"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Pohrobkovia nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, pohrobkovia doktora Mengeleho, z ponovembrových vlád a parlamentov, páchajúci zločiny proti ľudskosti na slovenskom národe cez vykrádanie zdravotníctva – a tzv. slovenskému národu to neprekáža


To čo sa nepodarilo nemeckému nacizmu a masovým vrahom z POHG vo vojnovom období na Slovensku, to nielen po novembri 1989 prebrali vyvrheli a ľudský odpad z ponovembrových vlád a parlamentov, ale v tom aj úspešne pokračujú. Nepotrebujú ani koncentračné tábory, ani plynové komory, ani strely do tyla, s následným pádom do horiacej vápenky, ani doktora Mengeleho. Keďže drvivá väčšina týchto vyvrheľov a ľudského odpadu má nielen ich gény, ale cez starých rodičov a prastarých rodičov tu existuje aj príbuzenský vzťah, tak sa ani nemôžeme čudovať, keď napríklad v mlčaní o týchto zločinoch proti ľudskosti si Kotleba rozumie s protifašistickými bojovníkmi či Židovskou náboženskou obcou, ako aj všetky politické strany, ktoré boli a sú od novembra 1989 v slovenskom parlamente.

Prvopočiatky a pokračovanie zločinov proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva

Touto otrasnou témou, mapovaním a zbieraním dôkazov o týchto zločinoch proti ľudskosti sa zaoberám už od roku 1996. Môžem s plným vedomím a svedomím prehlásiť, že tieto zločiny proti ľudskosti sa začal páchať a páchajú vedome a cieľavedome, dokonca aj cez takú obludnosť, že dotyční vyvrheli zdravotníctvo vykrádajú aj kvôli vlastnému obohateniu, teda, na ÚKOR PREDČASNEJ SMRTI NEVINNÝCH OBČANOV. Toto všetko sa robí s vedomím MV SR, GP SR a SIS, keď tieto tri protislovenské štátne orgány sa nečinne prizerali a prizerajú, čím sú v pozícii spolupáchateľov týchto zločineckých vyvrheľov, ktorí sedeli a sedia v ponovembrových vládach a parlamentoch.

Všetko to začalo za vlády zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a popredného paranoidného protislovenského škodcu Vladimíra Mečiara. Keď ho v ďalších voľbách vymenila pravicovo-fašistická dzurindovsko-mikllošovská chunta, nielen tieto zločiny naďalej pokračovali, ale už boli aj v réžii židofašistickej lichvy zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu, k čomu predložím aj konkrétne dôkazy.

Ale skutočná chobotnica sa vytvorila až za vlády gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, cez svojho najvyššie postaveného bieleho koňa po politickej línii v rámci Európskej únie – neoboľševického netvora, Roberta Fica, kde zverejním aj jednu z týchto smeráckych chobotníc, kde hlavou bol, dnes už nebohý bývalý predseda parlamentu, Pavol Paška.

Takže sa najskôr zamerajme na dôkazy, ako v zdravotníctve páchali zločiny proti ľudskosti pravicovo-fašistické zberby za premiérovania amerického riťoleza Mikuláša Dzurindu. Na kongrese v Trnave bola Dzurindovou Slovenskou demokratickou koalíciou dňa 4. júla 1998 schválená ZMLUVA S OBČANMI SLOVENSKA, keď v bode číslo 9 sa hovorí: ZASTAVIŤ OHROZOVANIE ŽIVOTA A ZDRAVIA OBČANOV ZVÝŠENÍM FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV NA ZDRAVOTNÍCTVO. Aká bola realita? Po šiestich rokoch vládnutia tejto tzv. reformnej pravice vtedajší jej minister zdravotníctva Rudolf Zajac, v Nočných dialógoch Slovenského rozhlasu dňa 23. 4. 2004 priznal, ŽE NA SLOVENSKU ZOMIERAJÚ ĽUDIA, KTORÝCH BY BOLO MOŽNÉ ZACHRÁNIŤ, NO NA PRÍSTROJE A VYBAVENIA CHÝBAJÚ PENIAZE. To isté priznali aj v diskusnej relácii TV JOJ Sedmička začiatkom januára 2005 vtedajší minister hospodárstva Pavol Rusko a poslanec za HZDS Tibor Mikuš. Vrcholom cynizmu na účet slovenských občanov ale bolo, že minister zdravotníctva Rudolf Zajac DOSTAL od Svetovej banky pôžičku 2,7 miliardy korún, no nie na nákup nových prístrojov a zariadení, ale na VYSVETLENIE reforiem v zdravotníctve?!?! Tak sa pýtam, čo PRE TIETO ZVERY A HYENY ZNAMENAL ŽIVOT RADOVÉHO SLOVENSKÉHO OBČANA?!?!

Tu ohľadom zločinov proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva zo strany pravicovo-fašistickej dzurindovsko-miklošovskej chunty svedčí aj tento dôkaz, že za každú cenu chceli aj v ďalšom volebnom období v tomto pokračovať, na čo nadväzuje aj text v odstavci nad ním. Práve preto pred parlamentnými voľbami v roku 2002 vtedajšia pravicová koalícia SDKÚ, KDH, SMK a ANO prijala a schválila 22 sociálnych zákonov v prospech najslabších vrstiev obyvateľstva. Keď aj za pomoci týchto zákonov ZÍSKALI v parlamentných voľbách nezanedbateľný počet hlasov, ktoré im pomohli opätovne zostaviť vládu, TAK OKAMŽITE TÝCHTO 22 ZÁKONOV ZRUŠILI?!?! Bolo im tak naponáhlo, že to urobili v skrátenom legislatívnom konaní. Čo tomuto zrušeniu predchádzalo? V októbri 2002 na poslaneckom grémiu súhrn ekonomického zločinca, ekonomického diletanta a ekonomického tupohlavca Ivan Mikloš informoval vedenie NR SR a predsedov poslaneckých klubov, že v súvislosti s prijímaním štátneho rozpočtu vláda SR predloží do NR SR viac ako 20 návrhov zákonov, v skrátenom legislatívnom konaní. Zdôvodnil to tým, ŽE TREBA ZABRÁNIŤ hospodárskym škodám, hoci tieto zákony prijala tá istá vláda, v ktorej mal Mikloš po Dzurindovi druhé najvyššie postavenie. Tomu sa hovorí cynizmus, keď vtedy sa Ivan Mikloš tváril, ŽE NEMÁ NIČ SPOLOČNÉ s tým Ivanom Miklošom, ktorého zásluhou boli tie isté zákony niekoľko mesiacov dozadu SCHVÁLENÉ!!! Ako sa neskôr ukázalo, pravicová koalícia nerátala s tým, že v nasledujúcich voľbách získa toľko hlasov, aby mohla zostaviť vládu, takže tieto sociálne zákony pripravovali ako ekonomické míny pre novú vládu.

V takejto zostave funguje časť ľudského odpadu zo zločineckej smeráckej mafie, páchajúcej zločiny proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva

Tabuľka vzťahov a prepojení ohľadom zdravotníctva, ktorá je súčasťou tohto dokumentu, kde bol bosom nebohý predseda parlamentu Paška ukazuje na zaujímavé prepojenia a vzťahy, pričom bude zaujímavé sledovať ešte ďalšie prepojenia týchto osôb, súvisiace aj s inými aktivitami.

Vladimír Pavlík
      

 

 
   PRINT RSS

Hlavná stránka