"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

150-tim kusom zbabelej protislovenskej čeľade zo zločineckého a protislovenského štátneho orgánu NR SR, ako aj ich predchodcom, neprekážajú zločiny proti ľudskosti páchanými politikmi a ich komplicmi pri vykrádaní zdravotníctva


Na pietnom zhromaždení v Poprade pri príležitosti 50 rokov od 21. augusta 1968 som vo svojom vyše trinásťminútovom vystúpení ukončil ho týmito dvomi vetami – „Napríklad z údajov Eurostatu vyplýva, čo potvrdil aj Andrej Králik, zo Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku, že kvôli každoročnému vykrádaniu zdravotníctva v roku 2013 zbytočne predčasne zomrelo 11 087 občanov Slovenska. Skúsme to napríklad vynásobiť cifrou, krát 25 posledných rokov, pričom v počte obetí sú tu prekonané všetky zločiny proti ľudskosti na Slovensku od roku 1939 do roku 1989.“ Pokiaľ som toto závažné obvinenie verejne vyslovil, tak hneď v úvode som povedal aj toto – „Treba však povedať nasledovné, hlavne ohľadom zločinov proti ľudskosti, ktoré majú síce desiatky podôb, ale jedného spoločného menovateľa – to keď človek  pripraví predčasne  človeka o život, alebo štátna moc cez konkrétne zákony nimi vypracované, cez konkrétnych ľudí, doženie k predčasnej smrti nevinných ľudí.“


Aký je rozdiel medzi zločineckým vyvrheľom ktorý priamo spácha zločin proti ľudskosti a zločineckým vyvrheľom z ponovembrovej vysokej politiky, ktorý cez vykrádanie zdravotníctva zapríčiní predčasnú smrť nevinného človeka?
Do tej prvej kategórie možno plným právom zarátať nacistické zločiny na Slovensku vo vojnovom období, zločiny masových vrahov z POHG, zločiny v koncentračných táboroch na slovenských občanoch, zločiny proti ľudskosti keď sovietske vojská ku koncu vojny násilím zatýkali nevinných slovenských občanov a deportovali ich do gulagov, zločiny proti ľudskosti v 50. rokoch minulého storočia zo strany zločincov z ŠtB a zločinnej justície, zločiny proti ľudskosti zo strany normalizátorov, ktorých vygeneroval 21. august 1968. Toto obdobie možno uzavrieť koncom roka 1989 a nemá s demokratickými princípmi nič spoločné. Pokiaľ napíšem, že za toto obdobie, teda za 50 rokov, bolo na Slovensku spáchaných 80 000 zločinov proti ľudskosti, tak tento počet obetí som o nejakú tú tisícku navýšil. Pokiaľ sa riadim tvrdením Židovskej náboženskej obce, že 60 000 tisíc občanov zo Slovenska zahynulo v koncentračných táboroch vo vojnovom období, teda sa jednalo o zločiny proti ľudskosti, plus, pokiaľ k tomu prirátam obete mimo koncentračných táborov, teda zo strany nacistov a masových vrahov z POHG, cez päťdesiate roky a obdobie normalizácie.   
Prečo sú slovenskí ponovembroví politici najzločineckejším odpadom v rámci EÚ, a približne 80 % dospelej populácie najzbabelejším a najsluhovskejším odpadom v rámci EÚ?

