Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Keď vojna, tak vojna, smradľavý, anonymný, facebookový udávajúci ľudský odpad národnosti slovenskej

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

        Na úvod chcem poznamenať, že mňa pod rúškom anonymity neudávajú, nenahlasujú, ani neblokujú na facebooku žiadni gayovia, žiadne lesbičky, žiadni transsexuáli, žiadni Rómovia, žiadni slniečkári, žiadni liberáli, žiadni Židia, ale len najsmradľavejší anonymný protislovenský ľudský odpad národnosti slovenskej, ktorý sa samopasoval za Slovákov, národovcov a vlastencov. Smradľavé, zbabelé a kolaborantské protislovenské hovná, splodené a okotené z predkov vo vojnovom období, kde ich starí rodičia či prastarí rodičia pôsobili ako fašistickí a nacistickí kolaboranti, arizátori, boli súčasťou masových vrahov z POHG, ľudského odpadu z čeľade doktora Mengeleho. Keďže gény nepustia, veď starí a prastarí rodičia tohto dnešného smradľavého ľudského odpadu páchali vo vojnovom období tie najzvrhlejšie zločiny proti ľudskosti, vrátane strelou do tyla, s následným pádom do horiacej vápenky, kde obeťami boli nielen nevinné ženy, muži, ale aj deti, vrátanie batoliat, alebo upaľovanie zaživa.

Vcelku dokážem pochopiť ich dnešných pohrobkov, že aj oni by chceli byť ako ich dedovia a pradedovia z vojnového obdobia, lenže dnes už nemožno zločiny proti ľudskosti páchať takto drsne, ale oni sa vynašli. Vyvrheli vo vysokej politike zločiny proti ľudskosti páchajú najviac cez vykrádanie zdravotníctva, no a občania, teda tí, čo patria do tohto smradľavého odpadu, to mlčaním podporujú, alebo pôsobia ako anonymní udavači, ktorým americkí hajzli, ako majitelia facebooku, dali priestor a právomoci, aby tu mohli potierať a blokovať všetko to, čo odporuje ich fašistickému, nacistickému, gardistickému, neoľudáckemu, mengeleovskému mysleniu. A potom je tu ďalší, veľmi dôležitý faktor, čo je hlavnou náplňou zbabelej, protislovenskej a sluhovskej kotlebovskej zberby, anonymných udavačov, nahlasovačov a blokovačov na facebooku, vedomým šírením klamstva a bludov, kde ekonomické zločiny politikov, finančných skupín, oligarchov, bielych golierov, mafií na špici pyramídy sa snažili a snažia preniesť cez bludy, že za toto všetko môžu asociálni cigánski paraziti.

          A znovu musím pripomenúť, hanba a hnus, špinaví americkí hajzli, majitelia facebooku, že ste z neho na Slovensku ste urobili fašistickú, nacistickú, gardistickú, mengeleovskú a neoľudácku úderku. Úmyselne a vedome podporuje šírenie fašistických gardistických, neoľudáckych, rasistických a extrémistických bludov kotlebovskej zberby na adresu rómskeho etnika. Preto som sa rozhodol, že na tejto stránke BUDEM VEREJNE OBHAJOVAŤ ĽUDSKÉ PRÁVA GAYOV, LESBIČIEK, TRANSSEXUÁLOV, RÓMSKEHO ETNIKA, LEBO Z TOHTO SPOLOČENSTVA ĽUDÍ MA NIKDO NEUDÁVA, NENAHLASUJE A NEBLOKUJE. A NA ZÁKLADE NEZVRATNÝCH ARGUMENTOV BUDEM PREUKAZOVAŤ, ŽE HAJZLI – AMERICKÍ MAJITELIA  FACEBOOKU NA SLOVENSKU NIELEN VEREJNE PODPORUJÚ ANONYMNÝCH UDAVAČOV, GAUNEROV A HAJZĽOV OD KOTLEBU, KTORÍ ŠÍRIA BLUDY O TÝCHTO ĽUĎOCH, AKO AJ TO, ŽE POKIAĽ ICH USVEDČÍM Z KLAMSTVA, TAK PODĽA HAJZĽOV NÁRODNOSTI SLOVENSKEJ, KTORÝM AMERICKÍ HAJZLI DALI TIETO PRÁVOMOCI – TAK REAGUJÚ ŠTÝLOM, ŽE TO PORUŠUJE ZÁSADY FACEBOOKU. ZÁROVEŇ SA PÝTAM PARAZITNÝCH DARMOŽRÁČOV ZO ŠTÁTNO-TERORISTICKEJ ORGANIZÁCIE SIS, RIADENEJ GANGOM PČOLINSKÝCH, NECHCETE SA K TOMU VYJADRIŤ, AJ KEĎ STE SA DOTERAZ VEREJNE NEOSPRAVEDLNILI ZA TO, ŽE MEČIAR Z VÁS UROBIL ZLOČINECKÝ A ŠTÁTNO – TERORISTICKÝ ORGÁN.

ČO POVAŽUJÚ SLOVENSKÍ GAUNERI A HAJZLI UDÁVAJÚCI A BLOKUJÚCI NA FACEBOOKU ZA PORUŠENIE JEHO ZÁSAD?

Po 33. raz po sebe som bol zablokovaný za tento príspevok z 11. 4. 2020, ba dokonca bol zablokovaný aj istý Jozef Hudec, ktorý túto jednu vetu poslal na môj profil.

Vladimír Pavlík

.   PRINT RSS
Hlavná stránka