Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Americký facebook na Slovensku sa stal baštou najsmradľavejšieho udavačského anonymného ľudského odpadu národnosti slovenskej, ktorý ho ovláda a manipuluje

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

      Vie vôbec vedenie facebooku, ktorého majiteľmi sú Američania, vrátane aj toho slovenského, že  o tom, čo nie je v súlade s normami tejto komunity, v ponovembrovom Slovensku, rozhodujú pohrobkovia s génmi fašistických a nacistických zločincov, masových vrahov z POHG, neoľudáckej a komunistickej prašiviny a komunistickej štátnej bezpečnosti národnosti slovenskej, samozrejme v anonymite?

Či pracovníkom americkej ambasády na Slovensku neprekáža, ako aj jeho majiteľom, že tento smradľavý anonymný udavačský ľudský odpad národnosti slovenskej, títo pokračovatelia hanobenia ľudskej dôstojnosti a zločinov proti ľudskosti fašistických, nacistických a neoľudáckych vyvrheľov, ako aj masových vrahov z POHG a ich pokračovateľov z radov  komunistickej ŠtB,  ktorí sa zmocnili facebooku na Slovensku, neprekážalo a neprekáža, že sa tu tým najodpornejším spôsobom hanobil bývalý prezident Kiska, že tým istým spôsobom sa tu hanobí prezidentka Čaputová, premiér Matovič a  Rómska komunita?

Ukážka čo je v súlade s normami komunity podľa optiky cenzorov slovenského Facebooku alebo skôr Fuckbooku!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3473376302690983
Slávka Tarkaničová

Toto zdieľanie som našla dnes t.j. 18.5.2020 na internete vraj je to na FB Iginka Matelka 🤡 ale keď som sa pozrela na jeho časovú os tak nič také som tam nenašla žeby Iginko toto vypotil...hoci nie je môj favorit ale je moje znamenie Býk a Byci toto určite neurobia a y takto niekoho ponizili 🤗🤗🤗. Takže kto muti vody na internete 🤗🤗🤗 . Komando Satanistov čo zavraždili aj Kuciaka 🤗🤗🤗. Určite áno 🤗🤗🤗


Že sa umožňuje protislovenskej kotlebovskej zberbe šíriť klamstvá a bludy na rómsku komunitu, spojené s nenávistnými prejavmi, čo tomuto smradľavému ľudskému odpadu národnosti slovenskej, ktorí rozhodujú, čo je a čo nie je v súlade s normami facebooku NEPREKÁŽA, že si z Vás robia či považujú Vás za treťotriednych čurákov?

Že svojim mlčaním brániť sa trestno-právnou cestou to neurobil bývalý prezident Kiska, neprekáža to ani prezidentke Čaputovej, ani premiérovi Matovičovi, si mám vysvetliť tak, že sú v hlbokom predklone, pred touto ponovembrovou slovenskou prašivinou, s génmi fašistických  neoľudáckych zločincov,   masových vrahov z POHG a ŠtB, ktorí rozhodujú o tom čo je a čo nie je v súlade s normami facebooku na Slovensku?
Alebo aj Vy ste sa stotožnili s tým, že Vaše hanobenie ako najvyšších štátnych predstaviteľov je v súlade s normami facebooku? Dopúšťam sa nejakého omylu, keď vyslovím podozrenie, že v zovretí  týchto pohrobkov fašistov a komunistov  je aj vedenie MV SR, GP SR, MS SR a SIS?    

Vladimír Pavlik   PRINT RSS
Hlavná stránka