Zločiny proti ľudskosti od roku 1990 do polovice roka 2018 cez vykrádanie zdravotníctva, teda, každoročné doháňanie k predčasnej smrti 8-10 tisíc nevinných občanov Slovenska, dokonca v mierovom období, zo strany ponovembrových politikov a ich komplicov, považujem ešte za zvrhlejšie ako niektoré zločiny proti ľudskosti vo vojnovom období, ktoré boli súčasťou tej doby. Aký to paradox, keď takýchto zločinov proti ľudskosti za posledných 28 rokov, pokiaľ vychádzam zo štatistík cez vykrádanie zdravotníctva a sociálnych samovrážd, bolo približne 200 tisíc ľudí takto predčasne pripravených o život, v porovnaní s obdobím od roku 1939 do roku 1989, kde prišlo približne predčasne o život 80 tisíc nevinných občanov Slovenska, evokuje vo mne otázku – AKO JE TO MOŽNÉ? Či tí ponovembroví zločineckí a psychopaticko-sadistickí vyvrheli z vysokej politiky boli či sú zvrhlejší, ako dotyční zločinci z obdobia rokov 1939 – 1990? PREČO O TÝCHTO ZLOČINOCH, KTORÉ ZA POSLEDNÝCH 10 ROKOV DOSIAHLI OBLUDNÉ ROZMERY, PREČO AKO JEDNA ZLOČINECKÁ RODINA, MLČIA VŠETKY POLITICKÉ STRANY A JEJ PREDSTAVITELIA Z VLÁDY A PARLAMENTU? Ale aj protifašistickí bojovníci, politickí väzni, tretí sektor, ľudsko-právne organizácie či Židovské náboženské obce? Ako je to možné, že v mlčaní o týchto zločinoch si tu rozumejú Kotleba a Danko, hrajúci sa na Slovákov a národovcov, v skutočnosti sa jedná o najsmradľavejší protislovenský odpad, s ostatnými politickými stranami? Ako je to možné, že Kotleba a Danko sú na jednej lodi s Blahom, Matovičom, Budajom, Bugárom, Dostálom, Glváčom, Beblavým, Galkom, teda, celou tou zločineckou poslaneckou čeľaďou? Aké silné a zdedené sú ich gény po nacistických zločincocha masových vrahoch z POHG, zločincoch z 50. rokov minulého storočia a obdobia normalizácie? Pýtam, pokiaľ by boli v tom období na ich mieste, neboli by ešte zvrhlejší, zločineckejší a sadistickejší, ako ich predchodcovia? Aký je rozdiel, keď napríklad masoví vrahovia z POHG ranou do tyla, s následným pádom do horiacej vápenky vraždili mužov, ženy, vraždili aj tie bezbranné a nevinné detičky, v protiklade s tým, ako títo ponovembroví vyvrheli cez vykrádanie zdravotníctva majú na svedomí aj PREDČASNÉ ÚMRTIA nevinných a bezbranných detičiek, hlavne takých, ktoré trpeli onkologickými ochoreniami?

Ako je to možné, že doteraz nebola zriadená žiadna vyšetrovacia komisia, ktorá by nielen takéto zločiny začala šetriť, vinníkov tvrdo potrestať, ako aj zabrániť ďalším takýmto zločinom proti ľudskosti? Na čo tu máme vedenie MV SR a GP SR? Prečo mlčia, pokiaľ o sebe tvrdia, že sú nezávislí od politickej moci? Nie je to ale náhodou naopak, že práve takýto psychopaticko-sadistickí vyvrheli a masoví vrahovia z vysokej politiky rozhodujú o tom, aké bude obsadenie najvyšších funkcií na MV SR a GP SR? KAM AŽ SIAHA VAŠA NENÁVISŤ A POHŔDANIE S TÝMTO NÁRODOM? Chápem, že si to môžete dovoliť, keď cca 80 % dospelej populácie tohto národa tvoria ponížené hoviadka a zbabelé plebejské ovce.

Vladimír Pavlík


Vážení účastníci tohto pietneho zhromaždenia,
V rokoch 1967 – 1969 som bol vojakom základnej vojenskej služby v Janoviciach nad Úhlavou, patriace pod Západný vojenský okruh. Niekoľko dní pred 21-tym prvým augustom 1968, prakticky celý pluk bol mimo kasární na niekoľkodennom naplánovanom vojenskom cvičení, vrátane aj ďalších vojenských osádok z iných kasární, patriacich pod Západný vojenský okruh. Dnes už je dostatok dôkazov o tom, že tieto cvičenia boli v predstihu naplánované a mali jediný cieľ – aby dotyčné kasárne boli prakticky vyprázdnené, aby sa predišlo odporu našich vojakov pri vstupe okupačných vojsk do týchto kasární. Ako aktívny účastník tohto obdobia chcem tu vydať konkrétne svedectvá, mnohé z nich, teda, až do obdobia Novembra 1989 som zažil na vlastnej koži. Vzhľadom k tomu, že jednostrannosť mi je cudzia, hlavne ohľadom ekonomických zločinov a zločinov proti ľudskosti, od augusta 1968, do novembra 1989, ale aj po novembri 1989, teda porovnávaním obetí, nie každému sa bude moje hodnotenie páčiť. Treba však povedať nasledovné, hlavne ohľadom zločinov proti ľudskosti, ktoré majú síce desiatky podôb, ale jedného spoločného menovateľa – to keď človek pripraví človeka predčasne o život, alebo štátna moc cez konkrétne zákony nimi vypracované, cez konkrétnych ľudí, doženie k predčasnej smrti nevinných ľudí.

