Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Dokedy bude Facebook podporovať udavačské kreatúry, typu TeviAksvarom?

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

          Napísal som na svojej facebookovej nástenke príspevok, ktorým som reagoval na protislovenské kotlebovské zberby či na im podobný smradľavý protislovenský odpad, ktorý vulgárnym a dehonestujúcim spôsobom reagoval na pozitívne testy jedincov v rómskych osadách. Samozrejme že to sa neľúbilo nejakému Vladimírovi Šišovskému, čo tu bude uverejnené ako príloha. Ako obvykle sa do toho zapojila aj istá TeviAksvarom, ktorá ma dlhodobo uráža, hlavne kvôli môjmu veku 72 rokov, lebo podľa nej som menejcenný človek s duševnými chorobami. Podotýkam, že takýmto spôsobom sa vyjadrovala dlhodobo, dovtedy som ani nevedel, že takéto niečo pôsobí na facebooku, až pokiaľ nezačala s tými urážkami. Keďže tento ľudský odpad nedokáže argumentovať, tak uráža.

          Že facebok na Slovensku otvorene podporuje a propaguje nielen smradľavé protislovenské kotlebovské zberby v ich stupidnom, dehonestujúcom a urážlivom šírení o rómskej menšine, svedčí aj ten fakt, že z tridsiatich zablokovaní po sebe na 30 dní, bolo vo väčšine za príspevky, kde som si zastal rómsku menšinu, kde som usvedčil smradľavé protislovenské kotlebovské zberby z klamstva a šírenia nenávisti voči rómskej komunite, čo špinavé protislovenské a udavačské zberby riadiace facebook, považovali za porušovanie zásad tejto komunity.

          Tu uverejňujem, za čo som bol facebookom zablokovaný, nahlásený touto špinavou udavačskou kreatúrou, lenže nejako zabudla napísať, že ma dlhodobo uráža kvôli môjmu veku, verejne spochybňuje moju duševnú spôsobilosť, pričom mám opublikovaných a uverejnených cca 500 článkov, zväčša faktografických, pričom tak to bolo aj v tomto prípade, čo tu zdokladujem. Zastávam názor, že táto špinavá udavačská kreatúra má v sebe gény, stotožnené s nemeckým nacizmom a masovými vrahmi z POHG, lebo aj oni nielen nenávideli, ale aj likvidovali starých ľudí.

          Pýtam sa, dokedy bude facebookna Slovensku vychádzať v ústrety takýmto smradľavým kreatúram, ktoré cez svoje nacistické gény a gény masových vrahov z POHG, hanobia rómsku komunitu, šíria bludy a nenávisť voči ním?

Vladimír PavlíkNemůžeteniczveřejnit ani komentovat ani používat Messenger na 30 dní

Tohle je reakce na to, že jste už dřív zveřejnil n ěco, co porušovalo naše zásady komunity.
Tento komentář porušuje naše zásady týkajíc íse obtěžování a šikany, a proto ho můžete vidět jen vy.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/cp0/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=dbb9e7&_nc_ohc=NSwlbrCxIWQAX-CJpDA&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=1afbc38d49b5a4ca2148321e14e01f50&oe=5EB83E82
Vladimír Pavlík TeviAksvarom, najskôr si stratila rozum, keďže pri narodení ťa ťahali za uši, vraj si prišla o 30 % mozgovej kôry, preto sa nečudujem, že si už stratila aj nervy. Ozaj, a s Jehovistom Vladimírom Šišovským ako vychádzaš?
1 · asi před hodinou – nedeľa 11. 4. 2020
Pokračovat


Vladimír Pavlík
7. apríla o 20:17 · 
Nestačím sa diviť, ako sa už koronavírus na Slovensku zneužíva voči rómskej komunite. Už len čakám, kedy sa objavia "dôkazy", že vlastne slovenskí Rómovia sú zodpovední aj za koronavírusi v zahraničí, a to tým, že keď navštívili tieto krajiny, tak tam nedodržali základné hygienické predpisy, a zanechali tam baktérie koronavírusu.
Ale teraz vážne. Vy, rómske elity, Vy, gádžovia, ktorí ste si z rómskeho problému urobili platenú živnosť. Vy nie ste schopní zorganizovať protest Rómov pred Úradom vlády SR a NR SR s transparentmi typu - Akí sme my paraziti, keď skutoční paraziti sedia vo vláde a parlamente? Alebo - Kotleba, akí sme my paraziti, keď Ty a Tvoji súkmeňovci sediaci v parlamente, ste spolu s ostatnými poslancami plnohodnotnými a špičkovými ekonomickými, politickými a sociálnymi parazitmi?


35 komentárov5 zdieľaní

    • Vladimír Šišovský PanPavlik, Hanba,FujVam odkazuje celé Slovensko. CHybaVam pokora a dóstojnost. Komu neni rady, tomu neni pomoci.

 

    • Vladimír Pavlík Vladimír Šišovský, Pán Šišovský, včera sa na facebooku a mojej stránke zdieľal rozhovor z roku 2013, ktorý som mal v Slobodnom vysielači. A na jeho základe, lebo som bol jediný, čo som si dovolil verejne hovoriť, čo je tam prezentované, Vám odkazujem nasl...Zobraziť viac

 

      • Vladimír Šišovský PanPavlik, nešahate mi ani pod mosnice, Vasou nenavidenou reakciou. Vy ste slovensky odpad Vasimi postojmi nazormi. Znova hanba,hanba,fujVam. Len satani sa takto spravajú........

 

 

Vladimír Pavlík Vladimír Šišovský, žeby plod Antikrista Vášho typu patril medzi slušných ľudí?

Vladimír Šišovský Len Jehovisti sa takto správajú......konecne ste odhalili pravú tvar...

 

    • Vladimír Pavlík Vladimír Šišovský, ha, ha, ha, pán Šišovský, to už Antikrist musel Váš mozog zakryť veľkým čiernym mrakom. Mimochodom, všetky tie veci, ktoré som opublikoval o vraždení a mučení kňazov, týraniu a znásiľňovaniu rehoľných sestričiek, to aj za to ma nenávidí celé Slovensko?

TeviAksvarom Vladimír Šišovský on to nema v hlavičke v poriadku. Kydá na každeho občana SR. Z toho si nič netreba robiť,lebo je zaujato chorý človek aj vzhladom k veku

 

 

 

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka