Ivan Mikloš a diamantová baňa v Juhoafrickej republike – 14. časť


Rozdeľuj a panuj alebo podvod zvaný ľavica a pravica

Rozdeľuj a panuj alebo „divide et impera“ je starý citát, ktorý platí dodnes. Svetové elity používajú rozdeľovanie politických strán na pravicové a ľavicové, tak aby hlupáci, ktorí sú v nich členmi sa navzájom nenávideli a tým sa oslabovali. Hovorí sa tomu demokracia, čo doslovne zanemená vláda ľudu, ktorej ľud však musí v  mlčať, pretože mu v skutočnosti vládne svetová finančná oligarchia. Je tomu tak nielen na Slovensku ale aj v ostatných krajinách. Na oko sa tieto dva protichodné smery vášnivo potierajú, ale v skutočnosti ich svetové finančné elity  sledujú rovnaký cieľ, to je, zabrániť ľudu, aby sa zjednotil proti ním. Nech vo voľbách zvíťazí ľavica alebo pravice, je to čert ako diabol – vždy je to finančná svetová oligarchia, ktorá bude vládnuť podradným a zmanipulovaným národom, neschopným prehliadnuť túto dobre vypadajúcu a rafinovanú pascu. Demokracia znamená, že ľud (demos) si vládne sám, čím je tak zaslepený, že nevidí ako je ovládaný zo zákulisia“ vyvoleným národom“!


Po voľbách v roku 2010 Slovákov oklamali týmto tvrdením predsedu strany Sloboda a solidarita(SaS)  Richarda Sulíka, ktoré povedal po podpise koaličnej zmluvy:

 „Po dvadsiatich rokoch budeme mať prvú vládu bez komunistov. Myslím si, že to bolo načase.“

Na vyvedenie z omylu stačí pripomenúť publikáciu „Polojasno“ od českého autora Václava Bartuška:

„Pochopte kluci”, snaží sa Danisz (JUDr Josef Danisz, rozhodujúci člen komisie vyšetrujúcej skutočné pozadie udalostí 17. novembra, člen Charty 77 a Výboru na ochranu nespravodlivo stíhaných, v skutočnosti agent StB s krycím menom “Anna”, dnes spoločne s Mariánom Čalfom - v tom čase aktívny agent KGB, úspešný podnikateľ), kdyby se ukázalo, že tu revoluci udělal Lorenc (posledný šéf ŠtB, Penta a v súčasnej dobe sused pána Ivana Mikloša- pozn.) s Hegenbartem, uškodilo by to dobré věci.

Nemá smysl předčasně bourat mýty. Lidé věří, že je to dílo studentů a Občanského fóra, tak proč jim tuhle víru brát?“


 „Ponovembroví  politici, zodpovední za kontinuitu komunistického právneho systému, infiltráciu prisluhovačov komunistickej strany a ŠtB do všetkých politických strán a za okrádanie občanov vlastného štátu, nemajú preto morálne právo odsudzovať zločiny komunizmu. Jedine čo tento štát skutočne potrebuje sú jednotlivci nezávislí na peniazoch a priazni médií.“

  • Iveta Radičová (rod. Karafiátová) sa narodila 7. 12. 1956 v Bratislave a je na zozname členov KSČ.
  • Mikuláš Dzurinda dvakrát žiadal o členstvo v KSČ a takto každoročne oslavuje Víťazný február.
  • Ivan Mikloš pochádza z komunistickej rodiny. Na ekonomickej univerzite v Bratislave bol predsedom Fakultného výboru Socialistického zväzu mládeže.
  • Ján Figeľ svojho času predseda Fakultného výboru Socialistického zväzu mládeže na EF VŠT (Technická univerzita v Košiciach) a predtým podpredseda pre ideologickú činnosť. Fakt, že KDH je prešpikované ŠtBákmi potvrdzuje blog denníka Pravda.
  • Béla Bugár ešte stihol byť pred „pádom“ opony kandidátom KSS.
  • Richard Sulík naivný amatér trýzniaci svoju dušu sebaklamom.