NATO, Amerika, Európska únia s obľubou sa snažia presvedčiť ľudí, že Rusko je nielen ríšou zla, ale aj najväčším nebezpečenstvom pre svet. Zahanbiť sa nechcú ani ich slovenskí zadkolezci, ktorí bohorovne tvrdia, že dokonca Rusko predstavuje pre Slovensko najväčšie nebezpečenstvo a ohrozenie. Tak si povedzme pravdu, odkedy je Rusko skutočnou ríšou zla, ako aj to, kto z Ruska urobil ríšu zla. Boli to samotní Rusi, alebo židoboľševická bankárska lichva, ktorá stvorila cez nemalé financie Lenina, ako aj to, že v tejto prvej vláde po víťaznej VOSR bolo 80 percent Židov, v drvivej väčšine židoboľševikov. Boli to práve oni, ktorí založili Čeku, NKVD, gulagy, z ktorých si zobral vzor nemecký nacizmus pri výstavbe koncentračných táborov, oni majú na svedomí milióny obetí z gulagov, dokonca neváhali vyrobiť hladomor na Ukrajine s miliónmi nevinných obetí, hlavne, slovanských obetí. TEDA, ŽIDOBOĽŠEVICI UROBILI Z RUSKA RÍŠU ZLA, PRIČOM NÁSLEDKY TOHTO ZLA CÍTIŤ DOTERAZ. Preto treba niekoľkonásobne viac spomínať slovanské obete zo strany židoboľševikov, ktorých bolo o mnoho miliónov viac, ako obetí židovského holokaustu. Platí to hlavne pre Vás, pán prezident Kiska, trolovia typu Budaja, Smatanu, ako aj rôznych protiruských zoskupení, šíriacich tieto nezmysly, že Rusko je najväčším nepriateľom pre Slovensko a celý svet. Nie som ani Putinovec, ani rusofil, ale nemám rád, či nenávidím jednostrannosť.

Preto by som chcel pár slov venovať otcovi nášho pána prezidenta – Veľavážený pán Kiska, otec nášho pána prezidenta, veľmi pekne Vás prosím, dajte také tri, štyri otcovské Vášmu synovi, a povedzte mu prosím aj toto – Andrej, syn môj, uvedom si, že vďaka mojej láske k Sovietskemu zväzu, kladnému vzťahu k spojeneckým vojskám z augusta 1968, ako aj moja silná pozícia vo vtedajšej kategórii normalizátor, len vďaka tomu všetky moje deti bez problémov vyštudovali, na rozdiel od tých, keďže ich rodičia boli označení ako protištátne a protisocialistické živly, sa nedostali ani na stredné či vysoké školy. Preto ma srdce bolí, keď si sa postavil do čela okýdavačov Ruska, z ktorého vyrábajú nielen najväčšieho nepriateľa pre Slovensko, ale aj celý svet.
A teraz ďalšia závažná otázka, kto boli v skutočnosti tí neskorší normalizátori, títo ľudia bez chrbtovej kosti, títo ničitelia životov celých rodín, tento vtedajší odpad, ktorý tu vznikol pár mesiacov po auguste 1968? Odkiaľ pochádzali, po kom mali gény? Pokiaľ sa odrazíme od Slovenského štátu z vojnového obdobia, tak po roku 1945 sa z gardistov stávali komunisti, keď aj vo vojnovom období mnohí z nich boli ako jedna rodina, z konfidentov gestapa a pracovníkov vtedajšieho ÚŠB sa stávali príslušníci novotvoriacej sa polície a ŠtB, pričom práve ich deti a vnuci sa potom stávali novou garnitúrou normalizátorov, lebo ich zdedené dedičné gény a povahové vlastnosti ich dedov a otcov ich priamo viedli k tomu, aby robili ľuďom zle. Nikdy nezabudnem na slová môjho priateľa od detstva, ktorého rodičia boli poctiví radoví komunisti, ktorí v osobnom voľne, po nedeliach, a zadarmo, znovu po roku 1945 budovali túto republiku. Takto mi opisoval, ako došiel jeho otec domov od previerkovej komisie, keď rozčúleným a vzrušeným hlasom hovorí svojej manželke – tak si predstav, vieš kto ma preveroval? Bývalí gardisti a deti týchto gardistov, ktorí počas vojny prenasledovali celú našu rodinu. Preto som im hodil stranícku legitimáciu na stôl, s týmito slovami, „tak toho sa nedočkáte, aby mňa preverovali nejakí gardisti,  ktorí po vojne prevrátili kabáty a stali komunisti, karieristi.“

