Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Sme slovenskí anonymní udavači od rodu, slovenské udavačky nás mali, nad našimi kolískami slovenské udavačské zástavy viali

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

        
Už viac ako štyri roky mi viacerí vyčítajú, prečo komunikujem na facebooku s ľuďmi, ktorí neuvádzajú svoje pravé meno, ani svoj reálny profil. Dnes musím sebakriticky priznať, že mali nielen pravdu, ale aj dostatočne silné argumenty. Veď si len zoberte, že takýto smradľavý slovenský anonymný a udavačský odpad, ozaj, koľkí z nich patria k parazitno-darmožráčskej SISKÁRSKEJ prašivine, hrajúci sa či dokonca sa samopasovali za národovcov a vlastencov, reagujú na môj príspevok urážkami a stupiditami. Ale musím aj priznať, že sú aj ľudia, ktorí, aj keď nesúhlasia s tým čo som napísal či majú nejaké výhrady, ale dokážu to slušne napísať, na základe svojich argumentov. Žiadne obojstranné vzájomné urážanie, aj keď argumenty sú odlišné. Dokonca sa aj stane, že pri dlhšej výmene názorov, sa dokážeme aj v istých veciach zhodnúť.

Dnes už súhlasím s mnohými, ktorí píšu pod svojimi pravými menami, s autentickou fotografiou, že takéto anonymné udavačské zberby, ktoré miesto protiargumentu ich častujú urážkami, tak ich okamžite zablokujú. Po nástupe ĽS-NS do parlamentu, facebook, internet, ako aj niektoré, im blízke portály ostali také zaplevelené, zavšivavené, zablšené, plus k tomu, keď pridáme ich bludy, dezinformácie a fantasmagórie, kde spoločne s protislovenskými zberbami inklinujúcimi k Mečiarovi a Harabinovi, tak sa jedná o typický ľudský odpad. Beda prebeda, keď nejaký pisateľ či čitateľ si dovolí napísať niečo iné, hlavne na Vodcu, ale aj Mečiara či Harabina, okamžite sa zhlukujú tlupy anonymných udavačov, aby dotyčná osoba, ktorá má smolu aj v tom, že jej IQ je omnoho vyššie ako ich IQ, ktoré často krát nie je ani na úrovni dvojročného policajného psa či dvojročného dostihového koňa.

Že tento anonymný udavačský odpad, kde mnohí pochádzajú z rodín, kde udávanie sa dedilo z pokolenia na pokolenie, kde ich starí či prastarí rodičia mali či mohli mať vo vojnovom období na svedomí aj zločiny proti ľudskosti, dokazuje aj ten fakt, že mnohí z toho dnešného anonymne udávajúceho ľudského odpadu, v duchu zdedených génov nacistických zločincov, masových vrahov z POHG, alebo génov doktora Mengeleho, otvorene sa vysmievajú zo starých ľudí, považujú ich za menejcenný odpad, spochybňujú ich duševné zdravie, razia teóriu, že takýto ľudia by nemali mať právo sa verejne vyjadrovať k rôznym problémom, napríklad k politickým, sociálnym či ekonomickým. Veď smradľavé protislovenské zberby z ponovembrových vlád a parlamentov, ich priamo k tomu navádzajú svojim správaním k starým ľuďom. Čo je ale najväčším paradoxom, keď sa pozriete na ich osobný profil na faceboku, samozrejme pod falošným menom, vrátane falošnej identity, kde napríklad úchylná a zakomplexovaná kreatúra mužského pohlavia sa hrá na ženu, s vypožičaným profilom inej ženy, vystupujúcej ako Tevi Aksvarom, tak na jej osobnom facebookovom profile, nie sú ani dve-tri vety, ktoré by dokázala vyprodukovať. Ale na rozdiel od toho, sú tam desiatky zdielaní od iných autorov, s riťolezectvom k politikom ktorých miluje, nedá na nich dopustiť, ako aj chrliac oheň a síru na tých, ktorí nepatria medzi jej miláčikov či obľúbencov.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS
Hlavná stránka