Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Keď smradľavý ľudský odpad splodí a smradľavý ľudský odpad porodí ANONYMNÝCH facebokových udavačov, zakomplexovaný ľudský odpad, blokujúcich za názory.....

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

     

          Keď sa ma niekto opýta, čo cítim, keď počujem slovo SLOVENSKO, tak cítim pocit hnusu a hanby, že prečo práve ja, musím byť súčasťou tohto zločineckého, skorumpovaného a mafiánsko-gaunerského štátu, ktorý riadi najzločineckejší, najsluhovskejší a najzbabelejší ľudský odpad v rámci celej Európskej únie, s génmi nacistických, gardistických, neoľudáckych, arizátorskych zločincov, s génmi masových vrahov z POHG, zdedených po svojich starých rodičoch a prastarých rodičoch z vojnového obdobia, ako aj tzv. národ, najsmradľavejší, najzbabelejší, najsluhovskejší a najplebejskejší ľudský odpad, kde patrí cca 70-80 percent dospelej populácie. Ani jeden národ v Európskej únii nedokázal vyhnať toľko vlastných detí a vnukov z vlastnej krajiny, ani jeden národ v rámci Európskej únie nedokázal pripraviť toľko vlastných detí a vnukovo budúcnosť vo vlastnej krajine, ako tento smradľavý ľudský odpad, ktorý sa samopasoval za najslovenskejších Slovákov, najnárodnejších národniarov, najvlasteneckejších vlastencov.

Do novembra 1989 ako také zbabelé krysy, tchori, potkany, zalezené v norách, brlohoch poctivo mlčali, nikdy tie svoje smradľavé papule neotvorili, nikdy sa verejne k žiadnej krivde nevyjadrili, vždy boli len v pozícii zbabelých podchrastových vší, nikdy necítili potrebu, nikdy ani pol slovom nehovorili o samostatnom a zvrchovanom Slovensku. Zatiaľ čo oni zbabelo mlčali, druhí sa v protiklade nechali štátnou mocou mlátiť, keď už bolo rozhodnuté, že režim musel kapitulovať, aspoň formálne či naoko, taká bola réžia, tak zrazu, ako šibnutím čarovného prútika sa tento zbabelý smradľavý odpad samopasoval za najslovenskejších Slovákov, len s tou jedinou pravdou, tou ich pravdou, založenou na bludoch a fantasmagórii. Keďže tento smradľavý odpad nevie diskutovať, oponovať, keďže nemá primerané argumenty, lebo miesto mozgu majú hovná, piliny a otruby, tak ľudí s inými názormi považujú za čechoslovakistov, janičiarov, maďarónov, zapredancov, vlastizradcov, sionistov,......., pričom oni samotní patria medzi skutočných zapredancov a protislovenských škodcov.

          Súčasťou tohto článku je príspevok, kde som vo verejnej diskusii odpovedal konkrétnej osobe na konkrétnu otázku, čo bolo smradľavým anonymným udavačom a blokovačom na facebooku, splodeným udavačským odpadom, ako aj smradľavým kreatúram, ktoré ich priviedli na svet, ako dôvod na 34. zablokovanie na 30 dní.

Keď pohrobkovia s génmi nacistických, gardistických, neoľudáckych, arizátorskych zločincov, ako aj s génmi masových vrahov z POHG, po Novembri 1989 riadili a riadia tento štát.....

          Dokážem vás pochopiť vy špinavý smradľavý ľudský odpad národnosti slovenskej, z ponovembrových vlád a parlamentov, že už nemôžete, tak ako vaši predchodcovia vo vojnovom období, po ktorých ste zdedili gény, posielať zo Slovenska Židov do koncentračných táborov a plynových komôr, že už nemôžete vlastných občanov strieľať ranou do tyla a hádzať do horiacej vápenky, že už nemôžete vypaľovať osady či zaživa upaľovať ľudí, vrátane maloletých detí. No vy, zločineckí vyvrheli, z ponovembrových vlád a parlamentov, ste sa vynašli, aby ste mohli pokračovať v tom, čo vo vojnovom období na Slovensku začal realizovať nemecký nacizmus a masoví vrahovia z POHG, pri páchaní zločinov proti ľudskosti voči vlastnému národu, pri jeho postupnej likvidácii, ale už cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva.Dokonca sa za to nielen nehanbíte, ale dokonca trestáte ľudí za to, keď o tom verejne hovorím a píšem. Mám dosť dôvodov na to, vy smradľavý ľudský odpad, že Slovensko by bolo omnoho kultúrnejšie, demokratickejšie, dokonca bez zločinov proti ľudskosti, cca o 80 % menej, keby miesto vás, zločineckí vyvrheli z ponovembrových vlád a parlamentov, ako aj vás, zbabelého smradľavého ľudského odpadu, 70 – 80 % dospelej populácie, nahradili muži a ženy homosexuálnej orientácie s primeranou inteligenciou a vzdelaním, ako aj vysokoškolsky a stredoškolsky vzdelaní Rómovia.

Vladimír Pavlík

 

https://www.facebook.com/images/support_inbox/icons/actoricon_facebook.png
Informace o vašem komentář
Dnes v 17:25 – 2. 7. 2020
Nikdo jiný váš komentář nevidí.
@[100001269011834:2048:Ján Judt], Janko, len tak mimochodom, pre Tvoju zaujímavosť, dal som trestné oznámenie ohľadom vykrádania zdravotníctva, že kvôli tomu každoročne predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných ľudí, menoval som aj konkrétnych vinníkov, ktorí za to nesú zodpovednosť - ponovembrových premiérov, predsedov parlamentu, ministrov zdravotníctva, vedenie MV SR, GP SR, MS SR, SIS, oligarchovia, finančné skupiny, biele goliere, a vieš čo sa stalo - PRVÝ RAZ ZA VYŠE 30 ROKOV MI GP SR NEODPOVEDALA. Slováci nie sú národ, je to zbabelá zberba a ľudský odpad - 70 % dospelej populácie, nakoniec ich mlčanie dokazuje, že súhlasia s týmito masovými vrahmi. Takže sa nečuduj, že zločineckí a psychopaticko-sadistickí vyvrheli z ponovembrových vlád a parlamentov, takéto zločiny proti ľudskosti páchajú. A svoju zbabelosť ventilovať na Matovičovi a Čaputovej len dokazuje, pre koho sa tie protesty robia.



   PRINT RSS
Hlavná stránka