Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

TeviAksvarom – anonymná satanská udavačka, je hanbou Slovenska

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

  
Tento odporný ľudský odpad ma začal otravovať nielen svojimi bludmi o tej jedinej pravde, teda tej jej a kadejakej kotlebovskej čeľade, ale aj hrubými urážkami na moju osobu, tvrdiac, že som psychicky narušený, lebo mám iný názor ako ona. Predtým, ako ma udala a nahlásila na zablokovanie, ma ešte stačila počastovať prívlastkom – satan. Paradoxne, že práve ona, tento Antikristov satanský klon, ktorá je hanbou Slovenska, hrajúca sa na roduvernú Slovensku, údajne národnú a sociálne mysliacu a cítiacu, presne tak, ako Kotleba, pričom je to môj osobný názor, robí všetko pre to, aby tu nevznikla žiadna skutočná národná strana.

Aké bol moje prekvapenie, keď som požiadal jedného môjho priateľa, zdatne technicky vyspelého, či by mi nemohol zistiť, kto sa vlastne za falošným profilom TeviAksvarom skrýva, no a, nestačil som sa diviť. Akási Michaela Horňáčková, majúca na facebooku niekoľko profilov, pred voľbami bola jednou z hlavných príveskov Harabinovej strany Vlasť, teraz sa točí okolo kotlebovských protislovenských zbabelcov a klamárov, najvýkonnejších anonymných facebookových udavačov, kde sa samopasovala do úlohy akejsi spasiteľky  skupiny či spoločenstva, pod názvom – Slovensko si nedáme. Svoje názory, ktoré považujú za jedinú pravdu, sa snažia prezentovať na akýchsi protestných akciách, no bolo mi povedané, že im vôbec nejde o Slovensko, ale o svoje vlastné zviditeľnenie.

          Taktiež mi boli poslané dve fotografie, na tej prvej je Michaela Horňáčková a na tej druhej, pod ňou, TeviAksvarom. Fotografie sú ako príloha k tomuto článku, pričom zastávam názor, že sú si až príliš podobné. Paradoxne, tento pokrytec, pod falošným profilom má medzi priateľmi aj Ferka Bednára a Ivana Mirgu, dvoch slušných ľudí, ktorí sa nikdy na facebooku neznížili k anonymným či falošným profilom.

Vladimír Pavlík


https://www.facebook.com/ivett.moravska   PRINT RSS
Hlavná stránka