"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Realita v podaní Národnej koalície, vidiny v podaní Národnej koalície, riešenie v podaní Národnej koalície – aké sú šance?

Národná koalícia, pokiaľ sa nemýlim, patrí v rámci politických strán k tým najmladším. Prečítal som si veľmi pozorne ich predvolebné ciele, ktoré tu postupne rozoberiem, pričom som ich rozdelil do niekoľkých bodov či častí. Začnem s tou časťou, s ktorou sa dokážem nielen zhodnúť, čo v realite znamená, že s ňou súhlasím.

Takže s čím súhlasím – v úvodnej časti sa píše, „Pri pohľade na parlament je očividné, že tí, čo v ňom majú reprezentovať národné sily, NEROZUMEJÚ ANI SVOJMU NÁRODU...“ Ako autor tohto článku chcem len doplniť, pričom mám na to dostatok dôvodov a dôkazov, že  tzv. zvrchovanú Slovenskú republiku zakladal ten najzbabelejší a najsmradľavejší prednovembrový protislovenský odpad, teda, zbabelé občianske nuly, ktoré nikdy nedokázali oponovať presile. Hlavne, že ako také krysy, ako vši pod chrastou čakali, ako sa to v novembri 1989 či tesne pred ním, ako aj po ňom, vyvinie. Keď to dopadlo tak ako to dopadlo, zrazu sa z tejto zberby stávali najslovenskejší Slováci, najnárodnejší národniari, ktorí sa do týchto pozícii samopasovali. Svoju doterajšiu zbabelosť nahradzovali len tými svojimi a jedinými najsprávnejšími názormi, kto mal iný názor, okamžite z neho vyrobili nepriateľa Slovenska.

Taktiež súhlasím s pasážou, v ktorej sa píše, „Smutnou pravdou o dnešnom Slovensku je, že starneme a vymierame. Rodí sa čoraz menej detí. Ak tento trend nezvrátime, bude to mať nielen katastrofálne ekonomické a sociálne dôsledky, ale Slováci ako národ postupne začnú miznúť z mapy Európy..... Naopak, Slovensko a jeho zodpovedná vláda, AKÚ DNES NEMÁ (A OD ROKU 1990 SME ANI NEMALI – pozn. autora V.P.) musia vytvoriť vhodné podmienky pre to, aby sa v tejto krajine rodilo viac detí“, upozorňuje Peter Sokol.

Ale ako autor dotyčného článku na základe nezvratných dôkazov a argumentov uvádzam nasledovné – to čo tu uviedla Národná koalícia, tým sa zaoberám už 23 rokov, pričom zodpovedne môžem prehlásiť, že všetko toto sa začalo za vlády zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a popredného paranoidného protislovenského škodcu, Vladimíra Mečiara. Bolo to práve za vlády tejto protislovenskej zberby z HZDS, SNS a ZRS, ktoré realizovali jeden z najodpornejších zločinov proti slovenským ženám – brániť im cez ekonomiku, nevytváraním, úmyselným nevytváraním primeraných ekonomických podmienok na rodenie detí, keďže sa vykrádalo a rabovalo aj to, čo bolo určené pre rodinu a demografiu gaunermi a hajzľami národnosti slovenskej.

Až posledných 5-6 rokov ukazuje, že sa naplnilo všetko to, čo Konferencia biskupov Slovenska napísala vo výzve, ktorú vydala 3. júla 1996 na riešenie demografickej situácie na Slovensku, ako aj jej riešenie. Štrnásť podpísaných katolíckych biskupov v nej zdôrazňuje, že v posledných rokoch (TEDA ZA VLÁDY MEČIARA - pozn. V.P.) dochádza na Slovensku k doteraz nevídanému poklesu pôrodnosti. Tento trend je taký prudký a hlboký, že by pri dlhšom pretrvávaní MOHOL VÁŽNE OHROZIŤ I SAMOTNÚ EXISTENCIU NÁRODA. Ak by bola pôrodnosť taká nízka alebo nižšia, ako v roku 1995, počas života jednej generácie by sa počet obyvateľov Slovenska zredukoval o 20 až 25 percent a počas troch generácii o viac než polovicu.

