"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

POĎAKOVANIE

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

  

POĎAKOVANIE

TOUTO CESTOU SA CHCEM POĎAKOVAŤ 180-TIM PRIATEĽOM, KTORÍ MI NA FACEBOOKU 10. 9. 2018 BLAHOŽELALI K NARODENINÁM, A NEMOHOL SOM IM ODPOVEDAŤ A POĎAKOVAŤ, KEĎŽE SOM BOL PO SEBE JEDENÁSTY RAZ ZABLOKOVANÝ NA 30 DNÍ, AKO MI TO V PREDSTIHU 27. 8. 2017 OZNÁMILO SKURVENÉ SISKÁRSKE PRASA Z MOBILU 0940/777 823, LEBO PODĽA TOHTO ÚCHYLNÉHO HAJZĽA SOM MAL NA FACEBOOKU ŠKAREDO NAPÍSAŤ O EKONOMICKOM ZLOČINCOVI, GAUNEROVI A PODVODNÍKOVI LADISLAVOVI BAŠTERNÁKOVI, KTORÉHO TOTO ÚCHYLNÉ A RETARDOVANÉ SISKÁRSKE PRASA POVAŽUJE ZA DOBRÉHO A SLUŠNÉHO ČLOVEKA. DOKONCA TÍTO SISKÁRSKI HAJZLI S KISKOIDNÝMI HAJZĽAMI, SLIEDIACIMI, UDÁVAJÚCIMI A BLOKUJÚCIMI NA FECEBOOKU, MA UŽ BLOKUJÚ AJ ZA PRÍSPEVKY, KDE SI ZASTÁVAM RÓMOV A KONKRÉTNYMI ARGUMENTMI VYVRACIAM DEZINFORMAĆNÉ, EXTRÉMISTICKÉ, RASISTICKÉ A ŠOVINISTICKÉ BLUDY, KTORÉ VEREJNE HOVORIA A PÍŠU KOTLEBOVCI, ČÍM SA JEDNOZNANE PREUKÁZALO, ŽE ZLOČINECKÁ ŠTÁTNA MOC VEDOME A VEREJNE PODPORUJE KOTLEBOVCOV, ABY SA TU VYVOLALI KRVAVÉ NEPOKOJE MEDZI RÓMAMI A ZMANIPULOVANOU ČASŤOU MAJORITY, ČÍM SA MAJÚ PREKRYŤ ICH EKONOMICKÉ, POLITICKÉ A MORÁLNE ZLOČINY, NO HLAVNE, ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI NA NEVINNÝCH OBČANOCH, CEZ DRASTICKÉ VYKRÁDANIE ZDRAVOTNÍCTVA. PRETO TIETO PRÍSPEVKY, KTORÉ SÚ PRÍLOHOU POSLEDNÉHO ČLÁNKU MNOU PODPÍSANÉHO BUDÚ SÚČASŤOU TRESTNÉHO OZNÁMENIA POSLANÉHO GP SR NA TÝCHTO ÚCHYLNÝCH HAJZĽOV, PRE PODPORU A PROPAGÁCIU FAŠIZMU, NEONACIZMU, EXTRÉMIZMU, RASIZMU A HANOBENIA RÓMSKEJ MENŠINY. ĎALEJ VEREJNE OBVINÍM Z PODPORY ZA TIETO BLUDY KISKU, PELLEGRINIHO, DANKA, FICA A IM PODOBNÚ VERBEŽ Z VYSOKEJ POLITIKY, S GÉNMI FAŠISTICKÝCH A NACISTICKÝCH ZLOČINCOV A S GÉNMI MASOVÝCH VRAHOV Z POHG. LEBO BEZ ICH PODPORY BY SA TAKÉTO NIEČO NEMOHLO DIAŤ.

Vladimír Pavlík


 
   PRINT RSS
Hlavná stránka