stačí iba natŕčať ruky – je síce lákavá, ale socializmus sa už skončil. Takže sa pýtajme, kto tu v skutočnosti počas vládnutia tejto koalície tie ruky natŕčal? Boli to psychopaticko-sadistickí arcizločineckí hajzli z vysokej politiky, tvoriaci koalíciu, teda celá táto koaličná pravicovo – fašistická chunta a zberba, finančné skupiny, oligarchovia a mafiánske špičky na vrchole pyramídy. No a tzv. národ, opätovne mlčal.

No ani toto nenažraným a nenásytným psychopaticko – sadistickým zločincom z vysokej politik nestačilo. Málilo sa im. Už za Mečiara sa hovorilo o abnormálnom tunelovaní a vykrádaní zdravotníctva, no svedectvo aké vydal minister zdravotníctva Rudolf Zajac v Nočných dialógoch Slovenského rozhlasu 23. 4. 2004, keď priznal, že u nás zomierajú ľudia, ktorých by bolo možné zachrániť, no na prístroje a vybavenie chýbajú peniaze. To isté potvrdil aj vtedajší minister hospodárstva Pavol Rusko v diskusnej relácii TV JOJ Sedmička začiatkom januára 2005, kde bol jeho partnerom poslanec za HZDS Tibor Mikuš.
Cynizmus a klamstvo pravicovo – fašistickej dzurindovsko – miklošovskej chunty, patriacej do kategórie najsmradľavejšieho a najzločineckejšieho odpadu, odvolávajúc sa na svedectvo vtedajšieho ministra zdravotníctva Rudolfa Zajaca, ako protiklad uvádzam ZMLUVU S OBČANMI SLOVENSKA, ktorú Slovenská demokratická koalícia schválila na kongrese v Trnave 4. 7. 1998, keď v bode číslo 9 sa hovorí: ZASTAVIŤ OHROZOVANIE ŽIVOTA A ZDRAVIA OBČANOV ZVÝŠENÍM FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV NA ZDRAVOTNÍCTVO. (A teraz pozor!!! Porovnajte dátum tejto zmluvy s dátumom, kedy minister Zajac priznal, aké zločiny proti ľudskosti sa páchajú v našom zdravotníctve. V SKUTOČNOSTI TÍTO PSYCHOPATICKO – SADISTICKÍ A ZLOČINECKÍ VYVRHELI ZMLUVU S OBČANMI SKORO 6 ROKOV NAPĹŇALI TAK, ŽE HO DRASTICKY VYKRÁDALI – pozn. autora V. P.)

V mene gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie a ich komplicov zo SNS a Mostu

Vykrádanie zdravotníctva patriace do kategórie najzvrhlejších zločinov proti ľudskosti priam do obludných rozmerov nabehlo za vlády gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, spoločne s protislovenskou zberbou zo SNS a pravicovo – fašistickou zberbou z Bugárovej čeľade, pričom sa názorne ukázalo, ako v mlčaní o tomto si tu dokázali porozumieť taký Blaha zo Smeru, hrajúci sa na najľavicovejšieho ľavičiara a najsociálnejšieho sociálneho demokrata, s popredným zapredancom, vlastizradcom a poníženým sluhom týchto zločincov, Kotlebom, ktorý sa hrá na najslovenskejšieho Slováka, najnárodnejšieho národniara, v skutočnosti nenávidiaceho túto krajinu a tento národ. 

Takéto niečo vo vlastnej krajine, čo sa týka vykrádania zdravotníctva, si nedovolil ani nemecký nacizmus, takéto niečo neexistovalo ani počas prezidentovania Jozefa Tisa. Až sa desím myšlienky, pokiaľ by takýto psychopaticko-sadistickí politickí gauneri mali moc na Slovensku vo vojnovom období.

Zločinmi proti ľudskosti po novembri 1989 sa zaoberám cez 20 rokov. Zverejnil som dostatok dôkazov o tomto, no výsledkom bolo vždy len mlčanie politikov a tohto tzv. národa. Veď si len zoberme, stalo sa niečo po otvorenom priznaní Rudolfa Zajaca? Ostalo len neuveriteľné ticho, nielen zo strany politikov a tzv. národa, ale aj zo strany MV SR a GP SR. Bol som prakticky jediný, ktorý s tým či už verejne, alebo v písomnej podobe vystupoval. Pritom vrcholom cynizmu na účet slovenského národa bolo, že židofašistická bankárska lichva zo Svetovej banky dala v tom období ministrovi Zajacovi pôžičku 2,7 miliardy Sk, no nie na nákup nových prístrojov a zariadení, ale NA VYSVETLENIE REFORIEM V ZDRAVOTNÍCTVE!!!

Od priznania ministra Zajaca ohľadom zločinov proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva už uplynulo 14 rokov, ale tieto zločiny proti ľudskosti naďalej pokračujú, pričom počty obetí sa odvtedy každoročne zvyšujú. Položme si otázku, kto je za to zodpovedný, veď nie sme vo vojnovom období, ale v mierovej dobe a demokracii? A sám za seba dávam odpoveď. ZODPOVEDNÍ STE LEN A LEN VY, ŠPINAVÍ HAJZLI, PROTISLOVENSKÍ GAUNERI, KTRORÍ BY STE MALI BYŤ SÚDENÍ AKO VOJNOVÍ ZLOČINCI A MASOVÍ VRAHOVIA NA FUNKCIÁCH PREMIÉROV, PREDSEDOV PARLAMENTU, PREZIDENTOV, GENERÁLNYCH PROKURÁTOROV, MINISTROV VNÚTRA A SPRAVODLIVOSTI, RIADITEĽOV SIS. VEĽKÝ DIEL VINY TU MÁ AJ 150 KUSOV ZBABELEJ PROTISLOVENSKEJ ČEĽADESEDIACEJ V NR SR, KTORÍ Z NEJ UROBILI ZLOČINECKÝ A PROTISLOVENSKÝ ŠTÁTNY ORGÁN – A NETREBA ZABUDNÚŤ ANI NA VÁS, PONÍŽENÉ A ZBABELÉ PLEBEJSKÉ OVCE, TVORIACE CCA. 80 % DOSPELEJ POPULÁCIE A TZV. NÁRODA.

Vladimír Pavlík


 
   PRINT RSS

Hlavná stránka