Zaujímavé je aj konštatovanie NÁRODNEJ KOALÍCIE na adresu SNS a Kotlebovcov. SNS vyčíta nákup obrnených transportérov a amerických stíhačiek, pričom sa pýtajú, kto bude na nich jazdiť, kto nimi bude lietať? A koho budú vlastne chrániť, keď sa na Slovensku nebude rodiť dostatok detí, ktoré zabezpečia ekonomické a fyzické prežitie národa? Kotlebovci sa zase podľa nich vyžívajú v provokatívnych symboloch, opájajú sa minulosťou, no zabudli žiť v prítomnosti a nemyslia na budúcnosť.
Takisto možno súhlasiť s tou pasážou, kde píšu, citujem, tento národ predsa nemôže byť závislý od dovozu pracovnej sily z Ukrajiny, Balkánu či nebodaj zo severnej Afriky a Blízkeho východu. Toto sú niektoré pasáže z dotyčného programu Národnej koalície, ktorý je aj súčasťou tohto článku.

Aká je skutočná realita od Novembra 1989?

V prvom rade treba povedať, že to, čo sa za niekoľko storočí nepodarilo Tatárom, Turkom a Maďarom, dokonca ani nemeckému nacizmu, to sa za posledných 28 rokov podarilo najsmradľavejšiemu odpadu národnosti slovenskej, týmto samozvancom, ktorí sa povýšili na najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov – pričom práve v ich mene sa začali robiť všetky negatíva, v čom sa pokračovalo aj za vlády Dzurindu a pokračuje aj za vlády Fica. A výslednou realitou je práve to, čo tu spomína Národná koalícia, lenže má to jeden zásadný problém – že všetky tieto negatíva sú v takom stave, že už niet žiadnej šance a nádeje na lepší výsledok. Pokiaľ by som chcel tento politický subjekt považovať, že práve on tu prinesie tú zmenu, tak je to totálny blud. Ani slovom tu nebola spomenutá konkurzná mafia či už okolo Zoroslava Kollára, alebo tej sudcovskej. Ani slovom tu neboli spomenuté sociálne samovraždy, biele kone, ich likvidácia a miznutie, podvodné konkurzy s následnou likvidáciou prosperujúcej firmy, zločiny proti ľudskosti cez drastické vykrádanie zdravotníctva, keď kvôli tomu každoročne predčasne zomrie 8-10 tisíc nevinných ľudí. Hlavne cez zločiny proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva jednoznačne dokazuje, že v rámci EÚ máme najzločineckejších politikov a najzbabelejší a najsluhovskejší národ, kam patrí cca 80 percent dospelej populácie. A takto by som mohol pokračovať donekonečna.
Keď už čítam či počúvam zo strany tých tzv. roduverných, ako nás zničili a okradli tí zlí Češi, tak si vždy poviem, Vy českí chumaji, načo ste v roku 1918 pribrali Slovensko, ktoré v rámci Uhorska bolo pod maďarskou nadvládou – a, možno, za 20-30 rokov by sme boli pohltení Maďarmi. A ešte niečo – to, že nás Češi pribrali k sebe, to bol ten prvý a základný krok, že v roku 1993 mohla vzniknúť tzv. zvrchovaná Slovenská republika, ktorá je teraz tak zdegradovaná, ponížená a nesvojprávna.

Vladimír Pavlík


Národná koalícia chce presadiť revolučný program sociálnej a ekonomickej podpory rodín


Bratislava 14. augusta 2018 (HSP/Foto:Národná koalícia)

