Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Niečo o pravde a právnikoch...  


V prvom rade mi je ľúto, že zahynul profesionálne významný človek, akým určite bol Ernest Valko.
Bol to človek, ktorý bol  dobrý v tom, čo robil a z profesionálneho hľadiska som ho obdivoval.
Žiaľ, tento človek ma prebral z rozprávky, v ktorej som žíl od svojho detstva a to tým, že zmenil môj pohľad na "pravdu" a "spravodlivosť".
Vždy som si totiž myslel, že pravda je len jedna a nemenná a spravodlivosť vždy zvíťazí. Až raz, cestou z BA , som v aute počúval reláciu, ktorej hosťom bol p. Valko.

Nepamätám si ten rozhovor presne, no dve otázky, resp. odpovede na ne mi zostali hlboko zakorenené v mysli.
Prvá otázka bola položena v zmysle, že ako právnik dokáže zistiť, či klient, ktorého obhajuje mu hovorí pravdu, alebo ma pravdu obžaloba?

Jeho odpoveď znela, že pravda je relatívny pojem a je na strane toho, kto je chytrejší.
Takže.....ak právnik dokáže klienta vysekať napr. z vraždy, vtedy je pravda to, že "vrah" je nevinný a po zbytok života sa môže voľne pohybovať medzi nami.

Druha odpoveď bola na otázku, že čo spraví právnik, ktorý obhajuje klienta (napr. vraha)  a v priebehu dlhého procesu zisti z dôkazov, že jeho klient je naozaj vrah.
Odpoveď znela, že pre právnika nie je nikto vrah, nikto zločinec....je to len jeho klient, ktorý ho platí a teda živiteľ!!!
Tieto dve vyjadrenia zmenili vtedy môj naivný pohľad na svet!
V priebehu niekoľkých rokov som sa preto nikdy nečudoval, že brutálni vrahovia, vydierači, podvodníci, zločinci a proste háveď najhrubšieho zrna je stále na slobode.
Však mali šikovných právnikov, ktorým bolo jedno či jeho klienti sú hrdlorezi alebo nie! Právnici si veselo užívali blahobyt získaný z peňazí klientov a mnohokrát to boli "krvavé peniaze"

Média sú plne vyjadrení právnikov, ktorí sa rozplývajú nad tým, aká strašná tragédia zasiahla celu právnickú obec.
Robia si srandu?!

Veď  Valka zabil "niekoho klient" a nie vrah! Veď to je živiteľ niektorého právnika, možno niektorý z bývalých klientov, ktorého šikovný právnik "vysekal z vraždy" ....ach áno, je to strašné, no toto je skutočná pravda! Právnici - vďaka nim sú zločinci na slobode!

A politici? Hovoria o ťažkej rane demokracii?? Je mi z ich vyjadrení na zvracanie, hlavne keď to hovoria politici prepojení na veľký biznis, ktorého nitky vedú až k podsvetiu a kriminálnym živlom!! Veď to oni vybudovali tuto "demokraciu", ktorú nemôžem nazvať inač ako žumpa!!!

Áno, žijeme v hlbokej a smradľavej žumpe, ktorá je zdrojom toho najhoršieho, čo tento svet videl! Miliardové úniky, vraždy, vydierania, okrádanie, vlastizrada.
Toto je obraz dnešného Slovenska, ktorý nám pripravili "biele goliere" ......a je pri tom jedno či sú modri, červeni, zeleni, čierni....všetci majú svoje špinavé skorumpované paprče namočené v niečom nečistom! Tak nech sa páči, pani právnici, politici, sudcovia, exekútori....!

Vyžerte si to, čo ste si navarili !   PRINT RSS


             
Hlavná stránka