Ako som už povedal, zločiny proti ľudskosti na Slovensku majú veľa podôb, od tých najbrutálnejších, či už z koncentračných táborov z vojnového obdobia, nacistických zločinov, či zločinov proti ľudskosti zo strany masových vrahov z POHG, ktorý ranou do tyla a s následným pádom do horiacej vápenky vraždili nielen ženy, mužov, ale aj tie najbezbrannejšie detičky. Boli tu hrozné 50. roky minulého storočia, pričom deti a vnuci týchto zločincov, mnohí z nich boli neskorší normalizátori po auguste 1968, no najväčšie počty obetí zločinov proti ľudskosti tu nastali od roku 1990 až do dnešnej doby. Tieto garnitúry ponovembrových zločincov, s génmi nacistických zločincov, masových vrahov z POHG, zločincov z 50. rokov minulého storočia, zločincov z obdobia normalizácie, nepotrebujú ani koncentračné tábory, ani ranu do tyla, oni už majú mimoriadne sofistikované metódy na zločiny proti ľudskosti. Sú to ekonomika, vykrádanie zdravotníctva a zavedenie systému kolektívnej viny na nevinných, keď následky za ekonomické zločiny napáchané v mene ponovembrových vlád a parlamentov, sa následky týchto ekonomických zločinov systémom kolektívnej viny prenesú na nevinných, ktorí tu nič nevykradli, nevytunelovali, pričom zločinci a zlodeji si užívajú nakradnuté.

Táto ponovembrová najzvrhlejšia odnož národnosti slovenskej z vlád a parlamentov, to oni, a v ich mene tu vznikli konkurzné mafie, najskôr tá sudcovská, z ktorej sa vygenerovala konkurzná mafia okolo Zoroslava Kollára, ako aj ďalšie mafiánske odnože, finančné skupiny, oligarchovia, oni tu spoločne zaviedli systém bieleho koňa, oni tieto biele kone nechávajú vraždiť, miznúť, pričom orgány činné v trestnom konaní sa správajú ako ponížené prostitútky a slúžky. O tomto treba hovoriť, toto sú tí skutoční okupanti, zločinci, zlodeji, ale aj doháňači nevinných občanov k predčasnej smrti národnosti slovenskej, cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva.
Napríklad z údajov Eurostatu vyplýva, čo potvrdil aj Andrej Králik, zo Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku, že kvôli každoročnému vykrádaniu zdravotníctva v roku 2013 zbytočne predčasne zomrelo 11 087 občanov Slovenska. Skúsme to vynásobiť napr. cifrou, krát 25 posledných rokov, pričom v počte obetí sú tu prekonané všetky zločiny proti ľudskosti na Slovensku od roku 1939 do roku 1989.

Vladimír Pavlík

 


 
   PRINT RSS

Hlavná stránka