Politická strana NÁRODNÁ KOALÍCIA mieni na rozdiel od všetkých súčasných parlamentných národných a sociálnych strán presadzovať revolučný program sociálnej a ekonomickej podpory rodín. Ak totiž niekto chce v 21. storočí robiť zodpovednú národnú politiku, musí rozumieť nielen svojmu národu, ale aj svetu, v ktorom žije. „Pri pohľade na parlament je očividné, že tí, čo v ňom majú reprezentovať národné sily, nerozumejú ani svojmu národu, ani svetu 21. storočia. Tých umiernenejších zaujímajú len zbrojárske kšefty, a tí radikálnejší zaspali v prvej polovici 20. storočia, aj keď na Facebooku fičia ako od internetu závislá americká mládež. My dlhodobo pracujeme na skutočnom národnom programe pre Slovensko,“ zdôrazňuje prvý podpredseda strany Peter Sokol.
https://www.hlavnespravy.sk/wp-content/uploads/2018/08/654132048651320.jpg?x96702Na snímke 1. podpredseda strany Národná koalícia Peter Sokol
Súčasťou hlavných priorít NÁRODNEJ KOALÍCIE je sociálna a ekonomická podpora rodiny, ktorá má obrovský význam pre prežitie národa. „Smutnou pravdou o dnešnom Slovensku je, že starneme a vymierame. Rodí sa čoraz menej detí. Ak tento trend nezvrátime, bude to mať nielen katastrofálne ekonomické a sociálne dôsledky, ale Slováci ako národ postupne začnú miznúť z mapy Európy. Podobne sú na tom viaceré krajiny Európskej únie, ale to nie je príklad, ktorý by sme mali nasledovať. Naopak, Slovensko a jeho zodpovedná vláda, akú dnes nemá, musia vytvoriť vhodné podmienky pre to, aby sa v tejto krajine rodilo viac detí“, upozorňuje Peter Sokol.
Podľa NÁRODNEJ KOALÍCIE národniari v drese SNS sa zaoberajú vyhadzovaním miliárd EUR na nákup obrnených transportérov a amerických stíhačiek. Kto však na nich bude jazdiť? Kto nimi bude lietať? A koho budú vlastne chrániť, keď sa na Slovensku nebude rodiť dostatok detí, ktoré zabezpečia ekonomické a fyzické prežitie národa? Kotlebovci sa zase podľa predstaviteľov strany vyžívajú v provokatívnych symboloch, opájajú sa minulosťou, no zabudli žiť v prítomnosti a nemyslia na budúcnosť. „Ich zelené rovnošaty a vyholené lebky vyvolávajú strach a odpor. Ako chcú s takouto výbavou hľadať spojencov na presadenie národného programu pre Slovensko? NÁRODNÁ KOALÍCIA má taký sociálny a ekonomický program rozvoja Slovenska, ktorý kladie dôraz na podporu viacdetných rodín. Tento národ predsa nemôže byť závislý od dovozu pracovnej sily z Ukrajiny, Balkánu či nebodaj zo severnej Afriky a Blízkeho východu. Slováci vždy vedeli tvrdo pracovať a nikdy neboli odkázaní ako niektoré západoeurópske národy, aby za nich pracovali iní,“ hovorí prvý podpredseda strany.
NÁRODNÁ KOALÍCIA poukazuje na čoraz silnejšiu a opakovanú zrážku Európy s arabským svetom, inými slovami povedané, na konflikt medzi kresťanstvom a islamom. „Samozrejme, dnes má inú podobu ako pred 1000 rokmi. Teraz sa prejavuje prostredníctvom migračnej krízy, v skutočnosti však ide o ten istý princíp ako v minulosti. Aj preto je veľmi dôležité, aby sa na Slovensku rodilo viac detí a aby mali rodiny vhodné podmienky na ich duchovnú aj materiálnu výchovu“, konštatuje Peter Sokol. Zároveň dodáva, že rozumieť súčasnému svetu znamená robiť skutočnú národnú politiku. NÁRODNÁ KOALÍCIA je presvedčená, že kľúčom k prežitiu národa je podpora rodiny. „Preto sa v našom programe nezaoberáme neproduktívnym plytvaním a vyhadzovaním miliárd eur, z ktorých budú mať osoh len cudzie korporácie. Každý, kto si zakladá rodinu, musí vedieť, že bude mať vhodné sociálne a ekonomické podmienky na výchovu detí. Tam sa totiž začína poctivá a účinná národná politika,“ zdôrazňuje Peter Sokol.
Redakciu informoval Tomáš Szmrecsányi, riaditeľ tlačového a komunikačného oddelenia NÁRODNEJ KOALÍCIE

 

 

 


 
   PRINT RSS

Hlavná stránka